New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sokat segít az értelmezésben, ha nem magyar kommentárral nézed meg. Itt egy kicsit eleve savanyú volt a szőlő.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 943
Nekem semmi bajom se volt a Rams elleni döntőnkkel. És nem (csak) azért, mert nyertünk. Mindkét csapat védelme nagyot játszott szerintem. Izgalmas is volt, sokáig volt esélye mind a két csapatnak.
Kollega
Én is ezzel értek egyet, de ezt már leírtam utána is.
Igen, pontgyártás szempontjából vagy offense szempontjából nem volt az a látványos meccs, de a védelmek odatették magukat, mindkét oldalon.

Sokan azért sírtak, hogy nem akarnak ilyen KC-Rams féle meccseket nézni, ahol csak úgy repkednek a TD-k a védelmek miatt és nincs semmi védelmi játék...hát most megkapták és akkor most ez lett a rossz, mert...mert nem volt kiegyensúlyozott, kiélezett, pontokban azért gazdagabb?

Gyönyörű volt, Wade Phillips olyan gameplant tett össze, hogy Brady sokszor azt se tudta, hogy mi van.
JMD is csak vakarta a fejét, ráadásul a félidei elemzés BB-vel se juttatta a csapatot előrébb.

És ez a meccs is úgy lett meg, hogy JMD az oldalvonal mellett, instant rajzolt fel 3 playt, építve arra, hogy a megfelelő emberek (Gronk, JE, TB) tudják milyen játék jön és rájuk van építve.

JE meg odatette magát ezen a meccsen (is), MVP is lett.

Egész meccs alatt nem tudtam ülve maradni, mert bármikor benne volt egy nagy védelmi játék mindkét oldalról.

Persze, hogyha értenék hozzá és playenként felrajzolnám és kielemezném, akkor lehet kijönne, hogy egy unalmas meccs volt és Brady kiégett... 😉

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem semmi bajom se volt a Rams elleni döntőnkkel. És nem (csak) azért, mert nyertünk. Mindkét csapat védelme nagyot játszott szerintem. Izgalmas is volt, sokáig volt esélye mind a két csapatnak.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az idei vackabb volt, mint a tavalyi

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Mondjuk ettol (meg a Colts csalasatol) fuggetlenul, talan nem kellett volna egy agyonnyert meccset kiengedni
Wyatt
Számomra az elég magyarázatnak tűnik arra, hogy kifogyott a végére a szusz, hogy még aznap reggel is legalább 8 játékos volt lázas, ha jól emlékszem. Ilyen különbségek is tudnak számítani.

De én úgy gondolom, azt az utolsó driveot meg tudtuk volna fogni, ha nem dobnak Hobbs teljesen szabályos szerelésére egy zászlót.
Kollega
Sokaig nem akadtam fent azon a meccsen, mert a kovi vereseg sokkal fajdalmasabb volt. Meg szerencsere azota lett meg 3 gyuru, ugyhogy ezek a fajdalmak csokkennek 😊
Wyatt
Szerencsére voltak rendes bírók is. Például tavaly januárban, akik észrevették, hogy Ford rossz helyen állt és visszafújták a meccsvesztes INT-et.Azután minden idők legszarabb SB-jén meglett a 6. Vannak jó bírók is.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk ettol (meg a Colts csalasatol) fuggetlenul, talan nem kellett volna egy agyonnyert meccset kiengedni
Wyatt
Számomra az elég magyarázatnak tűnik arra, hogy kifogyott a végére a szusz, hogy még aznap reggel is legalább 8 játékos volt lázas, ha jól emlékszem. Ilyen különbségek is tudnak számítani.

De én úgy gondolom, azt az utolsó driveot meg tudtuk volna fogni, ha nem dobnak Hobbs teljesen szabályos szerelésére egy zászlót.
Kollega
Sokaig nem akadtam fent azon a meccsen, mert a kovi vereseg sokkal fajdalmasabb volt. Meg szerencsere azota lett meg 3 gyuru, ugyhogy ezek a fajdalmak csokkennek 😊
Wyatt
Most is csak azért merült fel, mert szegény Caldwell azon a meccsen játszotta ki magát végleg a csapatból. Meg úgy kb. a ligából is.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ettol (meg a Colts csalasatol) fuggetlenul, talan nem kellett volna egy agyonnyert meccset kiengedni
Wyatt
Számomra az elég magyarázatnak tűnik arra, hogy kifogyott a végére a szusz, hogy még aznap reggel is legalább 8 játékos volt lázas, ha jól emlékszem. Ilyen különbségek is tudnak számítani.

