A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Kezdjük ott hogy tavaly sem voltunk legit PO csapat, csak a könnyebb sorosolás, sérült Ravens, balfasz Chargers miatt bekerültünk a vonal fölé.

Még ha erősödtünk is, a riválisok is ezt tették és azzal nehéz vitatkozni, hogy talán nagyobb mértékben tették ezt mint a mi Butler-Parker boostunk. Csoporton belül még érvelhetsz azzal hogy mélyebben voltak, így onnan könnyebb többet fejlődni, de a “Mac Jones érveléssedet” használva ugyan úgy kell számítani Wilson és Tua fejlődésére és ők nem egy szaros(már bocsánat) Parkert hoztak erősítésnek hanem vagy top prospectet vagy a liga leglevédekezhetetlenebb játékosát...
(Persze, bízhatsz benne hogy ez a jets meg a phins, majd elbasszák, de az örökös balfasz buffalo nem tudott egy erősen bust szagú Allennel befürödni, egyszer elmúlnak ezek a szokások, ahogy a BB magicben sem lehet mindig bízni)

De ha a főcsoportot nézzük, jött egy Wilson a Denverhez egy Watson a Brownhoz, ezek elit QB erősítések, amik kb annyit jelentenek mintha 3 Tyreek Hill kaliberű játékost hoznál.
Ravens ha egészséges megint legit PO csapat. Ez minimum három csapat akik tavaly nem voltak ott és lazán beelőztek az offseasonben.

Ha szerinted a Browns, Bengals, Bills, Ravens, AFC south champ, Chiefs, Chargers, Broncos nem biztosabb PO csapat mint mi, akkor lehet teljesen más csatornát nézünk...

És akkor ott van a Raiders, ha sérülés miatt kiesne valaki a Westből, meg a Colts/Titans akikel szerintem kb max egy szinten lehetünk. A NYJ, MIA párosról már ne is beszéljünk, akik legalább annyit tuti elértek hogy a fix 3 győzelmet ne lehessen beírni ellenük.
Ezek a csapatok kb abban reménykedhetnek hogy a fent említett csaptoknál dögvész lesz, vagy kiesik a kezdő QB, hatalmas körbeverések lesznek, így bejuthatnak a POban (persze ha ők maxon tolják a szezont), de ettől nem biztos hogy legit PO csapat lesznek, mert az esélyesek felkenik velük majd a padlót (lsd tavalyi szezonunk)


Vissza a Mac Jones érvelésre:
Senki nem fogja neked megmondani május végén, hogy második évében milyen teljesítményt fog letenni az adott irányító, lehet MVP címet tesz le mint Jackson, lehet takarékra teszik mint Herbertet vagy pont marad ott ahol volt első évében. Főleg úgy hogy azt se tudjuk milyen rendszert fogunk futattatni.
Ha egy Burrowtól nem várta senki, aki kapott maga mellé mondjuk az utóbbi évek egyik legelitebb wr propectjét, akivel ráadásul egyetemen már kialakult a kémia akkor nem várhatod el hogy Jonessztól olyan sokat várjon el bárki.


Ha leveszed az elfogultságodat meg a BB magic, “majd összeáll” mantrát, akkor bizony ez a realitás:
Nulladik napon nem vagyunk benne az AFC legjobb 7 csapatában.

Ezt kellene a társaságnak megcáfolnia, régen ment ez dögivel, reméljük Mekivel is menni fog.
ZERO_L
Bocsi, az első mondatodig bírtam
Wyatt
Sajnálom, hogy valóságtagadásban vagy, de így akkor érthető mit nem értesz 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Wyatt
Koszi az osszefoglalot!

A vedelemre kivancsi leszek, de a gyors slot CB-nek orulok, mert tavaly ezek a WR/TE keresztbefutasok kinyirtak minket, rossz volt nezni h mennyire nem tudtak lereagalni.

Nekem az ok, hogyha Butler szerepe csak annyi h le-fel rohangal a palyan emberfogasban vagy zonaban safety segitseggel, az mar csak eleg 1 elkapo ellen.

A speedster slot WR ellen meg lehet egy speedster slotCB + masik safety.

A masik oldalra meg lesz egy CB, LB segitseggel.

Aztan meg ha amugy is amobaban all fel a csapat, akkor talald ki h ki hova megy.

Raadasul siman benne van h HT es Collins is marad rotacios emberkent, oket meg igy kuldheted tisztan iranyitora.

Meg ahogy emlitetted, hogyha a tavaly draftoltakkal, aiket meg nem lattunk palyan meg vannak elegedve, akkor felesleges arra plusz picket elloni.

Nem feltetlenul azt varom az idei evtol h robbantsanak, hanem h rakjak le a jovo csapatanak az alapjat vagy legalabbis ha ugy allunk akkor latszodjon az, h meg egy ev (amikor is lesz marha sok penzunk, a Bears-syel egyetemben) es megvagyunk, jatszhatunk a Bills-szel ki-ki meccset, foleg ha tenyleg visszajon BoB vagy ha kinevelunk valakit belulrol OC posztra.


Billsnel is az lesz a kerdes h mennyire erzik meg Daboll tavozasat, mert akkor azert foghatoak lehetnek ok is, kis/nagy szerencsevel.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tavaly ilyenkor Vegas 1.71-es szorzóval adta a 9.5 overt. Most 1.89-re adják a 8.5 overt, ezzel a Pats a csoportban harmadik. Kedvenc Pats youtuberem - Mitch a bottomlineviewer - is pesszimistább, mint tavaly. Egy éve 11 győzelmet tippelt ilyenkor azzal, hogy bőven lehet 12+ is. Most 9-8-as szezont tippelt, mint optimista tipp.

Ennyit számít az, hogy mi történt a FA időszakban és a drafton. Tavaly tükörsimán behúzta a pats a free agency-t, minden idők leg-szintjén költve, plusz mindenki által ordas nagy stealnek tulajdonított Jones pickkel a drafton is homorított. Feljebb is voltak az elvárások. Idén csendes free agency és egy senki se igazán érti draft után lejjebb kerültek, főleg úgy, hogy jópár AFC csapat igencsak belehúzott.

