A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
 youtu.be/uXPNWeXcyqc

Vigyázat, csak erős idegzetűeknek, mert óriás reach szerepel benne 😉
topin
Ha két év múlva kirakjuk akkor majd gondolom itt fogsz mea culpázni..
A draftot másnap értékelni olyan felesleges, mint a sorsolás erősségét a nyár közepén...de nyilván van akinek ez jó szórakozás én konkrétan leszarom, hogy ki van rosteren az 53 ig.
Ugyanabban ha cipőben vagyunk, mint a frisco, eagles, bears ha az irányító nem lép szintet akkor kuka a szezon.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha szerencsénk van, nem fogjuk megtudni, hogy Zappe lehet-e itt egy backupnál több. Ha bejárna egy TB12 utat, akkor meg olyan szintű mázli lenne, mint hogy a Colts 1/1-re végez a korszakos irányítók érkezésénél. Jones legyen jó, Zappe meg négy év múlva kapjon valahol egy esélyt a pár jó beugrásával, hogy kezdő lehessen, aztán hozzunk valakit, aki négy évig ezt ugyanígy el tudja majd játszani itt

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

Screenshot-2022-05-07-00-01-37-1-1




RedFive
Jó arcú, szimpatikus srác.
Burkus
a felső képen először azt mondtam magamnak amikor megláttam h uristen gronk jól megzuhant az offseasonban. aztán kapcsoltam

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

Screenshot-2022-05-07-00-01-37-1-1




RedFive
Jó arcú, szimpatikus srác.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

RedFive
Na de még úgy is, hogy backup QB leszel valszeg végig.
Onnan azért elég nehéz kitörni, hacsak nem jön valami olyan helyzet vagy nem visznek el máshova kipróbálni.
Solymi
TB12 is backup lett volna....a többit tudjuk....
ThundersNFL
édesfaszom.... 2052-ben is ezt fogjuk még olvasni, mikor már 10 éve nem volt pozitív szezonunk, aztán a hatodik kör végén kiválasztunk egy mindenki által szarba se nézett unatletikus fehér zsebirányítót


Mindenki egyemberként fellélegez, hogy akkor itt van a gót2



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

RedFive
Na de még úgy is, hogy backup QB leszel valszeg végig.
Onnan azért elég nehéz kitörni, hacsak nem jön valami olyan helyzet vagy nem visznek el máshova kipróbálni.
Solymi
TB12 is backup lett volna....a többit tudjuk....
ThundersNFL
Oké, de ő a kivétel 😀

Stidhamet is hogy vártuk, aztán mi lett belőle...mondjuk még mindig sérüléssel bajlódik, szóval ez is egy indok lehet a Zappe igazolásra.

Mindenesetre a srácnak lesz lehetősége Jones mögött tanulni.

Lassan át kell nevezni a csapatot New England Jonesesre...
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

RedFive
Na de még úgy is, hogy backup QB leszel valszeg végig.
Onnan azért elég nehéz kitörni, hacsak nem jön valami olyan helyzet vagy nem visznek el máshova kipróbálni.
Solymi
TB12 is backup lett volna....a többit tudjuk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

RedFive
Na de még úgy is, hogy backup QB leszel valszeg végig.
Onnan azért elég nehéz kitörni, hacsak nem jön valami olyan helyzet vagy nem visznek el máshova kipróbálni.
Solymi
Ő belőle simán lesz egy Keenum. Valahova mindig megy majd, játszik kicsit, azzal eladja magát ujra

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 482 — maci faszán vitézkötés
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

RedFive
Na de még úgy is, hogy backup QB leszel valszeg végig.
Onnan azért elég nehéz kitörni, hacsak nem jön valami olyan helyzet vagy nem visznek el máshova kipróbálni.
Solymi
O egy gunslinger. Letette a telot es ket centivel a padlo felett lebegve mar latta lelki szemei elott hogy mit fog letenni az edzotaborban az asztalra Beli papa ele. Meg egy masik karrier ami a 199.pickrol rajtolt el. Es jol van ez igy. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

