NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
na ha akarunk rá lehet menni Daltonra 😊
Cuchulain82
De az miért is lenne nekünk jó?
Kollega
Mert Stidhamnek kell a konkurencia, hogy lássuk a valódi tudását.

Hoyer nem számít annak, ezt már láttuk tavaly, a QB duel-t megnyerni vele szemben nem teljesítmény, hanem alapkövetelmény. Viszont egy NFL szinten top20(?)-as irányító ellen megszerezni a kezdő posztot, mégha a veterán frissen is tanulja a playbookot, már komoly fegyverténynek számítana.

Ha meg Dalton kis túlzással egy beköszönés után lejátssza a pályáról Stidhamet, akkor megint nincs miről beszélni és rá lehet keményen feküdni a fr QB keresésre.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
na ha akarunk rá lehet menni Daltonra 😊
Cuchulain82
De az miért is lenne nekünk jó?

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
na ha akarunk rá lehet menni Daltonra 😊
Cuchulain82
Dalton? Nyemá

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
na ha akarunk rá lehet menni Daltonra 😊
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Akkora misztérium talán nem volt ez a Bledsoe, Brady döntés. Brady ratingje már az elején is magasabb volt, mint Bledsoe-é. A passz pontossága is egy erős 5-10%-kal. Ezt pedig Belichick mindig többre tartotta.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 944
Stidham. Hát nem tudom, de Jimmynek is kellett 2-3 év, mire kinézett valahogy, szóval én megadom neki az esélyt, ha már a csapat is. A PS-ben remek volt, miért ne válhatna be. Brissettnél csak jobb lehet, bár ez nem viszonyítási alap perszeWyatt
Van egy olyan érzésem, hogy Belichick agyában - ha nem is primér módon, de a sarokban megbújva - ott mocoroghat a gondolat, hogy egyszer már megcsináltam. Egyszer már elküldtem a franchise QB-t egy fiatal "senki" miatt, és dinasztiát indítottam vele, mi lenne ha még egyszer megcsinálnám?

És nem, a Colts nem tankolt. De ha tök véletlenül Elway, Manning és Luck után Lawrence előtt is tolnak egy 1/1-es idényt, akkor azért majd megejtek magamnak egy mosolytWyatt
Ejtsed csak, de aztán akkor is a mosoly kerüljön ám elő, ha a "Patriots csak csalva tud nyerni"-t olvasod valahol. 😉
peterk2005
Azzal a pici difivel, hogy az a fiatal senki nyerte meg a franchise és BB főedzői pályafutásának első bajnoki címét az – első idényében. Én azt valahogy kevésbé kockázatos vállalásnak érzem, de igen, a keret helyenként azért felsír egy kis frissítésért,Wyatt
Az igazi döntés az volt, amikor Bledsoe felépülése után nem rakta vissza a főcsoportdöntőre és superbolra, hanem marad Brady. Dönthetett volna máshogy is, sokan megtették. Manning pl. visszakerült Osweiler helyére, pedig Osweiler is 7-2-t hozott, playoff és #1 seeddel. Belichick számára is Bledsoe lett volna a kisebb rizikó, mert ha Bradyvel kizúg a csapat, valószínűleg évekig megkapta volna, hogy azért estek ki, mert a rookie-t kezdette. Ha Bledsoe-val esnek ki, akkor meg ennyit tudott a csapat, így is túlteljesítettek.

Szóval szerintem az egy dynasty making döntés volt, csak nem idény után, hanem még a playoffban.
peterk2005
A főcsoportdöntőn Bledsoe volt az irányító, mert Brady sérült volt 😊

BB-nek nem, hogy nem mocorog a fejében ilyen gondolat, hanem gyakorlatilag ezt csinálja, azzal a kivétellel, hogy nem dinasztiákban gondolkozik, hanem, hogy újra nyerjen.

Szerintem tervezett Brady-vel, csak épp nem hosszútávon, hanem még 1-2 évre, kb. addig amíg felépíti Stidhamet és a következő csapatot.

Az tény, hogy lesznek anyázós meccsek, mikor érthetetlen és felesleges dobásokat fog csinálni, túl nagy kockázatot vállalva meg nekiiramodik úgy, hogy nem figyel eléggé a labdára.