Ami egyébként reális is. Ha végigmegyek az AFC-n, akkor a Texans és a Jax kivételével melyik az a csapat, amelyikre azt lehet mondani, hogy a Pats rostere jobb annál? Nem nagyon van több. Minimum 10 roster meg egyértelműen jobb is. Többségük sokkal. Bill persze sokat lök a dolgon, de egy fonókörrel ő sem lesz bajnok, szóval megvannak az edzői határok amit oldalról hozzá lehet tenni. A floor relative magas, mert a gyengéket ezzel a csapattal is agyonveri Belichick, és lesz majd néhány most jobb is, aki mégsem lesz az, vagy rossz napja lesz, vagy sérült lesz az irányítója, vagy esik a hó és nem lehet focizni és hasonlók, és Bill azokat is behúzza, így 6-7 meccs biztosan meglesz alapnak. A 10 viszont nem lesz könnyű. Jóval nehezebb lesz, mint tavaly. És ha a tavalyi sétagalopp schedule-vel 10 jött össze, akkor érthető, hogy nehéz belelátni ilyen offseason után, hogy az idei egyértelműen keményebb schedule-ből kijön ugyanaz. Úgy is, ha Jones fejlődik.

Jones-ra kíváncsi leszek. Messze a legérettebb, leginkább profi ligára kész irányító volt tavaly. Ha bekalkulálom, hogy Lawrence 1/1-ként úgyis egy szétesett / épülő csapathoz kerül, akkor reális scenario volt, hogy ha Jones olyan helyre kerül ahol rendszert tudnak köréje rakni és azt kérik tőle amit tud, akkor a legjobb rookie lehet. Be is jött. Viszont az ő rizikója meg az, hogy nagyjából itt is van a plafon. Hogy nagyon hamar beilleszkedik, de aztán nincs feljebb. Azon kívül, hogy érik még egy picit, sokat ennél nem tud már tovább fejlődni. Nekem ő volt tavaly a kedvenc prospectem, szerintem fejlődő képes, de reálisan nézve valóban megvan ez a rizikó. Majd meglátjuk.

A támadó sor egyébként szerintem nem annyira problémás, mint amennyire sokan annak látják. Már a pályáról beszélve, az oldalvonalat majd meglátjuk. Parker akár be is válhat, a tehetsége megvan. És szerintem ez az elkapó sor rendben van. Nincs ugyan sztár, de az NFL egy matchup játék. Nem az a lényeg, hogy a WR1 legyen levédekezhetetlen, hanem az, hogy _valahol_ legyen mindig szabad ember. A Pats WR1-et sok NFL védelem kiiktatja majd. De a Parker, Bourne, Agholor, Meyers, Hunter Henry - plusz ez az új speedster gyerek, ki tudja, lehet, hogy Belichick ezúttal tudta hogy mit csinál - van olyan ötös, amelyik közül a negyedik-ötödik játékos szabadra tudja magát játszani az ellenfél védelmének a negyedik-ötödik passz védekezője ellen. És ez éppen olyan szabad elkapót eredményez, mintha mondjuk Davante Adams állandóan szabadra játszaná magát. Feltéve, ha van egy olyan rendszer, amelyik sémából helyzetet tud teremteni a negyedik-ötödik célpontnak és / vagy van egy olyan irányító amelyik hamar képes a negyedik-ötödik célpontig eljutni. (Ideálisan már a snap előtt a negyedik ötödikre váltani.) JMD-t utálom, de ő tudta / tudja ezt sémából hozni. Jones pedig ugyan a 4.-5.-hez még kevés volt, de egyébként a korához képest ebben jó, ez az erőssége. Háromig el tudott jutni snap után is. Majd meglátjuk, hogy mi sül ki idén belőle. Falnak menés is lehet, ha csak a 3. célpontig sikerül eljutni mert nem lesz elég támogató a séma, de be is jöhet, ha a JMD utód elég jól hív és Jones is fejlődik.

A védelem viszont megszenvedhet. A gyenge csapatokat ugyan idén is lenullázza majd BB, de túl sok idén a jó offense. Azok ellen kell(ene) azért a minőség is az állományba. Sok éve óta ez az idei tűnik emberanyagban a leggyengébb védelemnek. Ilyen "gyenge" Pats secondary papíron talán 10+ éve nem volt. És a front7 se egy hűde. Hosszú évekig elég volt egy so-so front7 is, ami annyit tudott, hogy rávette az irányítót, hogy 3mp körül azért már dobja el a labdát, mert a 3mp-et az elit secondary még nevetve megoldotta. Ez a mostani nem fogja. Ennek kelleni fog a minél hamarabbi nyomás, amihez a Judon Barmore páros kettecskén kevés lehet, ha nem csatlakozik még be 1-2 ember. Ki lehet az? Nem igazán mutatta ennek a jeleit senki. A LB sorra nézve sincs az embernek az az érzése, mint Hightowerék idején, hogy blitzekkel, LB nyomással sokat besegítenek majd. Ha ez az LB sor elkezd blitzelni, akkor könnyen az lehet belőle, hogy szétfutják (vagy szétpasszolják) őket. Szóval a védelem kérdőjeles.

Azért a Jetset kétszer meg minket Bostonban el fogtok verni 😊
peterk2005
Megnyerte volna tavaly? Nem tudom, sokat költött, jöttek jó játékosok, aztán annyi. Előtte sem volt rossz a csapat, csak nem volt irányítója, nyilván javult a piacon. Aztán jött egy irányító, aki egészen jól kezdett. Nem hinném, hogy ez lenne a plafonja, nagy ugrás kell tőle, ezért kellett mindent megtenni azért, hogy komfortosabban érezze magát.

Ezen nyilván nem segített Mason elengedése, de jött a helyére passzblokkban talán jobb ember, a fal jó lesz, és ami nekem nagyon fontos volt, jött olyan WR, aki lehet első számú, nem pedig Agholor vagy Bourne az. Parkernél a kérdés a sérülése, az karcos, hogy kibírja-e végig. Hoztam-e volna inkább drafton? Igen, de ez is egy járható út volt, a speedster sem árt, Agholor jövőre így kirakható, annyi idő alatt meg tanuljon bele a játékba.



