New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne haragudjatok, de nevetni járok ide olvasni a véleményeket 😀
KeyG
Nincs azzal baj. Minden magyarázható, ez is. Csak újra olyan ember, aki túúúúl korán itt

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Ne haragudjatok, de nevetni járok ide olvasni a véleményeket 😀
KeyG
Egészségedre 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 147
Ne haragudjatok, de nevetni járok ide olvasni a véleményeket 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Feljöttünk 50-re. Atyaisten....
Wyatt
Nem gondoltam, hogy a Strange reach-t felül lehet múlni, ráadásul felcserével....
KoporShow
De....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Újabb fejvakarós pick...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Feljöttünk 50-re. Atyaisten....
Wyatt
Nem gondoltam, hogy a Strange reach-t felül lehet múlni, ráadásul felcserével....



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Feljöttünk 50-re. Atyaisten....

Erősödnie kellene, a méretei ellenére nem mindig bír a cb-kkel, press ellen gyenge, de remek a sebessége, magas, hosszú karok, kis kéz, 4,28. Will Fuller érzés, fel a védők mögé, elkapja, nagy TD. Kb 4-7.körre várták, erre 2/50-re felmentünk érte.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sima, LB+S

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Boldolok egy LB picket a második körre, ha ennyire szarunk a poziciós értékre.

Dean nem fog hozzánk lecsúszni, azért az nagyon durva lenne, Chenal, Muma párost amúgy előszeretettel mockolták hozzánk. Igazából egyikkel sem lenne bajom, csak hát milyen ráhatása van a győzelmekre... Harris nagyon ne jöjjön a mai napon, plz

Furcsa hogy Booth-t mindenki hagyja csúszni. Lehet a nem túl magas padló mindenkit elriaszt, ettől még másodikban ajándék lesz bárkinek. Ő sem fog hozzánk lecsúszni, McCreary-Gordon páros szintén ne jöjjön pliz, utánuk meg már csak ilyen campbodyk vannak, szóval remélem nem reachelünk egy CB-ért sem. Én ezt innen elengedném, hátha sikerül megint kukázni valakit.

Még az edge poziban lehet érték, másodikban Ojabo már nem tűnik rossznak. De így nagyon nem tudnék mondani kit szeretnék, az embernek olyan érzése van hogy 50-100 között ugyan olyan szintű/ugyan annyi kérdőjellel rendelkező játékosok vannak.

Mondjuk jó volna ha már elindulna egy kis QB-RB rush is...

És akkor a punt godról ne is beszéljünk Araiza személyében, akiről mindenki meg van győződve hogy majd BB fog hatalmasat reachelni, ilyen első kör után már nem is akkora bold ez 🤣



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mit hallgattak a war roomban?
 www.youtube.com/watch?v=i4r13n5vTGE
empty taxi
BB inkább marad a retro stílusnál. 😊


Szerkesztette: Bruschi85



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mit hallgattak a war roomban?
 www.youtube.com/watch?v=i4r13n5vTGE


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Az áfonyapálinka jobb erre
Wyatt
Legyen inkább Ricinus,hogy be is fossunk 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
nem néztem, hogy milyen personelben álltunk fel legtöbbször (tippre 12) de Meyers és Montgomery mellé minek még slot wr?
Hozzunk LB-t, CB-t, DE-t de nem felesleges 4-5 számú wr-t meccsenkénti 10 snapre..
gordon
Hosszútávra nincs nagyon lekötött WRünk.

Nem azt mondom, hogy must have, de ha csúszik valaki aki nagyon bejön nekünk azt el kéne vinni, mert nem csak 2022re kell draftolni/gondolni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem néztem, hogy milyen personelben álltunk fel legtöbbször (tippre 12) de Meyers és Montgomery mellé minek még slot wr?
Hozzunk LB-t, CB-t, DE-t de nem felesleges 4-5 számú wr-t meccsenkénti 10 snapre..
gordon
Hogy legyen valaki értelmes is? 😊

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
nem néztem, hogy milyen personelben álltunk fel legtöbbször (tippre 12) de Meyers és Montgomery mellé minek még slot wr?
Hozzunk LB-t, CB-t, DE-t de nem felesleges 4-5 számú wr-t meccsenkénti 10 snapre..
gordon
Ki tudja, lehet, hogy kirakjuk NKealt, eltradeljük Agholort, a nagyondrága TE-t meg átképezzük HB/FB-nek 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
nem néztem, hogy milyen personelben álltunk fel legtöbbször (tippre 12) de Meyers és Montgomery mellé minek még slot wr?
Hozzunk LB-t, CB-t, DE-t de nem felesleges 4-5 számú wr-t meccsenkénti 10 snapre..
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az áfonyapálinka jobb erre

