NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 500 — nabege2@yahoo.com
jön a pats Münchenbe!
kérdés milyen lesz a csapat 😊
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 491 — Pats fan
Na beindult az Oc keresés 1000-rel. Nem semmi ahogy tellnek a napok egyre több név kerül a kalapba. Tényleg rárepülhetünk Lamarra? Vajon mennyire bullshit a pletyka?
ParadSEC
Akkor tökön szúrom magam… Vagy szofisztikáltabban: nagyon szomorú lennék.
Már a Newton projekttel is nagyon nehezen tudtam megbarátkozni és nagyon próbára lett téve a csapathusegem,de nem hiszem hogy LJ-t meg tudnám emészteni.
kolok1972
De nem tök mindegy ki van a csapatban?😊 Ha a pályán megdöglik - és nyilván nem sportszerűtlen-, akkor engem a többi része nem érdekel az életének.
NB2
Nem teljesen értem mire gondolsz az életének többi része szöveg alatt,én kizárólag szakmai indokok miatt nem örülnék.
A FK-n amúgy most van egy jó cikk róla.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 500 — nabege2@yahoo.com
Na beindult az Oc keresés 1000-rel. Nem semmi ahogy tellnek a napok egyre több név kerül a kalapba. Tényleg rárepülhetünk Lamarra? Vajon mennyire bullshit a pletyka?
ParadSEC
Akkor tökön szúrom magam… Vagy szofisztikáltabban: nagyon szomorú lennék.
Már a Newton projekttel is nagyon nehezen tudtam megbarátkozni és nagyon próbára lett téve a csapathusegem,de nem hiszem hogy LJ-t meg tudnám emészteni.
kolok1972
De nem tök mindegy ki van a csapatban?😊 Ha a pályán megdöglik - és nyilván nem sportszerűtlen-, akkor engem a többi része nem érdekel az életének.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 538 — !SuPeR6BoWL!
Na beindult az Oc keresés 1000-rel. Nem semmi ahogy tellnek a napok egyre több név kerül a kalapba. Tényleg rárepülhetünk Lamarra? Vajon mennyire bullshit a pletyka?
ParadSEC
Akkor tökön szúrom magam… Vagy szofisztikáltabban: nagyon szomorú lennék.
Már a Newton projekttel is nagyon nehezen tudtam megbarátkozni és nagyon próbára lett téve a csapathusegem,de nem hiszem hogy LJ-t meg tudnám emészteni.
kolok1972
Daedalon csodákra képes 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 491 — Pats fan
Na beindult az Oc keresés 1000-rel. Nem semmi ahogy tellnek a napok egyre több név kerül a kalapba. Tényleg rárepülhetünk Lamarra? Vajon mennyire bullshit a pletyka?
ParadSEC
Akkor tökön szúrom magam… Vagy szofisztikáltabban: nagyon szomorú lennék.
Már a Newton projekttel is nagyon nehezen tudtam megbarátkozni és nagyon próbára lett téve a csapathusegem,de nem hiszem hogy LJ-t meg tudnám emészteni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na beindult az Oc keresés 1000-rel. Nem semmi ahogy tellnek a napok egyre több név kerül a kalapba. Tényleg rárepülhetünk Lamarra? Vajon mennyire bullshit a pletyka?
ParadSEC
A tavaly előtti nagybevásárlás előtt azt mondtam volna, hogy nem vall az öregre, hogy csilliárdokat kifizessen, elég csak arra gondolni, hogy Bradyvel is bargainkodott. De tudjafene, lehet, hogy így a karrierje végére már rálegyint, mondván, pár évre kell, utánam a vízözön. Szóval most szerintem nem kizárt. A pénzetek elvileg megvan rá. De nekem az az érzésem, hogy a Jones project még nincs feladva. (Hacsak tényleg nem valami karakter problémája is van az öregnek a sráccal, ezt a pletykák alapján nemigen lehet eldönteni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 053 — Patriots fan
Na beindult az Oc keresés 1000-rel. Nem semmi ahogy tellnek a napok egyre több név kerül a kalapba. Tényleg rárepülhetünk Lamarra? Vajon mennyire bullshit a pletyka?

