NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Úgy el fog mérgesedni LaFleur és Rodgers viszonya, hogy eltradelik szezon előtt és hogy messze menjen az NFC-től és a Packerstől - 2022-ben kerülünk össze velük megint - odaadják egy marék szotyiért a Patsnek. Belchick meg SB contendert csinál vele a csapatból. Rodgers aláír diszkont áron , hogy meglegyen a második gyűrű. Na? 😊 Szép scenario? (Hozzáteszem, nem tudom, hogy Rodgers mentalitása és a Patriots Way mennyire konform.)
Burkus
Igen és az 51 millió dead money is elég nyomós érv
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 944
A qb vitátok margójára:

vpi
Egyik legnagyobb prank volt BB-től, ellopta a showt mindenki elől.
Már a helyszín kiválasztása se semmi, de az, hogy a pick bemondásakor a kutyát ültette oda...jól odafricskázott megint mindenkinek...

Payton csinált még hasonlót...bírom ezt a két embert 😊
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Úgy el fog mérgesedni LaFleur és Rodgers viszonya, hogy eltradelik szezon előtt és hogy messze menjen az NFC-től és a Packerstől - 2022-ben kerülünk össze velük megint - odaadják egy marék szotyiért a Patsnek. Belchick meg SB contendert csinál vele a csapatból. Rodgers aláír diszkont áron , hogy meglegyen a második gyűrű. Na? 😊 Szép scenario? (Hozzáteszem, nem tudom, hogy Rodgers mentalitása és a Patriots Way mennyire konform.)
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
A qb vitátok margójára:

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 369 — Ajmo Vatreni
Ki a jobb Welker vagy Edelman?
 www.instagram.com/p/B_qKETiplvL/?utm_source=ig_web_copy_link
steelwolf
Nagyon bírtam Welkert is, de egyértelműen Jules.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Ki a jobb Welker vagy Edelman?
 www.instagram.com/p/B_qKETiplvL/?utm_source=ig_web_copy_link
steelwolf
Mivel az igazi foci Hálaadás után kezdődik, így nálam Jules.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
gordon
Nem azt írtam, hogy basszátok ki, hanem kérdezte Briareios, hogy honnan lehet pénz. Én meg válaszoltam, hogy például innen. Azért ez jutott elsőként eszembe, mert a) ez a legnagyobb felszabadítható pénz egyben, a draftot is fedezné egyúttal, b) olyan reportok láttak a napokban napvilágot, hogy a tárgyalások megrekedtek, messze vannak a két fél számai egymástól.

Szóval szerinted Belichick ha akarta volna akkor elhozza Daltont egy 6. körért? Picket adott volna érte, plusz bevállalta volna a 17 milliós szerződését ahelyett, hogy ül nyugodtan a fenekén, megvárja a draftot, amíg a Bengals kiteszi, aztán vetmin körül free agentként leigazolja, ha akarja? ? Két napja azzal "küldted el" a topicot, hogy ne feltételezzük már, hogy Belichick nem tudja mit csinál. Hát ez akkor mi? 😀 😀
peterk2005
Igen. Én azt gondolom, hogy elhozta volna ha kell neki és kapott volna egy új szerződést. Nálam ez a tervezés.
Az nem tervezés, hogy megvarom még kirakják, közben imádkozom, hogy egy jags, bears stb ne adjon érte egy komp 7. kört vagy ha már fa akkor ne kelljen licitháborúznom vagy meggyőznöm a feleségét, hogy bostonba jöjjenek a napfenyes florida helyett.
gordon
Ja, mer az úgy megy, hogy a szerződést te adod, nem ketten kötitek. 😊 Aztán ha Dalton felesége tényleg nem akar Bostonba menni és ezért - vagy azért mert azt hiszi még mindig frencsájz irányító, vagy csak azért mert van egy ügynöke aki képviseli az érdekeit - azt mondja, hogy köszi, de ha már a megkérdezésem nélkül elhoztál, akkor jó lesz nekem a régi szerződésben foglalt 17M is, akkor mit csinálsz azon kívül hogy nézel csodálkozva? 😊 Kirúgod? Az ám a tervezés. 😊
peterk2005
Nyilván trade előtt egyeztetsz vele egy új szerződésről , mint ahogy ti is pl Bucknerrel. En ezt elengedtem. Igazad van BB otthon ül a pinceben és arra vár , hogy na ma vajon melyik qb-t basszák ki ...
gordon
Na igen, csak Bucknerrel mi ugye fizetés _emelésről_ egyeztettünk (és rekord gázsit is kapott), nem fizetés _csökkentésről_. Keress már egy példát arra légy szíves, hogy egy eltradelt játékossal az új csapata nem is akármilyen, hanem drasztikus fizetéscsökkentésről állapodott volna meg. Lehet, hogy neked logikus, hogy elhozod a játékost az asszony akarata ellenére - szó szerint ez volt az indokod -, nem bocsájtkozol licitháborúba érte - azaz nem akarod megadni neki a piaci árát - de azért egyeztetni tudsz vele. Mégis miről, ha nem az asszonyról vagy a pénzről? Az időjárásról?