Valóban sokat tett hozzá JMD, amikor folyton kialakított olyan szituációkat, amikben valaki csont üresen maradt, és hívtak be olyan trükkös playeket, hogy szabályosan jobb volt nézni a Pats támadásait egy időben, mint a Buccaneersét, pedig na... Na de most már nem kell feltétlenül arra játszani, hogy futni kell, aztán ha nagy a hátrány, akkor igazából para van, mert annyira azért nem jók a célpontok, hogy csak passzal nyerjünk. Erre ment rá sok meccs nálam, ezzel nem feltétlenül kell egyetérteni, de az én szememben ezzel már nagyot nyertünk, mert nem kell a védelemnek 12-14 meccset erőn felül hozni, hogy meccsben legyünk, ezzel pedig kivéreztessük magunkat az idény lényegi részére, ahogyan az előző idényben.

Tavaly a 10 hogyan jött össze? Volt egy kissé mákos a Texans ellen, aztán annyi. Mi volt az első hat fordulóban? Ordas nagy pech egy agyonnyert meccsen a Miami ellen, a Buccaneers nagyon megköszönhette, hogy kihúzta valahogy győzelemmel, de a Cowboys ellen is a saját kézben volt a sors. Három olyan meccs, amin reálisan a Pats volt a jobb. Ha van mondjuk így 12 győzelem és utána ez a holt szezon, akkor mi van? Semmi

LB-sor. Sajnos Hightowerék belassultak, elfáradtak, etc. Nem mondom, hogy borzasztóan kedvelném a draftunkat, amit csak úgy tudok elfogadni, hogy már megvolt egy LG-n kívül mindenki, és már csak szituációs játékosok kellettek a csapatba (de ezt már írtam korábban). Ha pedig így van, akkor miért ne lennének nagyok az elvárások? Ha egy BB azt mondja, hogy McGrone, Mack Wilson vagy McMillan megoldja a belső posztokat, miért kérdőjelezném meg, hogy nem. Mint szóba jött, eléggé ért a védelemhez, szóval valószínűleg látja bennük az opciót, ha nem hozott vissza senkit a veteránok közül, és nem is szerzett senkit a draftról (pedig voltak azért jó/atletikus emberkék).



Pass rush. Judon remek volt, remélem, ezt tartja, az idény végére is. Amiért el tudtam nézni, hogy nem jött ide senki a draftról az az volt, amit a draft előtt már ugyancsak írtam, hogy az elmúlt években sok játékos jött ide előre 2-3. körökben, célszerűbb lehet megnézni, hogy ők hol tartanak. Trey Flowers első évében pályát sem látott, a következőben eldöntötte a Super Bowlt. Ronnie Perkinst az előző draft 3. körében elég nagy stealnek tartotta kb mindenki, Uche és Anfernee Jennings egy évvel korábban jött ide. Húzol feltétlenül rájuk még embert a 2-3. körben, vagy megnézed, hogy na az egy-két év tanulás után hol tartanak? Elfogadom, hogy valaki hoz mondjuk egy Bonittót, akivel kb ugyanott vagyunk mint Uchéval jelenleg.

Secondary. 10+ éve legrosszabb kicsit furának tűnik, de tény, hogy egy n1 CB-t én elbírtam volna, nem véletlenül szerettem volna 1. körben oda, 2. körben mondjuk LB-t, 3. körben OG-t, valahol egy WR-t. Kicsit sajnálom, hogy számomra két inkább csak slotban használhatónak tűnő ember jött, de ha valamelyik rám cáfol, én nagyon boldogan ismerem be, hogy tévedtem. Ezzel együtt jött annyi magas pick és fiatal játékos ide is az elmúlt években, meg még Butler is vissza, hogy valahogy működhessen a sor. A safetyknél viszont nemhogy ilyenről nincs szó, hanem konkrétan liga szinten is marha erős részleg. DMC nyilván nem a jövő, de jelennek még bőven jó, Adrian Phillips remek volt, Kyle Dugger már most is kiemelkedő, és hol van még a plafon, és jött még egy próbára Jabril Peppers. A söprögetőket is figyelembe véve nem hinném, hogy gyenge lenne a secondary, sőt.

Nem látom, hogy az edzői stábot belevéve, hol lenne itt 10 egyértelműen jobb helyzet az AFC-ben. A Westben valaki úgyis fejreáll, meg mocsok nagy körbeverések lehetne, a North-ban dettó, a South meg talán még az Eastnél is gyengébb. A csoportban kell legalább 4 győzelem, az világos, de bőven teljesíthető. Azon kívül a Steelers, Lions, Bears bőven a hozható kategória és van egy csomó pénzfeldobásosnak tűnő meccs. A menetrendből az előzetesen sima bukónak tűnő a Packers, a Buffalo elleni egyik, meg Miamiban úgyis zacsi lesz.

A többi?
Persze, a Ravens jobb lesz egy jobb Lamarral, de hát ez legutóbb nem jött ki, pedig irányítónk sem volt. A Cleveland rostere sokkal erősebb. Ja, tavaly is az volt, 45–7 lett. A Vikings? Talán, de ha majd két évtizeden belül lesz olyan meccs, amin nyer a Pats ellen, akkor aggódom emiatt, ott is szeretik tökön szúrni magukat rendesen. A Raidersről már beszéltem, és ugyanaz igaz rá is, mint a Minnesotára, 20 éve mindig zacsin, még irányító nélkül is. Tudom, hogy a Cardinals nagyon trendi csapat, de valahogyan én nem tudok egyszerűen hinni benne, és az Arizona is hiába volt időnként jóval jobb csapat, Matt Cassellel, Garoppolóval és Newtonnal is nyertünk ellene. Fun fact, pont Bradyvel kaptunk ki egyedül, egy kihagyott kétpontos miatt. A Bengals erősödött, úgyhogy tuti megint Super Bowlba jut (mert a Super Bowlban elbukó csapatoknál ez pont így szokott lenni, nem az, hogy utána jön egy marha nagy visszaesés). Jönnek karácsonykor a fagyba, ezen a részen azért remélhetőleg nem fogy el megint teljesen a csapat, hanem az október végére már belelendülő játékot lehet látni.



