NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
@Solymi érvelt mindig szezon közben azzal,hogy ha tényleg olyan gubanc lenne a stábbal ,mint amiről beszéltünk,akkor hogy gondolhatjuk hogy azt hagyná pl Kraft.
Most amikor a szezon után elkezdenek szivárogni a hírmorzsak és elképzelhető hogy azért mégis volt gubanc,visszadobnám a labdát : akkor mégis miért hagyta ezt egy teljes szezonon keresztül akár Kraft,akár BB?
Más :
 twitter.com/nbcspatriots/status/1619122339953639424?s=61&t=wXfzoAsXdo98rd6wlRFt_w
Érdekes elképzelés.
kolok1972
Valszeg azert mert Kraft is benne volt a kinevezesben. Sporolt maganak par milliot, elhitte Belichicknek, hogy ez mukodik majd. Ha pedig megse, akkor jovore ugyis jon BOB, ha meg igen, akkor megoldottak a dolgot.

Nem mukodott. Ev kozben nem volt valtasi lehetoseg, orvosoltak amint lehetett.
topin
Arról mit gondolsz, miért nem lehet év közben váltani? Mert a Kraft spórol egy kis pénzt nekem kevés magyarázat. Van egy (állítólag) szörnyű szakid, aki miatt az egész szezonod kuka, de párszázezer dollár miatt nem rakod ki? Come on man!
Szerintem sokkal több dolog nem működött/működik, de Judge kiváló bűnbak(hisz egy paraszt), így nem kell piszkálni más felelősségét.
vpi
Ez tök egyszerű, nincs más embered!
Úgy voltak vele, hogy megoldják, közben a játékok fele se lett telepítve az offseason alatt.
JMD napi 25-25-40 játékot vesz át edzésenként abban a szakaszban, futó-, passzjáték és támadófal szempontjából.

Ezért nyilatkozta BB év közben, hogy ilyenkor már nem lehet módosítani. Nem teszi senki, aki még aktív playoff eséllyel bír, csak az aki eldobta a szezont. Ott sem kívülről, hanem belülről jön mindig a pótlás.

Nálunk nem volt más.

Írtam erről már a Callahan cikk előtt, nem a magam fejéből kiszopizva az infókat.

A Kraft spórolás a kinevezésnek szólt, és ezért adta ki ő és BB a nyilatkozatot is év végén. mert ők döntöttek a MattyP, Judge párosról. BB elhitte, hogy megoldják, Kraft meg rábólintott.

Van már számtalan egyéb infó a Callahan cikken kívül, ami hoz olyan infókat, hogy mik hangozhattak még el az év során. Elég jól kirajzolódik, hogy mint mindig, most is fejétől bűzlik a hal.

Nem véletlenül kérdeztem év közben is, hogy BB vajon miért nem változtat. Most már tudjuk, hogy legfelülről fújt a szél, elsodorta az alját.

A hozzáállásukról is van egy susmus a neten, miszerint az elképzelés az volt, hogy ha így megoldja Zseni, ha nem akkor majd jövőre. Ez egybecseng az O'Brien érkezik 1 év múlva sztorival is.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
@Solymi érvelt mindig szezon közben azzal,hogy ha tényleg olyan gubanc lenne a stábbal ,mint amiről beszéltünk,akkor hogy gondolhatjuk hogy azt hagyná pl Kraft.
Most amikor a szezon után elkezdenek szivárogni a hírmorzsak és elképzelhető hogy azért mégis volt gubanc,visszadobnám a labdát : akkor mégis miért hagyta ezt egy teljes szezonon keresztül akár Kraft,akár BB?
Más :
 twitter.com/nbcspatriots/status/1619122339953639424?s=61&t=wXfzoAsXdo98rd6wlRFt_w
Érdekes elképzelés.
kolok1972
Valszeg azert mert Kraft is benne volt a kinevezesben. Sporolt maganak par milliot, elhitte Belichicknek, hogy ez mukodik majd. Ha pedig megse, akkor jovore ugyis jon BOB, ha meg igen, akkor megoldottak a dolgot.