De szerintem ilyen szempontból az egyik, ha nem a legjobb helyen van, mert BB és JMD képes olyan gameplant összerakni neki, hogy minimális kockázatot kelljen vállalnia.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Stidham. Hát nem tudom, de Jimmynek is kellett 2-3 év, mire kinézett valahogy, szóval én megadom neki az esélyt, ha már a csapat is. A PS-ben remek volt, miért ne válhatna be. Brissettnél csak jobb lehet, bár ez nem viszonyítási alap perszeWyatt
Van egy olyan érzésem, hogy Belichick agyában - ha nem is primér módon, de a sarokban megbújva - ott mocoroghat a gondolat, hogy egyszer már megcsináltam. Egyszer már elküldtem a franchise QB-t egy fiatal "senki" miatt, és dinasztiát indítottam vele, mi lenne ha még egyszer megcsinálnám?

És nem, a Colts nem tankolt. De ha tök véletlenül Elway, Manning és Luck után Lawrence előtt is tolnak egy 1/1-es idényt, akkor azért majd megejtek magamnak egy mosolytWyatt
Ejtsed csak, de aztán akkor is a mosoly kerüljön ám elő, ha a "Patriots csak csalva tud nyerni"-t olvasod valahol. 😉
peterk2005
Azzal a pici difivel, hogy az a fiatal senki nyerte meg a franchise és BB főedzői pályafutásának első bajnoki címét az – első idényében. Én azt valahogy kevésbé kockázatos vállalásnak érzem, de igen, a keret helyenként azért felsír egy kis frissítésért,Wyatt
Az igazi döntés az volt, amikor Bledsoe felépülése után nem rakta vissza a főcsoportdöntőre és superbolra, hanem marad Brady. Dönthetett volna máshogy is, sokan megtették. Manning pl. visszakerült Osweiler helyére, pedig Osweiler is 7-2-t hozott, playoff és #1 seeddel. Belichick számára is Bledsoe lett volna a kisebb rizikó, mert ha Bradyvel kizúg a csapat, valószínűleg évekig megkapta volna, hogy azért estek ki, mert a rookie-t kezdette. Ha Bledsoe-val esnek ki, akkor meg ennyit tudott a csapat, így is túlteljesítettek.

Szóval szerintem az egy dynasty making döntés volt, csak nem idény után, hanem még a playoffban.
peterk2005
Bledsoe már az alapszakasz kb. felénél egészséges volt, sőt Brady sérülése miatt a főcsoportdöntőt vele nyerte meg a csapat
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stidham. Hát nem tudom, de Jimmynek is kellett 2-3 év, mire kinézett valahogy, szóval én megadom neki az esélyt, ha már a csapat is. A PS-ben remek volt, miért ne válhatna be. Brissettnél csak jobb lehet, bár ez nem viszonyítási alap perszeWyatt
Van egy olyan érzésem, hogy Belichick agyában - ha nem is primér módon, de a sarokban megbújva - ott mocoroghat a gondolat, hogy egyszer már megcsináltam. Egyszer már elküldtem a franchise QB-t egy fiatal "senki" miatt, és dinasztiát indítottam vele, mi lenne ha még egyszer megcsinálnám?

És nem, a Colts nem tankolt. De ha tök véletlenül Elway, Manning és Luck után Lawrence előtt is tolnak egy 1/1-es idényt, akkor azért majd megejtek magamnak egy mosolytWyatt
Ejtsed csak, de aztán akkor is a mosoly kerüljön ám elő, ha a "Patriots csak csalva tud nyerni"-t olvasod valahol. 😉
peterk2005
Azzal a pici difivel, hogy az a fiatal senki nyerte meg a franchise és BB főedzői pályafutásának első bajnoki címét az – első idényében. Én azt valahogy kevésbé kockázatos vállalásnak érzem, de igen, a keret helyenként azért felsír egy kis frissítésért,Wyatt
Az igazi döntés az volt, amikor Bledsoe felépülése után nem rakta vissza a főcsoportdöntőre és superbolra, hanem marad Brady. Dönthetett volna máshogy is, sokan megtették. Manning pl. visszakerült Osweiler helyére, pedig Osweiler is 7-2-t hozott, playoff és #1 seeddel. Belichick számára is Bledsoe lett volna a kisebb rizikó, mert ha Bradyvel kizúg a csapat, valószínűleg évekig megkapta volna, hogy azért estek ki, mert a rookie-t kezdette. Ha Bledsoe-val esnek ki, akkor meg ennyit tudott a csapat, így is túlteljesítettek.

