New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most káromkodnék egyet leginkább. A játékossal nincs bajom (a Facebook-csoportban épp ő volt az egyik, akit írtam középső körös OG-nek), de kettő körrel később is jöhetett volna, és lenne valami értékesebb emberünk.

 www.facebook.com/groups/520579288485332/posts/1140498949826693/

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Miafaszomez



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Innen kb csak Rainmann-Booth duónak tudnék örülni, szóval ha valmelyik lesz az 10/10 lenne.


Értékben jók vagyunk legalább ez.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami szaki kiemelheti esetleg az előző üzenetet, ha nem zavaró a népnek, és akkor itt lehet frissíteni a draft eseményeit 😊

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyi nem volt a pickek között (3/22 volt a difi), szinte centire a jó öreg DVC szerint ment. Ami fontos lehet, hogy rengeteg opció maradt bent, ez innentől ingyen két pick nekünk 😊

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Azert egy második kört jó lett volna kapni... fura hogy ennyire nem kellett senki





"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Patriots 2022-es draftja
csere: 1/21 for 1/29+3/94+4/121
1/29 – Cole Strange, OG (Chattanooga)
csere: 2/54+5/158 for 2/50
2/50 – Tyquan Thornton, WR (Baylor)
3/85 – Marcus Jones, SCB/PR (Houston)
csere: 3/94 for 4/137+2023/3 (CAR)
4/121 – Jack Jones, CB (Arizona State)
4/127 – Pierre Strong Jr., RB (South Dakota State)
4/137 – Bailey Zappe, QB (Westen Kentucky)
6/183 – Kevin Harris, RB (South Carolina)
6/200 – Sam Roberts, DT (Norwest Missouri State)
6/210 – Chasen Hines, OG (LSU)
7/245 – Andrew Stueber, OG (Michigan)

No, tehát megvolt a 2022-es draft. Az első körben letrade után jött egy későbbre várt OG, Cole Strange parádés fizikai képességekkel, meg mindennel, amit Scar szeret, úgyhogy biztosan elit lesz. Remélem, hogy nem ő lesz a kövi Logan Mankins, mert akkor 10 évig megint nem nyerünk semmit 😛

Úgy fest, hogy ezzel érdemben letudtuk a dolgokat, kész a csapat, innentől kezdve pedig már csak pár ST-huszár, és egy kis mélyítés kellett. A 2. körben feljöttünk kicsit egy alapvetően jóval későbbre várt, de állítólag nagyon emelkedésben lévő magas, de könnyen elnyomható elkapóért. Tyquan Thornton a draft leggyorsabbja (4,28) volt, így mélységi veszélynek jó lehet néhány playre, meg persze ST-ben jó opció lehet. A 3. körben jött egy 5'8" alacsony, 174 font könnyű, rövid karú punt returner. Marcus Jones slotban lehet opció jövőre a lejáró szerződésű JoJo helyén. Jött egy trade, az mondjuk nem rossz, hiszen a 4. kör vége mellé egy jövő évi 3. kör is jött Carolinából, ez lehet még akár top 70 is.

A harmadik napra így már nem voltak nagy reményeim, csak hogy legalább egy-két szimpatikus ember jöjjön, és igazából ezt hoztuk is. Jack Jones egy alapvetően nem rossz méretű (majdnem 6'0", hosszú karokkal), de borzasztóan könnyű (177 font) CB, aki rövid távon piszok gyors és agilis, játékra is jó, viszont hosszú távú sebessége para. Ilyen profillal ő is kb slotopció inkább. Rámentünk a sebességre, hiszen jött a leggyorsabb futó, Pierre Strong Jr. (4,37) is, nem árt, ha picit robbanékonyabb a csapat. 4/137-re jött a kedvenc pickem, aki remélhetőleg pályára sem fog nálunk lépni. Fura lehet ez így, de komolyan remek húzásnak tartom Bailey Zappe draftolását, hiszen egy remek játékosról van szó, akinek tavaly 62 TD-passza volt, szimplán ahhoz kevés, hogy NFL-ben kezdő irányító legyen, és elvigyen egy csapatot. Viszont csere QB-nak négy évre borzasztóan olcsó opciónak tökéletes, ha bármikor bármi történik és be kell ugrania egy-két meccsre, akkor sincsen gond, ha egy évet kell átvennie IR miatt, akkor sem kell eldobni az idényt okvetlenül. Ha szerencsénk van, akkor nem kell pályára lépnie egyáltalán, ugyanakkor ez a csapat szempontjából egy rendkívül jó lépés, legkésőbb jövőre már Hoyer sem szükséges arra, hogy legyen B-opciónk.