Szerkesztette: ParadSEC

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 053 — Patriots fan
Akkor van gebasz ha lesz normális fal és OC és MJ pedig faszkodik....akkor mi van?
ThundersNFL a Jobbágy
akkor majd lesz más helyette, nem a világ vége
Kúrfürst briareos
Aztán max. + 1 évet harcolászunk egymással ha már az idei év erről szòlt🤣🤣🤣

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
Akkor van gebasz ha lesz normális fal és OC és MJ pedig faszkodik....akkor mi van?
ThundersNFL a Jobbágy
Ezért draftoltuk Zappe-t. Szerintem ez egyértelmű.

Aztán ha ő sem fejlődik eléggé, nem látnak benne semmit akkor majd jön más.

Csak már végre el tudnánk dönteni hogy Meki vagy nem Meki.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 517 — StuG Life
Akkor van gebasz ha lesz normális fal és OC és MJ pedig faszkodik....akkor mi van?
ThundersNFL a Jobbágy
akkor majd lesz más helyette, nem a világ vége

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 538 — !SuPeR6BoWL!
Akkor van gebasz ha lesz normális fal és OC és MJ pedig faszkodik....akkor mi van?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 491 — Pats fan
Tegnap/ma láttam egy Jones nevű irányítót, akinek iszonyat tetszett a játéka. Pont az a plusz volt meg nála, ami a miénknél eddig sajna nem.
NB2
Aztán őt is szidták rendesen az első 4 idényében,pedig lehet hogy csak normális edzői gárda kellett mögé.
kolok1972
Plusz tavaly pont azt írták, hogy a mi Jonesunk a jobb és több benne a potenciál.
Várj. Ki is volt ott tavaly a HC?
zinedine5
A mi Jonesunkról már sok helyen nagyon sok mindent írtak...

A vicc hogy DJ-ről sem lehet még kijelenteni, hogy megéri e a nagy pénzt a midzsónszunk meg hol van ehhez képest?
4. éve végén talán az kijelenthető hogy megéri a +1 éves opciót, megnézni az 5. évére, de szerintem gondolkodás nélkül lecserélnék egy tehetségesebb fiatalra.

Mi is nagyon könnyedén juthatunk ide.

Mondjuk Jonesnak a passzjátékban és a védelmek olvasásában kellene kiemelkednie a kortársai közül mert atletikus szempontból nagyon a béka segge alatt van. Tegnapi DJ-s futásokat nem lehet elvárni Mekitől.
ZERO_L
Ki kellene találni ki lesz az OC, mi lesz a rendszer és azt megnézni a következő két évben hova jut el benne.
Ha normális OC mellett is 14 TD -s, pass rushtól " beszaros" marad, akkor nem kell két évet várni. Ha van fejlődés akkor egy normális O stáb látja mi a plafon.
zinedine5
Egyetértek,bár az idei évben mutatott mentális jelei,a lassú olvasása,a (szerintem) kifejezetten pontatlan,lassú távoli labdái semmiképpen nem jó jelek!
De először rakjunk elé vmi falat,normális supportot mögé,teremtsük meg a feltételeket,hogy kiderüljön mit tud,aztán meglátjuk.
Btw azóta sem értem,hogy miért volt fontosabb a MP-JJ projekt kipróbálása és teljes szezonon keresztül való erőltetése,mint az 1/15-ön húzott és az első évében gondosan felépített, elméletileg FR QB-nak szánt Jones sorsa. Mindegy ezt már lerágtuk ezerszer.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk Jonesnak a passzjátékban és a védelmek olvasásában kellene kiemelkednie a kortársai közül mert atletikus szempontból nagyon a béka segge alatt van. Tegnapi DJ-s futásokat nem lehet elvárni Mekitől.
ZERO_L
Az a sors szerű ebben, hogy a ti Jones-otok túlzás, hogy megszólalásig, de nagyon-nagyon hasonlít adottságokban Tommy boyra. Klasszikus pocket irányító, gyors release, elvileg precízen, pontosan dob. Ma nagy divat a futkározós, atletikus irányító, de még manapság is egy jó pocket irányító aranyat ér, lehet vele nyerni. Jones sokkal jobb pedigrével érkezett az NFL-be, jobb környezetből, elvileg előrébb tartva, több tehetséggel. Csak azok a kis nüanszok. Hogy ki mire képes fejben, mennyire tanulékony, képes-e egyáltalán tanulni ésatöbbi. Meg persze a szerencsés pillanat is, jókor kell tudni jó helyen lenni, ez se mindegy. Mindenesetre tavaly kimondottan úgy nézett ki, hogy mázlitok van, egy év után jött a pici Brady, csak türelem kell és be fog érni. Ehhez képest az idei év elég nagy csalódás volt. De még mindig fiatal. Hátha.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 334 — Ajmo Vatreni
Tegnap/ma láttam egy Jones nevű irányítót, akinek iszonyat tetszett a játéka. Pont az a plusz volt meg nála, ami a miénknél eddig sajna nem.
NB2
Aztán őt is szidták rendesen az első 4 idényében,pedig lehet hogy csak normális edzői gárda kellett mögé.
kolok1972
Plusz tavaly pont azt írták, hogy a mi Jonesunk a jobb és több benne a potenciál.
Várj. Ki is volt ott tavaly a HC?
zinedine5
A mi Jonesunkról már sok helyen nagyon sok mindent írtak...

