New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Kyle Philips a 3. kör végén, 4. elején és minden megbocsátva. Metchie-től sem sírnék. Amúgy van sok slot, de nálam ők lennének
Wyatt
Jaja, ezért kérdem. A Metchie pick adná magát, de másik játékost is vizionáltak hozzánk, legalább a Pats korábban nem Metchiet nézte meg (passz, hogy ki volt).
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kyle Philips a 3. kör végén, 4. elején és minden megbocsátva. Metchie-től sem sírnék. Amúgy van sok slot, de nálam ők lennének

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Amúgy a pozíciós értéket nem számítva, amit jogosan hoztok fel, az egyik legatletikusabb (8.) guard 1987 óta (Peti pont most írt erről privát csoportban).
Kizárt hogy Scar nélkül választanánk OLine embert. Innentől meg elég fura, ha nekünk nem jó, de neki igen.

És nem azt írtam, hogy tuti nem fizetjük meg, hanem azt hogy az is benne van, hogy elit lesz, aztán jön belőle vissza ellenérték is akár. Meg az is lehet, hogy 10 évig a legjobb guard lesz a ligában. Mindene adott hozzá.

Egyre több infó jön arról, hogy a legtöbb helyen 2.körösként volt elkönyvelve. Biztosan rendelkezett erről információval BB is. A lemozgás kényelmes helyzetbe hozott minket, akár a 2.körben is felmehetünk valami mainstream névért. És onnantól mindegy lesz melyik jött az elsőben és melyik a másodikban.

Mason kapcsán is félinformációink vannak. Elit volt, nem volt vészesen drága, valamiért mégsem volt maradása. Amíg erről nem tudunk többet, addig nehéz pontosan mérlegelni azt a tradet. Az sem mellékes, hogy az idei offseason alatt megkapott infókkal már kirajzolódott a kép, hogy a 2023-as szezon lesz az ugribugri nekünk és ott lehet a contenderségről egyáltalán majd beszélni. Onnantól kell 3-5 év amíg nyitva az ablak, és Mason abba az ablakba már nem lett volna benne semmiképpen. Idén meg kb tök mindegy, hogy itt van vagy nincs, ugyanannyit érünk vele is, meg nélküle is kb.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Nekem van problémám a pickkel. A poszt ertek(telenseg)e. Lehet egy jó ötödik OL-ember valaki, ha nem lesz szupersztár, nem ad hozzá annyit, mintha itt jött volna valaki fontosabb pozícióra, és később próbálunk be egy embert ide.

Ha ennyire fontos nekem ez a pozíció, akkor nem adom el a liga szintén évek óta top 10-es embert szotyiert. Igen, kell spórolni, értem. Ha vannak olyan játékosok, akik 10+millioert karcsú teljesítményt nyújtanak, az szomorú, ha miattuk nem idős, nem drága, jó játékost kell elpasszolni kB semmiért, az kevéssé tetszetős, pláne, ha utána reachelunk erre a posztra

Cole biztosan jó lesz, más választása nincs igazából, csak ezzel mi meg nem biztos, hogy bármit is érünk

Ami miatt örvendetes a lépés mégis : próbáljuk Mac komfortjat növelni (WR, OL)

Ami fontosabb, hogyan alakul a kövi 2 nap. Ha a többi húzás úgy jön, hogy jól nézzen ki osszessegeben a sztori, akkor bele fog férni úgyis. Szóval hajrá, tessék nyomni egy mocsok erős 2-7.kort

Ja meg egy plusz az estére, valszeg 1/21-en is ő lett volna akkor, így viszont még van két plusz pick mokolni valamit
Wyatt
Ahh, eltűnt a kommentem.

Értem a csalódottságod, de azt tudom mondani, mint amit írtam itt is, meg amit topinnak is az FB-n, hogy a csatolt tweet alapján ez egybevág azzal, ami a Scar interjúban volt:

 www.patspulpit.com/2022/4/26/23042190/dante-scarnecchia-shares-scouting-tips-2022-nfl-draft-patriots

Gyakorlatilag egy kiemelkedő adottságokkal rendelkező játékosról van szó, harcos, vezér, stb., de még csiszolni kell a techinkáját, viszont instant kezdő lehet, így nem akarták veszni hagyni.
Valószínűsítem, hogy nem ebben a körben akartuk elvinni, viszont jöhetett az infó vagy valami, hogy esetleg valaki beáldoz rá egy 2. kört és így inkább beáldozták az 1. kört érte.