Nem mukodott. Ev kozben nem volt valtasi lehetoseg, orvosoltak amint lehetett.
topin
Arról mit gondolsz, miért nem lehet év közben váltani? Mert a Kraft spórol egy kis pénzt nekem kevés magyarázat. Van egy (állítólag) szörnyű szakid, aki miatt az egész szezonod kuka, de párszázezer dollár miatt nem rakod ki? Come on man!
Szerintem sokkal több dolog nem működött/működik, de Judge kiváló bűnbak(hisz egy paraszt), így nem kell piszkálni más felelősségét.
vpi
Ez számomra is nagyon megmosolyogtató magyarázat lenne,hogy kidobunk egy szezont,egy potenciális PO-t,hogy spóroljunk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
@Solymi érvelt mindig szezon közben azzal,hogy ha tényleg olyan gubanc lenne a stábbal ,mint amiről beszéltünk,akkor hogy gondolhatjuk hogy azt hagyná pl Kraft.
Most amikor a szezon után elkezdenek szivárogni a hírmorzsak és elképzelhető hogy azért mégis volt gubanc,visszadobnám a labdát : akkor mégis miért hagyta ezt egy teljes szezonon keresztül akár Kraft,akár BB?
Más :
 twitter.com/nbcspatriots/status/1619122339953639424?s=61&t=wXfzoAsXdo98rd6wlRFt_w
Érdekes elképzelés.
kolok1972
Valszeg azert mert Kraft is benne volt a kinevezesben. Sporolt maganak par milliot, elhitte Belichicknek, hogy ez mukodik majd. Ha pedig megse, akkor jovore ugyis jon BOB, ha meg igen, akkor megoldottak a dolgot.

Nem mukodott. Ev kozben nem volt valtasi lehetoseg, orvosoltak amint lehetett.
topin
Arról mit gondolsz, miért nem lehet év közben váltani? Mert a Kraft spórol egy kis pénzt nekem kevés magyarázat. Van egy (állítólag) szörnyű szakid, aki miatt az egész szezonod kuka, de párszázezer dollár miatt nem rakod ki? Come on man!
Szerintem sokkal több dolog nem működött/működik, de Judge kiváló bűnbak(hisz egy paraszt), így nem kell piszkálni más felelősségét.
vpi
Nem gondolom, hogy erről lenne szó, meg ne felejtsük el, hogy egy-két cikkről van eddig szó, a teljes sztorit meg még nem ismerjük.

Tény, hogy én úgy gondoltam, hogyha valami nem megy rendben a csapat háza táján, akkor Kraft azért odafigyel. Az már egy másik kérdés, hogyha ő ezeket a döntéseket jóváhagyta és azt mondta, hogy a jelenlegi helyzetben spórolunk 2-3 ember fizetésén, ismert, a csapatnál korábban sok időt eltöltött, itteni pozíciójukban sikeres, vezetőedzői tapasztalatokkal rendelkező (azt most hagyjuk, hogy megbuktak, BB is megbukott Clevelandben, bár ő más okok miatt) embereket nevezünk ki.
Szerintem se ő, se BB nem gondolta azt, hogy ennyire nagy lesz rájuk a kabát vagy hogy Judge/Patricia, erővel próbálják a pozíciójukat, véleményüket alátámasztani.

Nem gondolom, hogy itt Judge lenne a bűnbak, főleg úgy, hogy ha jól olvastam, októbertől nagyjából átszervezték a feladatait, hogy minél kevesebb érintkezés legyen, bár lehet ezt rosszul tudom.

Itt a felelős még mindig az a két ember, aki a csapatot vezeti: Kraft és BB.
Ezt a dolgot benézték mindketten vagy inkább az jobb kifejezés, hogy a minimális elvárásokkal szemben teljesítettek a kinevezettek, amit szerintem egyikőjük se gondolt korábban, nem véletlenül próbálja BB vhogy visszaállítani Judge renoméját.
Mondjuk az ő főedzői kinevezése számomra több mint kérdéses volt, de látjuk, hogy Mayo iránt is mennyire érdeklődnek, szóval valamit jól csinált Judge is. Más kérdés, hogy a HC-nak lenni keményebb mint bármilyen koordinátori munka, nem véletlenül bukott bele nem egy kiváló edző.