Oka van annak, hogy Dalton senkinek se kellett pickért. Ahogy annak is, hogy Newton se. Senki nem akarta a fizetésüket is átvenni, éppen azért, mert a játékosnak semmi érdeke önként dalolva aláírni egy fizetés csökkentést úgy, hogy nincs beleszólása abba se, hogy hova kerül. Egyedül Foles-ért adott a liga valamit, arról is inkább a Bears FO-t kéne megkérdezni, hogy miért...

Egyébként tavaly Belichick rámozdult AB-re, nem lett belőle semmi, a végén mégis free agentként itt kötött ki. Szóval még csak arról sincs szó, hogy precedens nélküli eset lenne. Még 9 hónapja sincs, hogy megtörtént hasonló.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
gordon
Nem azt írtam, hogy basszátok ki, hanem kérdezte Briareios, hogy honnan lehet pénz. Én meg válaszoltam, hogy például innen. Azért ez jutott elsőként eszembe, mert a) ez a legnagyobb felszabadítható pénz egyben, a draftot is fedezné egyúttal, b) olyan reportok láttak a napokban napvilágot, hogy a tárgyalások megrekedtek, messze vannak a két fél számai egymástól.

Szóval szerinted Belichick ha akarta volna akkor elhozza Daltont egy 6. körért? Picket adott volna érte, plusz bevállalta volna a 17 milliós szerződését ahelyett, hogy ül nyugodtan a fenekén, megvárja a draftot, amíg a Bengals kiteszi, aztán vetmin körül free agentként leigazolja, ha akarja? ? Két napja azzal "küldted el" a topicot, hogy ne feltételezzük már, hogy Belichick nem tudja mit csinál. Hát ez akkor mi? 😀 😀
peterk2005
Igen. Én azt gondolom, hogy elhozta volna ha kell neki és kapott volna egy új szerződést. Nálam ez a tervezés.
Az nem tervezés, hogy megvarom még kirakják, közben imádkozom, hogy egy jags, bears stb ne adjon érte egy komp 7. kört vagy ha már fa akkor ne kelljen licitháborúznom vagy meggyőznöm a feleségét, hogy bostonba jöjjenek a napfenyes florida helyett.
gordon
Ja, mer az úgy megy, hogy a szerződést te adod, nem ketten kötitek. 😊 Aztán ha Dalton felesége tényleg nem akar Bostonba menni és ezért - vagy azért mert azt hiszi még mindig frencsájz irányító, vagy csak azért mert van egy ügynöke aki képviseli az érdekeit - azt mondja, hogy köszi, de ha már a megkérdezésem nélkül elhoztál, akkor jó lesz nekem a régi szerződésben foglalt 17M is, akkor mit csinálsz azon kívül hogy nézel csodálkozva? 😊 Kirúgod? Az ám a tervezés. 😊
peterk2005
Nyilván trade előtt egyeztetsz vele egy új szerződésről , mint ahogy ti is pl Bucknerrel.
En ezt elengedtem.
Igazad van BB otthon ül a pinceben és arra vár , hogy na ma vajon melyik qb-t basszák ki ...
gordon
És Nike-al megtárgyalják kit szerződtessenek 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
gordon
Nem azt írtam, hogy basszátok ki, hanem kérdezte Briareios, hogy honnan lehet pénz. Én meg válaszoltam, hogy például innen. Azért ez jutott elsőként eszembe, mert a) ez a legnagyobb felszabadítható pénz egyben, a draftot is fedezné egyúttal, b) olyan reportok láttak a napokban napvilágot, hogy a tárgyalások megrekedtek, messze vannak a két fél számai egymástól.

