NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Egy kis Combine/Free agency/Draft előtti roster áttekintés...
(Csak azokat sorolom itt fel akiknek személyes véleményem szerint jó esélyük is van végső rostert fogni...)

Offense: (20 fő)

RB: Rhamondre Stevenson, Pierre Strong, Kevin Harris, Ty Montgomery, J.J. Taylor
WR: Kendrick Bourne, DeVante Parker, Tyquan Thornton, (Matthew Slater)

A jelek szerint 13 hely kiadó a végső keretben, plusz PS...
Van 11 választásunk a drafton plusz FA...
Lesz mit csinálni a Front Office-nak, bár az alap nekem jónak tűnik...
(Nyilván a QB, RB és TE pozíciók kivételével szinte mindenhol elférne még legalább egy kezdő szintű játékos de erre azért nem sok esély van...) 😛

Akiket én még várok hogy visszaigazolunk...
Yodny Cajuste (OT), James Ferentz (C), Damien Harris (RB), Carl Davis (DT), Mack Wilson (LB), Raekwon McMillan (LB), Jabrill Peppers (S), Myles Bryant (CB)

Gondolatok?
Castleai01
Meyers véletlenül maradt ki vagy nem számolsz vele?
Vmelyikből hiányzik 😊

Egyébként jó kis vitaindító, a nevek rendben vannak.
Ferentzet sztem visszaigazoljuk, ismeri a rendszert, plusz lesz még egy éve a jelenlegi guardokkal, így ha kell lesz egy stabilabb belső fal.

Harrist és sem látom visszajönni, a jelenlegi RB keret elég bő, Rhamondre meg egy állat, de azért jó lenne tehermentesíteni.

Kérdés még, hogy Hoyer marad, visszavonul, stb.
Benne talán látnék még egy évet, de lehet h most bizalmat szavaznak Zappenak mint backup QB-nak.
Aztán ha túl nagy zajt csapnak miatta a szurkolók még az is lehet, hogy elcserélik jövő szezonban a trade határidő előtt.

11 draftpick nem kevés, kérdés, hogy kell-e mind idén, látnak-e annyi játékost aki azonnali kezdő lehet vagy mehet developmentbe. Aztán az is lehet, hogy jönni fognak a hátracserék és BB pickgyűjtésbe kezd, hogy legyen elég 3-4. meg 5-7. kör 😊
Lúdas Solymi
Gondolom arra gondolt,hogy nem biztos hogy meg fogjuk tartani Meyerst.
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2023%2F0224%2Fr1135808_1296x729_16-9.jpg
Will the Patriots pay up to keep free agent WR Jakobi Meyers?
Will Meyers generate so much interest on the free agent market that the Patriots won't be willing to keep him?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Egy kis Combine/Free agency/Draft előtti roster áttekintés...
(Csak azokat sorolom itt fel akiknek személyes véleményem szerint jó esélyük is van végső rostert fogni...)

Offense: (20 fő)

QB: Mac Jones, Bailey Zappe
RB: Rhamondre Stevenson, Pierre Strong, Kevin Harris, Ty Montgomery, J.J. Taylor
WR: Kendrick Bourne, DeVante Parker, Tyquan Thornton, (Matthew Slater)
TE: Jonnu Smith, Hunter Henry
OT: Trent Brown, Conor McDermott, Andrew Stuber
OG: Mike Onwenu, Cole Strange
C: David Andrews, Chasen Hines

Deffense: (19 fő)

DT: Davon Godchaux, Lawrence Guy, Christian Barmore, Sam Roberts
DE: Deatrich Wise, Ronnie Perkins
OLB: Matt Judon, Josh Uche, Anfernee Jennings
LB: Ja'whaun Bentley, Jahlani Tavai,
S: Adrian Phillips, Kyle Dugger, Joshuah Bledsoe, (Brenden Schooler)
CB: Jalen Mills, Jack Jones, Marcus Jones, Shaun Wade

Spec. Team: (1 fő)

K: Nick Folk
P: ???
LS: ???

A jelek szerint 13 hely kiadó a végső keretben, plusz PS...
Van 11 választásunk a drafton plusz FA...
Lesz mit csinálni a Front Office-nak, bár az alap nekem jónak tűnik...
(Nyilván a QB, RB és TE pozíciók kivételével szinte mindenhol elférne még legalább egy kezdő szintű játékos de erre azért nem sok esély van...) 😛

Akiket én még várok hogy visszaigazolunk...
Yodny Cajuste (OT), James Ferentz (C), Damien Harris (RB), Carl Davis (DT), Mack Wilson (LB), Raekwon McMillan (LB), Jabrill Peppers (S), Myles Bryant (CB)

Gondolatok?
Castleai01
Peppers nagyon kellene, legfontosabb FA Meyers mellett.
Bryant a zóna és a leadership miatt sanszos hogy visszajön. A két veterán LB-ből max az egyik, de inkább egyik se. Cajuste helye McDermott szerződéssel kérdéses lehet. Harris olcsón jöhet.

