A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Ez a draft borzalmas… 15 eve kovetem a pats offseasonokat, ez a legrosszabb draft/offseason, amit valaha lattam. Kifejezetten rossz ugy, hogy egy eros draft, illetve jovore egy jo fa tevekenyseg eleg lehetett volna Mac fejlodese mellett, hogy visszakeruljunk az elvonalba. Letaglozo… Ugy tunik Ziegler elvesztese volt a kulcs iden.
Foldesi26
Mi lesz ha megtudod hogy Harris sem marad mar sokaig nalunk ennek a draftnak a fenyeben?
topin
Jajj, bocs, hogy nem vettem eszre az oriasi mindent atszovo mestertervet, hogy megsporolhatunk a legjelentektelenebb poszton ugy 2-3 milliot majd jovore (vagy ket ev mulva, nem tudom mikor jar le Harris), es erre ellottunk ketto picket is, mikozben az RB duonk kivaloan teljesitett tavaly. De gondolom az egesz liga elott jartunk akkor is kettovel, amikor lenyegeben egy elso koros pickert vettunk casht a Mason-Strange cserevel (es akkor mar nagyon joindulatu voltam, mert abbol indulok ki, hogy Strange legalabb olyan jo lesz, mint a liga egyik legjobb run blocker guardja). A pickjeink a konszenzusos boardokhoz kepest legalabb egy koros reachek, nem sikerult az offseasonban valaszt talalni egyelore arra, hogy milyen brutalis sebesseg kulonbseg volt a bills o es a pats D kozott foleg a front sevenben az elozo playoffban.

5 picket lottunk el belso falemberekre es futora, koztuk egy elso kort, ez elkepeszto luxus ilyen alacsony erteku poziknal, nem quenton nelsonra csaptunk le… meg huznunk kellett volna run stopper two down LBt vagy Noset! Plusz Zappenek en orulok, de azert picit o is luxus picknek tunik. Az ilyen offseasonok igazan mar Brady alatt sem fertek bele. De azert a ket CBert es a Wrert lehet valamennyire lelkesedni, megha reachnek is tunnek.
Foldesi26
Nem sikerült egyetlen kontextusát sem megértened az írásomnak. Azt szerettem volna közölni, hogy a jelek szerint még Harrisről is le kell mondani a siró embereknek, ezzel is tetézve a kilátástalanságot.

Örülök neki hogy ennyire jól ismered BB terveit a csapatépítés kapcsán.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
 www.patspulpit.com/platform/amp/2022/4/28/23048333/nfl-draft-results-2022-patriots-full-draft-class-cole-strange
A passrushsal nem tudom mi lesz. Tavaly is ha Judon nem tudott nyomást generálni baj volt.
kolok1972
Kettes vágányon érkezik Ronnie Perkins. Fura hogy úgy csináltok mintha nem lenne itt. A csapat McGrone esetében is úgy kezelte a helyzetet, mintha idei magasan draftolt ember lenne, aki már egy éve ismerkedik a rendszerrel.
topin
Tudjuk pontosan hogy itt van. De nem csinálunk úgy mintha evidencia lenne, hogy ő nulla snapes első éve után a másodikban majd komolyan hozzá tud tenni a passrushhoz/védelemhez.

Azért ne csináljunk úgy mintha ő egy Ojabo szintű tehetség lenne, aki kvázi arra vár, hogy felmehessen a pályára pusztítani. Perkins még nem is egy Uche vagy Winovich szintű prospect volt és velük sem tudtunk/tudunk mit kezdeni (Uche-ban talán lehet bízni, de nála is ideje volna ha szintet tudna ugrani), pedig ők ott vannak az edzésen 0-24-ben, NFL közegben edződnek hétről hétre. Perkins meg majd nézi a videófelvétleket, nyomja a kondit és az elég lesz? Én szkeptikus vagyok. Persze lehet ő lesz a következő Flowers, de erre őszintén mennyi az esély? Lehet hogy annyi hozzáadott értéke lesz mint Jenningsnek...
Inkább számolok vele mint extra teljesítmény ha tényleg jó lesz, mintsem belekalkulálom az alap elvárásba, mert történelmi távlat azt mutatja hogy az a realitás hogy meh szezont fog lehozni kezdésnek.