Ha bejön, akkor hosszú távra meg van oldva a poszt egy, akár elit játékossal.
Ráadásul azt még nem tudjuk, hogy hány posztot képes játszani, így akár változhat is a fal felállása.


És még egy fun fact a választáshoz: Gronk kedvenc számát viseli, remélhetőleg megtarthatja itt is 😀
Solymi
Csak azt nem értjük sokan, hogy erre már volt egy remek játékosunk a teljesítményéhez képest korrekt fizuért. Erre elpasszoljuk egy 5. Körért, hogy aztán hozzunk az 1. Körben egy alig fiatalabbat, aki még ráadásul nem is bizonyított.
Szimpatikus jáékos, karakter, de a kor és a poszt nekem is meh sajnos.
Boston
Erre meg azt tudom mondani, hogy azért voltak problémák Masonnal, legalábbis az elérhető infók alapján (súly, sebesség, talán fizu is) és úgy ítélték meg, hogy a drafton 3-4. körben is tudnak hozni ide játékost.
Ez persze nem igazolja semmilyen módon az 1. kört, viszont az indok lehet az, hogy így alakult a helyzet, mert más is magasabbra értékelhette a játékost (2-3. kört pedzegettek neki), veszni meg nem akarták hagyni, mert nagy potenciál van benne.

És ha úgy értékelték, hogy megéri a plusz pénzt, draft tőkét, ám legyen.
Amiben bízhatunk az az, hogy remélhetőleg tavaly óta ráálltunk egy jobb draftolási pályára és megfelelően értékelték a játékost.

Az eddigi profilja alapján nagyon kevés olyan dolog van ami red flages, az is inkább a súlya/ereje, de azon lehet dolgozni. Sebességben és futball-IQban nagyon jó és látjuk, hogy ez a kettő, de főleg az első egyre fontosabb.
Több pozíciót is tud játszani és simán benne lehet, hogy átveszi Andrewstól a C posztot.

 www.patspulpit.com/2022/3/28/22999218/2022-patriots-nfl-draft-profile-cole-strange-chattanooga-offensive-lineman

Izgalmas pick, én ráültem a hype vonatra.


Viszont azt is adom, hogy akár idén, akár évekkel később ezt a picket a Mason trade-del együtt lehet/kell értékelni.
Simán benne van, hogy Mason a korábbi problémák miatt lett elengedve vagy volt valami amiről mi nem tudunk, esetleg így alakult és egy 3-4. körös játékossal akarták pótolni, mert mély a draft.

Erre meg hoztak egy 1. körért egy 2-3. körbe várt játékost, de ha jóindulatúak akarunk lenni, akkor a csere értékével nézve mondhatjuk azt, hogy 2. kör tetejéért hoztuk.
És itt jön majd az, hogy mekkora hozott értéke lesz, megérte-e a belefektetett draft tőkét vagy sem.

Ez meg már megint az a kérdéskör mint a Sony Michel pick...(Nick Chubb 2/35, szintén Georgia)...megérte?
Nem tudta hozni a szerepkörét (kevés elkapott labda), viszont igencsak hozzájárult az SB-hez. Adnál egy első kört egy SB-ért?
Hogy a viharba ne.

Szóval, ahogy Wyatt is írta, hogyha így hozunk egy erős draftot, mert kiegyensúlyozza azt a pluszt amit érte adtunk, akkor rendben van.

Amúgy se hiszem, hogy felhasználnánk az összes pickünket, inkább mozogni fogunk velük meg jövőre pickeket szerezni.

Kérdés: Slot receiverünk van? És van olyan a drafton aki még bent van és beeshet hozzánk?

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez a tökéletes érv eddig 😊

Már a húzás ellen

1. körben olyan játékost akarsz szerezni, akire 10+ évig tudsz építeni. Ha az a maxunk, hogy ha nagyon jó lesz, akkor úgyis lép 4 év múlva, és még csak nem is fontos poszton játszik, akkor arra bőven jó a 3-4. körös ember (vannak posztok, ahol könnyebb jó értéket találni lejjebb, mert kevésbé értékesek, ilyet az elején csak akkor viszel, ha nagyon indokolt)

De mondom, legyen egy pöpec 2-3. napunk, aztán ha megvan az összes pick, akkor látjuk, hogy mit hogyan sikerül megoldani, vagy nem. Benne van még, hogy ez is belefér, hogy tökéletesnek tűnő draftunk legyen, csak alapvetően nem könnyű helyzetből indítjuk ezt a manővert.

