NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Azért kellett volna félelmetesnek lenni, mert a Pats fórum mindig azért drukkolt, hogy a PO-ban őket kapjuk.

Most egy Mahomes - Chiefs és egy Bengals -Burrow valamint egy Blls - Allen lesz az ellenfél, ha esetleg rendbe jönnének a dolgok és kinyílna a "SB ablak".
vpi
Nem nagyon látom az összefüggéseidet.
Lapozzunk..
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 831 — Patriot
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
vpi
Miért nem volt meggyőző Houstonban?

Ne keverjük össze a GM melót a HC melót meg a támadószekciót..

GM-nek szar volt, HC minőségben már korántsem volt rossz, sőt, Támadójátékot tekintve meg ott rendben voltak.
topin
Lehet, igazad van, csak én nem emlékszem arra a félelmetes Texans O-ra.
De most egy oldalon állunk nyugi! 😀
vpi
Miért kellett volna félelmetesnek lenni?

Top10 körüli O volt az utolsó 3 évükben. Az nekünk is bőven elég, látva hogy milyen támadósorok akadnak még a ligában.
topin
Azért kellett volna félelmetesnek lenni, mert a Pats fórum mindig azért drukkolt, hogy a PO-ban őket kapjuk.

Most egy Mahomes - Chiefs és egy Bengals -Burrow valamint egy Blls - Allen lesz az ellenfél, ha esetleg rendbe jönnének a dolgok és kinyílna a "SB ablak".
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
vpi
Miért nem volt meggyőző Houstonban?

Ne keverjük össze a GM melót a HC melót meg a támadószekciót..

GM-nek szar volt, HC minőségben már korántsem volt rossz, sőt, Támadójátékot tekintve meg ott rendben voltak.
topin
Lehet, igazad van, csak én nem emlékszem arra a félelmetes Texans O-ra.
De most egy oldalon állunk nyugi! 😀
vpi
Miért kellett volna félelmetesnek lenni?

Top10 körüli O volt az utolsó 3 évükben. Az nekünk is bőven elég, látva hogy milyen támadósorok akadnak még a ligában.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 831 — Patriot
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
vpi
Miért nem volt meggyőző Houstonban?

Ne keverjük össze a GM melót a HC melót meg a támadószekciót..

GM-nek szar volt, HC minőségben már korántsem volt rossz, sőt, Támadójátékot tekintve meg ott rendben voltak.
topin
Lehet, igazad van, csak én nem emlékszem arra a félelmetes Texans O-ra.
De most egy oldalon állunk nyugi! 😀
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
vpi
Miért nem volt meggyőző Houstonban?

Ne keverjük össze a GM melót a HC melót meg a támadószekciót..

GM-nek szar volt, HC minőségben már korántsem volt rossz, sőt, Támadójátékot tekintve meg ott rendben voltak.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 831 — Patriot
Kiváncsi vagyok, hogyan sül el, mert most BOB olyan szintű megváltóként érkezik, mint Jézus Krisztus. Amikor elment tőlünk, nem emlékszem az óriás könnycseppekért, a Houstonban nagyon nem volt meggyőző. Remélem a nosztalgia érzéseknél többet hoz magával.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Ennek örülök, hogy egy kompetens ember lett kinevezve, azzal kapcsolatban van egy kis félelmem, hogy mennyire lesz türelmes a játékosokkal, ha nem azt csinálják amit ő mond.
Van vkinek valami infója, hogy az egyetemen ilyen téren hogyan teljesített? Hátha visszább vett a vérmérsékletéből.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak ne akarjon majd GM is lenni ès maradjon az edzősködèsnèl, annak nem olyan rossz 😊
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 333 — Ajmo Vatreni
Végre.
Egy év elmebetegség után.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 110
Alabama OC/QB coach Bill O’Brien has returned to New England and is being named the Patriots offensive coordinator, sources tell @ClowESPN and me. O’Brien was a Patriots’ assistant coach from 2007-2011, and now returns to coach Mac Jones, whom he briefly worked with at Alabama.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Tél van, BOBozunk 😉
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 499 — nabege2@yahoo.com
másik topicból, Gabesz92 linkelte az ideire