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Deadalon-t készítsetek azért a mai napra, hátha szükség lesz rá egyik-másik pick kapcsán 😊
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Végülis Belichick megmondta, hogy változás van / lesz a draft felkészülésben és stratégiában, az új ember is ezért van a helyén. A változás meg is történt. Eddig a 3.-.4. körökben húztátok be a 3.-4. körös OL prospecteket, akikből aztán Scar első körösökhöz mérhető karriert faragott. Régi módszer, változás van, mostantól behúzzátok inkább első körben azt a 3. körös prospectet, minek bonyolítani. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kyle Philips a 3. kör végén, 4. elején és minden megbocsátva. Metchie-től sem sírnék. Amúgy van sok slot, de nálam ők lennének
Wyatt
Ne. Phillips ne. Legyszi legyszi legyszi. Azt nem szeretnem, hogy egy ilyen sorba eljojjon 3-4. szamu celpontnak. 🙂
Stez
Akárhova megy, jó eséllyel az lesz a max, legalábbis most. Viszont nálunk elég jól használták azért az elmúlt 15 évben a slotokat, és egy ilyen csókával elég jól fejlődhetne Mac. De majd elviszik Millsnek, Lamarnak vagy Maliknak 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Nekem van problémám a pickkel. A poszt ertek(telenseg)e. Lehet egy jó ötödik OL-ember valaki, ha nem lesz szupersztár, nem ad hozzá annyit, mintha itt jött volna valaki fontosabb pozícióra, és később próbálunk be egy embert ide.

Ha ennyire fontos nekem ez a pozíció, akkor nem adom el a liga szintén évek óta top 10-es embert szotyiert. Igen, kell spórolni, értem. Ha vannak olyan játékosok, akik 10+millioert karcsú teljesítményt nyújtanak, az szomorú, ha miattuk nem idős, nem drága, jó játékost kell elpasszolni kB semmiért, az kevéssé tetszetős, pláne, ha utána reachelunk erre a posztra

Cole biztosan jó lesz, más választása nincs igazából, csak ezzel mi meg nem biztos, hogy bármit is érünk

Ami miatt örvendetes a lépés mégis : próbáljuk Mac komfortjat növelni (WR, OL)

Ami fontosabb, hogyan alakul a kövi 2 nap. Ha a többi húzás úgy jön, hogy jól nézzen ki osszessegeben a sztori, akkor bele fog férni úgyis. Szóval hajrá, tessék nyomni egy mocsok erős 2-7.kort

Ja meg egy plusz az estére, valszeg 1/21-en is ő lett volna akkor, így viszont még van két plusz pick mokolni valamit
Wyatt
Dr Strange - The multiverse of Madness cím talán illik a szituációhoz.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Two things, Pats fans: 1) majority of teams we spoke w/ had second round grades on Cole Strange; 2) the dude can play. Immediate Day 1 starter at OG & eventual high-end replacement for Andrews at OC. Don’t make same mistake you made bashing Kyle Dugger pick.  twitter.com/jimnagy_sb/status/1443580273585651725

 twitter.com/JimNagy_SB/status/1519911525175205891
Bazzani
Ez zseniális, 20 éven keresztül minden évben jött egy full érthetetlen 2. körös DB, aztán abból egy bejött, innentől már hivatkozási alap. 😀

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Kyle Philips a 3. kör végén, 4. elején és minden megbocsátva. Metchie-től sem sírnék. Amúgy van sok slot, de nálam ők lennének
Wyatt
Ne. Phillips ne. Legyszi legyszi legyszi. Azt nem szeretnem, hogy egy ilyen sorba eljojjon 3-4. szamu celpontnak. 🙂

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Kyle Philips a 3. kör végén, 4. elején és minden megbocsátva. Metchie-től sem sírnék. Amúgy van sok slot, de nálam ők lennének
Wyatt
Jaja, ezért kérdem. A Metchie pick adná magát, de másik játékost is vizionáltak hozzánk, legalább a Pats korábban nem Metchiet nézte meg (passz, hogy ki volt).
Solymi
Romeo Doubs volt legtöbbet megkukkantva közelről.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nekem is a poszttal van gondom. Mert oké fontos az OL stabilitása, ez Jonesnál kifejezetten hangsúlyos, de OG-t első körben akkor draftolsz ha Nelson szintű korszakos tehetség vagy nagyon közel hozzá.
Én ezt nem látom. Bust remélhetőleg azért nem lesz, szóval attól nem tartok, hogy Harry féle mellényúlás lesz.

Másik amit nem értek, hogy mi a bajunk Raimannel. Fontosabb poszton játszik, ami jövőre need lesz ha Wynn nem lép hirtelen plusz egy szintet (elég valószínűtlen), ráadásul mindenki legit első körös tehetségnek mondta.
Még a timeline is tökéletes lenne hogy első évében nem kellene tőle csodát várni, harcolhatna Wynn-nel azt második évében legit kezdő lehetne.
ZERO_L
Hat en egy hamarosan 25 eves jatekosert sem adnek elso kort. Nalam peldaul a kor nagy red flag. Egy evet padozik, aztan majdnem 26 evesen atveszi a stafetabotot... Es konnyen lehet, hogy egyuttal akkor jatszana elete elso NFL-meccset is.

Ilyen oreg valakit, akiben nem is azt latod, hogy az elso eveben kezdobe teszed? Fura lenne nekem.
Stez
Strange meg júliusban lesz 24... nem látom akkora gondnak ezt az év kérdést. Skill poszton megérteném, hogy ott ne válassz ilyen öreget, de OL-ben szerintem nem akkora baj.

Amúgy lehet TC-ben kiszorítaná, Wynn-t, csak azért mondom hogy ideális lenne Raimann-nek a helyzet mert nem kell első nap kezdenie. Ezzel szemben Strangenek igen, főleg most hogy reacheltünk érte nagyobbak lesznek az elvárások felé.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/