Nem kell nagyot menni a FO-nak, hiszen a 13 hely az nem túl sok a draft + FA kapcsán. Pénzünk van, elmehetünk abba az irányba is, hogy 3-4 kezdő érkezik és a depthet a rookie class adja majd.

Szerkesztette: topin
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Egy kis Combine/Free agency/Draft előtti roster áttekintés...
(Csak azokat sorolom itt fel akiknek személyes véleményem szerint jó esélyük is van végső rostert fogni...)

Offense: (20 fő)

RB: Rhamondre Stevenson, Pierre Strong, Kevin Harris, Ty Montgomery, J.J. Taylor
WR: Kendrick Bourne, DeVante Parker, Tyquan Thornton, (Matthew Slater)

A jelek szerint 13 hely kiadó a végső keretben, plusz PS...
Van 11 választásunk a drafton plusz FA...
Lesz mit csinálni a Front Office-nak, bár az alap nekem jónak tűnik...
(Nyilván a QB, RB és TE pozíciók kivételével szinte mindenhol elférne még legalább egy kezdő szintű játékos de erre azért nem sok esély van...) 😛

Akiket én még várok hogy visszaigazolunk...
Yodny Cajuste (OT), James Ferentz (C), Damien Harris (RB), Carl Davis (DT), Mack Wilson (LB), Raekwon McMillan (LB), Jabrill Peppers (S), Myles Bryant (CB)

Gondolatok?
Castleai01
Meyers véletlenül maradt ki vagy nem számolsz vele?
Vmelyikből hiányzik 😊

Egyébként jó kis vitaindító, a nevek rendben vannak.
Ferentzet sztem visszaigazoljuk, ismeri a rendszert, plusz lesz még egy éve a jelenlegi guardokkal, így ha kell lesz egy stabilabb belső fal.

Harrist és sem látom visszajönni, a jelenlegi RB keret elég bő, Rhamondre meg egy állat, de azért jó lenne tehermentesíteni.

Kérdés még, hogy Hoyer marad, visszavonul, stb.
Benne talán látnék még egy évet, de lehet h most bizalmat szavaznak Zappenak mint backup QB-nak.
Aztán ha túl nagy zajt csapnak miatta a szurkolók még az is lehet, hogy elcserélik jövő szezonban a trade határidő előtt.

11 draftpick nem kevés, kérdés, hogy kell-e mind idén, látnak-e annyi játékost aki azonnali kezdő lehet vagy mehet developmentbe. Aztán az is lehet, hogy jönni fognak a hátracserék és BB pickgyűjtésbe kezd, hogy legyen elég 3-4. meg 5-7. kör 😊
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Egy kis Combine/Free agency/Draft előtti roster áttekintés...
(Csak azokat sorolom itt fel akiknek személyes véleményem szerint jó esélyük is van végső rostert fogni...)

Offense: (20 fő)

QB: Mac Jones, Bailey Zappe
RB: Rhamondre Stevenson, Pierre Strong, Kevin Harris, Ty Montgomery, J.J. Taylor
WR: Kendrick Bourne, DeVante Parker, Tyquan Thornton, (Matthew Slater)
TE: Jonnu Smith, Hunter Henry
OT: Trent Brown, Conor McDermott, Andrew Stuber
OG: Mike Onwenu, Cole Strange
C: David Andrews, Chasen Hines

Deffense: (19 fő)

DT: Davon Godchaux, Lawrence Guy, Christian Barmore, Sam Roberts
DE: Deatrich Wise, Ronnie Perkins
OLB: Matt Judon, Josh Uche, Anfernee Jennings
LB: Ja'whaun Bentley, Jahlani Tavai,
S: Adrian Phillips, Kyle Dugger, Joshuah Bledsoe, (Brenden Schooler)
CB: Jalen Mills, Jack Jones, Marcus Jones, Shaun Wade

Spec. Team: (1 fő)

K: Nick Folk
P: ???
LS: ???