A Coltsnál viszont pont azt látom, hogy megtört az átok, és gyengébb irányítóval is összejött a siker, szóval egyáltalán nem lepne meg, ha megint zacsi lenne. Persze, láttunk már Matt Ryant veszíteni eleget, tehát azért nem esélytelen.

Meglepne, ha ebből a hetesből ne jönne össze azért 3-4 győzelem, és valahol egy bravúr is benne van, ahogy persze egy érthetetlen zacsi is. 10-11 siker akkor is összejöhet, ha nincs egyértelmű előrelépés, persze, én annak örülnék, ha azért lenne, mivel ez sehol nem megugorhatatlan, és a legfontosabb, hogy az irányító javuljon, Mac Jones fejlesztésének javítására pedig azért jöttek megoldások.


több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Ezt a jó rendszert alázta szarra minden idők egyik legdurvább Pats PO vereségével a Bills januárban. Idén van vagy 8 ilyen szintu csapat az AFC-ben, ellenük kellene viritani…
somoskovig
Még sose váltott rendszert BB a jelek szerint és mindig ugyanazt raktuk fel, minden évben. Vagy talán mégis, és minden lassú vénember kikerült az egyenletből, akkor nem feltétlenül ugyanazt fogjuk felrakni a pályára.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Persze, de hiaba a nevsor es a support, ha mondjuk az offense-ben fos lesz a rendszer. Az lesz itt a nagy kerdes, hogy mi is lesz ott JMD tavozasa utan. Mert arrol ugyebar egyelore csak mennek a tippelgetesek, azt sem tudni, ha jol lattam, ki hivja majd a jatekokat, egyaltalan ki rakja ossze a playbookot.
Stez
De miért ne lenne jó a rendszer?
Wyatt
Mert uj rendszer lesz gondolom, ergo nem tudhatod, milyen lesz. Foleg, ha BB fogja hivni a playeket. Valaki, aki mondjuk eleteben nem volt OC vagy tamadoegyseg kozeleben, hanem mindig is inkabb vedelmi zseni hireben allt.
Stez
Ez mondjuk nem igaz, de tény, hogy az elmúlt jó sok évben inkább csak a védőknél volt szerepben JMD miatt, de nem aggódom, hogy nélküle ne menne a rendszer. BB a rendszer, jó lesz a csapat, mindegy, ki lesz névlegesen ki 😊
Wyatt
Ezt a jó rendszert alázta szarra minden idők egyik legdurvább Pats PO vereségével a Bills januárban. Idén van vagy 8 ilyen szintu csapat az AFC-ben, ellenük kellene viritani…

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tavaly ilyenkor Vegas 1.71-es szorzóval adta a 9.5 overt. Most 1.89-re adják a 8.5 overt, ezzel a Pats a csoportban harmadik. Kedvenc Pats youtuberem - Mitch a bottomlineviewer - is pesszimistább, mint tavaly. Egy éve 11 győzelmet tippelt ilyenkor azzal, hogy bőven lehet 12+ is. Most 9-8-as szezont tippelt, mint optimista tipp.

Ennyit számít az, hogy mi történt a FA időszakban és a drafton. Tavaly tükörsimán behúzta a pats a free agency-t, minden idők leg-szintjén költve, plusz mindenki által ordas nagy stealnek tulajdonított Jones pickkel a drafton is homorított. Feljebb is voltak az elvárások. Idén csendes free agency és egy senki se igazán érti draft után lejjebb kerültek, főleg úgy, hogy jópár AFC csapat igencsak belehúzott.

Ami egyébként reális is. Ha végigmegyek az AFC-n, akkor a Texans és a Jax kivételével melyik az a csapat, amelyikre azt lehet mondani, hogy a Pats rostere jobb annál? Nem nagyon van több. Minimum 10 roster meg egyértelműen jobb is. Többségük sokkal. Bill persze sokat lök a dolgon, de egy fonókörrel ő sem lesz bajnok, szóval megvannak az edzői határok amit oldalról hozzá lehet tenni. A floor relative magas, mert a gyengéket ezzel a csapattal is agyonveri Belichick, és lesz majd néhány most jobb is, aki mégsem lesz az, vagy rossz napja lesz, vagy sérült lesz az irányítója, vagy esik a hó és nem lehet focizni és hasonlók, és Bill azokat is behúzza, így 6-7 meccs biztosan meglesz alapnak. A 10 viszont nem lesz könnyű. Jóval nehezebb lesz, mint tavaly. És ha a tavalyi sétagalopp schedule-vel 10 jött össze, akkor érthető, hogy nehéz belelátni ilyen offseason után, hogy az idei egyértelműen keményebb schedule-ből kijön ugyanaz. Úgy is, ha Jones fejlődik.

Jones-ra kíváncsi leszek. Messze a legérettebb, leginkább profi ligára kész irányító volt tavaly. Ha bekalkulálom, hogy Lawrence 1/1-ként úgyis egy szétesett / épülő csapathoz kerül, akkor reális scenario volt, hogy ha Jones olyan helyre kerül ahol rendszert tudnak köréje rakni és azt kérik tőle amit tud, akkor a legjobb rookie lehet. Be is jött. Viszont az ő rizikója meg az, hogy nagyjából itt is van a plafon. Hogy nagyon hamar beilleszkedik, de aztán nincs feljebb. Azon kívül, hogy érik még egy picit, sokat ennél nem tud már tovább fejlődni. Nekem ő volt tavaly a kedvenc prospectem, szerintem fejlődő képes, de reálisan nézve valóban megvan ez a rizikó. Majd meglátjuk.