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Egy OG esetében ennyire nem akadnék fent a koron. Ha bírja a strapát akkor 10 évig így is játékosunk lehet. Ha meg nagyon jó lesz, akkor 6 év múlva se lesz nálunk, mert nem fogjuk agyonfizetni őt sem (Mankins, Thuney).
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nekem van problémám a pickkel. A poszt ertek(telenseg)e. Lehet egy jó ötödik OL-ember valaki, ha nem lesz szupersztár, nem ad hozzá annyit, mintha itt jött volna valaki fontosabb pozícióra, és később próbálunk be egy embert ide.

Ha ennyire fontos nekem ez a pozíció, akkor nem adom el a liga szintén évek óta top 10-es embert szotyiert. Igen, kell spórolni, értem. Ha vannak olyan játékosok, akik 10+millioert karcsú teljesítményt nyújtanak, az szomorú, ha miattuk nem idős, nem drága, jó játékost kell elpasszolni kB semmiért, az kevéssé tetszetős, pláne, ha utána reachelunk erre a posztra

Cole biztosan jó lesz, más választása nincs igazából, csak ezzel mi meg nem biztos, hogy bármit is érünk

Ami miatt örvendetes a lépés mégis : próbáljuk Mac komfortjat növelni (WR, OL)

Ami fontosabb, hogyan alakul a kövi 2 nap. Ha a többi húzás úgy jön, hogy jól nézzen ki osszessegeben a sztori, akkor bele fog férni úgyis. Szóval hajrá, tessék nyomni egy mocsok erős 2-7.kort

Ja meg egy plusz az estére, valszeg 1/21-en is ő lett volna akkor, így viszont még van két plusz pick mokolni valamit
Wyatt
Ahh, eltűnt a kommentem.

Értem a csalódottságod, de azt tudom mondani, mint amit írtam itt is, meg amit topinnak is az FB-n, hogy a csatolt tweet alapján ez egybevág azzal, ami a Scar interjúban volt:

 www.patspulpit.com/2022/4/26/23042190/dante-scarnecchia-shares-scouting-tips-2022-nfl-draft-patriots

Gyakorlatilag egy kiemelkedő adottságokkal rendelkező játékosról van szó, harcos, vezér, stb., de még csiszolni kell a techinkáját, viszont instant kezdő lehet, így nem akarták veszni hagyni.
Valószínűsítem, hogy nem ebben a körben akartuk elvinni, viszont jöhetett az infó vagy valami, hogy esetleg valaki beáldoz rá egy 2. kört és így inkább beáldozták az 1. kört érte.

Ha bejön, akkor hosszú távra meg van oldva a poszt egy, akár elit játékossal.
Ráadásul azt még nem tudjuk, hogy hány posztot képes játszani, így akár változhat is a fal felállása.


És még egy fun fact a választáshoz: Gronk kedvenc számát viseli, remélhetőleg megtarthatja itt is 😀
Solymi
Csak azt nem értjük sokan, hogy erre már volt egy remek játékosunk a teljesítményéhez képest korrekt fizuért. Erre elpasszoljuk egy 5. Körért, hogy aztán hozzunk az 1. Körben egy alig fiatalabbat, aki még ráadásul nem is bizonyított.
Szimpatikus jáékos, karakter, de a kor és a poszt nekem is meh sajnos.

Do your job
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Nekem van problémám a pickkel. A poszt ertek(telenseg)e. Lehet egy jó ötödik OL-ember valaki, ha nem lesz szupersztár, nem ad hozzá annyit, mintha itt jött volna valaki fontosabb pozícióra, és később próbálunk be egy embert ide.

Ha ennyire fontos nekem ez a pozíció, akkor nem adom el a liga szintén évek óta top 10-es embert szotyiert. Igen, kell spórolni, értem. Ha vannak olyan játékosok, akik 10+millioert karcsú teljesítményt nyújtanak, az szomorú, ha miattuk nem idős, nem drága, jó játékost kell elpasszolni kB semmiért, az kevéssé tetszetős, pláne, ha utána reachelunk erre a posztra

Cole biztosan jó lesz, más választása nincs igazából, csak ezzel mi meg nem biztos, hogy bármit is érünk

Ami miatt örvendetes a lépés mégis : próbáljuk Mac komfortjat növelni (WR, OL)

Ami fontosabb, hogyan alakul a kövi 2 nap. Ha a többi húzás úgy jön, hogy jól nézzen ki osszessegeben a sztori, akkor bele fog férni úgyis. Szóval hajrá, tessék nyomni egy mocsok erős 2-7.kort

Ja meg egy plusz az estére, valszeg 1/21-en is ő lett volna akkor, így viszont még van két plusz pick mokolni valamit
Wyatt
Ahh, eltűnt a kommentem.