még ez volt odaírva: Július 19.-én 10-kor indul a normál jegyvásárlás elméletileg a müncheni meccsre, a VIP jegyeket június 14.-én kezdik árusítani és 449€ lesz az áruk.
több mint 1 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
jön a pats Münchenbe!
kérdés milyen lesz a csapat 😊
NB2
Kb mikor lehet számítani a jegy eladásokra? Nem követtem az európai meccsek jegyárait. Milyen tarifák vannak?
polonic
Ha jól emlékszem amikor Londonban játszott a csapat akkor olyan 25000-30000 körül indult a legolcsóbb jegy......
ThundersNFL a Jobbágy
Igen, arra emlékszem. Az már jó rég volt és azon voltam.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Mayo kapaszkodik rendesen azon a ranglétrán

"The rest of the Patriots staff, for what it's worth, was off the last week-and-a-half. They will be back in the office tomorrow. So keeping Mayo in to take part in the interviews is significant, as I see it. "

"Interesting nugget for you—Patriots LBs coach Jerod Mayo was alongside Bill Belichick for all of New England's offensive coordinator interviews last week, per sources. Good sign of Mayo's growing role with the team.

The team met with its five OC candidates over videoconference."
ZERO_L
Ez lehet annak is a jele, hogy Matty P nem marad semmilyen szerepkörben vagy BB így próbálja meg maradásra bírni Mayo-t, hogy bevezeti a HC munkába, hogy legyen rálátása, így akár még maradhat itt is, Assistant HC poziban vagy akár másban.
Esetleg így segít neki.

Mayot egyébként mindig imádta BB meg jó játékos is volt, kár h a sérülések miatt idejekorán abba kellett hagynia, a szerepét meg átvette HT.

Amúgy HT-val mi van? Azt tudom, hogy 22 márciusában lejárt a szerződése, de azóta semmi hír, hogy visszavonult volna vagy vmi.
Lúdas Solymi
Ez inkább annak a jele, hogy ő veszi át a csapatot BB után és esetleg nem csak véleménye, de beleszólása is lehet az OC személyébe.

Egy másik csapat HC ajánlatát a pénzen túl, csak egy ass.HC ajánlattal és jövőbeli HC pozival lehet meccselni. Ezt mindkettőt megkapja.

MattyP ettől függetlenül maradhat, mert BB távoztával GM is kell, és ő meg abba a melóba is belefolyt mióta visszajött.

Judge szerepe lehet kérdéses, mert Achord fire nincs terítéken, és ass.ST coach szerepéről sem hallani, így az a forgatókönyv, hogy Judge visszaveszi a spec.teamet egyelőre borulni látszik (sajnos).

Viszont úgy fest QB/WR coach érkezik, ahogy pass game coordinator sem lesz belőle, így nem tudom milyen feladatot kaphat.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Mayo kapaszkodik rendesen azon a ranglétrán

"The rest of the Patriots staff, for what it's worth, was off the last week-and-a-half. They will be back in the office tomorrow. So keeping Mayo in to take part in the interviews is significant, as I see it. "

"Interesting nugget for you—Patriots LBs coach Jerod Mayo was alongside Bill Belichick for all of New England's offensive coordinator interviews last week, per sources. Good sign of Mayo's growing role with the team.

The team met with its five OC candidates over videoconference."
ZERO_L
Ez lehet annak is a jele, hogy Matty P nem marad semmilyen szerepkörben vagy BB így próbálja meg maradásra bírni Mayo-t, hogy bevezeti a HC munkába, hogy legyen rálátása, így akár még maradhat itt is, Assistant HC poziban vagy akár másban.
Esetleg így segít neki.