RedFive
Na de még úgy is, hogy backup QB leszel valszeg végig.
Onnan azért elég nehéz kitörni, hacsak nem jön valami olyan helyzet vagy nem visznek el máshova kipróbálni.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 482 — maci faszán vitézkötés
Mikor BB gratulal a draftodhoz az megiscsak egy libaboros flash. 😀

Screenshot-2022-05-07-00-01-37-1-1





Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
 youtu.be/uXPNWeXcyqc

Vigyázat, csak erős idegzetűeknek, mert óriás reach szerepel benne 😉
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Húha, valami szakértő olyat mondott, hogy mi WR-t akartunk húzni a 2. körben? 😀 Ha igen, akkor őt fel is lehet írni a megbízhatatlan kóklerek listájára.

Nem csak hogy teljesen értemetlen pick lett volna (AJ Brown, DeVonta Smith, Quez Watkins, Zach Pascal, Jalen Reagor, Greg Ward mögé/mellé), de konkrétan egy szóval sem hangzott el Phillyban, hogy ez akár felmerült volna. Roseman elmondta, hogy két játékos volt magasan elől a boardon: Jurgens és Dean. Emellett látják a secondary needeket, de konkrétan senki nem volt value közelében sem. Más opció fel sem merült.
Hulkeinstein
ezt peterk írta, nem pedig egy szakértő, vagy mivel ő is az, akkor de mégis szaki írta 😊
topin
Áh. Nos, ha így mondták valakik, ahogy én a Philly húzásról beszéltem (pont az ellenkezőjét állítva mint amiről szó van), akkor értem. 😀

Közben Zack Cox is elkezdte a "clickbait" híreket és állítja, hogy 2 csapat is vitte volna ott Thorntont 😊
Jobb lett volna itt megkérdezni, hogy melyik csapatnak hogy nézett ki a boardja, fenének kell insiderkedni.
....
Én arra reflektálok akik szerint reach. Onnantól hogy mások is vitték volna, nem az. A Steelers pl elég jól húz topin
Esküszöm, hogy olyan vagy mint egy politikus. Addig mondod a magadét, hogy már úgy is kvázi tény lesz belőle, hogy egy luftballon az egész. És el is éred banyek, hiszen már arról megy a vita, hogy ha vitték is volna, akkor is reach. Szóval kvázi tény lett a lufi. 😀 😀 Gratulálok. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Közben Zack Cox is elkezdte a "clickbait" híreket és állítja, hogy 2 csapat is vitte volna ott Thorntont 😊
Jobb lett volna itt megkérdezni, hogy melyik csapatnak hogy nézett ki a boardja, fenének kell insiderkedni.
topin
És ez mit bizonyít?
Két fogalmatlan GM magasra rakta mert meglátta a 40 yardját?

Ez a semmi információ(tegyük fel igaz) mégis milyen értelemben magyarázat erre a húzásra?

Engem pl nem az érdekel bent lett volna-e az 5. körben, hanem hogy MILYEN SKILLEKET fedezett fel a stáb benne, ami miatt mindenáron meg akartàk szerezni top50ben.
ZERO_L
Én arra reflektálok akik szerint reach. Onnantól hogy mások is vitték volna, nem az. A Steelers pl elég jól húz elkapót és pont véletlenüp bayloros edző lett ott a wr coach.

De most kaptam a fülest, hogy Mike Reissre is hivatkozhatok, aki Kyle Shanahant idézte, miszerint Strange első körös volt szerinte is.

És Marc Bertrand is beallt a sorba aki 985thesporthubrol ismerheto. Igaz o a leggyengebb lancszem a felsorolasban.