A támadó sor egyébként szerintem nem annyira problémás, mint amennyire sokan annak látják. Már a pályáról beszélve, az oldalvonalat majd meglátjuk. Parker akár be is válhat, a tehetsége megvan. És szerintem ez az elkapó sor rendben van. Nincs ugyan sztár, de az NFL egy matchup játék. Nem az a lényeg, hogy a WR1 legyen levédekezhetetlen, hanem az, hogy _valahol_ legyen mindig szabad ember. A Pats WR1-et sok NFL védelem kiiktatja majd. De a Parker, Bourne, Agholor, Meyers, Hunter Henry - plusz ez az új speedster gyerek, ki tudja, lehet, hogy Belichick ezúttal tudta hogy mit csinál - van olyan ötös, amelyik közül a negyedik-ötödik játékos szabadra tudja magát játszani az ellenfél védelmének a negyedik-ötödik passz védekezője ellen. És ez éppen olyan szabad elkapót eredményez, mintha mondjuk Davante Adams állandóan szabadra játszaná magát. Feltéve, ha van egy olyan rendszer, amelyik sémából helyzetet tud teremteni a negyedik-ötödik célpontnak és / vagy van egy olyan irányító amelyik hamar képes a negyedik-ötödik célpontig eljutni. (Ideálisan már a snap előtt a negyedik ötödikre váltani.) JMD-t utálom, de ő tudta / tudja ezt sémából hozni. Jones pedig ugyan a 4.-5.-hez még kevés volt, de egyébként a korához képest ebben jó, ez az erőssége. Háromig el tudott jutni snap után is. Majd meglátjuk, hogy mi sül ki idén belőle. Falnak menés is lehet, ha csak a 3. célpontig sikerül eljutni mert nem lesz elég támogató a séma, de be is jöhet, ha a JMD utód elég jól hív és Jones is fejlődik.

A védelem viszont megszenvedhet. A gyenge csapatokat ugyan idén is lenullázza majd BB, de túl sok idén a jó offense. Azok ellen kell(ene) azért a minőség is az állományba. Sok éve óta ez az idei tűnik emberanyagban a leggyengébb védelemnek. Ilyen "gyenge" Pats secondary papíron talán 10+ éve nem volt. És a front7 se egy hűde. Hosszú évekig elég volt egy so-so front7 is, ami annyit tudott, hogy rávette az irányítót, hogy 3mp körül azért már dobja el a labdát, mert a 3mp-et az elit secondary még nevetve megoldotta. Ez a mostani nem fogja. Ennek kelleni fog a minél hamarabbi nyomás, amihez a Judon Barmore páros kettecskén kevés lehet, ha nem csatlakozik még be 1-2 ember. Ki lehet az? Nem igazán mutatta ennek a jeleit senki. A LB sorra nézve sincs az embernek az az érzése, mint Hightowerék idején, hogy blitzekkel, LB nyomással sokat besegítenek majd. Ha ez az LB sor elkezd blitzelni, akkor könnyen az lehet belőle, hogy szétfutják (vagy szétpasszolják) őket. Szóval a védelem kérdőjeles.

Azért a Jetset kétszer meg minket Bostonban el fogtok verni 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Persze, de hiaba a nevsor es a support, ha mondjuk az offense-ben fos lesz a rendszer. Az lesz itt a nagy kerdes, hogy mi is lesz ott JMD tavozasa utan. Mert arrol ugyebar egyelore csak mennek a tippelgetesek, azt sem tudni, ha jol lattam, ki hivja majd a jatekokat, egyaltalan ki rakja ossze a playbookot.
Stez
De miért ne lenne jó a rendszer?
Wyatt
Mert uj rendszer lesz gondolom, ergo nem tudhatod, milyen lesz. Foleg, ha BB fogja hivni a playeket. Valaki, aki mondjuk eleteben nem volt OC vagy tamadoegyseg kozeleben, hanem mindig is inkabb vedelmi zseni hireben allt.
Stez
Ez mondjuk nem igaz, de tény, hogy az elmúlt jó sok évben inkább csak a védőknél volt szerepben JMD miatt, de nem aggódom, hogy nélküle ne menne a rendszer. BB a rendszer, jó lesz a csapat, mindegy, ki lesz névlegesen ki 😊

több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Persze, de hiaba a nevsor es a support, ha mondjuk az offense-ben fos lesz a rendszer. Az lesz itt a nagy kerdes, hogy mi is lesz ott JMD tavozasa utan. Mert arrol ugyebar egyelore csak mennek a tippelgetesek, azt sem tudni, ha jol lattam, ki hivja majd a jatekokat, egyaltalan ki rakja ossze a playbookot.
Stez
De miért ne lenne jó a rendszer?
Wyatt
Mert uj rendszer lesz gondolom, ergo nem tudhatod, milyen lesz. Foleg, ha BB fogja hivni a playeket. Valaki, aki mondjuk eleteben nem volt OC vagy tamadoegyseg kozeleben, hanem mindig is inkabb vedelmi zseni hireben allt.
Stez
BB dolgozott mar O oldalon is, jatekokat is hivott. Jelenleg ugy fest Judge lesz a befuto, o dolgozik Jonesszal. A masik opcio BB.

MattyP most joval kisebb esellyel bir, mert o a tamadofalat kapta, valamit Sunserinek segit Fears kivalasaval a rovid yardos futojatekok tervezeseben. A playbookon viszont o is hatekonyan dolgozik.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Inkább fogja hívni az offense playeket a rakétamérnök.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Persze, de hiaba a nevsor es a support, ha mondjuk az offense-ben fos lesz a rendszer. Az lesz itt a nagy kerdes, hogy mi is lesz ott JMD tavozasa utan. Mert arrol ugyebar egyelore csak mennek a tippelgetesek, azt sem tudni, ha jol lattam, ki hivja majd a jatekokat, egyaltalan ki rakja ossze a playbookot.
Stez
De miért ne lenne jó a rendszer?
Wyatt
Mert uj rendszer lesz gondolom, ergo nem tudhatod, milyen lesz. Foleg, ha BB fogja hivni a playeket. Valaki, aki mondjuk eleteben nem volt OC vagy tamadoegyseg kozeleben, hanem mindig is inkabb vedelmi zseni hireben allt.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Kezdjük ott hogy tavaly sem voltunk legit PO csapat, csak a könnyebb sorosolás, sérült Ravens, balfasz Chargers miatt bekerültünk a vonal fölé.