Hogy miért hagyták teljes szezonon keresztül ezt? Mennyire vagyunk benne biztosak, hogy teljes szezonon keresztül ez ment? Valszeg a kármentést már korábban megtették, de a többi dolgon már nem nagyon tudtak/akartak/lehetett változtatni.
Bár ugye kérdezhetnénk, hogy a háttérben miért nem kapott szabadabb kezet Caley...

Illetve felmerült bennem az is, hogy a nagy kiköltekezés, garantált fizuk, fizetések aláírási pénzzé konvertálása, egyéb üzleti tevékenységek miatt nem-e nem volt akkora anyagi mozgástere Kraftnak, hogy kívülről hozzanak szakembert vagy tényleg úgy voltak vele, hogy kivárnak egy BoB mentes évet.

Én most se azt mondom, hogy ezek a kinevezések rossz döntések voltak az akkori ismeretek szerint, hanem azt, hogy szerintem senki se gondolta, hogy ez ennyire katasztrofális lesz.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 829 — Patriot
@Solymi érvelt mindig szezon közben azzal,hogy ha tényleg olyan gubanc lenne a stábbal ,mint amiről beszéltünk,akkor hogy gondolhatjuk hogy azt hagyná pl Kraft.
Most amikor a szezon után elkezdenek szivárogni a hírmorzsak és elképzelhető hogy azért mégis volt gubanc,visszadobnám a labdát : akkor mégis miért hagyta ezt egy teljes szezonon keresztül akár Kraft,akár BB?
Más :
 twitter.com/nbcspatriots/status/1619122339953639424?s=61&t=wXfzoAsXdo98rd6wlRFt_w
Érdekes elképzelés.
kolok1972
Valszeg azert mert Kraft is benne volt a kinevezesben. Sporolt maganak par milliot, elhitte Belichicknek, hogy ez mukodik majd. Ha pedig megse, akkor jovore ugyis jon BOB, ha meg igen, akkor megoldottak a dolgot.

Nem mukodott. Ev kozben nem volt valtasi lehetoseg, orvosoltak amint lehetett.
topin
Arról mit gondolsz, miért nem lehet év közben váltani? Mert a Kraft spórol egy kis pénzt nekem kevés magyarázat. Van egy (állítólag) szörnyű szakid, aki miatt az egész szezonod kuka, de párszázezer dollár miatt nem rakod ki? Come on man!
Szerintem sokkal több dolog nem működött/működik, de Judge kiváló bűnbak(hisz egy paraszt), így nem kell piszkálni más felelősségét.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
@Solymi érvelt mindig szezon közben azzal,hogy ha tényleg olyan gubanc lenne a stábbal ,mint amiről beszéltünk,akkor hogy gondolhatjuk hogy azt hagyná pl Kraft.
Most amikor a szezon után elkezdenek szivárogni a hírmorzsak és elképzelhető hogy azért mégis volt gubanc,visszadobnám a labdát : akkor mégis miért hagyta ezt egy teljes szezonon keresztül akár Kraft,akár BB?
Más :
 twitter.com/nbcspatriots/status/1619122339953639424?s=61&t=wXfzoAsXdo98rd6wlRFt_w
Érdekes elképzelés.
kolok1972
Valszeg azert mert Kraft is benne volt a kinevezesben. Sporolt maganak par milliot, elhitte Belichicknek, hogy ez mukodik majd. Ha pedig megse, akkor jovore ugyis jon BOB, ha meg igen, akkor megoldottak a dolgot.

Nem mukodott. Ev kozben nem volt valtasi lehetoseg, orvosoltak amint lehetett.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
@Solymi érvelt mindig szezon közben azzal,hogy ha tényleg olyan gubanc lenne a stábbal ,mint amiről beszéltünk,akkor hogy gondolhatjuk hogy azt hagyná pl Kraft.
Most amikor a szezon után elkezdenek szivárogni a hírmorzsak és elképzelhető hogy azért mégis volt gubanc,visszadobnám a labdát : akkor mégis miért hagyta ezt egy teljes szezonon keresztül akár Kraft,akár BB?
Más :
 twitter.com/nbcspatriots/status/1619122339953639424?s=61&t=wXfzoAsXdo98rd6wlRFt_w
Érdekes elképzelés.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Nekem ebben az a fura, hogy ezek (nemcsak ez a kettő) a hírek leírják, hogy a Patricia mint OC befürdött, ezért új OC jön és most úgy néz ki Matty P távozik.
De általában nem írnak arról semmit, hogy Matty P egy "fasz".