A jelek szerint 13 hely kiadó a végső keretben, plusz PS...
Van 11 választásunk a drafton plusz FA...
Lesz mit csinálni a Front Office-nak, bár az alap nekem jónak tűnik...
(Nyilván a QB, RB és TE pozíciók kivételével szinte mindenhol elférne még legalább egy kezdő szintű játékos de erre azért nem sok esély van...) 😛

Akiket én még várok hogy visszaigazolunk...
Yodny Cajuste (OT), James Ferentz (C), Damien Harris (RB), Carl Davis (DT), Mack Wilson (LB), Raekwon McMillan (LB), Jabrill Peppers (S), Myles Bryant (CB)

Gondolatok?

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Csak olyan jó lenne ha 1 év múlva nem úgy ülnénk itt, hogy “jaj ez még csak az első éve volt BOB-val, majd jövőre figyeljük meg...”

ZERO_L
Nem hinném, hogy ő lenne a kerékkötő.
Tény, hogy néha mutatott rossz dolgokat, de egyik sem olyan volt, amit ne lehetne egy offseason alatt javítani.
A lényeg, hogy valóban egy OC-val fog dolgozni és remélhetőleg hosszú vagy hosszabb távon, mondjuk 3-4 év minimum.
Én azt várom, hogy kb. az első szezon végén elvárt teljesítménnyel vagy annál jobbal rukkol elő, mert azért mégiscsak 3. éve lesz, ha más nem, védelmek olvasása és a játék sebessége terén ez az év is számított.
Lúdas Solymi
Az hogy kerékkötő lesz-e vagy sem azt meglátjuk, csak tényleg jó lenne ha már felhagynánk ezzel a folyamatos mosdatással.
Szar playcall, szar személyzet, szar fal... értem, hogy így nehéz, de ha Mekinek az kell hogy minden tökéletes legyen körülötte akkor azt a kvázi udfa Purdy is meg tudja csinálni.
ZERO_L
Az hogy a szurkoló mit mosdat az lényegtelen. Ami számít az az edzők, meg a játékostársak benyomása, akik hisznek benne, mert naponta látják mit tud. Nem kell hogy tökéletes legyen körülötte minden, elég ha nem szar lesz ami körbeveszi rendszerszinten.

DMC elég szépen elmondta a minap milyen Jones megítélése, és hogy viszonyul hozzá BB. Gondolom egy leader belülről elég jól átérezte a helyzetet.

Ha nem lesz jó Jones 23-ban sem, akkor majd irányt váltunk, de egyelőre lég szépen kirajzolódik, hogy nagyszerű rookie év egy NFL szintű stábbal, majd egy gyötrelmes egy borzalmas rendszerrel. Nem látom, hogy ebben mi Jones felelőssége, úgy hogy általában véve jó döntéseket hozott. Nem volt tökéletes, de bőven többet tett hozzá a támadókhoz, mint amit a rendszer kiadott volna. Ennyire fos volt az a tavalyi szisztéma.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
Csak olyan jó lenne ha 1 év múlva nem úgy ülnénk itt, hogy “jaj ez még csak az első éve volt BOB-val, majd jövőre figyeljük meg...”

ZERO_L
Nem hinném, hogy ő lenne a kerékkötő.
Tény, hogy néha mutatott rossz dolgokat, de egyik sem olyan volt, amit ne lehetne egy offseason alatt javítani.
A lényeg, hogy valóban egy OC-val fog dolgozni és remélhetőleg hosszú vagy hosszabb távon, mondjuk 3-4 év minimum.
Én azt várom, hogy kb. az első szezon végén elvárt teljesítménnyel vagy annál jobbal rukkol elő, mert azért mégiscsak 3. éve lesz, ha más nem, védelmek olvasása és a játék sebessége terén ez az év is számított.
Lúdas Solymi
Az hogy kerékkötő lesz-e vagy sem azt meglátjuk, csak tényleg jó lenne ha már felhagynánk ezzel a folyamatos mosdatással.
Szar playcall, szar személyzet, szar fal... értem, hogy így nehéz, de ha Mekinek az kell hogy minden tökéletes legyen körülötte akkor azt a kvázi udfa Purdy is meg tudja csinálni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Csak olyan jó lenne ha 1 év múlva nem úgy ülnénk itt, hogy “jaj ez még csak az első éve volt BOB-val, majd jövőre figyeljük meg...”