Szóval szerinted Belichick ha akarta volna akkor elhozza Daltont egy 6. körért? Picket adott volna érte, plusz bevállalta volna a 17 milliós szerződését ahelyett, hogy ül nyugodtan a fenekén, megvárja a draftot, amíg a Bengals kiteszi, aztán vetmin körül free agentként leigazolja, ha akarja? ? Két napja azzal "küldted el" a topicot, hogy ne feltételezzük már, hogy Belichick nem tudja mit csinál. Hát ez akkor mi? 😀 😀
peterk2005
Igen. Én azt gondolom, hogy elhozta volna ha kell neki és kapott volna egy új szerződést. Nálam ez a tervezés.
Az nem tervezés, hogy megvarom még kirakják, közben imádkozom, hogy egy jags, bears stb ne adjon érte egy komp 7. kört vagy ha már fa akkor ne kelljen licitháborúznom vagy meggyőznöm a feleségét, hogy bostonba jöjjenek a napfenyes florida helyett.
gordon
Ja, mer az úgy megy, hogy a szerződést te adod, nem ketten kötitek. 😊 Aztán ha Dalton felesége tényleg nem akar Bostonba menni és ezért - vagy azért mert azt hiszi még mindig frencsájz irányító, vagy csak azért mert van egy ügynöke aki képviseli az érdekeit - azt mondja, hogy köszi, de ha már a megkérdezésem nélkül elhoztál, akkor jó lesz nekem a régi szerződésben foglalt 17M is, akkor mit csinálsz azon kívül hogy nézel csodálkozva? 😊 Kirúgod? Az ám a tervezés. 😊
peterk2005
Nyilván trade előtt egyeztetsz vele egy új szerződésről , mint ahogy ti is pl Bucknerrel.
En ezt elengedtem.
Igazad van BB otthon ül a pinceben és arra vár , hogy na ma vajon melyik qb-t basszák ki ...
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Mindegyik jó volt, de azért a tüske ott marad az emberben, hogy Wes nem kapta el amit Julian elkapott. Mondjuk én sajnálom, mert tényleg rosszkor volt rossz helyen, se velünk, se a Denverrel pont nem tudott nyerni SB-t.
A Miami-NE az örök emlék, hétfő esti rangadó, Sanyi mondja, hogy ha ezt kivédekezi a Miami, akkor még lehet esélyük. 1st and 10 az egy yardoson, első játék rögtön egy 99 yardos TD 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 334 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ki a jobb Welker vagy Edelman?


Szerkesztette: steelwolf
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
gordon
Nem azt írtam, hogy basszátok ki, hanem kérdezte Briareios, hogy honnan lehet pénz. Én meg válaszoltam, hogy például innen. Azért ez jutott elsőként eszembe, mert a) ez a legnagyobb felszabadítható pénz egyben, a draftot is fedezné egyúttal, b) olyan reportok láttak a napokban napvilágot, hogy a tárgyalások megrekedtek, messze vannak a két fél számai egymástól.

Szóval szerinted Belichick ha akarta volna akkor elhozza Daltont egy 6. körért? Picket adott volna érte, plusz bevállalta volna a 17 milliós szerződését ahelyett, hogy ül nyugodtan a fenekén, megvárja a draftot, amíg a Bengals kiteszi, aztán vetmin körül free agentként leigazolja, ha akarja? ? Két napja azzal "küldted el" a topicot, hogy ne feltételezzük már, hogy Belichick nem tudja mit csinál. Hát ez akkor mi? 😀 😀
peterk2005
Igen. Én azt gondolom, hogy elhozta volna ha kell neki és kapott volna egy új szerződést. Nálam ez a tervezés.
Az nem tervezés, hogy megvarom még kirakják, közben imádkozom, hogy egy jags, bears stb ne adjon érte egy komp 7. kört vagy ha már fa akkor ne kelljen licitháborúznom vagy meggyőznöm a feleségét, hogy bostonba jöjjenek a napfenyes florida helyett.
gordon
Ja, mer az úgy megy, hogy a szerződést te adod, nem ketten kötitek. 😊 Aztán ha Dalton felesége tényleg nem akar Bostonba menni és ezért - vagy azért mert azt hiszi még mindig frencsájz irányító, vagy csak azért mert van egy ügynöke aki képviseli az érdekeit - azt mondja, hogy köszi, de ha már a megkérdezésem nélkül elhoztál, akkor jó lesz nekem a régi szerződésben foglalt 17M is, akkor mit csinálsz azon kívül hogy nézel csodálkozva? 😊 Kirúgod? Az ám a tervezés. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
gordon
Nem azt írtam, hogy basszátok ki, hanem kérdezte Briareios, hogy honnan lehet pénz. Én meg válaszoltam, hogy például innen. Azért ez jutott elsőként eszembe, mert a) ez a legnagyobb felszabadítható pénz egyben, a draftot is fedezné egyúttal, b) olyan reportok láttak a napokban napvilágot, hogy a tárgyalások megrekedtek, messze vannak a két fél számai egymástól.