Szóval szerintem az egy dynasty making döntés volt, csak nem idény után, hanem még a playoffban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stidham. Hát nem tudom, de Jimmynek is kellett 2-3 év, mire kinézett valahogy, szóval én megadom neki az esélyt, ha már a csapat is. A PS-ben remek volt, miért ne válhatna be. Brissettnél csak jobb lehet, bár ez nem viszonyítási alap perszeWyatt
Van egy olyan érzésem, hogy Belichick agyában - ha nem is primér módon, de a sarokban megbújva - ott mocoroghat a gondolat, hogy egyszer már megcsináltam. Egyszer már elküldtem a franchise QB-t egy fiatal "senki" miatt, és dinasztiát indítottam vele, mi lenne ha még egyszer megcsinálnám?

És nem, a Colts nem tankolt. De ha tök véletlenül Elway, Manning és Luck után Lawrence előtt is tolnak egy 1/1-es idényt, akkor azért majd megejtek magamnak egy mosolytWyatt
Ejtsed csak, de aztán akkor is a mosoly kerüljön ám elő, ha a "Patriots csak csalva tud nyerni"-t olvasod valahol. 😉
peterk2005
Azzal a pici difivel, hogy az a fiatal senki nyerte meg a franchise és BB főedzői pályafutásának első bajnoki címét az – első idényében. Én azt valahogy kevésbé kockázatos vállalásnak érzem, de igen, a keret helyenként azért felsír egy kis frissítésért, BB nem akart vele tervezni már a 2019-es idényen túlra, Brady nem akart visszavonulni, szóval itt nem voltak ilyen opciók. Meglátjuk, mivel BB szerintem minden idők egyik, ha nem a legjobb edzője, szerintem Stidhammel is sikerül majd életképes játékot hozni, és nem lepődnék meg egy pozitív szezonon. Az a lényeg, hogy látszódjon a fejlődés, és hogy lehet-e ebből a projektből valami, ha igen, akkor szuper. Ha nem. Nos, az ez a liga nem arra van kitalálva, hogy egy csapat 19 éven keresztül domináns legyen, minden másfeledik évben konferenciadöntőzzön, minden második évében Super Bowlt játsszon, minden harmadikban meg is nyerje. A lényeg, hogy legyen koncepció és kezdjünk szépen fejlődni, hogy ha nem is a következő két idényben, de egy 3-4 éven belül újra SB-esélyes legyen a keret.

A másikra pedig. Engem aztán nem zavar, én a Seattle elleni döntő óta már csak mosolygok ezeken, előtte azért kicsit zavart, de jobban zavart, hogy 10 évig nem akar összejönni sehogy sem. Azóta már csak mosolygok ezeken, mert addig is nyilván hülyeség volt, de azóta ez még párszor bebizonyosodott 😊

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stidham. Hát nem tudom, de Jimmynek is kellett 2-3 év, mire kinézett valahogy, szóval én megadom neki az esélyt, ha már a csapat is. A PS-ben remek volt, miért ne válhatna be. Brissettnél csak jobb lehet, bár ez nem viszonyítási alap perszeWyatt
Van egy olyan érzésem, hogy Belichick agyában - ha nem is primér módon, de a sarokban megbújva - ott mocoroghat a gondolat, hogy egyszer már megcsináltam. Egyszer már elküldtem a franchise QB-t egy fiatal "senki" miatt, és dinasztiát indítottam vele, mi lenne ha még egyszer megcsinálnám?

És nem, a Colts nem tankolt. De ha tök véletlenül Elway, Manning és Luck után Lawrence előtt is tolnak egy 1/1-es idényt, akkor azért majd megejtek magamnak egy mosolytWyatt
Ejtsed csak, de aztán akkor is a mosoly kerüljön ám elő, ha a "Patriots csak csalva tud nyerni"-t olvasod valahol. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nehéz vele vitatkozni, talán Revis>Butler, de az érzelmi kötödés miatt a mérleg nyilván a "mi fiúnk" felé billen ZERO_L
12 men on the field, defense. 12 men on the field, offense.
Penalties offset, replay attempt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hű gyerekek, ez hosszú volt és kimerítő, köszi!

Stidham. Hát nem tudom, de Jimmynek is kellett 2-3 év, mire kinézett valahogy, szóval én megadom neki az esélyt, ha már a csapat is. A PS-ben remek volt, miért ne válhatna be. Brissettnél csak jobb lehet, bár ez nem viszonyítási alap persze

Bazza sok magas labdát lecsapott, hiába na, ez van, ha nincs ideje az embernek 5 oldalt átolvasni egyszerre 😀

Én pont azt karmoltam a Patriotsban, hogy amikor lett volna lehetőség hosszú évek után egy elit tehetség megszerzésére, akkor is a PO-ra hajtott irányító nélkül is (Casselt lehet fikázni, de ő volt a game manager mintapéldája, aki el nem rontja a dolgokat, de meg sem csinálja. Nem véletlenül volt PO-ban a Chiefsszel és PB-ben is, és azt a Patset sem rontotta el, csak hát a 16–0-tól is messze volt).