A vicc hogy DJ-ről sem lehet még kijelenteni, hogy megéri e a nagy pénzt a midzsónszunk meg hol van ehhez képest?
4. éve végén talán az kijelenthető hogy megéri a +1 éves opciót, megnézni az 5. évére, de szerintem gondolkodás nélkül lecserélnék egy tehetségesebb fiatalra.

Mi is nagyon könnyedén juthatunk ide.

Mondjuk Jonesnak a passzjátékban és a védelmek olvasásában kellene kiemelkednie a kortársai közül mert atletikus szempontból nagyon a béka segge alatt van. Tegnapi DJ-s futásokat nem lehet elvárni Mekitől.
ZERO_L
Ki kellene találni ki lesz az OC, mi lesz a rendszer és azt megnézni a következő két évben hova jut el benne.
Ha normális OC mellett is 14 TD -s, pass rushtól " beszaros" marad, akkor nem kell két évet várni. Ha van fejlődés akkor egy normális O stáb látja mi a plafon.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
Tegnap/ma láttam egy Jones nevű irányítót, akinek iszonyat tetszett a játéka. Pont az a plusz volt meg nála, ami a miénknél eddig sajna nem.
NB2
Aztán őt is szidták rendesen az első 4 idényében,pedig lehet hogy csak normális edzői gárda kellett mögé.
kolok1972
Plusz tavaly pont azt írták, hogy a mi Jonesunk a jobb és több benne a potenciál.
Várj. Ki is volt ott tavaly a HC?
zinedine5
A mi Jonesunkról már sok helyen nagyon sok mindent írtak...

A vicc hogy DJ-ről sem lehet még kijelenteni, hogy megéri e a nagy pénzt a midzsónszunk meg hol van ehhez képest?
4. éve végén talán az kijelenthető hogy megéri a +1 éves opciót, megnézni az 5. évére, de szerintem gondolkodás nélkül lecserélnék egy tehetségesebb fiatalra.

Mi is nagyon könnyedén juthatunk ide.