Ehhez képest Judge, aki szintén leszerepelt mint qb coach, kb. simán marad a stábban, mint megbecsült szakember, miközben egyre több kritika éri emberileg is.
zinedine5
Nem olvastam mindet vegig, meg gondolom lesz majd reszletesebb info, de attol meg h Matty P mint OC nem volt jo, nem biztos h fasz volt.
Ezzel szemben ugy tunik h Judge meg igen, akit meg BB kedvel es latta h tul nagy kabatot adott ra, ezert megprobal neki meg egy eselyt adni h javitson a renomejan.
Nem mellesleg meg a Giants allja a fizujat, igy ezen is tud sporolni Kraft.
Ha Judge visszamegy ST edzonek, akkor akar jol is jarhatunk mi is, o is.
Lúdas Solymi
Ez mind ok, csak elég sok cikk arról, ír, hogy emberileg van probléma Judge-dzsal.
Miközben mostanában pont arra tolódik el a liga, hogy ez a játékosok "ridegtartása" egyre kevésbé működik. (Eleve a világ változik erre.)
Ez itt most nem a tudásáról szól, meg a fizetéséről, hanem, hogyha egyszer bukik a játékosok előtt mint ember, elveszti a tekintélyét, a tiszteletet, akkor az, hogyan működik, működhet tovább?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Nekem ebben az a fura, hogy ezek (nemcsak ez a kettő) a hírek leírják, hogy a Patricia mint OC befürdött, ezért új OC jön és most úgy néz ki Matty P távozik.
De általában nem írnak arról semmit, hogy Matty P egy "fasz".

Ehhez képest Judge, aki szintén leszerepelt mint qb coach, kb. simán marad a stábban, mint megbecsült szakember, miközben egyre több kritika éri emberileg is.
zinedine5
Nem olvastam mindet vegig, meg gondolom lesz majd reszletesebb info, de attol meg h Matty P mint OC nem volt jo, nem biztos h fasz volt.
Ezzel szemben ugy tunik h Judge meg igen, akit meg BB kedvel es latta h tul nagy kabatot adott ra, ezert megprobal neki meg egy eselyt adni h javitson a renomejan.
Nem mellesleg meg a Giants allja a fizujat, igy ezen is tud sporolni Kraft.
Ha Judge visszamegy ST edzonek, akkor akar jol is jarhatunk mi is, o is.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Nekem ebben az a fura, hogy ezek (nemcsak ez a kettő) a hírek leírják, hogy a Patricia mint OC befürdött, ezért új OC jön és most úgy néz ki Matty P távozik.
De általában nem írnak arról semmit, hogy Matty P egy "fasz".

Ehhez képest Judge, aki szintén leszerepelt mint qb coach, kb. simán marad a stábban, mint megbecsült szakember, miközben egyre több kritika éri emberileg is.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 829 — Patriot
A bostonheraldos és masslive-os cikk azért elég sok kérdést felvet, többet mint amennyit megvalaszol…
kolok1972
Legalább belinkelnéd?
vpi
Oh bocs, Pats.hu-n volt a Fb-on, azt hittem mindenki látta:
 www.bostonherald.com/2023/01/26/inside-the-most-dysfunctional-patriots-season-under-bill-belichick-ive-never-seen-anything-like-it/?fbclid=IwAR0ukJ9PSYH2Afr18QSFg95iudkXwZDJJsuaUU0tAOZURlW_gryxwUcnOZk
 www.masslive.com/patriots/2023/01/patriots-problems-with-joe-judge-were-worse-than-anyone-knew-report.html?utm_campaign=newenglandpatriots_sf&utm_medium=social&utm_source=facebook&fbclid=IwAR3AYo5NT8ikEpC-lGIEg2VqSdfur0jfCzznzsNHpZ31nZTTlFVij39-iGU
kolok1972
Hát elég fura, kiváncsi vagyok ki íratta. Judge a feketeseggü és le van tudva az előző szezon összes O szarja, nyissunk új lapot és szevasz…
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
A bostonheraldos és masslive-os cikk azért elég sok kérdést felvet, többet mint amennyit megvalaszol…
kolok1972
Legalább belinkelnéd?
vpi
Oh bocs, Pats.hu-n volt a Fb-on, azt hittem mindenki látta:
 www.bostonherald.com/2023/01/26/inside-the-most-dysfunctional-patriots-season-under-bill-belichick-ive-never-seen-anything-like-it/?fbclid=IwAR0ukJ9PSYH2Afr18QSFg95iudkXwZDJJsuaUU0tAOZURlW_gryxwUcnOZk
 www.masslive.com/patriots/2023/01/patriots-problems-with-joe-judge-were-worse-than-anyone-knew-report.html?utm_campaign=newenglandpatriots_sf&utm_medium=social&utm_source=facebook&fbclid=IwAR3AYo5NT8ikEpC-lGIEg2VqSdfur0jfCzznzsNHpZ31nZTTlFVij39-iGU