Amit még karmoltam, hogy nem volt feladott meccs, nagyon ritka volt a nagyon megvert csapat. És képes volt 20 pontos hátrányokból is visszajönni, ha mást nem, izgalmas meccsre.

Én százszor büszkébb voltam egy ilyen elveszített meccsnél, mint amikor kint voltam az Eagles elleni hazai zacsin, ami kb kettő volt amúgy abban a 10 évben, szóval erősen választottunk, na szóval amikor 14–35-ről elkezdett feljönni a csapat és a végén az egyenlítésért támadott, akkor ott tomboltunk, mint a gyerekek. És mindegy volt, hogy kikaptunk, mert egy pillanatra sem adtuk fel. És pont ezekért voltam büszke akkor is a csapatra, amikor 11–5-tel lemaradt a playoffról a későbbi SB-résztvevőt szanaszét verve (47–7-re nyertünk!). Lehetett volna menni az 1/1-re, vagy top 10-es tehetségre, de itt nem ez volt a módi

Hiába volt tehetségesebb roster kb minden évben valahol, de mégis ez a csapat jutott el mindenkinél többször a konferenciadöntőbe, Super Bowlba és nyerte meg azt.

És nem, a Colts nem tankolt. De ha tök véletlenül Elway, Manning és Luck után Lawrence előtt is tolnak egy 1/1-es idényt, akkor azért majd megejtek magamnak egy mosolyt

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 592 — !SuPeR6BoWL!
BB meg szerintem van akkora sunyi-sanyi ha netán tényleg 1/1-leszünk tojunk Lawrencre és eltradeli az 1/1-et inget,gatyát leszedve a cserepartnerről 😊
De erre az esély kb féllábú tengerész a seggberúgó versenyen 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Nehéz vele vitatkozni, talán Revis>Butler, de az érzelmi kötödés miatt a mérleg nyilván a "mi fiúnk" felé billen

 twitter.com/Patriots/status/1255560712681852929



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
jó tudni hogy 3-4 lájk már azt jelenti hogy rommá lájkolnak valamit, hiába jó pap is holtig tanul
Cuchulain82
Azt nem csak a tiedre értettem, hanem a “nem Pats fan” hasonlo kommentjére, ami 11-et kapott
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
jó tudni hogy 3-4 lájk már azt jelenti hogy rommá lájkolnak valamit, hiába jó pap is holtig tanul
több mint 4 éve
Rynald Indianapolis Colts 245
“Melyik lenne az az irányító, aki néhány millióért hozhatóés győzelmi esélyeink lennének vele? “


Teljesség igénye nélkül: Rosen, Winston, Flacco, de még Bortles is képes volt ugye anno playoffba vinni egy támadósort. És ezek csak a garantáltan olcsó megoldások.
És a győzelem alatt én eleve nem feltétlen a playoffot értem, hanem hogy ez a Pats keret sztem legalabb egy 50-50 koruli csapat egy rendes irányítóval, amit ha sikerul felulmulni, akkor lehet playoff. Ha ebből lesz 6-7 gyozelem Stidhamnel az tök oké, de ha lesz belőle 2-3, akkor nem volt cél az, hogy nyerjetek, hanem eleve feladtátok a szezont, mert azt nem hiszem hogy Bill ennyire rosszul itéli meg a saját irányítóját. Ez pedig szótári nevén tankolás.