Szoval lehet itt reachezni tudatlansagbol, csak nem erdemes. Az meg hogy mi megnezunk egy tapet es nem azt latjuk mint Shanahan vagy BB az a mi bizonyitvanyunk 😊
topin
Tehát ha 3 GM behúzta volna 2. körben, akkor már nem reach, és van 29 hülye, aki nem vette észre, mekkora talentum? Vagy hány GM kell ahhoz, hogy már számítson? Mert ha ennyi is elég, akkor jöjjön vissza Al Davis, és akkor az Oakland előtti pickkel bármit lehet húzni, csak gyors legyen, a Raiders úgyis vitte volna.
somoskovig
Nálam az, hogy valakit más elöl megszerzünk, mert kell nekünk, de különben nem lehetne a mienk, az nem reach. Akkor lenne az, ha a kutyának nem kellene ott, de mi azért elhozzuk ott.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Húha, valami szakértő olyat mondott, hogy mi WR-t akartunk húzni a 2. körben? 😀 Ha igen, akkor őt fel is lehet írni a megbízhatatlan kóklerek listájára.

Nem csak hogy teljesen értemetlen pick lett volna (AJ Brown, DeVonta Smith, Quez Watkins, Zach Pascal, Jalen Reagor, Greg Ward mögé/mellé), de konkrétan egy szóval sem hangzott el Phillyban, hogy ez akár felmerült volna. Roseman elmondta, hogy két játékos volt magasan elől a boardon: Jurgens és Dean. Emellett látják a secondary needeket, de konkrétan senki nem volt value közelében sem. Más opció fel sem merült.
Hulkeinstein
ezt peterk írta, nem pedig egy szakértő, vagy mivel ő is az, akkor de mégis szaki írta 😊
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Pont ezt akartam én is belinkelni. Még szerencse, hogy itt vannak szakértők, akik jobban látják ezeket a kérdéseket mint azok az amatőrök, akiknek a konszenzusa szerint a mienk a leggyengébb draft.😉
Burkus
Nos az értő olvasás továbbra sem megy annak a tábornak. Senki nem írta azt hogy ez egy jó draft, azt se írta senki, hogy tetszenek a pickek. Én annyit írtam, amit mindig is, hogy a fikázás meg a sima mezei szarozás és a puffogás helyett, próbálom megérteni miért ezek lettek. És ha sikerül logikailag értelmezhető indokot találnom, akkor könnyebben fel is tudom dolgozni és úgy próbálom nézni majd ezen játékosok ez évi teljesítményét. Ellenben aki csak szarozik az ott is marad a szarban és frusztrálódik tovább.
topin
Azt, hogy a Philly elkapót akart draftolni, egyszerűen nem hiszem el. Előző nap tradeltek A.J. Brownért, számukra teljesen értelmetlen lett volna egy második körös WR ráduplázás, amikor több más needjük is volt, és azokra voltak igen csak jó jelöltek is akiket ott húzni lehetett. Mint például a kihúzott Jurgens.)
peterk2005
Húha, valami szakértő olyat mondott, hogy mi WR-t akartunk húzni a 2. körben? 😀 Ha igen, akkor őt fel is lehet írni a megbízhatatlan kóklerek listájára.

Nem csak hogy teljesen értemetlen pick lett volna (AJ Brown, DeVonta Smith, Quez Watkins, Zach Pascal, Jalen Reagor, Greg Ward mögé/mellé), de konkrétan egy szóval sem hangzott el Phillyban, hogy ez akár felmerült volna. Roseman elmondta, hogy két játékos volt magasan elől a boardon: Jurgens és Dean. Emellett látják a secondary needeket, de konkrétan senki nem volt value közelében sem. Más opció fel sem merült.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Most mit izéltek már anno az S Club 7 is megénekelte h Reach for the Stars!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Közben Zack Cox is elkezdte a "clickbait" híreket és állítja, hogy 2 csapat is vitte volna ott Thorntont 😊
Jobb lett volna itt megkérdezni, hogy melyik csapatnak hogy nézett ki a boardja, fenének kell insiderkedni.
topin
És ez mit bizonyít?
Két fogalmatlan GM magasra rakta mert meglátta a 40 yardját?

Ez a semmi információ(tegyük fel igaz) mégis milyen értelemben magyarázat erre a húzásra?