Még ha erősödtünk is, a riválisok is ezt tették és azzal nehéz vitatkozni, hogy talán nagyobb mértékben tették ezt mint a mi Butler-Parker boostunk. Csoporton belül még érvelhetsz azzal hogy mélyebben voltak, így onnan könnyebb többet fejlődni, de a “Mac Jones érveléssedet” használva ugyan úgy kell számítani Wilson és Tua fejlődésére és ők nem egy szaros(már bocsánat) Parkert hoztak erősítésnek hanem vagy top prospectet vagy a liga leglevédekezhetetlenebb játékosát...
(Persze, bízhatsz benne hogy ez a jets meg a phins, majd elbasszák, de az örökös balfasz buffalo nem tudott egy erősen bust szagú Allennel befürödni, egyszer elmúlnak ezek a szokások, ahogy a BB magicben sem lehet mindig bízni)

De ha a főcsoportot nézzük, jött egy Wilson a Denverhez egy Watson a Brownhoz, ezek elit QB erősítések, amik kb annyit jelentenek mintha 3 Tyreek Hill kaliberű játékost hoznál.
Ravens ha egészséges megint legit PO csapat. Ez minimum három csapat akik tavaly nem voltak ott és lazán beelőztek az offseasonben.

Ha szerinted a Browns, Bengals, Bills, Ravens, AFC south champ, Chiefs, Chargers, Broncos nem biztosabb PO csapat mint mi, akkor lehet teljesen más csatornát nézünk...

És akkor ott van a Raiders, ha sérülés miatt kiesne valaki a Westből, meg a Colts/Titans akikel szerintem kb max egy szinten lehetünk. A NYJ, MIA párosról már ne is beszéljünk, akik legalább annyit tuti elértek hogy a fix 3 győzelmet ne lehessen beírni ellenük.
Ezek a csapatok kb abban reménykedhetnek hogy a fent említett csaptoknál dögvész lesz, vagy kiesik a kezdő QB, hatalmas körbeverések lesznek, így bejuthatnak a POban (persze ha ők maxon tolják a szezont), de ettől nem biztos hogy legit PO csapat lesznek, mert az esélyesek felkenik velük majd a padlót (lsd tavalyi szezonunk)


Vissza a Mac Jones érvelésre:
Senki nem fogja neked megmondani május végén, hogy második évében milyen teljesítményt fog letenni az adott irányító, lehet MVP címet tesz le mint Jackson, lehet takarékra teszik mint Herbertet vagy pont marad ott ahol volt első évében. Főleg úgy hogy azt se tudjuk milyen rendszert fogunk futattatni.
Ha egy Burrowtól nem várta senki, aki kapott maga mellé mondjuk az utóbbi évek egyik legelitebb wr propectjét, akivel ráadásul egyetemen már kialakult a kémia akkor nem várhatod el hogy Jonessztól olyan sokat várjon el bárki.


Ha leveszed az elfogultságodat meg a BB magic, “majd összeáll” mantrát, akkor bizony ez a realitás:
Nulladik napon nem vagyunk benne az AFC legjobb 7 csapatában.

Ezt kellene a társaságnak megcáfolnia, régen ment ez dögivel, reméljük Mekivel is menni fog.
ZERO_L
Bocsi, az első mondatodig bírtam

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Persze, de hiaba a nevsor es a support, ha mondjuk az offense-ben fos lesz a rendszer. Az lesz itt a nagy kerdes, hogy mi is lesz ott JMD tavozasa utan. Mert arrol ugyebar egyelore csak mennek a tippelgetesek, azt sem tudni, ha jol lattam, ki hivja majd a jatekokat, egyaltalan ki rakja ossze a playbookot.
Stez
De miért ne lenne jó a rendszer?

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Kezdjük ott hogy tavaly sem voltunk legit PO csapat, csak a könnyebb sorosolás, sérült Ravens, balfasz Chargers miatt bekerültünk a vonal fölé.

Még ha erősödtünk is, a riválisok is ezt tették és azzal nehéz vitatkozni, hogy talán nagyobb mértékben tették ezt mint a mi Butler-Parker boostunk. Csoporton belül még érvelhetsz azzal hogy mélyebben voltak, így onnan könnyebb többet fejlődni, de a “Mac Jones érveléssedet” használva ugyan úgy kell számítani Wilson és Tua fejlődésére és ők nem egy szaros(már bocsánat) Parkert hoztak erősítésnek hanem vagy top prospectet vagy a liga leglevédekezhetetlenebb játékosát...
(Persze, bízhatsz benne hogy ez a jets meg a phins, majd elbasszák, de az örökös balfasz buffalo nem tudott egy erősen bust szagú Allennel befürödni, egyszer elmúlnak ezek a szokások, ahogy a BB magicben sem lehet mindig bízni)

De ha a főcsoportot nézzük, jött egy Wilson a Denverhez egy Watson a Brownhoz, ezek elit QB erősítések, amik kb annyit jelentenek mintha 3 Tyreek Hill kaliberű játékost hoznál.
Ravens ha egészséges megint legit PO csapat. Ez minimum három csapat akik tavaly nem voltak ott és lazán beelőztek az offseasonben.

Ha szerinted a Browns, Bengals, Bills, Ravens, AFC south champ, Chiefs, Chargers, Broncos nem biztosabb PO csapat mint mi, akkor lehet teljesen más csatornát nézünk...

