NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Sources: The #Patriots are trading TE Jonnu Smith to the #Falcons, as a former big-ticket free agent heads elsewhere and creates space for New England.
Beki
Az egyik legnagyobb melléfogásunk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sources: The #Patriots are trading TE Jonnu Smith to the #Falcons, as a former big-ticket free agent heads elsewhere and creates space for New England.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Közben Ramsey a ‘Phinsben. Még Rodgers megjön a Jetsbe,aztán remek csoportmeccseink lesznek.
kolok1972
Csak a fairplay szellemében idebaxhatnák hozzánk Kuppot egy második körért.
Boston
Minek, hogyha a labda lesz futtatva vagy a két TE-nek mennek majd a passzok? 😊
Még a végén visszajön Tomi is, hogy Áronkával játszhasson.

Izgalmas egy csoport lesz az már biztos, BoB is felkötheti a gatyát meg lesz egy kis nyomás a csapaton is, hogy lekövesse a változásokat.

Habár így, hogy már nem szükséges megnyerni a csoportot és még második helyre se kell odaérni, hanem a konferencia beli helyezés számít, így lehet a csapatépítésen is variálni picit, kérdés, hogy érdemes-e.
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Közben Ramsey a ‘Phinsben. Még Rodgers megjön a Jetsbe,aztán remek csoportmeccseink lesznek.
kolok1972
Csak a fairplay szellemében idebaxhatnák hozzánk Kuppot egy második körért.

Do your job
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Közben Ramsey a ‘Phinsben. Még Rodgers megjön a Jetsbe,aztán remek csoportmeccseink lesznek.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 431
DMC hiányozni fog, 13 évből 12-szer kapitányként, vezérként. Várja a Pats HoF.
Remélem a Rutgersben .meg van már a kiszemelt utód. 😊
Bruschi85
Nemcsak a Pats HOF, hanem akár Canton is 🤞
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
DMC hiányozni fog, 13 évből 12-szer kapitányként, vezérként. Várja a Pats HoF.
Remélem a Rutgersben .meg van már a kiszemelt utód. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
Jake Baileynek is megköszöntük a szolgálatát....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/NFL/status/1634284460442112005?t=i-MfANDMCltnaDDNcli1qQ&s=19

DMC visszavonult. Az egyik legfontosabb játékosunk volt az előző tizenpár évben.
Kimagasló játékintelligencia, ami még akkor is jellemezte, amikor a végén a sebessége már megkopott.

Ha már szóba került Wynn, DMC a számegyenes másik vége. Okos intelligens ember és játékos.

Biztos vagyok benne, hogy sikeres lesz kommentátorként is.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Ezt a Wynnt én úgy hagynám a francba,hogy csak úgy zörög.
kolok1972
Mán megint mi történt?
Ilyenkor osszátok már meg légyszi, hogy miről beszéltek, mert nem mindenki követi ugyanazokat a dolgokat, ha egyáltalán követ bármit is.
Lúdas Solymi
Bocs ,teljesen igazad van,csak a pariotswire.usatoday.com-on jelent meg a cikk vele és azt nem tudtam linkelni. De zinedine összefoglalta a lényeget,Wynn meghatározta az arat,ami alatt ne is keressek az érdeklődők. De pont az a bajom ezzel amit zinedine is irt,hogy ez a stílus nagyon nem jön be,ha hozzávesszük az új szerződés iránti hisztijet is. A
A pályán -amikor épp nem volt sérült- azért nem volt ekkora spiler.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Ezt a Wynnt én úgy hagynám a francba,hogy csak úgy zörög.
kolok1972
Mán megint mi történt?
Ilyenkor osszátok már meg légyszi, hogy miről beszéltek, mert nem mindenki követi ugyanazokat a dolgokat, ha egyáltalán követ bármit is.
Lúdas Solymi
"You gotta be up at least 5M’s fo me to een converse with ya. Grab bout 8 generations worth of y’all’s entire life savings then we can possibly rap. Possibly."

Egy ilyet tweetelt.
Biztos öreg vagyok már, de ez a stílus nem nekem való.