Mondjuk Jonesnak a passzjátékban és a védelmek olvasásában kellene kiemelkednie a kortársai közül mert atletikus szempontból nagyon a béka segge alatt van. Tegnapi DJ-s futásokat nem lehet elvárni Mekitől.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 334 — Ajmo Vatreni
Tegnap/ma láttam egy Jones nevű irányítót, akinek iszonyat tetszett a játéka. Pont az a plusz volt meg nála, ami a miénknél eddig sajna nem.
NB2
Aztán őt is szidták rendesen az első 4 idényében,pedig lehet hogy csak normális edzői gárda kellett mögé.
kolok1972
Plusz tavaly pont azt írták, hogy a mi Jonesunk a jobb és több benne a potenciál.
Várj. Ki is volt ott tavaly a HC?
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 491 — Pats fan
Tegnap/ma láttam egy Jones nevű irányítót, akinek iszonyat tetszett a játéka. Pont az a plusz volt meg nála, ami a miénknél eddig sajna nem.
NB2
Aztán őt is szidták rendesen az első 4 idényében,pedig lehet hogy csak normális edzői gárda kellett mögé.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 500 — nabege2@yahoo.com
Tegnap/ma láttam egy Jones nevű irányítót, akinek iszonyat tetszett a játéka. Pont az a plusz volt meg nála, ami a miénknél eddig sajna nem.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 491 — Pats fan
lehet a Bills mégse olyan jó, és ma mi verhettük volna???
NB2
Megvolt rá a lehetőség a szezon utolsó meccsen,nem tudtuk megugorni a lécet.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 500 — nabege2@yahoo.com
lehet a Bills mégse olyan jó, és ma mi verhettük volna???
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Kezd a csapat háztájéka valami elcseszett brazilmexikóivenezuleaiargentin szappanoperára hasonlítani.....
ThundersNFL a Jobbágy
És ezt miből számoltad ki?
Lúdas Solymi
Szubtérfluxusból baszki 😂😂😂
ThundersNFL a Jobbágy
De komolyan kérdem, mi olyat olvastál most amitől erre jutottál?
Lúdas Solymi
Ez a rengeteg hír összevissza a csapat háztájáról.....
ThundersNFL a Jobbágy
Hogy értve rengeteg?
Amit én tudok, az az, hogy mi legyen Mayoval, kit mondogatnak OC-nak és kb. ennyi.
Ha a MJ-s tweetre gondolsz, az fék, de egy kis utánajárással kitalálható volt.
Lúdas Solymi
Ennek tükrében hogy értelmezed Wilfork szavait…?
 www.nbcsports.com/boston/patriots/patriots-vince-wilfork-calls-out-entitled-young-players-jack-jones-bill-belichick
Vagy ezt :
 www.nbcsports.com/boston/patriots/albert-breer-jack-jones-suspension-may-be-sign-disconnect-patriots-locker-room?int
kolok1972
En egyet ertek vele, de ha tudtak h balhes jatekos, akkor kezelni kell, bevallaltak vele a kockazatot.

Masik meg h a Patriots sincs a legjobb csapat poziciojaban igy ennek a kezelese meg nehezebb.

A jatekosoknak meg azt kell megerteni h van egy elvaras amit kovetni, aztan ha ez nem tortenik meg, annak ez a kovetkezmenye.
Mondjuk egy jol teljesito jatekos nem hiszem h fel, mert van 31 masik csapat, amelyik szivesen a soraiban tudna.

Ezert is irtam h kellenek a veteranok, hogy meglegyen a kultura, mert ha az nincs meg, akkor nincs teljesitmeny se.

Ilyen teren is atalakuloban van a csapat es ezt is kezelnie kell BB-nek.

De azert emiatt szappanoperat itt nem latok.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 491 — Pats fan
Szerintem ez mindenképp remek hír. Inkább az a kérdés, hogy a kis BB-vel mi lesz.
Boston
Igen.
Ez így érdekes. Jó kérdés kinek mit ígértek?
zinedine5
Mayo hc interjút mondott le akkor szted? 😊
gordon
Biztos csak nekem van még nagyon korán reggel,de mire akartál célozni a kérdéssel?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 334 — Ajmo Vatreni
Szerintem ez mindenképp remek hír. Inkább az a kérdés, hogy a kis BB-vel mi lesz.
Boston
Igen.
Ez így érdekes. Jó kérdés kinek mit ígértek?
zinedine5
Mayo hc interjút mondott le akkor szted? 😊
gordon
Könnyű lenne rávágni, hogy AHC, D playcaller és fizuemelés, de egy HC pozíció szinte biztosan több pénzt hoz, mint egy AHC vagy egy DC poszt. Az meg, hogy két év múlva mondjuk mi lesz, az olyan mint a kutya vacsorája.

Nekem az nagyon fura lenne, ha az AHC poszt elég egy HC poszt ellenében, szóval valamit tuti rá kellett még dobni. És ha ez csak a pénz, akkor meg az az érdekes, hogy akkor ő most egy nagyságrenddel többet keres mint mondjuk a kis Belichick?
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Mayo marad..
topin
Na az most jó hír vagy rossz hír?
Akkor Matty P mi lesz?
ThundersNFL a Jobbágy
Ez az OC interjuk mellett a masik fontos kerdes volt a stabot illetoen.

Mindketto pipa.

Mar csak Judge kellene Achord helyere, meg egy QB coach az OC melle.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Szerintem ez mindenképp remek hír. Inkább az a kérdés, hogy a kis BB-vel mi lesz.
Boston
Playcaller lesz, Mayo meg lehet assistant HC is.