Engem pl nem az érdekel bent lett volna-e az 5. körben, hanem hogy MILYEN SKILLEKET fedezett fel a stáb benne, ami miatt mindenáron meg akartàk szerezni top50ben.
ZERO_L
Én arra reflektálok akik szerint reach. Onnantól hogy mások is vitték volna, nem az. A Steelers pl elég jól húz elkapót és pont véletlenüp bayloros edző lett ott a wr coach.

De most kaptam a fülest, hogy Mike Reissre is hivatkozhatok, aki Kyle Shanahant idézte, miszerint Strange első körös volt szerinte is.

És Marc Bertrand is beallt a sorba aki 985thesporthubrol ismerheto. Igaz o a leggyengebb lancszem a felsorolasban.

Szoval lehet itt reachezni tudatlansagbol, csak nem erdemes. Az meg hogy mi megnezunk egy tapet es nem azt latjuk mint Shanahan vagy BB az a mi bizonyitvanyunk 😊
topin
Tehát ha 3 GM behúzta volna 2. körben, akkor már nem reach, és van 29 hülye, aki nem vette észre, mekkora talentum? Vagy hány GM kell ahhoz, hogy már számítson? Mert ha ennyi is elég, akkor jöjjön vissza Al Davis, és akkor az Oakland előtti pickkel bármit lehet húzni, csak gyors legyen, a Raiders úgyis vitte volna.

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 939 — no es importante
Ilyen alapon mondjuk nincs reach, se steal, hiszen x játékos draftértékét előzetesen csak külső draftnikek próbálják belőni, aztán élesben pedig a franchise-ok eldöntik a valós pozíciót. Ha van egy ember, akit 5-6. körösnek tartottak, de elvitték a 2. körben, akkor a szagértők voltak a hülyék, ha fordítva történt, akkor is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Közben Zack Cox is elkezdte a "clickbait" híreket és állítja, hogy 2 csapat is vitte volna ott Thorntont 😊
Jobb lett volna itt megkérdezni, hogy melyik csapatnak hogy nézett ki a boardja, fenének kell insiderkedni.
topin
És ez mit bizonyít?
Két fogalmatlan GM magasra rakta mert meglátta a 40 yardját?

Ez a semmi információ(tegyük fel igaz) mégis milyen értelemben magyarázat erre a húzásra?

Engem pl nem az érdekel bent lett volna-e az 5. körben, hanem hogy MILYEN SKILLEKET fedezett fel a stáb benne, ami miatt mindenáron meg akartàk szerezni top50ben.
ZERO_L
Én arra reflektálok akik szerint reach. Onnantól hogy mások is vitték volna, nem az. A Steelers pl elég jól húz elkapót és pont véletlenüp bayloros edző lett ott a wr coach.

De most kaptam a fülest, hogy Mike Reissre is hivatkozhatok, aki Kyle Shanahant idézte, miszerint Strange első körös volt szerinte is.

És Marc Bertrand is beallt a sorba aki 985thesporthubrol ismerheto. Igaz o a leggyengebb lancszem a felsorolasban.

Szoval lehet itt reachezni tudatlansagbol, csak nem erdemes. Az meg hogy mi megnezunk egy tapet es nem azt latjuk mint Shanahan vagy BB az a mi bizonyitvanyunk 😊
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Közben Zack Cox is elkezdte a "clickbait" híreket és állítja, hogy 2 csapat is vitte volna ott Thorntont 😊
Jobb lett volna itt megkérdezni, hogy melyik csapatnak hogy nézett ki a boardja, fenének kell insiderkedni.
topin
És ez mit bizonyít?
Két fogalmatlan GM magasra rakta mert meglátta a 40 yardját?

Ez a semmi információ(tegyük fel igaz) mégis milyen értelemben magyarázat erre a húzásra?