Értem a csalódottságod, de azt tudom mondani, mint amit írtam itt is, meg amit topinnak is az FB-n, hogy a csatolt tweet alapján ez egybevág azzal, ami a Scar interjúban volt:

 www.patspulpit.com/2022/4/26/23042190/dante-scarnecchia-shares-scouting-tips-2022-nfl-draft-patriots

Gyakorlatilag egy kiemelkedő adottságokkal rendelkező játékosról van szó, harcos, vezér, stb., de még csiszolni kell a techinkáját, viszont instant kezdő lehet, így nem akarták veszni hagyni.
Valószínűsítem, hogy nem ebben a körben akartuk elvinni, viszont jöhetett az infó vagy valami, hogy esetleg valaki beáldoz rá egy 2. kört és így inkább beáldozták az 1. kört érte.

Ha bejön, akkor hosszú távra meg van oldva a poszt egy, akár elit játékossal.
Ráadásul azt még nem tudjuk, hogy hány posztot képes játszani, így akár változhat is a fal felállása.

És még egy fun fact a választáshoz: Gronk kedvenc számát viseli, remélhetőleg megtarthatja itt is 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem is a poszttal van gondom. Mert oké fontos az OL stabilitása, ez Jonesnál kifejezetten hangsúlyos, de OG-t első körben akkor draftolsz ha Nelson szintű korszakos tehetség vagy nagyon közel hozzá.
Én ezt nem látom. Bust remélhetőleg azért nem lesz, szóval attól nem tartok, hogy Harry féle mellényúlás lesz.

Másik amit nem értek, hogy mi a bajunk Raimannel. Fontosabb poszton játszik, ami jövőre need lesz ha Wynn nem lép hirtelen plusz egy szintet (elég valószínűtlen), ráadásul mindenki legit első körös tehetségnek mondta.
Még a timeline is tökéletes lenne hogy első évében nem kellene tőle csodát várni, harcolhatna Wynn-nel azt második évében legit kezdő lehetne.
ZERO_L
Hat en egy hamarosan 25 eves jatekosert sem adnek elso kort. Nalam peldaul a kor nagy red flag. Egy evet padozik, aztan majdnem 26 evesen atveszi a stafetabotot... Es konnyen lehet, hogy egyuttal akkor jatszana elete elso NFL-meccset is.

Ilyen oreg valakit, akiben nem is azt latod, hogy az elso eveben kezdobe teszed? Fura lenne nekem.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nekem is a poszttal van gondom. Mert oké fontos az OL stabilitása, ez Jonesnál kifejezetten hangsúlyos, de OG-t első körben akkor draftolsz ha Nelson szintű korszakos tehetség vagy nagyon közel hozzá.
Én ezt nem látom. Bust remélhetőleg azért nem lesz, szóval attól nem tartok, hogy Harry féle mellényúlás lesz.

Másik amit nem értek, hogy mi a bajunk Raimannel. Fontosabb poszton játszik, ami jövőre need lesz ha Wynn nem lép hirtelen plusz egy szintet (elég valószínűtlen), ráadásul mindenki legit első körös tehetségnek mondta.
Még a timeline is tökéletes lenne hogy első évében nem kellene tőle csodát várni, harcolhatna Wynn-nel azt második évében legit kezdő lehetne.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem van problémám a pickkel. A poszt ertek(telenseg)e. Lehet egy jó ötödik OL-ember valaki, ha nem lesz szupersztár, nem ad hozzá annyit, mintha itt jött volna valaki fontosabb pozícióra, és később próbálunk be egy embert ide.