Nekem kicsit túl sok a kérdőjel a védelemben. CB állomány inkább darabra van mint minőségben, sőőőt, szódával felöntött CB1et sem látok és inkább az a kérdés lesz e stabil CB2es teljesítmény valakitől.
LB szinten annyira nem aggódom mert ha McGrone nem is lesz használható azért Duggeréknek ezt meg kéne oldani(ha jó lesz az is extra). Barmoreban nagyon bízom, hogy tovább tud fejlődni és akkor a szélről a Perkins-Uche párosban kell bízni hogy végre tudnak Judon mellé normális alternatívát mutatni.

És erre mondhatod, hogy ezt a védelmet nem a mostani szezonra kell felépíteni, de a jövőt tekintve sem nagyon látom azokat a blue chip játékosokat, Dugger, Barmore és talán Uche, ha szintet lép.

Amúgy én annyira nem dőlnék hátra a csapatépítés terén, mert Jones rookie szerződéséből adodó előnyöket most tudjuk kihasználni, ha már 100+ milliós játékos lesz akkor ott már nem lesz akkora mozgástér. Van kb 2-3 évünk, hogy könnyebben jussunk a SB-ba, utána sem lehetetlen, csak a hibákat jobban fogja büntetni a “rendszer”.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Ez a draft borzalmas… 15 eve kovetem a pats offseasonokat, ez a legrosszabb draft/offseason, amit valaha lattam. Kifejezetten rossz ugy, hogy egy eros draft, illetve jovore egy jo fa tevekenyseg eleg lehetett volna Mac fejlodese mellett, hogy visszakeruljunk az elvonalba. Letaglozo… Ugy tunik Ziegler elvesztese volt a kulcs iden.
Foldesi26
Mi lesz ha megtudod hogy Harris sem marad mar sokaig nalunk ennek a draftnak a fenyeben?
topin
Jajj, bocs, hogy nem vettem eszre az oriasi mindent atszovo mestertervet, hogy megsporolhatunk a legjelentektelenebb poszton ugy 2-3 milliot majd jovore (vagy ket ev mulva, nem tudom mikor jar le Harris), es erre ellottunk ketto picket is, mikozben az RB duonk kivaloan teljesitett tavaly. De gondolom az egesz liga elott jartunk akkor is kettovel, amikor lenyegeben egy elso koros pickert vettunk casht a Mason-Strange cserevel (es akkor mar nagyon joindulatu voltam, mert abbol indulok ki, hogy Strange legalabb olyan jo lesz, mint a liga egyik legjobb run blocker guardja). A pickjeink a konszenzusos boardokhoz kepest legalabb egy koros reachek, nem sikerult az offseasonban valaszt talalni egyelore arra, hogy milyen brutalis sebesseg kulonbseg volt a bills o es a pats D kozott foleg a front sevenben az elozo playoffban.

5 picket lottunk el belso falemberekre es futora, koztuk egy elso kort, ez elkepeszto luxus ilyen alacsony erteku poziknal, nem quenton nelsonra csaptunk le… meg huznunk kellett volna run stopper two down LBt vagy Noset! Plusz Zappenek en orulok, de azert picit o is luxus picknek tunik. Az ilyen offseasonok igazan mar Brady alatt sem fertek bele. De azert a ket CBert es a Wrert lehet valamennyire lelkesedni, megha reachnek is tunnek.

