New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Na igen 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
csodálkozom h eddig vártatok, kiváncsi leszek 😊

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
#kurvaanyadgoodell

 twitter.com/adamschefter/status/1277394412411260930



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Cam első üzenete Pats QB-ként.

BB imádni fogja. És talán az új csapattársai is annyira, mint a régiek.
 twitter.com/PSchrags/status/1277427801331838991
iktriad
Hol tanultál írni tesa? 🤣
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
wow meglepő húzás a mestertől. Hát nem a tipikus Pats irányító mintapéldány az biztos, alapvetően Cammel sincs bajom, csak nem látom mennyire system fit (JMD kreatív lehet viszont). Cam is tisztában van azzal, hogy ha egészséges itt a nagy lehetőség hogy bizonyítson és legyen még esélye az NFL-ben kezdő irányítónak lenni ill. BB majd gatyába rázza ha nem úgy viselkedik 😀
Én azt mondom 1 próbát megér, aztán ha nem válik be úgyis kirakja a mester....fúúú csak legyen szezon, mert ez baromira érdekesnek ígérkezik sok szempontból is 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Nem lesz gond vele ha kihúzza a saját seggéból a péniszét.. Magára talál jó lesz Cam. Sok sok futás lesz ebből és read option hegyek. Mcdönci már dörzsöli a tenyerét
ParadSEC
Hát ,ha már Ninko az aláírásod,sztem Ninko és Newton a két ellentétes vége a sportemberi skálának.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Nem lesz gond vele ha kihúzza a saját seggéból a péniszét.. Magára talál jó lesz Cam. Sok sok futás lesz ebből és read option hegyek. Mcdönci már dörzsöli a tenyerét

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Mr. Primadonna.... Faszoooom

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Newton egy évre a Patsnél. Jól gondolták sokan, Stidham nem a jővő , Cam azért ha nem sérült sokra lehet még képes . De azért az egy éves szerződés sokat mond, bizonyítania kell rendesen.
Hightower94
Neeeeem...... WTF? Nem nagyon tudtam elképzelni olyat,ami identitás válságot okoz a csapattal kapcsolatban,de most rezeg a léc...

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam első üzenete Pats QB-ként.

BB imádni fogja. És talán az új csapattársai is annyira, mint a régiek.
 twitter.com/PSchrags/status/1277427801331838991

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trollolo.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1277403800534425602
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hoppá-hoppá, érdekes! 🤔
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon Gonosz Tebow lesz itt belőle vagy Superman?
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Newton egy évre a Patsnél. Jól gondolták sokan, Stidham nem a jővő , Cam azért ha nem sérült sokra lehet még képes . De azért az egy éves szerződés sokat mond, bizonyítania kell rendesen.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Istenem hogy hiányzik a csapatból...
ParadSEC
Istenem hogy megkóstolnék egy kaját amit ő grillez... 😊
Matthew99
Tegnap a szomszéd bosszúsan mesélte, hogy a másik oldali szomszédja számonkérte rajta, hogy szombaton tüzet gyújtott az udvarán, mert azt szerinte csak pénteken szabad. A "tűz gyújtás" konkrétan grillezés volt. 😀 Na, Vince grill partijára valószínűleg egyből ráhívná a tűzoltókat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, sajnos valoban nem 😊

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az a fehér mez nem is rossz, bár nem olyan, mint a patses fehér mezem, az tény 😊
Wyatt
Én csak egy pirosat meg egy barnát láttam. De a fehéret amúgy nehéz elcseszni. Bár az idei Pats mezt sikerült, gyorsan vettem is egy leárazott tavalyit.
Burkus

He's here and he's perfect 🤩

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.



Wyatt
Mint egy teli...rt zokni.
Kollega
Az idei Pats-meznél kategóriákkal jobb 😀
Wyatt
Ezzel nem tetted magasra a lécet...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man

Matthew99
Istenem hogy hiányzik a csapatból...
ParadSEC
Istenem hogy megkóstolnék egy kaját amit ő grillez... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan

Matthew99
Istenem hogy hiányzik a csapatból...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az a fehér mez nem is rossz, bár nem olyan, mint a patses fehér mezem, az tény 😊
Wyatt
Én csak egy pirosat meg egy barnát láttam. De a fehéret amúgy nehéz elcseszni. Bár az idei Pats mezt sikerült, gyorsan vettem is egy leárazott tavalyit.
Burkus

He's here and he's perfect 🤩

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.



Wyatt
Mint egy teli...rt zokni.
Kollega
Az idei Pats-meznél kategóriákkal jobb 😀
Wyatt
Nem a mezre gondoltam, az nem nekem kell tetszem. Én konkrétan Bradyre ebben a fehér cuccban, így fotózva.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a fehér mez nem is rossz, bár nem olyan, mint a patses fehér mezem, az tény 😊
Wyatt
Én csak egy pirosat meg egy barnát láttam. De a fehéret amúgy nehéz elcseszni. Bár az idei Pats mezt sikerült, gyorsan vettem is egy leárazott tavalyit.
Burkus

He's here and he's perfect 🤩

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.



Wyatt
Mint egy teli...rt zokni.
Kollega
Az idei Pats-meznél kategóriákkal jobb 😀

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az a fehér mez nem is rossz, bár nem olyan, mint a patses fehér mezem, az tény 😊
Wyatt
Én csak egy pirosat meg egy barnát láttam. De a fehéret amúgy nehéz elcseszni. Bár az idei Pats mezt sikerült, gyorsan vettem is egy leárazott tavalyit.
Burkus

He's here and he's perfect 🤩

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.



Wyatt
Mint egy teli...rt zokni.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 943
Megjelentek az első hivatalos fotók Bradyről Tampa mezben. Aki akarja keressen rá!
Szerintem borzasztó látvány.
Kollega
Nekem a fehéren kívül tetszik a többi.
Jól lebarnult Tibi, már-már brazilosan 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a fehér mez nem is rossz, bár nem olyan, mint a patses fehér mezem, az tény 😊
Wyatt
Én csak egy pirosat meg egy barnát láttam. De a fehéret amúgy nehéz elcseszni. Bár az idei Pats mezt sikerült, gyorsan vettem is egy leárazott tavalyit.
Burkus

He's here and he's perfect 🤩

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.




Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az a fehér mez nem is rossz, bár nem olyan, mint a patses fehér mezem, az tény 😊
Wyatt
Én csak egy pirosat meg egy barnát láttam. De a fehéret amúgy nehéz elcseszni. Bár az idei Pats mezt sikerült, gyorsan vettem is egy leárazott tavalyit.