Mayot egyébként mindig imádta BB meg jó játékos is volt, kár h a sérülések miatt idejekorán abba kellett hagynia, a szerepét meg átvette HT.

Amúgy HT-val mi van? Azt tudom, hogy 22 márciusában lejárt a szerződése, de azóta semmi hír, hogy visszavonult volna vagy vmi.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
Mayo kapaszkodik rendesen azon a ranglétrán




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
Erről mindig jó megemlékezni, honnan hova jutott el ez a franchise...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 538 — !SuPeR6BoWL!
jön a pats Münchenbe!
kérdés milyen lesz a csapat 😊
NB2
Kb mikor lehet számítani a jegy eladásokra? Nem követtem az európai meccsek jegyárait. Milyen tarifák vannak?
polonic
Ha jól emlékszem amikor Londonban játszott a csapat akkor olyan 25000-30000 körül indult a legolcsóbb jegy......

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
HAHHAHAHAHHHAHAHAHAHAA

"Raiders HC Josh McDaniel’s wife made him pull the plug on the job offer after having owner Jim Irsay in their home in Massachusetts; observing his odd behavior. Behavior that included being in McDaniel’s family bathroom for a very long; awkward period, per"
ZERO_L
Nem mai gyerek már, lehet prosztata gondjai vannak vagy nehezen megy a nagy dolog.
De mondjuk ez is milyen tweet már, ez hír?
Lúdas Solymi
Szerencsére nincsenek prosztata gondjaim, de egy órát budin lenni vendégségben elég érdekes döntés...
(Biztos aznap ő is először húzott életében bőrgatyát 🤪)

Abból a szempontból hír, hogy anno mennyire meg lett köpködve BB, Kraft meg az egész szarszemétpecc.
Meg jöttek az okosok, hogy JMD-t senki nem fogja ezek után számításba venni, lehúzhatja a HC-s álmait a WC-n stbstb

Aztán lehet még se minden olyan fekete vagy fehér... persze lehet ez is kamu, de Irsayről van szó, szóval róla mondjuk full elhiszem



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
jön a pats Münchenbe!
kérdés milyen lesz a csapat 😊
NB2
Kb mikor lehet számítani a jegy eladásokra? Nem követtem az európai meccsek jegyárait. Milyen tarifák vannak?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
HAHHAHAHAHHHAHAHAHAHAA

"Raiders HC Josh McDaniel’s wife made him pull the plug on the job offer after having owner Jim Irsay in their home in Massachusetts; observing his odd behavior. Behavior that included being in McDaniel’s family bathroom for a very long; awkward period, per"
ZERO_L
Nem mai gyerek már, lehet prosztata gondjai vannak vagy nehezen megy a nagy dolog.
De mondjuk ez is milyen tweet már, ez hír?
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
HAHHAHAHAHHHAHAHAHAHAA




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
jön a pats Münchenbe!
kérdés milyen lesz a csapat 😊
NB2
Vagy Frankfurtba.
jr79
igen, elcsesztem, Germanyt kellett volna írni, az a tuti a város nem 😊
mondjuk ami jegymizéria volt a Tampa meccs körül, finoman szólva sem fűzök hozzá nagy reményt, hogy összejön
NB2
Na meg figyelembe veve h fel Nemetorszag (csak mondtam vmit) Pats drukker.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 499 — nabege2@yahoo.com
jön a pats Münchenbe!
kérdés milyen lesz a csapat 😊
NB2
Vagy Frankfurtba.
jr79
igen, elcsesztem, Germanyt kellett volna írni, az a tuti a város nem 😊
mondjuk ami jegymizéria volt a Tampa meccs körül, finoman szólva sem fűzök hozzá nagy reményt, hogy összejön
több mint 1 éve
jr79 New England Patriots 75
jön a pats Münchenbe!
kérdés milyen lesz a csapat 😊
NB2
Vagy Frankfurtba.