Szerkesztette: Foldesi26
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
 www.patspulpit.com/platform/amp/2022/4/28/23048333/nfl-draft-results-2022-patriots-full-draft-class-cole-strange
A passrushsal nem tudom mi lesz. Tavaly is ha Judon nem tudott nyomást generálni baj volt.
kolok1972
Kettes vágányon érkezik Ronnie Perkins. Fura hogy úgy csináltok mintha nem lenne itt. A csapat McGrone esetében is úgy kezelte a helyzetet, mintha idei magasan draftolt ember lenne, aki már egy éve ismerkedik a rendszerrel.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
 www.patspulpit.com/platform/amp/2022/4/28/23048333/nfl-draft-results-2022-patriots-full-draft-class-cole-strange
A passrushsal nem tudom mi lesz. Tavaly is ha Judon nem tudott nyomást generálni baj volt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Ez a draft borzalmas… 15 eve kovetem a pats offseasonokat, ez a legrosszabb draft/offseason, amit valaha lattam. Kifejezetten rossz ugy, hogy egy eros draft, illetve jovore egy jo fa tevekenyseg eleg lehetett volna Mac fejlodese mellett, hogy visszakeruljunk az elvonalba. Letaglozo… Ugy tunik Ziegler elvesztese volt a kulcs iden.
Foldesi26
Mi lesz ha megtudod hogy Harris sem marad mar sokaig nalunk ennek a draftnak a fenyeben?
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Centert is húztunk ma Jupí
ThundersNFL
Hines egy Mason 2.0, raadasul peldakepe is, mert nezte a jatekat.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Előre miért sírunk?😊
több mint 2 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Ez a draft borzalmas… 15 eve kovetem a pats offseasonokat, ez a legrosszabb draft/offseason, amit valaha lattam. Kifejezetten rossz ugy, hogy egy eros draft, illetve jovore egy jo fa tevekenyseg eleg lehetett volna Mac fejlodese mellett, hogy visszakeruljunk az elvonalba. Letaglozo… Ugy tunik Ziegler elvesztese volt a kulcs iden.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Centert is húztunk ma Jupí

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Még RB.....
Szarráfutunkmindenkitabudosuristenit?
ThundersNFL
DL a harmadosztályból jobban tetszik? 😊
KoporShow
Persze, minket nem futnak szarrá 😊
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Még RB.....
Szarráfutunkmindenkitabudosuristenit?
ThundersNFL
DL a harmadosztályból jobban tetszik? 😊



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Még RB.....
Szarráfutunkmindenkitabudosuristenit?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Zappet mondták, hogy nagyon pats fit, de már annyi embert mondtak az elmúlt x évben...

Azt hittem jövőre jön csak a középső körös backup qb húzás, hát ezt is előrébb hozták.

Úgy látszik védelemben minden rendben, ST-be hozzunk embereket meg a padra.

Várjuk ki a második évét és irány a SB
dont worry, be Zappe 😂


ZERO_L
Úgy látszik MJ10 nem az elvárt módon teljesít 😀
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Utóbbi évek legfej vakarosabb draftja?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Akkor idén se lesz sok UDEFA-nk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Zappet mondták, hogy nagyon pats fit, de már annyi embert mondtak az elmúlt x évben...

Azt hittem jövőre jön csak a középső körös backup qb húzás, hát ezt is előrébb hozták.

Úgy látszik védelemben minden rendben, ST-be hozzunk embereket meg a padra.

Várjuk ki a második évét és irány a SB
dont worry, be Zappe 😂



Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
RB.... Tuti a 🐶 keze mancsa van a dologban
ThundersNFL
Ezt a passzjátékot védekezd le....




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
RB.... Tuti a 🐶 keze mancsa van a dologban

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Jack Jones jónevű Cb 😀
ParadSEC
Lassú és gyenge... 4. kör eleje, oké

Azért ennyi WTF picket mi nem szoktunk tolni, ha 2010es években lennénk Höri már üvöltené a pats sapkát 🤦‍♂️



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Én már csak a punter picket várom...
ZERO_L
Annak mondjuk hamar találnánk értelmet Bailey fizetését/cap számát (és utolsó szerződéses évét) nézve...
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 378 — Jó ötletnek tűnt!
Én már csak a punter picket várom...
ZERO_L
Nem örülnél a punt godnak?

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Én már csak a punter picket várom...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Jack Jones jónevű Cb 😀
ParadSEC
CB runt tolunk?
ThundersNFL
Az előző CB pick ezek szerint tisztán ST-only lesz :😛 😀
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Jack Jones jónevű Cb 😀
ParadSEC
CB runt tolunk?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018