Kevin Harris egy nagy darab, robbanékony és erős futó, 2020-ban egész jól ment, tavaly kevésbé, de rövid yardos szituációs embernek/+gondolom ST-ben/ elférhet, igazából itt már mindegy. Sam Roberts egy magas, de könnyű DT, aki lassú, nem agilis, nem túl erős, robbanékonyságban nem vészes, de ez egy elég felesleges picknek tűnik. A végére jött még két OG, közös bennük, hogy Chasen Hines és Andrew Stueber agilitása is aggályos, Hinesé konkrétan borzasztó, de cserébe elképesztően robbanékony és fürge. Stueber kicsit jobban fordul, de neki meg a robbanékonysága gyenge. Ja, és mindkettő kissé gyenge is emellé, de hát itt már nem sztárokat visz az ember, ha valamelyikből egy rotációs ember kijön, már belefér.

Összességében elég nehéz lelkesedni külső szemlélőként ezért a draftért. Ha úgy állunk hozzá, hogy a csapat megvolt az LG-t leszámítva, és már csak mélység, meg ST-javítás és néhány szituációs ember kellett, akkor tudok találni értelmet benne, de hát alapvetően láttam volna hasznosabb/értékesebb embereket, posztokat kb mindenhova, hogy hosszú távon jobb lehessen a csapat, aminek így viszont egyértelműen az a célja, hogy a bajnoki címért menjen.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Középső körös WR, aki must have: Kyle Philips, de Metchie-nél sem sírnék
2. körös LB-nek: Troy Andersen vagy Leo Chenal, esetleg Chad Muma

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Én azt mondom, jöjjön Booth, akár helyén, akár kicsit lecserélve, ha akarunk.

QB, RB, TE nem kell, ezen a magasságon iOL, LB, igazából S sem. Edge lehet egy érdekes kérdéskör, ha csúszik mondjuk Zeusz. DT is lehetne opció, ha lenne olyan ember, aki megéri itt (Wyattnek hiába szép a neve, ha közben nem a pályán erőszakos).

Igazából még egy OT-t is simán el tudok képzelni, sokkal inkább, mint Ziont. WR szerintem így már nem jön, ott egy középső körös slotot azért vinnék, vannak gondolataim ide, akiknek örülnék. CB viszont bőven jöhet, és nem bánnám, ha ez nem McDuffie lenne (vele kockáztasson más).

Igen, LB-t én is vinnék magasan, van 3-4 ember, akinek nagyon örülnék a 2-3. körben, de elsőben nem. OG jöhet, de 3-4. körökben rendre jönnek olyanok, akikből kimagasló kezdő lesz a ligában, itt sokkal jobban bízom a csapatban, mint WR-ben.

Nem kell 1. körös OG, ha van olyan poszt, ahol sokkal nagyobb pluszt tudunk adni. S jöhet megint a második napon, kezdőben bőven megvagyunk, annyira kapkodni sem kell a beépítéssel, és most vannak ott olyan emberek, akikben bőven van lehetőség.

Pickjeink
1/21
2/54
3/85
4/127
5/158
5/170
6/200
6/210

Nálam CB, esetleg OT/EDGE, ha olyan ember csúszik első nap, LB+S második, 4-5. körben OG, slot WR, 6. körben front seven egy opciónak érdekes lenne.

Ha Ziont hozzuk, azzal is együtt tudok élni, én fogok a legjobban szurkolni neki, csak nekem furán venné ki magát, ha egy teljesítményéhez képest kifejezetten olcsó, elit OG 5. körös elszórakozása után az 1. körben jönne ide ember. LB nincs olyan, akit itt vinnék, a 2-3. körösök közül sok van, aki érdekel, így jóval fontosabb posztot lehetne megoldani, hiába tűnik nagyobb neednek az LB. S-ben dettó, nagyon jónak (DMC) kellene lennie, hogy megérje azt, hogy nem szerzünk CB-t (itt a 2-3. körben kevésbé bíztató a helyzet, és amúgy is sokkal fontosabb poszt, illetve rosszabbul is állunk bőven).