ZERO_L
Nem hinném, hogy ő lenne a kerékkötő.
Tény, hogy néha mutatott rossz dolgokat, de egyik sem olyan volt, amit ne lehetne egy offseason alatt javítani.
A lényeg, hogy valóban egy OC-val fog dolgozni és remélhetőleg hosszú vagy hosszabb távon, mondjuk 3-4 év minimum.
Én azt várom, hogy kb. az első szezon végén elvárt teljesítménnyel vagy annál jobbal rukkol elő, mert azért mégiscsak 3. éve lesz, ha más nem, védelmek olvasása és a játék sebessége terén ez az év is számított.
Lúdas Solymi
Szerintem itt már no excuse,nincs lehetőség további blablara,Mekinek most már bizonyítania kell.
Annak szorítsunk hogy ne legyen valami súlyosabb sérülése a szezonban (persze az amúgy sem jön soha jól ha a fr QB lesérül) ,hogy ne kelljen meccseket kihagynia,így valamennyire tisztuljon a kép. Reméljük falat is raknak elé pl.
kolok1972
Igen, nem igazan kellene lennie semminek se.
WR, TE, RB van, a drafton a fal rendberakasa lehet opcio, esetleg WR draft, aztan uccu neki.

Maximum abban lehet problema hohgyha vmi modon az uj rendszer megtanulasa se mukodne a WR/TE oldalon, de ettol meg Mekinek jol kellene jatszania.
Viszont erre sztem keves az esely h BoB ne tudna megfelelo rendszert/playeket epiteni.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Csak olyan jó lenne ha 1 év múlva nem úgy ülnénk itt, hogy “jaj ez még csak az első éve volt BOB-val, majd jövőre figyeljük meg...”

ZERO_L
Nem hinném, hogy ő lenne a kerékkötő.
Tény, hogy néha mutatott rossz dolgokat, de egyik sem olyan volt, amit ne lehetne egy offseason alatt javítani.
A lényeg, hogy valóban egy OC-val fog dolgozni és remélhetőleg hosszú vagy hosszabb távon, mondjuk 3-4 év minimum.
Én azt várom, hogy kb. az első szezon végén elvárt teljesítménnyel vagy annál jobbal rukkol elő, mert azért mégiscsak 3. éve lesz, ha más nem, védelmek olvasása és a játék sebessége terén ez az év is számított.
Lúdas Solymi
Szerintem itt már no excuse,nincs lehetőség további blablara,Mekinek most már bizonyítania kell.
Annak szorítsunk hogy ne legyen valami súlyosabb sérülése a szezonban (persze az amúgy sem jön soha jól ha a fr QB lesérül) ,hogy ne kelljen meccseket kihagynia,így valamennyire tisztuljon a kép. Reméljük falat is raknak elé pl.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Csak olyan jó lenne ha 1 év múlva nem úgy ülnénk itt, hogy “jaj ez még csak az első éve volt BOB-val, majd jövőre figyeljük meg...”

ZERO_L
Nem hinném, hogy ő lenne a kerékkötő.
Tény, hogy néha mutatott rossz dolgokat, de egyik sem olyan volt, amit ne lehetne egy offseason alatt javítani.
A lényeg, hogy valóban egy OC-val fog dolgozni és remélhetőleg hosszú vagy hosszabb távon, mondjuk 3-4 év minimum.
Én azt várom, hogy kb. az első szezon végén elvárt teljesítménnyel vagy annál jobbal rukkol elő, mert azért mégiscsak 3. éve lesz, ha más nem, védelmek olvasása és a játék sebessége terén ez az év is számított.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 453 — situational football
Csak olyan jó lenne ha 1 év múlva nem úgy ülnénk itt, hogy “jaj ez még csak az első éve volt BOB-val, majd jövőre figyeljük meg...”




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Ha lehet hinni a pletyinkek MP LB edző lesz a Musztángoknál?
Nem lesz....