Szóval szerinted Belichick ha akarta volna akkor elhozza Daltont egy 6. körért? Picket adott volna érte, plusz bevállalta volna a 17 milliós szerződését ahelyett, hogy ül nyugodtan a fenekén, megvárja a draftot, amíg a Bengals kiteszi, aztán vetmin körül free agentként leigazolja, ha akarja? ? Két napja azzal "küldted el" a topicot, hogy ne feltételezzük már, hogy Belichick nem tudja mit csinál. Hát ez akkor mi? 😀 😀
peterk2005
Igen. Én azt gondolom, hogy elhozta volna ha kell neki és kapott volna egy új szerződést. Nálam ez a tervezés.
Az nem tervezés, hogy megvarom még kirakják, közben imádkozom, hogy egy jags, bears stb ne adjon érte egy komp 7. kört vagy ha már fa akkor ne kelljen licitháborúznom vagy meggyőznöm a feleségét, hogy bostonba jöjjenek a napfenyes florida helyett.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
gordon
Nem azt írtam, hogy basszátok ki, hanem kérdezte Briareios, hogy honnan lehet pénz. Én meg válaszoltam, hogy például innen. Azért ez jutott elsőként eszembe, mert a) ez a legnagyobb felszabadítható pénz egyben, a draftot is fedezné egyúttal, b) olyan reportok láttak a napokban napvilágot, hogy a tárgyalások megrekedtek, messze vannak a két fél számai egymástól.

Szóval szerinted Belichick ha akarta volna akkor elhozza Daltont egy 6. körért? Picket adott volna érte, plusz bevállalta volna a 17 milliós szerződését ahelyett, hogy ül nyugodtan a fenekén, megvárja a draftot, amíg a Bengals kiteszi, aztán vetmin körül free agentként leigazolja, ha akarja? ? Két napja azzal "küldted el" a topicot, hogy ne feltételezzük már, hogy Belichick nem tudja mit csinál. Hát ez akkor mi? 😀 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 539 — StuG Life
Megjött màr Rodgers? 🤣
steelwolf
Még a spájzban van! 😋😋😋
ThundersNFL
sajtot majszolja

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
Megjött màr Rodgers? 🤣
steelwolf
Még a spájzban van! 😋😋😋

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
miből fizetnétek ki daltont v newtont?
briareos
Dalton esetében nem lepne meg, ha néhány millióért aláirna bárhová a ligába 1 évre, ahol még kezdő közelébe kerülne, pláne ha mindezt egy normális stáb alatt teheti meg. Lehetősége sincs nagyon más, vagy ez igy, vagy örökös csereirányító maximum 10 milláért, ha beesik neki valami.
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
Ne menjünk már le arra a szintre, hogy daltont akarjuk qbnak. 100szor inkább nézegetek egy udfa rookiet , mint egy ilyen cam-dalton féléket...Mentornak? Ne már.
Az a gyerek csak akkor szarik be ha tét van..végül is.. , tét nélkül meg én is eldobálgatok.. nem kell neki sok, csak top O fal, erős futójáték és top 5 védelem , hogy kb po ba vezesse a csapatot. Na most ha a fentiek megvannak akkor arra Stidham is képes lesz.
gordon
Ugyanezen véleményen vagyok, inkább Thuney-ra legyen zsozsó a capben, visszatér Andrews is, ezzel az O fallal le kell tolni a lasztit az ellenfél torkán....ha BB-nek egy irányító se igazán tetszett az FA piacon(Hoyeren kívül ofc) és a drafton sem igazán, akkor Stidhamet be kell dobni a mély vízbe,aztán kiderül mi lesz. Ha megsérülne, Hoyer tökéleten be tud ugrani helyette.