De amit Peterk ir, azt megadom, még sok idő van alakítani a dolgokat szezon elejéig
Rynald
Winston már aláírt a Saintshez, de egyébként is elképzelhetetlen számomra egy hozzá hasonló turnovergyár miért kellene BBnek
Bortles a Rams játékosa, gondolom cserélni lehet érte, de benne nagy fantázia nincs, csak arra lenne jó hogy kidobjunk az ablakon egy jövő évi picket
Flaccon már az elmúlt években látszott hogy mennyire fantasztikusan motivált csávó
Rosen amit eddig mutatott az alapján örülhet hogy még a ligában van, de tegyük fel van benne potenciál /szerintem nincs/ a Miami miért adná az egyik csoportriválisának, nagyobb esély van rá hogy bárhová máshová elengedik egy 7 körért

a tankolásról a Coltsnál biztos többet tudnak, ezért szótárértelmezésbe most nem mennék bele
Cuchulain82
Egyrészt, másrészt meg egy Pats drukker is ironikusnak vélte, plusz mindkét komment rommá lett likolva, tehát gondolom még mások is 😃. De egyébként hogy ki milyen drukker, semmilyen szempontból nem kapcsolódik a témához, ha komolyan beszélünk róla, legfeljebb ha humorkodunk (ami amugy tök oké), vagy ha óvodás szinten maradunk (ez mondjuk kevésbé, de kinek hogy).
Egyébként engem meggyőztek az értelmesen a témába álló kommentek, hogy előre nem érdemes tul sokat a ‘tankolás’ feltételezéséről beszélni, illetve az is, hogy az elmult 1 évben valoban volt olyan, hogy BB feláldozott a csapat sikerességi esélyéből a közösségi elvei miatt (Brown), és hogy a legacyja miatt a totális földbeállás nem is annyira érdeke.
Szóval én nem lovagolnék tovább most ezen a témán, az értelmes kommentekért köszi egyébként. A melléktermékként kialakult óvodás kiscsoporttal meg sajnos nem tudok mit kezdeni

Szerkesztette: Rynald
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A 2004-es Super Bowl bemutatót nem veri semmi. Michael Chiklis és Will Smith:
 www.youtube.com/watch?v=B8VowgZs0ik

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Imádom ezeket a történeteket az NFL-ben. Remél ez a kötödés hozzásegíti őket, hogy még jobbak legyenek.

 twitter.com/rooney013/status/1255263112665669633?s=21



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
@Baba Yaga! Nem mi kezdtük a tankolás kérdését feszegetni, és nem is mi utaltunk arra, hogy igen vicces ezt egy Colts fantól hallani.
gdavid
1. Én nem Rynald vagyok, egy szóval sem mondtam hogy tankolni fogtok. Április vége van, egy szezont nem tudsz feladni, ha még el sem kezdődött.
2. És ha egy Colts fan felveti hogy esetleg, talán tankolni fog egy csapat, akkor mi van? Mi köze ennek a mostani szituációnak ahhoz ami Manning sérülése után történt? Miért fog attól kevésbe tankolni Belichick, mert szerintetek a Colts ezt tette 9 éve?
3. De még ha tényleg volt suck for Luck, azért mért engem meg a többi Colts szurkolót cseszegetitek? Úgy dörgölitek az orrunk alá, mintha legalábbis a front office-ban ücsörögnénk. Én vagyok a felelős azért mert Irsay továbblépett? Szerintetek milyen volt megélni hogy elmegy a legendánk?
Na mindegy, erre kár az időt pazarolni, de most már kezdem unni, hogy ha velünk kapcsolatban kb bármilyen téma felmerül, a suck for Luckot abba obligát módon bele kell erőltetni. Természetsen akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek igen, az kérem gyorsan öltözzön föl 😊
Baba Yaga
Az utolsó bekezdésedre reagáltam.

És még mindig állítom, hogy egy Colts fan hozta fel a témát, és egy nem Pats fan vélte ironikusnak.
gdavid
Szoval a Pats fan nagy pofaval ironikusnak veli, amiert SZERINTE a masik csapat csalt.

(Persze mondjuk a Colts akkori iranyitoinak jatekat luxus megnezni, akik Petermant meghazudtolo teljesitmennyel rukkoltak elo.)

Ertem. 😀 Akkor lehet, hogy inkabb kerulni is kellene a temat, mert valahogy mindig kijon a fa es az erdo esete.

Ami engem illet, szerintem Stidham nem lesz rossz. Kozepes, mint anno Cassell.
Stez
Hát még neked sem világos? Akkor megint leírom: a te szurkolótársad (Rynald) hozta fel a tankolás témát, és Bazza jegyezte meg, hogy mindez ironikus egy Colts fantól.