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Közben McDermott vissza lett igazolva. Klemm volt az edzője a UCLA-ben,szóval melysegnek sztem jó ez.
Szerk. Közben Covington nem lesz a Cards DC-je,szerintem ez is jó hír.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Adams, plusz 2.kör aztán mehet MacJ. 😀😀😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Uborkaszezon van, erősödnek a Patriots elcserélheti Mac Jonest pletykák és h Zappe lehet a kezdőirányító 😀
Lúdas Solymi
Milyen fura, igaznak bizonyulnak a dolgok amit szezon közben is láttunk? 3. körért már viheti is MJ-t a Raiders 😉
Nomac
Én személy szerint alá is írnám azonnal.
Amadeus von Dollárbaloldal
topin meg minimum agyvérzést kapna....meg egy jópáran és WTF-elnénk....de hamarabb lesz A-Rod a Jetsben míg MJ a Raidersben😉
ThundersNFL a Jobbágy
Dehát az Öreg mindig jobban tudja,nem?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Uborkaszezon van, erősödnek a Patriots elcserélheti Mac Jonest pletykák és h Zappe lehet a kezdőirányító 😀
Lúdas Solymi
Milyen fura, igaznak bizonyulnak a dolgok amit szezon közben is láttunk? 3. körért már viheti is MJ-t a Raiders 😉
Nomac
Én személy szerint alá is írnám azonnal.
Amadeus von Dollárbaloldal
topin meg minimum agyvérzést kapna....meg egy jópáran és WTF-elnénk....de hamarabb lesz A-Rod a Jetsben míg MJ a Raidersben😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Uborkaszezon van, erősödnek a Patriots elcserélheti Mac Jonest pletykák és h Zappe lehet a kezdőirányító 😀
Lúdas Solymi
Milyen fura, igaznak bizonyulnak a dolgok amit szezon közben is láttunk? 3. körért már viheti is MJ-t a Raiders 😉
Nomac
Én személy szerint alá is írnám azonnal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 954 — balazs.t85@gmail.com
Uborkaszezon van, erősödnek a Patriots elcserélheti Mac Jonest pletykák és h Zappe lehet a kezdőirányító 😀
Lúdas Solymi
Milyen fura, igaznak bizonyulnak a dolgok amit szezon közben is láttunk? 3. körért már viheti is MJ-t a Raiders 😉
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Uborkaszezon van, erősödnek a Patriots elcserélheti Mac Jonest pletykák és h Zappe lehet a kezdőirányító 😀
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Vannak kétségeim hogy a pályán még sokat hozza tudna tenni,azért vsz a gyorsasága nem a régi,ami a ST-Ben azért elég fontos faktor,de azt el tudom fogadni,hogy a leadership miatt fontos.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Slater marad még egy évet. Ez nagyon jó hír.
Burkus
Elnezve a tavalyi spec team teljesitmenyt es a veteranok hianyat, valoban.
A fizuja lesz meg kerdeses, de szerintem void evekkel meg orrnehez szerzodessel megoldjak.

Meg lehet remenykedik meg abban h ez az BoB-val sikeres lehet, legalabbis en ezt varom, attol fuggetlenul h nem lesz egyszeru szezonunk.

Kerdes h Achord mennyire felelos az ST teljesitmenyert es mennyire volt inkabb jatekos problema, meg ha a ketto azert ossze is fugghet.
Lúdas Solymi
Meglepő lenne ha voidolni kellene az éveket ilyen kicsi összegnél..
topin
Az is igaz. Úgy emlékeztem magasabb volt a fizuja, de 2 év 5 millió volt a legutóbbi 2.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
Slater marad még egy évet. Ez nagyon jó hír.
Burkus
Elnezve a tavalyi spec team teljesitmenyt es a veteranok hianyat, valoban.
A fizuja lesz meg kerdeses, de szerintem void evekkel meg orrnehez szerzodessel megoldjak.

Meg lehet remenykedik meg abban h ez az BoB-val sikeres lehet, legalabbis en ezt varom, attol fuggetlenul h nem lesz egyszeru szezonunk.

Kerdes h Achord mennyire felelos az ST teljesitmenyert es mennyire volt inkabb jatekos problema, meg ha a ketto azert ossze is fugghet.
Lúdas Solymi
Meglepő lenne ha voidolni kellene az éveket ilyen kicsi összegnél..
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Slater marad még egy évet. Ez nagyon jó hír.
Burkus
Elnezve a tavalyi spec team teljesitmenyt es a veteranok hianyat, valoban.
A fizuja lesz meg kerdeses, de szerintem void evekkel meg orrnehez szerzodessel megoldjak.

Meg lehet remenykedik meg abban h ez az BoB-val sikeres lehet, legalabbis en ezt varom, attol fuggetlenul h nem lesz egyszeru szezonunk.

Kerdes h Achord mennyire felelos az ST teljesitmenyert es mennyire volt inkabb jatekos problema, meg ha a ketto azert ossze is fugghet.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Slater marad még egy évet. Ez nagyon jó hír.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
#NEWS The New England Patriots have released CB Tae Haynes, WR Kristian Wilkerson and Kicker Quinn Nordin.
ThundersNFL a Jobbágy
Wilkerson a Coltsban landolt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
#NEWS The New England Patriots have released CB Tae Haynes, WR Kristian Wilkerson and Kicker Quinn Nordin.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018