több mint 4 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Ne menjünk már le arra a szintre, hogy daltont akarjuk qbnak. 100szor inkább nézegetek egy udfa rookiet , mint egy ilyen cam-dalton féléket...Mentornak? Ne már.
Az a gyerek csak akkor szarik be ha tét van..végül is.. , tét nélkül meg én is eldobálgatok.. nem kell neki sok, csak top O fal, erős futójáték és top 5 védelem , hogy kb po ba vezesse a csapatot. Na most ha a fentiek megvannak akkor arra Stidham is képes lesz.
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
gordon
Főleg úgy, hogy McCarron jóformán csak Burfictnek köszönheti amiért nem nyerte meg a Steelers elleni PO meccset a Bengals. 😀
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Ne menjünk már le arra a szintre, hogy daltont akarjuk qbnak. 100szor inkább nézegetek egy udfa rookiet , mint egy ilyen cam-dalton féléket...Mentornak? Ne már.
Az a gyerek csak akkor szarik be ha tét van..végül is.. , tét nélkül meg én is eldobálgatok.. nem kell neki sok, csak top O fal, erős futójáték és top 5 védelem , hogy kb po ba vezesse a csapatot. Na most ha a fentiek megvannak akkor arra Stidham is képes lesz.
Persze Peterk, basszuk ki Thuney t, hogy legyen pénz daltonra...anyám..tényleg engedjük már el. Ha BB akarta volna akkor elhozza egy 6 körért korábban...kb 3 hónapja tudja mindenki, hogy feleslegessé vált a bengalsnal..
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 453 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
miből fizetnétek ki daltont v newtont?
briareos
Egyikük se kérhet sokat és szerződés átstrukturálásból/cutból vagy eltradelik Thunyet.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 688 — Bears & Illinois fan
Azért az jól látszik az elkapó felhozatalunkon, hogy a 2012-ig itt játszó Welker óta (7 év) nem volt nála jobb WR2.
zinedine5
Nem vitatva azt, hogy nem vagyunk egy elit egység azon a poszton úgy általában, azért nehéz Welker elé kerülni, akkor is ha nem teljes évtizedet van jelen és nem kapta el a legfontosabbat.
topin
Azt, amit Tom rosszul dobott?
csi77
Nem vitatva a passz pontosságát, az egy elkapandó labda volt, és a legfontosabb labda egy évben. Edelman és Amendola hatszor nehezebbeket kapott el MINDIG, amikor szükség volt rá.
Wyatt
Nem vitatva az igazadat, a legfontosabbat Butler kapta el.......
csi77
😊

Mondjuk Butleré mindegy lett volna, ha 3. és 14-re a kiütésre játszó Kancellár mellett Edelman nem szerzi meg a labdát (meg azt a néhány passzt, amivel két egész pályás TD és 158.3-as mutató lett minden idők legjobb védelme ellen a záró felvonásban mínusz tízről 😀 )
Wyatt
Oké-oké. Amúgy meghasonlottam, mert nyilvánvalóan a Bears sikere mellett egyszerre drukkolok Tomnak (akivel egyidős vagyok), hogy sikerüljön neki valami önállóan és Billnek is, hogy bebizonyosodjon, ő volt a sikerek kovácsa.......😊

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Dalton szerintem jöhet nyugodtan, legalább ugyanaz a stílusú játék mehet majd, picit kevesebb hatékonysággal, de egy PO-szint jó lehet, HA Stidhamre még ebben az évben nem akarjuk rárakni a terhet. Egy évre én elnézném, mert lehetne vele esélyünk, de ha bízunk Stidhamben, akkor maradjon.

Newton ne jöjjön
Wyatt
Arról beszélek én is hogy Stidham egy éve van a csapatnál, Cassel ha jól emlékszem három szezont töltött a padon mielőtt be kellett állnia, Garoppolo kettőt. Ha bízik az edzői stáb Stidhamben de még adnának neki egy tanulóévet a padon arra szerintem Dalton ideális. Persze lehet azt mondják hogy bedobják a fiatalt a mélyvízbe akkor nem kell senki, mert Hoyer ott van tartaléknak.
Newton baromira nem a Pats rendszerébe való + rokkantnyugdíjas.
Cuchulain82
Brady meg egyet...
De szerintem többet tud tanulni a pályán, mint a padon. De a lényeg, hogy még így is kell mozgatni a szerződéseket. Mire gondoltok, hogy akár Newton, akár Dalton, akár bárki értelmes veterán eljön annyiért, hogy emiatt ne kelljen elküldeni még legalább 3 embert? És akkor mennyivel vagyunk előrébb, mint most?
Kollega
Azért abban talán egyetértünk hogy nem minden Pats QB Tom Brady.