Tessék szépen visszaolvasni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 453 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem semmi bajom a Birodalmiakkal. Csak ne kerüljön szóba a 2017-es AFC döntő. 😊 😉 😊
iktriad
A felvezetője mai napig hidegrázós 😎
 youtu.be/X4OCn_YWlpg
ThundersNFL
Instant impactfavorit/classic lett, miután először megláttam.
iktriad
epic epic, de a legnagyobb kedvenc nekem mindig a 2003-as broncos-raiders mnf intro lesz Samuel L Jacksonnal. Kicsit más volt sok minden akkoriban 😀
briareos
Na az is NAGYON rendben volt. Aki esetleg még nem látta:
 www.youtube.com/watch?v=O7lAbpj3kxg
Mondjuk a végén én azt a kérdést vártam volna hogy: "What's in your wallet?" 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 539 — StuG Life
Nekem semmi bajom a Birodalmiakkal. Csak ne kerüljön szóba a 2017-es AFC döntő. 😊 😉 😊
iktriad
A felvezetője mai napig hidegrázós 😎
 youtu.be/X4OCn_YWlpg
ThundersNFL
Instant impactfavorit/classic lett, miután először megláttam.
iktriad
epic epic, de a legnagyobb kedvenc nekem mindig a 2003-as broncos-raiders mnf intro lesz Samuel L Jacksonnal. Kicsit más volt sok minden akkoriban 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
@Baba Yaga! Nem mi kezdtük a tankolás kérdését feszegetni, és nem is mi utaltunk arra, hogy igen vicces ezt egy Colts fantól hallani.
gdavid
1. Én nem Rynald vagyok, egy szóval sem mondtam hogy tankolni fogtok. Április vége van, egy szezont nem tudsz feladni, ha még el sem kezdődött.
2. És ha egy Colts fan felveti hogy esetleg, talán tankolni fog egy csapat, akkor mi van? Mi köze ennek a mostani szituációnak ahhoz ami Manning sérülése után történt? Miért fog attól kevésbe tankolni Belichick, mert szerintetek a Colts ezt tette 9 éve?
3. De még ha tényleg volt suck for Luck, azért mért engem meg a többi Colts szurkolót cseszegetitek? Úgy dörgölitek az orrunk alá, mintha legalábbis a front office-ban ücsörögnénk. Én vagyok a felelős azért mert Irsay továbblépett? Szerintetek milyen volt megélni hogy elmegy a legendánk?
Na mindegy, erre kár az időt pazarolni, de most már kezdem unni, hogy ha velünk kapcsolatban kb bármilyen téma felmerül, a suck for Luckot abba obligát módon bele kell erőltetni. Természetsen akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek igen, az kérem gyorsan öltözzön föl 😊
Baba Yaga
Az utolsó bekezdésedre reagáltam.

És még mindig állítom, hogy egy Colts fan hozta fel a témát, és egy nem Pats fan vélte ironikusnak.
gdavid
Szoval a Pats fan nagy pofaval ironikusnak veli, amiert SZERINTE a masik csapat csalt.

(Persze mondjuk a Colts akkori iranyitoinak jatekat luxus megnezni, akik Petermant meghazudtolo teljesitmennyel rukkoltak elo.)

Ertem. 😀 Akkor lehet, hogy inkabb kerulni is kellene a temat, mert valahogy mindig kijon a fa es az erdo esete.

Ami engem illet, szerintem Stidham nem lesz rossz. Kozepes, mint anno Cassell.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 453 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem semmi bajom a Birodalmiakkal. Csak ne kerüljön szóba a 2017-es AFC döntő. 😊 😉 😊
iktriad
A felvezetője mai napig hidegrázós 😎
 youtu.be/X4OCn_YWlpg
ThundersNFL
Instant impactfavorit/classic lett, miután először megláttam.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Lehet ezt a rebuild, tankolás témát tologatni. De igazából az egyetlen ok, amiért ezt feszegetik, hogy elment Brady és nem draftoltunk magasan egy irányítót.

Ha Bradyvel megegyezünk, de emiatt még kirúgunk, elengedünk 5 játékost, senki se beszél tankolásról.

Ha feltrédelünk mondjuk 1/15-ig és draftolunk egy irányítót, senki se beszél tankolásról.

Pedig szinte biztos, hogy a keretünk mindkét esetben semmivel se lenne erősebb, mint most. De így, hogy egy olyan QB áll a kezdő helyen, akiről az edzőkön kívül tényleg senki se tudja, hogy el tud-e menedzselni egy csapatot, de még azt se tudja, hogy szeptemberben tényleg ő lesz-e jelölve kezdőnek. De hovatovább még azt se tudja senki megmondani, hogy lesz-e egyáltalán meccs szeptemberben, így akkor ez most tankolás.

Amúgy ezeken szerintem még Belichick kutyája is röhög.

We are all PATRIOTS!