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 829 — Patriot
A bostonheraldos és masslive-os cikk azért elég sok kérdést felvet, többet mint amennyit megvalaszol…
kolok1972
Legalább belinkelnéd?
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
A bostonheraldos és masslive-os cikk azért elég sok kérdést felvet, többet mint amennyit megvalaszol…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Ennek örülök, hogy egy kompetens ember lett kinevezve, azzal kapcsolatban van egy kis félelmem, hogy mennyire lesz türelmes a játékosokkal, ha nem azt csinálják amit ő mond.
Van vkinek valami infója, hogy az egyetemen ilyen téren hogyan teljesített? Hátha visszább vett a vérmérsékletéből.
Lúdas Solymi
Elég annyit mondani, hogy az Alabama szurkolók pezsgőt bontottak a hír hallatán 😀
OC-nak nem rossz amúgy, remélhetőleg nem kap akkora hatalmat OC-ként, hogy játékosok karrierjét tegye tönkre mint Houstonba HC korában (mint pl D'Onta Foreman, Strong vagy akár Coutee). Ha valaki bekerül nála a kutyaházba, az nem jön ki többé...
Merlin85
Itt azt írják, hogy azért nem kell az ő nyakába varrni mindent, meg lehet árnyalni a képet:
 www.patspulpit.com/2023/1/24/23568965/meet-bill-obrien-patriots-new-offensive-coordinator

"While the offense has been outstanding the past couple years in terms of ranking, there has been a drop-off in production since 2020. O’Brien has coordinated the offense since then and thus tends to get an unfair share of the blame.”

As Josh pointed out, the situation O’Brien was hired into was not an easy one to begin with either.

“Bill inherited an offensive unit that had lost nearly all of its receiving production from the transcendent 2020 squad, plus three starters off of one of the better offensive lines college football has seen in the last decade,” he said. “There were some growing pains as a result, but it’s tough to argue with the 41 points per game we saw this season. Alabama fans are used to seeing the team at the top of the heap and can be notoriously hard to please.”
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
A Kingsbury pletyka kapcsán írtam,hogy nagyon nehezen tudom elképzelni,hogy OC-nek kulsost idevegyen BB,így számomra egyértelmű volt hogy BoB a legnagyobb esélyes ,talán csak Caley jöhetett volna még számításba. Ahogy olvasom felmerült az Oregon edzőjének a neve a támadó falhoz. Én örülnék mindkettőjüknek,az úgyis a gyakorlatban dől el,hogy hogy válnak be,de legalább elméletileg értenek hozza,illetve BoB nyilván nem is új arc.
Hátha helyére kerülnek a kirakosok…
kolok1972
Kliff minden, csak nem külsős.
Amadeus von Dollárbaloldal
Ezt már kitargyaltuk,edzőként az lett volna. OC szempontból az semmit sem számít hogy mi draftoltuk,bár egy percet nem jatszott nálunk ha jól emlékszem.
kolok1972
A külsős nem azt jelenti feltétlenül, hogy szervezeten kívüli, hanem azt, hogy Belichicken kívüli a személy.
Klemm az első draftolja, nem is tekint rá külsősként. De volt interjún volt játékosa is most, aki bár soha nem dolgozott nálunk, abszolút nem számít BB-nél külsősnek.

Nem véletlenül csak olyan emberek jöttek, akikhez köti valami. Így Kingsburry sem lett volna külsős, hiszen tudja mi meló, mit várnak el errefelé.