A pénzösszeg egyébként egyáltalán nem sok és ennél tuti többet is fog kapni, de nekem alapvetően rosszak az emlékeim róla amikor egyáltalán játszott (65 alapszakasz meccsből 43), úgyhogy én biztos más irányban indulnék el.
zinedine5
Nem is tudom értelmezni amit írt 😀

Hát, nem tudom, őszintén szólva a hozzáállása és a sérülékenysége miatt én is inkább továbbállnék róla.
A sérülékenységen vitatkozhatunk azon, hogy mi tartozik bele, lehet üvegtestű vagy balszerencsés is, utóbbit én nem venném bele, de igazából mindegy.
Tudott jó számokat is hozni meg elég jó kis prospect volt, de az, hogy kb. egyetlen egy fullos szezont tudott lehozni nem épp bizalomgerjesztő ezen a poszton.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Ezt a Wynnt én úgy hagynám a francba,hogy csak úgy zörög.
kolok1972
Mán megint mi történt?
Ilyenkor osszátok már meg légyszi, hogy miről beszéltek, mert nem mindenki követi ugyanazokat a dolgokat, ha egyáltalán követ bármit is.
Lúdas Solymi
"You gotta be up at least 5M’s fo me to een converse with ya. Grab bout 8 generations worth of y’all’s entire life savings then we can possibly rap. Possibly."

Egy ilyet tweetelt.
Biztos öreg vagyok már, de ez a stílus nem nekem való.

A pénzösszeg egyébként egyáltalán nem sok és ennél tuti többet is fog kapni, de nekem alapvetően rosszak az emlékeim róla amikor egyáltalán játszott (65 alapszakasz meccsből 43), úgyhogy én biztos más irányban indulnék el.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Ezt a Wynnt én úgy hagynám a francba,hogy csak úgy zörög.
kolok1972
Mán megint mi történt?
Ilyenkor osszátok már meg légyszi, hogy miről beszéltek, mert nem mindenki követi ugyanazokat a dolgokat, ha egyáltalán követ bármit is.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 479 — Pats fan
Ezt a Wynnt én úgy hagynám a francba,hogy csak úgy zörög.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 531 — !SuPeR6BoWL!
2 comp picket kaptunk
4/135
6/210

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
esetleg nem volt nálunk már?😊
NB2
Dehogynem volt, csessze meg h nem tudtuk annak idejen a PS-ben rejtegetni.

Kerdes h mennyire hatott ki ra a serulese, mennyit fejlodott es mennyi lenne az ara.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 482 — nabege2@yahoo.com
esetleg nem volt nálunk már?😊
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Berriosra rárepülhetnénk ha kivágja a Jets. Pont jó lenne a slotban és megfizethető is talán
ParadSEC
Nekem is eszembe jutott, szerintem biztos bepróbálkozunk nála, hogyha nem találnak elég jelöltet a drafton.

De amúgy is jó lenne, mert bizonyított már.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 052 — Patriots fan
Berriosra rárepülhetnénk ha kivágja a Jets. Pont jó lenne a slotban és megfizethető is talán

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Vajon Robbie Gouldot ide tudnánk csábítani? Pénz most lenne rá.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Cap ügyileg jól állunk idén és még 2-3 évig szóval nem az a gond hogy nincs rá pénz, inkább az hogy BB nem szeret "veszíteni" még egy bértárgyalás esetén sem így ha őgy gondolja nem ér annyit amennyit kér akkor nem adja meg neki és részéről le van tudva a dolog... 😛
Castleai01
Azért akit akart azt megfizetett, de az tény, hogy a Brady érában nem borította be a csapatot a pénzügyi hellbe, az utolsó évben/években is csak azért voltunk rossz helyzetben, mert Kraft akarta h maradjon Brady, BB meg nem akart neki hosszútávú szerződést adni, így meg eléggé ki lett merítve a lehetőség.

Ez 2015-ös cikk, de attól még releváns és a legutóbbi ugye Gilmore volt 2017-ben.
 www.patspulpit.com/2015/7/16/8976261/new-england-patriots-have-a-history-of-paying-record-contracts-for-players

Őrületes mértékben valószínűleg nem fog senkit se túlfizetni, de ha úgy gondolja, hogy adott játékos kell vagy van akkora ráhatása a csapat összteljesítményére, akkor az általa kalkulált értékén felül is hajlandó pénzt áldozni rá.
A fizetési sapka növekedése meg a szerződések struktúrálása elég nagy mozgásteret adnak.