De én úgy gondolom, azt az utolsó driveot meg tudtuk volna fogni, ha nem dobnak Hobbs teljesen szabályos szerelésére egy zászlót.
Kollega
Sokaig nem akadtam fent azon a meccsen, mert a kovi vereseg sokkal fajdalmasabb volt. Meg szerencsere azota lett meg 3 gyuru, ugyhogy ezek a fajdalmak csokkennek 😊

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk ettol (meg a Colts csalasatol) fuggetlenul, talan nem kellett volna egy agyonnyert meccset kiengedni
Wyatt
Számomra az elég magyarázatnak tűnik arra, hogy kifogyott a végére a szusz, hogy még aznap reggel is legalább 8 játékos volt lázas, ha jól emlékszem. Ilyen különbségek is tudnak számítani.

De én úgy gondolom, azt az utolsó driveot meg tudtuk volna fogni, ha nem dobnak Hobbs teljesen szabályos szerelésére egy zászlót.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ettol (meg a Colts csalasatol) fuggetlenul, talan nem kellett volna egy agyonnyert meccset kiengedni

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Minden negatív körülmény (a fél csapat lázas beteg volt) ellenére, végső soron egy bírói hiba miatt vesztettünk.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szörnyű, de egyszerűen nem emlékeztem rá, hogy nálunk játszott 😕
Pedig akkor már igencsak követtem az NFL-t/patset.
NB2
Hát én ugye a Panthers elleni döntő óta nézem, de kezdetben még csak a PO-meccseket, 2007 szeptemberétől pedig az alapszakaszt is. De ezt a 2006-os idény konferenciadöntőjét nem csodálom, hogy felejteni szeretnénk 😊

Egy idényt játszott csak nálunk, de ez a fej nekem azóta beleégett a bukimba 😊



több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Jézus, lelőtték Reche Caldwellt, 41 éves volt
 www.nfl.com/news/former-nfl-wr-reche-caldwell-41-killed-saturday
Wyatt
RIP

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Szörnyű, de egyszerűen nem emlékeztem rá, hogy nálunk játszott 😕
Pedig akkor már igencsak követtem az NFL-t/patset.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jézus, lelőtték Reche Caldwellt, 41 éves volt
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lwasol9hd1cdgibuoycv
Former NFL WR Reche Caldwell, 41, killed Saturday
Caldwell, who played for the Chargers, Patriots and Redskins, was shot and killed on Saturday.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Túl nagy ziccer volt 😂

 twitter.com/lanrapoportnfl_/status/1268266414437261315?s=21



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/CDCarter13/status/1267543027402317830

nem tudom valós-e, de szakadok 😀

"Many people feel strongly about events that have occured between people"
Borbinho
Ennél Belichickesebb statementet nehéz elképzelni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CDCarter13/status/1267543027402317830

nem tudom valós-e, de szakadok 😀

"Many people feel strongly about events that have occured between people"

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Persze, Stidham megszerzi a backup QB pozit majd 1 évre rá ugyanaz az ember, akit legyőzött a TC-ben beelőzi.... Stidham mehetne is puntokat gyakorolni, ne nevettessük már ki magunkat, ez még felvetésnek is vicc.

(Nálam Hoyer nem kezdő szint és backupnak is mint mentor, film room budy lehet hatalmas hozadéka és nem a klasszikus “ha lesérül a kezdő még lehet esélyünk” csereként, mint volt anno Foles vagy idén Winston)
ZERO_L
Nekem annyiban sántított Ninko okfejtése, hogy Stidham már egy éve a csapatnál van, tehát ismeri a rendszert, egy évig vett részt nap mint nap az edzéseken, inkább tisztában van az egésszel mint Hoyer, aki az elmúlt egy évet a Coltsnál töltötte. Támadóoldalon nem nagyon van sajnos olyan játékos, akivel most kellene összecsiszolódni, mert nem igazoltunk senkit, kivéve a FB-et meg a két TE-t, ők meg Hoyernek ugyanazt a kihívást jelentik mint Stidhamnek. (És nem valószínű, hogy ők váltják meg nálunk a világot.)

Ninko a TC lehetséges hiányában a rutin oldaláról közelítette meg a kérdést ,abban nyilván igaza van. Stidham tavalyi néhány labdaérintése tétmeccsen nem volt reménykeltő.

Én is nyilván szívesebben nézem Stidhamet mint Hoyert, de egy esetleges "földbe állást" egyiküknél sem.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szörnyű tragédia történt DMC-ékkel... Meghalt a születendő lányuk, a körülmények a posztban, elég részletes.

 twitter.com/mccourtytwins/status/1266772230224203776?s=21

| lehet ízléstelen ezt felhozni és ha az anya így jobban fel tudja dolgozni, akkor természetesen érthető, de miért kell ilyen csontig hatoló részletességgel beszámolni erről??? |
ZERO_L
Erdekes felvetes. Vannak ilyen facebook-csoportok direkt ilyen esetek kibeszelesere. Es igen, sajnos egy ilyen helyzetet borzalmasan nehez kezelni, foleg az anyanak. Plane ilyen kozel a celhoz 😕

De a tortenet megosztasa segithet a nonek, es ez lenyegesen fontosabb szerintem, minthogy ez esetleg tul csontig hatolo-e masnak. Hidd el, kisebb gond is nagyobb annal ilyenkor, hogy masnak too much e a sztori.