Még egyszer elmondom ha BBék úgy ítélik meg hogy Stidham kész arra hogy a pályán tanuljon akkor nincs szükség másik irányítóra.
Ha viszont úgy látják hogy jót tenne neki még egy év padozás /az unokaöcsémet sem dobom be a Balatonba Tihanynál azzal hogy a déli parton várlak öcskös, pedig menet közben lehet ő is megtanulna úszni/ akkor max. évi 2-3 misiért /mellé valami nagy komoly bónuszopciókkal/ én szívesen látnám Daltont.
A pénzről szólva van kb 1 misi a sapka alatt, tavalyról LaCosset, Korey Cunninghamet és Eluemunort szerintem simán el lehet engedni, mindhármuk helyére jött ember az idei drafton + bár nagyon szeretem de Burkhead helye is kérdéses lehet /kicsit sok a futó a keretben/.

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Dalton szerintem jöhet nyugodtan, legalább ugyanaz a stílusú játék mehet majd, picit kevesebb hatékonysággal, de egy PO-szint jó lehet, HA Stidhamre még ebben az évben nem akarjuk rárakni a terhet. Egy évre én elnézném, mert lehetne vele esélyünk, de ha bízunk Stidhamben, akkor maradjon.

Newton ne jöjjön
Wyatt
Arról beszélek én is hogy Stidham egy éve van a csapatnál, Cassel ha jól emlékszem három szezont töltött a padon mielőtt be kellett állnia, Garoppolo kettőt. Ha bízik az edzői stáb Stidhamben de még adnának neki egy tanulóévet a padon arra szerintem Dalton ideális. Persze lehet azt mondják hogy bedobják a fiatalt a mélyvízbe akkor nem kell senki, mert Hoyer ott van tartaléknak.
Newton baromira nem a Pats rendszerébe való + rokkantnyugdíjas.
Cuchulain82
Brady meg egyet...
De szerintem többet tud tanulni a pályán, mint a padon. De a lényeg, hogy még így is kell mozgatni a szerződéseket. Mire gondoltok, hogy akár Newton, akár Dalton, akár bárki értelmes veterán eljön annyiért, hogy emiatt ne kelljen elküldeni még legalább 3 embert? És akkor mennyivel vagyunk előrébb, mint most?
Kollega
Nyílván ha a komolyabb kiegészítő emberekbe kerülne akkor nem fog jönni, mert nincs értelme.

A szerződésekkel meg így is úgyis kell valamit kezdeni, mert a draftoltak nem férnek már most be a cap alá.

Miért ne jönne ide egy veterán fillérekért GOAT edző mellé, egy winning culture-be, akár egy évre hogy jövőre FA piacon jobb alkupozicíóban legyen. Igen, nem fog itt 5-6-10 milliókat kapni és lehet TC után ki lesz baszva, de jobb esélye jelenleg max a Chargersnél van, ha Herbert nem NFL ready. Sehol sem biztosított a kezdő, itt arra van nagyobb esélye pl Daltonnak, hogy a rendszer segítségével még el tudja hitetni 1-2GM-el, hogy fr QB és megfizetik köv évben.

Ennyi, viszont ha neki kell a 8 milliós backup QB fizu és elvan a padon, akkor még labdakézhezvétel nélkül is megállapítható, hogy nem rá van szükségünk.


Senki nem azt mondja, hogy MINDENÁRON jöjjön Dalton, de ha megvannak a feltételek (óco), akkor hülyék lennénk nem kipróbálni, már csak azért is, hogy reálisabb képet kapjunk Stidhamről, érezze kicsit a nyomást, mert előbb utóbb jelen lesz az életében, és meg kell látnunk erre hogyan reagál.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
miből fizetnétek ki daltont v newtont?
briareos
Ha Thuney el kesz küldve, abból lenne pénz. (Dalton szvsz pár millióért elérhető. Newton többet kérne, de jelenleg ő is abban a helyzetben van, hogy lehet érdemes aláírni 1 éve 8-10-ért, aztán ha lehúz egy bő fél szezont, szezon vége előtt aláírni egy rendesebb további pár évest. Nála inkább utóbbi igény lehet akadály.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)