Ugyanúgy építkezünk mint eddig, csak másnak tűnik.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
A Kingsbury pletyka kapcsán írtam,hogy nagyon nehezen tudom elképzelni,hogy OC-nek kulsost idevegyen BB,így számomra egyértelmű volt hogy BoB a legnagyobb esélyes ,talán csak Caley jöhetett volna még számításba. Ahogy olvasom felmerült az Oregon edzőjének a neve a támadó falhoz. Én örülnék mindkettőjüknek,az úgyis a gyakorlatban dől el,hogy hogy válnak be,de legalább elméletileg értenek hozza,illetve BoB nyilván nem is új arc.
Hátha helyére kerülnek a kirakosok…
kolok1972
Kliff minden, csak nem külsős.
Amadeus von Dollárbaloldal
Ezt már kitargyaltuk,edzőként az lett volna. OC szempontból az semmit sem számít hogy mi draftoltuk,bár egy percet nem jatszott nálunk ha jól emlékszem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A Kingsbury pletyka kapcsán írtam,hogy nagyon nehezen tudom elképzelni,hogy OC-nek kulsost idevegyen BB,így számomra egyértelmű volt hogy BoB a legnagyobb esélyes ,talán csak Caley jöhetett volna még számításba. Ahogy olvasom felmerült az Oregon edzőjének a neve a támadó falhoz. Én örülnék mindkettőjüknek,az úgyis a gyakorlatban dől el,hogy hogy válnak be,de legalább elméletileg értenek hozza,illetve BoB nyilván nem is új arc.
Hátha helyére kerülnek a kirakosok…
kolok1972
Kliff minden, csak nem külsős.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Ennek örülök, hogy egy kompetens ember lett kinevezve, azzal kapcsolatban van egy kis félelmem, hogy mennyire lesz türelmes a játékosokkal, ha nem azt csinálják amit ő mond.
Van vkinek valami infója, hogy az egyetemen ilyen téren hogyan teljesített? Hátha visszább vett a vérmérsékletéből.
Lúdas Solymi
Elég annyit mondani, hogy az Alabama szurkolók pezsgőt bontottak a hír hallatán 😀
OC-nak nem rossz amúgy, remélhetőleg nem kap akkora hatalmat OC-ként, hogy játékosok karrierjét tegye tönkre mint Houstonba HC korában (mint pl D'Onta Foreman, Strong vagy akár Coutee). Ha valaki bekerül nála a kutyaházba, az nem jön ki többé...
Merlin85
Itt a passzátszelet nem ő fújja azért …

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Merlin85 Houston Texans 1 367
Ennek örülök, hogy egy kompetens ember lett kinevezve, azzal kapcsolatban van egy kis félelmem, hogy mennyire lesz türelmes a játékosokkal, ha nem azt csinálják amit ő mond.
Van vkinek valami infója, hogy az egyetemen ilyen téren hogyan teljesített? Hátha visszább vett a vérmérsékletéből.
Lúdas Solymi
Elég annyit mondani, hogy az Alabama szurkolók pezsgőt bontottak a hír hallatán 😀
OC-nak nem rossz amúgy, remélhetőleg nem kap akkora hatalmat OC-ként, hogy játékosok karrierjét tegye tönkre mint Houstonba HC korában (mint pl D'Onta Foreman, Strong vagy akár Coutee). Ha valaki bekerül nála a kutyaházba, az nem jön ki többé...

több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
A Kingsbury pletyka kapcsán írtam,hogy nagyon nehezen tudom elképzelni,hogy OC-nek kulsost idevegyen BB,így számomra egyértelmű volt hogy BoB a legnagyobb esélyes ,talán csak Caley jöhetett volna még számításba. Ahogy olvasom felmerült az Oregon edzőjének a neve a támadó falhoz. Én örülnék mindkettőjüknek,az úgyis a gyakorlatban dől el,hogy hogy válnak be,de legalább elméletileg értenek hozza,illetve BoB nyilván nem is új arc.
Hátha helyére kerülnek a kirakosok…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Teljesen érthető döntés, de én egy friss arcnak jobban örültem volna.

Do your job
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 436
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
vpi
Miért nem volt meggyőző Houstonban?

Ne keverjük össze a GM melót a HC melót meg a támadószekciót..