És akkor ott van a Raiders, ha sérülés miatt kiesne valaki a Westből, meg a Colts/Titans akikel szerintem kb max egy szinten lehetünk. A NYJ, MIA párosról már ne is beszéljünk, akik legalább annyit tuti elértek hogy a fix 3 győzelmet ne lehessen beírni ellenük.
Ezek a csapatok kb abban reménykedhetnek hogy a fent említett csaptoknál dögvész lesz, vagy kiesik a kezdő QB, hatalmas körbeverések lesznek, így bejuthatnak a POban (persze ha ők maxon tolják a szezont), de ettől nem biztos hogy legit PO csapat lesznek, mert az esélyesek felkenik velük majd a padlót (lsd tavalyi szezonunk)


Vissza a Mac Jones érvelésre:
Senki nem fogja neked megmondani május végén, hogy második évében milyen teljesítményt fog letenni az adott irányító, lehet MVP címet tesz le mint Jackson, lehet takarékra teszik mint Herbertet vagy pont marad ott ahol volt első évében. Főleg úgy hogy azt se tudjuk milyen rendszert fogunk futattatni.
Ha egy Burrowtól nem várta senki, aki kapott maga mellé mondjuk az utóbbi évek egyik legelitebb wr propectjét, akivel ráadásul egyetemen már kialakult a kémia akkor nem várhatod el hogy Jonessztól olyan sokat várjon el bárki.


Ha leveszed az elfogultságodat meg a BB magic, “majd összeáll” mantrát, akkor bizony ez a realitás:
Nulladik napon nem vagyunk benne az AFC legjobb 7 csapatában.

Ezt kellene a társaságnak megcáfolnia, régen ment ez dögivel, reméljük Mekivel is menni fog.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig
Wyatt
Persze, de hiaba a nevsor es a support, ha mondjuk az offense-ben fos lesz a rendszer. Az lesz itt a nagy kerdes, hogy mi is lesz ott JMD tavozasa utan. Mert arrol ugyebar egyelore csak mennek a tippelgetesek, azt sem tudni, ha jol lattam, ki hivja majd a jatekokat, egyaltalan ki rakja ossze a playbookot.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg totál wtf. Másodéves iranyitokent Jones aligha lesz rosszabb, pláne, hogy javult körülötte a tamadosor.

A védelem nem látszik, de most őszintén szólva szerintem nem lesz érdemben sehol sem gyengébb, a passzvedekezes október végére rendben lesz.

Sima playoff, és nem is wc korig

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Az FK-n senki(!) sem vár playoffot a csapattól, az azért komoly
Wyatt
Oszinten szolva nem is csodalkozom.
A konszenzusos vagy atlag NFL tortenesekbol kiindulva, eleg WTF lett ez a draft es offseason, szoval nem feltetlenul tennem en se kozepmezonybe a csapatot.

De egyetertek topinnal h varjuk ki a veget, mert nem latni a rendszert, es most vagy az lesz h a szezon vegen BB nagyot draftolt vagy kitalat megint vmi vedelmi semat, esetleg mindketto vagy felemas, de inkabb negativ draft lesz es a vedelmi terv is a csod/felkesz allapot korul lesz.

Elkepzelheto, hogy az epitkezos ev miatt a vedelem is rossz lesz es mjad jovore kerulnek helyere a kirakos darabkak ott is.
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Az FK-n senki(!) sem vár playoffot a csapattól, az azért komoly
Wyatt
Szarok vagyunk, nem draftoltunk jól, sok a need. Nincs védelem, se OC és a nepotizmus virágzik. Ezt látják a népek.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az FK-n senki(!) sem vár playoffot a csapattól, az azért komoly

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én mondjuk nem értek egyet azzal, hogy ne tudott volna megfelelni, sőt. De szerencsére Gilmore idővel egészen jól belejött, aztán J. C. Jackson is, most pedig majd remélhetőleg a következő emberke is. Itt kevésbé van para, OL-képzésben meg egyáltalán nincs. A WR-ekkel már tud szkeptikusabb lenni az ember, de én Parkerben most nagyon erőteljesen próbálok bízni (érdekesnek tartom, hogy bostoni csókánk az NFL.com-on nem rakta kezdőbe), aztán újonckánk miatt jövőre mehet Agholor isten hírével. A fal jó lesz, futni tudunk majd, passzolni talán több opció lesz most már, szóval hajrá.

És a legfontosabb maradt csak ki innen, Mac Jones ledolgozta a pocakját, és mocskosul jól teljesít mindenhol is (filmszobában egy állat, a pályán is jó, szóval igazából a szokásos holt szezonbeli dolgok, de jobb ilyet olvasni, mintha állandóan részegen fetrengene és balhézna, vagy elhízott volna, etc)


több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
In Butler we trust ... :-o
FunHun
Azon kevesek közé tartozom a Pats szurkolók táborában, akik kevésbé lelkesedtek érte az utolsó nálunk töltött évében és a távozása után. Így nekem aztán elég nehéz benne látni a megoldást 😊 De ennek ellenére sem hányom el magam az ötlettől, pedig elég rendesen tiltakozik minden porcikám a projekttől.
topin
😀 😀 😀
Pedig mennyien sztárolták (SB 49 után mondjuk jogosan 😊 ), de az azt követő szezonok során CB1-ként nem tudott megfelelni. Mennyire fel volt Ő is (és még sokan) háborodva, amikor nem Ő kapta a CB1 szerződést és a nagy lóvét, hanem Gilmore...
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
In Butler we trust ... :-o
FunHun
Azon kevesek közé tartozom a Pats szurkolók táborában, akik kevésbé lelkesedtek érte az utolsó nálunk töltött évében és a távozása után. Így nekem aztán elég nehéz benne látni a megoldást 😊 De ennek ellenére sem hányom el magam az ötlettől, pedig elég rendesen tiltakozik minden porcikám a projekttől.
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Őszintén kérdezem, hogy szerintetek a tavalyihoz képest javult idénre a roster? Nyilván FA-n a cap miatt nem volt sok mozgástér, de akkor meg az a kérdés, hogy megérte-e a tavalyi nagy költekezés, tekintve, hogy idén ennyire korlátozta a csapatot?
Wester
Erről már született több cikk, hogy miért költöttek tavaly ebben a formában ennyit.
Gyakorlatilag tavaly két offseasont tudtunk le, mert a szerződések 2.éve minden esetben sokszorosa lett az első évnek, ami nagyon szokatlan volt. De így tudtunk beférni tavaly a cap alá, és így tudtuk megnyerni a liciteket, hogy az idei évi fizuba építettük be a vonzerőt. Ezért nem maradt az idei piacra guba.