Ugyanakkor azt is elfogadom, hogy kulso szemlelo ugy van vele, hogy ezt ennyire nem kell kiteregetni, es meg lehet osztani ezt olyan feluleteken is, ahol csak olyan nok vannak, akik ezen atmentek, es ok tudnak neki ennek feldolgozasaban segitseget adni, mert ez tenyleg rettenetes erzes, es ez nem egy-ket het, honap alatt lesz jobb neki.

Szoval, ha ez segit neki, engem nem zavar, ha ennyire reszletesen kiirja magabol (en pl szimplan nem olvastam vegig)

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Szörnyű tragédia történt DMC-ékkel... Meghalt a születendő lányuk, a körülmények a posztban, elég részletes.

 twitter.com/mccourtytwins/status/1266772230224203776?s=21

| lehet ízléstelen ezt felhozni és ha az anya így jobban fel tudja dolgozni, akkor természetesen érthető, de miért kell ilyen csontig hatoló részletességgel beszámolni erről??? |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Persze, Stidham megszerzi a backup QB pozit majd 1 évre rá ugyanaz az ember, akit legyőzött a TC-ben beelőzi.... Stidham mehetne is puntokat gyakorolni, ne nevettessük már ki magunkat, ez még felvetésnek is vicc.

(Nálam Hoyer nem kezdő szint és backupnak is mint mentor, film room budy lehet hatalmas hozadéka és nem a klasszikus “ha lesérül a kezdő még lehet esélyünk” csereként, mint volt anno Foles vagy idén Winston)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Eleg nagy csalódás lenne szamomra ha a pár hete kirakott Hoyer lenne a kezdő qb. Nem azért mert nem tartom jobbnak, mint egy csereiranyító hanem azért mert ez azt bizonyítaná , hogy BB elmenedzselte a legfontosabb pozíciót.
De persze -persze ő már tudta, hogy kirakják és ez így volt tervezve, tudom.

Szóval inkább állok bele a földbe Stidhammel, mint Hoyert nézegetem , mint kezdő QB.
Wyatt a jelenlegi keret TB vel is nagyot küzdene 9 győzelemért, Hoyerrel sztem 5 körül lenne talán.
De engem nem érdekel a győzelmek száma , ez az idény úgyis az építkezésről szól majd.

Szerkesztette: gordon
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem nincs akkora difi, nyilván az egy kivételesen erős csapat volt, de ezzel is lehet azért 12 győzelmet elérni – Bradyvel. Ezért mondom, hogy Hoyerrel szerintem lehet egy kilenc siker

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Coltsnál láttam (az Indy a negyedik a listán), egészen brutális ez az eredménysor. Még az amúgy szintén kimagasló Steelers is jócskán leszakadva. Az évezredben minden évben pozitív idény, és csak Brady második évében nem jött össze a 10 W. Mindig félelmetes erre ránézni

 twitter.com/RNBWCV/status/1211800404817776641/photo/1
Wyatt
Ahogy elnézem, a Tampánál van mit javítani...

Ha igaza lesz Ninkonak és Hoyer lesz a kezdő QB, akkor azért elég súlyos szezonnak nézünk elébe.
Burkus
A Coltsnál láttam (az Indy a negyedik a listán), egészen brutális ez az eredménysor. Még az amúgy szintén kimagasló Steelers is jócskán leszakadva. Az évezredben minden évben pozitív idény, és csak Brady második évében nem jött össze a 10 W. Mindig félelmetes erre ránézni

 twitter.com/RNBWCV/status/1211800404817776641/photo/1
Wyatt
Ahogy elnézem, a Tampánál van mit javítani...

Ha igaza lesz Ninkonak és Hoyer lesz a kezdő QB, akkor azért elég súlyos szezonnak nézünk elébe.
Burkus
Nem hinném, hogy nagy para lenne vele. Olyan Cassel-féle idény lenne, mondjuk a keretek miatt inkább 9–7 körüli mérleggel
Wyatt
Cassell körül sokkal erősebb csapat volt, a 2007-es szupercsapat Brady nélkül. A nagyságrendekkel jobb offense - Welker, Moss, Ben Watson fénykorában és egy jobb fal mint a tavalyi. (Az ideinél reménykedem, hogy Andrews visszatérésével Mason összeszedi magát, Thuney marad és akkor az idei is ütős kis fal lesz, ha Wynn és Canon hozza, amit tőle elvár a szakvezetés.) És a D front7 is más klasszist képviselt - Bruschi, Vrabel, Wilfork, BigSey, Warren, Mayo... A mostani csapat Brady nélkül fényévekre van az akkoritól a talenteket illetően, ide nem értve a secondaryt. A 9-7 az Év Edzője címet hozná BB-nek 😊