Olavét azért nyilván szétadnám akkor is, de ezt nem látom most.

Jó szórakozást estére!

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Tudom, hogy nem need a poszt, tudom, hogy a helyzetünkben luxus lenne, de én akkor is azt szeretném, ha Daxton Hillt választanánk.
Boston

teljesen reális forgatókönyv
idén CB-ként, jövőre DMC pótlásként tudunk rá számítani
Kis hátramozgás + extra pick és Hill egy elég jó kimenetel lenne nekünk
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Tudom, hogy nem need a poszt, tudom, hogy a helyzetünkben luxus lenne, de én akkor is azt szeretném, ha Daxton Hillt választanánk.

Do your job
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Miért van olyan érzésem,hogy kitradelünk az első körből ...
ThundersNFL
Ha nem csúszik le hozzánk valami top10-es játékos szerintem nagyon is benne van a pakliban.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

2022 Patriots Hall of Fame jelöltek Vince Wilfork, Logan Mankins, Mike Vrabel
Bruschi85
Kevés embert lehet jobban sajnálni Mankinsnél

több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan

2022 Patriots Hall of Fame jelöltek Vince Wilfork, Logan Mankins, Mike Vrabel



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 095 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért van olyan érzésem,hogy kitradelünk az első körből ...
ThundersNFL
A tapasztalat meg az évek???? 😛 😀 😉
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Miért van olyan érzésem,hogy kitradelünk az első körből ...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Érdekes hogy a Tex belement ebbe, mivel elég emberhiányos a rostere és mégis belement a dealbe😁. Kìváncsi vagyok hogy mi a terve az Öregnek, csomagot készìt elő vagy rostert tölt fel?
ParadSEC
Jo kerdes.
Szerintem municiot szerez egy esetleges felmozgashoz, biztos kell egy uj Kicker.
De amugy igy 4-5. korben konnyebb felmozogni, ott azert talal eleg erteket.

9 embert meg nem hiszem h fogunk draftolni.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Érdekes hogy a Tex belement ebbe, mivel elég emberhiányos a rostere és mégis belement a dealbe😁. Kìváncsi vagyok hogy mi a terve az Öregnek, csomagot készìt elő vagy rostert tölt fel?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak a szokásos


ZERO_L
Hat ennek elegge olyan szaga van, hogy a Michiganrol jon a hatodik korben kube.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Csak a szokásos




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Lassan draft, pár szó róla én hogyan látom.

Ahova nagyon ne húzzunk első négy körben: RB-TE-QB

Véleményem szerint a legfontosabb hiányposztok, nem sorrendben: OT,OG,DE,CB és ezek után jön a WR

Bár már nem tartom, akkora eretnekségnek az elkapó draftolását első körben (hosszútávon nincs igazán lekötött WRünk), a poszt mélysége és a többi poszt kevésbé erős felhozatala miatt úgy érzem értékben sokkal jobban jövünk ki ha az elkapó húzást későbbre hagyjuk.
Viszont azt be kell vallani, hogy ha a London, Wilson, Williams (kedvenc képem a játékáról:  twitter.com/BrettKollmann/status/1513684730268377092/photo/1 ), Olave négyesből bent lenne még egy a 21. helyen, akkor nagyon nehéz szívvel tudnék lemondani róla. Ilyen szintű elkapó tehetségre nagyon-nagyon régen volt esélyünk.
Realitás jelenleg viszont az, hogy ezzel kevésbé kell foglalkoznunk.

Értékben én azt mondom, hogy OT és CB a realitás 1/21.-en.

CB-t nagyon nem kell magyarázni, lehet hoztunk pár tölteléket, akikből össze lehet hozni valamit, de hosszútávon nincs megoldás, ráadásul az utóbbi évek tanulsága az hogy nem fogsz találni olyan rookiet, akit magabiztosan be tudsz majd állítani az első évében és nem kell tőle fázni. Hozni kell valakit, mert nem lehet mindig az UDFA kukázásokban bízni. Van esélyünk, hogy a class harmadik legjobb CB prospectjét kiválaszthatjuk.
Booth-Elam-McDuffie hármas lehet bent, akik közül én Booth-ra voksolnék.