Ha ennyire fontos nekem ez a pozíció, akkor nem adom el a liga szintén évek óta top 10-es embert szotyiert. Igen, kell spórolni, értem. Ha vannak olyan játékosok, akik 10+millioert karcsú teljesítményt nyújtanak, az szomorú, ha miattuk nem idős, nem drága, jó játékost kell elpasszolni kB semmiért, az kevéssé tetszetős, pláne, ha utána reachelunk erre a posztra

Cole biztosan jó lesz, más választása nincs igazából, csak ezzel mi meg nem biztos, hogy bármit is érünk

Ami miatt örvendetes a lépés mégis : próbáljuk Mac komfortjat növelni (WR, OL)

Ami fontosabb, hogyan alakul a kövi 2 nap. Ha a többi húzás úgy jön, hogy jól nézzen ki osszessegeben a sztori, akkor bele fog férni úgyis. Szóval hajrá, tessék nyomni egy mocsok erős 2-7.kort

Ja meg egy plusz az estére, valszeg 1/21-en is ő lett volna akkor, így viszont még van két plusz pick mokolni valamit

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Two things, Pats fans: 1) majority of teams we spoke w/ had second round grades on Cole Strange; 2) the dude can play. Immediate Day 1 starter at OG & eventual high-end replacement for Andrews at OC. Don’t make same mistake you made bashing Kyle Dugger pick.  twitter.com/jimnagy_sb/status/1443580273585651725

 twitter.com/JimNagy_SB/status/1519911525175205891
Bazzani
Itt a trendi, hogy jobban tudjuk 😊 Ha pedig igazunk volt akkor évekig véres kardot lobogtatunk. A döntési szempontok nem szoktak zavarni egy Pats szurkolót 😊
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Reach, de NAGYON atletikus.

iktriad
Jah, volt is a patspulpiton egy cikk meg egy Athletices interju belinkelve Scarral es kb. pont ezeket emelte ki, hogy nala ez szamit a legjobban.

Valszeg ugy ertekeltek h az adottsagokat nezve nem fognak ilyen jatekost talalni a kozeljovoben, igy behuztak h beprobalkozzanak vele.

Ha valoban bevetheto elso naptol es jol teljesitene, akkor meg az jonne h BB mekkora stealt csinalt megint.

Meglatjuk.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Two things, Pats fans: 1) majority of teams we spoke w/ had second round grades on Cole Strange; 2) the dude can play. Immediate Day 1 starter at OG & eventual high-end replacement for Andrews at OC. Don’t make same mistake you made bashing Kyle Dugger pick.  twitter.com/jimnagy_sb/status/1443580273585651725

 twitter.com/JimNagy_SB/status/1519911525175205891

több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nincs ezzel baj. Gondolom az Öreg is így röhögött 3 éve az SB-n, amikor kifújta McVay orrát.

Do your job
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 fb.watch/cH8UK3GOct/

Sean McVayt kb eddig bírtam....orbitális paraszt
ThundersNFL
Az amúgy, de ez a videó kurva jó.
Őszinte reakció.

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
 fb.watch/cH8UK3GOct/

Sean McVayt kb eddig bírtam....orbitális paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nagyon mozgékony, magas. Csodálkoznék, ha nem OT matériaként tekintenének rá.
Szerk.: Wynn meg mehetne oda ahova szerintem való, középre.

Szerkesztette: Boston

Do your job
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 631
Eszembe jut ilyenkor Solder esete amikor húztuk az első körben, mindenki wtf aztán csak bevált 😀
ParadSEC
Igen,láttuk utána nálunk,hogy micsoda tehetség...Nálatok akkoriban nem a játékosok váltak be hanem Scarnecchia.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eszembe jut ilyenkor Solder esete amikor húztuk az első körben, mindenki wtf aztán csak bevált 😀
ParadSEC
Micsoda? Solder sima 1. körös talent volt a drafton 😀

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Eszembe jut ilyenkor Solder esete amikor húztuk az első körben, mindenki wtf aztán csak bevált 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reach, de NAGYON atletikus.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Na, akkor a szokásos...
Cserélni azt jól tudunk, játékost választani érték szerint azt már nem sajnos... 😕
(CB, OT és LB is magasan nagyobb hiányposzt mint a OG pozíció, előbbieket meg sokkal nehezebb a későbbi körökben találni mint ez utóbbit mivel MINDENKI ezekre a prémium pozíciókra keres embereket...)
Néha az az érzésem BB-nél hogy szerinte mindenki más a hülye ha draft board készítésről van szó... 😛
Kár hogy ezt a gyakorlatban még nem sikerült bizonyítania... 😀

Ha holnap feltradelünk valakiért akit most ezzel a pick-el is vihettünk volna akkor eret is vágok magamon... 😉

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Murphy18 New England Patriots 15
Tehát tisztázzuk:
Eltradeljük a prime korban lévő, teljesen korrekt szerződéssel rendelkező blue chip guardot egy 6. és egy 7. körért, majd kihúzzuk a pótlását az 1. körben.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Miafaszomez
ZERO_L
Tipikus BB reach...ilyenen már meg sem lepődök

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018