GM-nek szar volt, HC minőségben már korántsem volt rossz, sőt, Támadójátékot tekintve meg ott rendben voltak.
topin
Lehet, igazad van, csak én nem emlékszem arra a félelmetes Texans O-ra.
De most egy oldalon állunk nyugi! 😀
vpi
Miért kellett volna félelmetesnek lenni?

Top10 körüli O volt az utolsó 3 évükben. Az nekünk is bőven elég, látva hogy milyen támadósorok akadnak még a ligában.
topin
Azért kellett volna félelmetesnek lenni, mert a Pats fórum mindig azért drukkolt, hogy a PO-ban őket kapjuk.

Most egy Mahomes - Chiefs és egy Bengals -Burrow valamint egy Blls - Allen lesz az ellenfél, ha esetleg rendbe jönnének a dolgok és kinyílna a "SB ablak".
vpi
A példaként hozott csapatok közül mind a Bengals, mind a Bills idén is verhető lett volna egy kompetensebb O-val (és egy normális ST-vel). Szóval a jelenlegihez közelítő D, egy TOP 10-es O és egy nem hibázó ST esetén versenyképesek leszünk bárkivel szerintem.
FunHun
Minden csapat verhető egy jó O, D és ST csapatrésszel....😊
csi77
Na ez az...
Sajna pont ilyenünk nem volt idén szinte egyetlen meccsen sem egyszerre
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
vpi
Miért nem volt meggyőző Houstonban?

Ne keverjük össze a GM melót a HC melót meg a támadószekciót..

GM-nek szar volt, HC minőségben már korántsem volt rossz, sőt, Támadójátékot tekintve meg ott rendben voltak.
topin
Lehet, igazad van, csak én nem emlékszem arra a félelmetes Texans O-ra.
De most egy oldalon állunk nyugi! 😀
vpi
Miért kellett volna félelmetesnek lenni?

Top10 körüli O volt az utolsó 3 évükben. Az nekünk is bőven elég, látva hogy milyen támadósorok akadnak még a ligában.
topin
Azért kellett volna félelmetesnek lenni, mert a Pats fórum mindig azért drukkolt, hogy a PO-ban őket kapjuk.

Most egy Mahomes - Chiefs és egy Bengals -Burrow valamint egy Blls - Allen lesz az ellenfél, ha esetleg rendbe jönnének a dolgok és kinyílna a "SB ablak".
vpi
A példaként hozott csapatok közül mind a Bengals, mind a Bills idén is verhető lett volna egy kompetensebb O-val (és egy normális ST-vel). Szóval a jelenlegihez közelítő D, egy TOP 10-es O és egy nem hibázó ST esetén versenyképesek leszünk bárkivel szerintem.
FunHun
Minden csapat verhető egy jó O, D és ST csapatrésszel....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
 www.battleredblog.com/2019/11/9/20956998/playing-the-long-game-the-evolution-of-bill-obriens-offense
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 436
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
vpi
Miért nem volt meggyőző Houstonban?

Ne keverjük össze a GM melót a HC melót meg a támadószekciót..

GM-nek szar volt, HC minőségben már korántsem volt rossz, sőt, Támadójátékot tekintve meg ott rendben voltak.
topin
Lehet, igazad van, csak én nem emlékszem arra a félelmetes Texans O-ra.
De most egy oldalon állunk nyugi! 😀
vpi
Miért kellett volna félelmetesnek lenni?

Top10 körüli O volt az utolsó 3 évükben. Az nekünk is bőven elég, látva hogy milyen támadósorok akadnak még a ligában.
topin
Azért kellett volna félelmetesnek lenni, mert a Pats fórum mindig azért drukkolt, hogy a PO-ban őket kapjuk.

Most egy Mahomes - Chiefs és egy Bengals -Burrow valamint egy Blls - Allen lesz az ellenfél, ha esetleg rendbe jönnének a dolgok és kinyílna a "SB ablak".
vpi
A példaként hozott csapatok közül mind a Bengals, mind a Bills idén is verhető lett volna egy kompetensebb O-val (és egy normális ST-vel). Szóval a jelenlegihez közelítő D, egy TOP 10-es O és egy nem hibázó ST esetén versenyképesek leszünk bárkivel szerintem.