OT nem hatalmas need, de Wynn úgy néz ki nem megoldás, voltak hírek az offseasonben, hogy őt fogjuk eltradelni (erre Mason ment...), szóval most lehetőségünk lenne, hogy a class 4.(?) 5. legjobb OT prospectjét kivihetnénk. Hagyhatnánk ezt is középső körre, de nem szabad alulbecsülni az Ofal minőségének jelentőségét, főleg nem Jonesszal a kezdőben.

OG picknek 21. helyen nem örülnék, de valahol érteném (ha pl Zion Johnson az), hogy azonnali megoldást kell rá találni, de szerintem harmadik körben például Dylan Parham simán meg tudná oldani ezt a feladatot.

DE poszton top4-ből szerintem bármelyik jöhetne, de abban nem vagyok biztos, hogy a vezetőség szemében is need a poszt. Perkins nagy kérdőjel, mennyire lehet majd vele számolni a szezonban.


Ami nagyon nem tetszene első körben:

-bármelyik LB: erre a posztra csak akkor draftolnék első körben, ha generációs tehetségről van szó, egy Kuechly megéri ezt az árat, viszont most a drafton messze nincs ilyen játékos, ráadásul erre a LB-SS hibrid szerepre már itt van Peppers meg Dugger, totálisan felesleges ide vagy erre a szerepkörre húzni egy Devin White 2.0-t. Klaszikus, egy dimenziós ILB-t top100ban szerintem nincs értelme ma már draftolni.

-bármelyik DT: Nagyon nem vagyok Jordan Davis fanja, de még ha el is hinném a hypeját, biztos baromira izgalmas párost alkotnának Baremore-ral, de abszolút luxus pick lenne, úgy hogy nincs értelmes CB-nk, Ofal jövőjében kérdések vannak, akkor már inkább reacheljünk egy nagy potenciállal bíró WR-t (Watson)

-Hamiltonon kívül saftey pick: 0,01% esélyünk van Hamiltonra, bár anno Derwin James is 17. helyig csúszott, Hamiltonért megérné felmenni top15be, de amúgy egyik safteyre sem mondanám, hogy megérne első kört még hátra cserével sem. Több draft óta mondom, hogy meg kellene találni a jövő védelem vezérét, DMC pótlását, de ezen a drafton nagyon nem látom ki lenne az (nyilván idén fogunk reachelni valakiért a második körben 😊 )

-Ojabo pick: Nincs nagyobb bajom vele, bár nem az a kihagyhatatlan tehetség mint pl Williams WR-eknél. Most volt ACL sérülése, michigani edgeekkel már volt elég dolgunk, örülnék neki ha most nem mi kockáztatnánk hasonló prospecttel.


Ebből a 17 emberből bárkit elfogadnék, első választásként:

DE
-Hutchinson
-Walker
-Thibodeaux
-Jermaine Johnson II

OT
-Neal
-Ekwonu
-Cross
-Penning
-Raimann

S
-Hamilton

WR
-Wilson
-Olave
-London
-Williams

CB
-Gardner
-Stingley
-Booth


Ehhez viszont az kéne, hogy LB-k,DT-k és QB-k is kimenjenek előttünk. Realitás az, hogy egy DT és talán 1-2 QB ki is megy, így talán van esélyünk egyet behúzni a listáról. Ha nincs szerencsénk, akkor viszont innen azonnali letrade, mert így nagyon nem tudnék mondani egy prospectet aki megérné 21. helyen kiválasztani.
Sajnos abban sem bízhatunk, hogy valaki QB-ért jönne fel a helyünkre, túlfizetve minket, mert utánunk legkorábban a 32.helyen választó Lions az akit QB needes csapatnak lehet tekinteni.

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi, de gondoltam, sok újdonság az ittenieknek nincs benne 😅

több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
70 éves a főnök, boldogat nekije 😊


Wyatt
 index.hu/sport/amerikaifutball/2022/04/16/nfl-bill-belichick-portre-new-england-patriots/
Jó lett. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
70 éves a főnök, boldogat nekije 😊