Engem pl nem az érdekel bent lett volna-e az 5. körben, hanem hogy MILYEN SKILLEKET fedezett fel a stáb benne, ami miatt mindenáron meg akartàk szerezni top50ben.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Közben Zack Cox is elkezdte a "clickbait" híreket és állítja, hogy 2 csapat is vitte volna ott Thorntont 😊
Jobb lett volna itt megkérdezni, hogy melyik csapatnak hogy nézett ki a boardja, fenének kell insiderkedni.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
@peterk2005
Giardi infója se érvényes? Csak mert addig nem akarok hivatkozni rá Strange és Thorton kapcsán, amíg itt nincs elismerve és kb ugyanaz mintha innen valaki infójára hagyatkoznék.
topin
Milyen infója?

(Egyébként miért kérdezed? Ez a Pats topic, itt az az újságíró hiteles, akit a pats fanok annak gondolnak, nem az, akit én. 😊 )
peterk2005
Ennek ellenére Doug Kyed nem felelt meg neked és ezt ki is fejtetted 😊
Csak azért kérdeztem, hogy ha Giardi ugyanazt pusmogja, akkor talán mégis lehet benne valami és a magyar fórumozók sziklaszilárd tényei nem állnak annyira biztos lábakon.

Igazából, most hogy mindenki véleménye ugyanannyit ér hivatkozási alapként, így gondoltam olyat nem idézek be, aki a mi szintünkön van, hisz az is csak saját kútfőből megírt vélemény (véletlenül sem egy belsős infó😊 )
topin
Mondom, ez a Pats topic, ne akadályozzon meg, hogy nekem ki felel meg vagy ki nem. 😊

(Egyébként nekem nincs bajom Kyed személyével. Van nagyon kevés ember - olyanok, mint Peter King és 1-2 hasonló -, akiknek a szavára úgy adok, hogy a hallomásos infóit is elhiszem / komolyan veszem. De senki másét. Ha azt mondják - bárki -, hogy ott voltak a Pats war roomban és tudják, hogy Belichickék azért csinálták mert tudták, hogy X csapat is rá hajt, akkor azt komolyan vettem volna, mert saját értesülés, saját maga hitelességével játszik. Nem hiszem el azt sem elsőre csak úgy, de komolyan veszem és megpróbálok viszsaigazolást találni. De "értesülésekre", az "azt suttogják források, hogy állítólag blablabla", na ilyenekre nem adok egyáltalán. Ezek vagy porhintések, vagy clickbait az esetek 99.9%-ban. Eleve nem is az a céljuk, hogy információt közöljenek, hanem az, hogy kattintást generáljanak. Erre utaltam azzal, hogy kb. annyira hitelesek, mintha Te vagy én írnám. Mert ezek tényleg annyira hitelesek. Valaki bedob egy "sources tell" dumát amiben semmi tény nincs, aztán a többi le-echozza. Másnap egy másik dob be valamit és azt echozzák le.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
@peterk2005
Giardi infója se érvényes? Csak mert addig nem akarok hivatkozni rá Strange és Thorton kapcsán, amíg itt nincs elismerve és kb ugyanaz mintha innen valaki infójára hagyatkoznék.
topin
Milyen infója?

(Egyébként miért kérdezed? Ez a Pats topic, itt az az újságíró hiteles, akit a pats fanok annak gondolnak, nem az, akit én. 😊 )
peterk2005
Ennek ellenére Doug Kyed nem felelt meg neked és ezt ki is fejtetted 😊
Csak azért kérdeztem, hogy ha Giardi ugyanazt pusmogja, akkor talán mégis lehet benne valami és a magyar fórumozók sziklaszilárd tényei nem állnak annyira biztos lábakon.

Igazából, most hogy mindenki véleménye ugyanannyit ér hivatkozási alapként, így gondoltam olyat nem idézek be, aki a mi szintünkön van, hisz az is csak saját kútfőből megírt vélemény (véletlenül sem egy belsős infó😊 )
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
@peterk2005
Giardi infója se érvényes? Csak mert addig nem akarok hivatkozni rá Strange és Thorton kapcsán, amíg itt nincs elismerve és kb ugyanaz mintha innen valaki infójára hagyatkoznék.
topin
Milyen infója?

(Egyébként miért kérdezed? Ez a Pats topic, itt az az újságíró hiteles, akit a pats fanok annak gondolnak, nem az, akit én. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)