Hacsak nem biztosak abban, hogy találnak jobb/hasonló tudású játékost, akkor szerintem Meyers számunkra must-have kategória, persze nem bármi áron.
Nem WR1 jelenleg (és valszeg később se), de sztem tud olyan atombiztos lenni mint Dola volt anno.
Persze az olyan hülye playeket mint amit a Raiders ellen hozott, na azokat kellene gyorsan elfelejteni.
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Cap ügyileg jól állunk idén és még 2-3 évig szóval nem az a gond hogy nincs rá pénz, inkább az hogy BB nem szeret "veszíteni" még egy bértárgyalás esetén sem így ha őgy gondolja nem ér annyit amennyit kér akkor nem adja meg neki és részéről le van tudva a dolog... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 326 — Ajmo Vatreni
Igen, Meyers-t én megtartanám de olyan WR pénzek repkednek évek óta hogy nem látok rá esélyt...
Nálam Harris éppen azért maradhat mert sok jó RB lesz idén free agent így nem kell majd túlfizetni így viszont bőven megérné véleményem szerint itt tartani még 1-2 évet...
Castleai01
Jó kérdés.
Amíg volt egy Gronk meg egy Edelman a csapatban (TB-ről nem is beszélve), addig meg lehetett oldani a WR1 hiányt és még így is jó lett volna egy megbízható nagyon sokszor.
De így, hogy a jelenlegi játékosok közül nem tudod megmondani, hogy hova fognak még fejlődni BoB rendszerében, meg amúgy is, így szerintem érdemes lenne neki hosszútávú pénzt adni.
Most orrnehéz szerződés mehet és úgyis nőnek folyamatosan a bevételek és a bérek is így idővel inflálódni fog a szerződés értéke és át lehet struktúrálni ha kell (ahogy Dolával is történt).

Plusz, róla tudod hogy működik ezekben a rendszerekben, jól megérti egymást Mekivel, míg ha nem marasztalod, akkor megint lehet lottózni a drafton vagy a piacon.

Persze ha a csapat úgy gondolja, hogy Thornton, Bourne, Parker, a 2 TE és Rhamondre (akit biztonsági elkapóként is lehet használni), +1 draftolt WR elég lesz, akkor oké, de én megtartanám.

Itt 4év 50millióra lövik be az értékét.
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/jakobi-meyers-29363/market-value/
Lúdas Solymi
Totál félreértésnek gondolom, hogy egyes csapatok 40-50 milliót fizetnek QB-knak, meg 20-at WR-eknek, falembereknek és ehhez képest nekünk nincs egy pénzügyi értelemben komolyan vehető játékosunk a két elbaszott (fizetésű) TE-en kívül. És azt gondoljuk, hogy ezt nem lehet megtenni. Akkor mikor lehet?
Közben meg Godchaux 10 millióért van itt.
Ha 4 év /50 millió az ára akkor fizessék ki. Oldják meg. Dobják ki Parkert meg Millst és meg is vagyunk.

(Főleg egy ilyen év után, ahol az NFL 100 2022-as top játéka közül az első kettőn mi voltunk a szétszívatott bohócok.)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Igen, Meyers-t én megtartanám de olyan WR pénzek repkednek évek óta hogy nem látok rá esélyt...
Nálam Harris éppen azért maradhat mert sok jó RB lesz idén free agent így nem kell majd túlfizetni így viszont bőven megérné véleményem szerint itt tartani még 1-2 évet...
Castleai01
Jó kérdés.
Amíg volt egy Gronk meg egy Edelman a csapatban (TB-ről nem is beszélve), addig meg lehetett oldani a WR1 hiányt és még így is jó lett volna egy megbízható nagyon sokszor.
De így, hogy a jelenlegi játékosok közül nem tudod megmondani, hogy hova fognak még fejlődni BoB rendszerében, meg amúgy is, így szerintem érdemes lenne neki hosszútávú pénzt adni.
Most orrnehéz szerződés mehet és úgyis nőnek folyamatosan a bevételek és a bérek is így idővel inflálódni fog a szerződés értéke és át lehet struktúrálni ha kell (ahogy Dolával is történt).

Plusz, róla tudod hogy működik ezekben a rendszerekben, jól megérti egymást Mekivel, míg ha nem marasztalod, akkor megint lehet lottózni a drafton vagy a piacon.

Persze ha a csapat úgy gondolja, hogy Thornton, Bourne, Parker, a 2 TE és Rhamondre (akit biztonsági elkapóként is lehet használni), +1 draftolt WR elég lesz, akkor oké, de én megtartanám.

Itt 4év 50millióra lövik be az értékét.
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/jakobi-meyers-29363/market-value/
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Igen, Meyers-t én megtartanám de olyan WR pénzek repkednek évek óta hogy nem látok rá esélyt...
Nálam Harris éppen azért maradhat mert sok jó RB lesz idén free agent így nem kell majd túlfizetni így viszont bőven megérné véleményem szerint itt tartani még 1-2 évet...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