Viszont a cél a cap tisztán tartása a 23-as offseasonre. És ez így teljesen működött is.
topin
Lefordítva magyarra a fentieket:
Nem, nem lett jobb az idei roster... 😉
Castleai01
Szerintem jobb lett. Egyedül a CB sor gyengült papíron, de amíg nem látjuk a rendszert, addig felesleges rimánkodni amiatt. Ott is látták a méreteiket, és ezzel együtt kellettek a stábnak.
topin
Bírom az optimizmusodat de még mindig nincs Cb1, Cb2 párosunk aki van már bizonyított hogy erre nem alkalmasak, rookiek meg erre a pozicióra még az álmoskönyv szerint se jó előjel, de legyen igazad válljanak be 😀
ParadSEC
Én nem mondom, hogy bevállnak. Ugyanúgy hiányolom a CB1-t, mint mindenki más a szurkolók közül. Csupán annyit mondok, mint mindig: Nem hiszem, hogy ez elkerülte a stáb figyelmét és elfeledkeztek volna erről. Innentől meg az a kérdés, hogy mi a terv, amiért így alakult.
topin
In Butler we trust ... :-o
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Őszintén kérdezem, hogy szerintetek a tavalyihoz képest javult idénre a roster? Nyilván FA-n a cap miatt nem volt sok mozgástér, de akkor meg az a kérdés, hogy megérte-e a tavalyi nagy költekezés, tekintve, hogy idén ennyire korlátozta a csapatot?
Wester
Erről már született több cikk, hogy miért költöttek tavaly ebben a formában ennyit.
Gyakorlatilag tavaly két offseasont tudtunk le, mert a szerződések 2.éve minden esetben sokszorosa lett az első évnek, ami nagyon szokatlan volt. De így tudtunk beférni tavaly a cap alá, és így tudtuk megnyerni a liciteket, hogy az idei évi fizuba építettük be a vonzerőt. Ezért nem maradt az idei piacra guba.

Viszont a cél a cap tisztán tartása a 23-as offseasonre. És ez így teljesen működött is.
topin
Lefordítva magyarra a fentieket:
Nem, nem lett jobb az idei roster... 😉
Castleai01
Szerintem jobb lett. Egyedül a CB sor gyengült papíron, de amíg nem látjuk a rendszert, addig felesleges rimánkodni amiatt. Ott is látták a méreteiket, és ezzel együtt kellettek a stábnak.
topin
Bírom az optimizmusodat de még mindig nincs Cb1, Cb2 párosunk aki van már bizonyított hogy erre nem alkalmasak, rookiek meg erre a pozicióra még az álmoskönyv szerint se jó előjel, de legyen igazad válljanak be 😀
ParadSEC
Én nem mondom, hogy bevállnak. Ugyanúgy hiányolom a CB1-t, mint mindenki más a szurkolók közül. Csupán annyit mondok, mint mindig: Nem hiszem, hogy ez elkerülte a stáb figyelmét és elfeledkeztek volna erről. Innentől meg az a kérdés, hogy mi a terv, amiért így alakult.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Őszintén kérdezem, hogy szerintetek a tavalyihoz képest javult idénre a roster? Nyilván FA-n a cap miatt nem volt sok mozgástér, de akkor meg az a kérdés, hogy megérte-e a tavalyi nagy költekezés, tekintve, hogy idén ennyire korlátozta a csapatot?
Wester
Erről már született több cikk, hogy miért költöttek tavaly ebben a formában ennyit.
Gyakorlatilag tavaly két offseasont tudtunk le, mert a szerződések 2.éve minden esetben sokszorosa lett az első évnek, ami nagyon szokatlan volt. De így tudtunk beférni tavaly a cap alá, és így tudtuk megnyerni a liciteket, hogy az idei évi fizuba építettük be a vonzerőt. Ezért nem maradt az idei piacra guba.

Viszont a cél a cap tisztán tartása a 23-as offseasonre. És ez így teljesen működött is.
topin
Lefordítva magyarra a fentieket:
Nem, nem lett jobb az idei roster... 😉
Castleai01
Szerintem jobb lett. Egyedül a CB sor gyengült papíron, de amíg nem látjuk a rendszert, addig felesleges rimánkodni amiatt. Ott is látták a méreteiket, és ezzel együtt kellettek a stábnak.
topin
Bírom az optimizmusodat de még mindig nincs Cb1, Cb2 párosunk aki van már bizonyított hogy erre nem alkalmasak, rookiek meg erre a pozicióra még az álmoskönyv szerint se jó előjel, de legyen igazad válljanak be 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
Őszintén kérdezem, hogy szerintetek a tavalyihoz képest javult idénre a roster? Nyilván FA-n a cap miatt nem volt sok mozgástér, de akkor meg az a kérdés, hogy megérte-e a tavalyi nagy költekezés, tekintve, hogy idén ennyire korlátozta a csapatot?
Wester
Erről már született több cikk, hogy miért költöttek tavaly ebben a formában ennyit.
Gyakorlatilag tavaly két offseasont tudtunk le, mert a szerződések 2.éve minden esetben sokszorosa lett az első évnek, ami nagyon szokatlan volt. De így tudtunk beférni tavaly a cap alá, és így tudtuk megnyerni a liciteket, hogy az idei évi fizuba építettük be a vonzerőt. Ezért nem maradt az idei piacra guba.

Viszont a cél a cap tisztán tartása a 23-as offseasonre. És ez így teljesen működött is.
topin
Lefordítva magyarra a fentieket:
Nem, nem lett jobb az idei roster... 😉
Castleai01
Szerintem jobb lett. Egyedül a CB sor gyengült papíron, de amíg nem látjuk a rendszert, addig felesleges rimánkodni amiatt. Ott is látták a méreteiket, és ezzel együtt kellettek a stábnak.