NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért az jól látszik az elkapó felhozatalunkon, hogy a 2012-ig itt játszó Welker óta (7 év) nem volt nála jobb WR2.
zinedine5
Nem vitatva azt, hogy nem vagyunk egy elit egység azon a poszton úgy általában, azért nehéz Welker elé kerülni, akkor is ha nem teljes évtizedet van jelen és nem kapta el a legfontosabbat.
topin
Azt, amit Tom rosszul dobott?
csi77
Nem vitatva a passz pontosságát, az egy elkapandó labda volt, és a legfontosabb labda egy évben. Edelman és Amendola hatszor nehezebbeket kapott el MINDIG, amikor szükség volt rá.
Wyatt
Nem vitatva az igazadat, a legfontosabbat Butler kapta el.......
csi77
😊

Mondjuk Butleré mindegy lett volna, ha 3. és 14-re a kiütésre játszó Kancellár mellett Edelman nem szerzi meg a labdát (meg azt a néhány passzt, amivel két egész pályás TD és 158.3-as mutató lett minden idők legjobb védelme ellen a záró felvonásban mínusz tízről 😀 )

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 688 — Bears & Illinois fan
Azért az jól látszik az elkapó felhozatalunkon, hogy a 2012-ig itt játszó Welker óta (7 év) nem volt nála jobb WR2.
zinedine5
Nem vitatva azt, hogy nem vagyunk egy elit egység azon a poszton úgy általában, azért nehéz Welker elé kerülni, akkor is ha nem teljes évtizedet van jelen és nem kapta el a legfontosabbat.
topin
Azt, amit Tom rosszul dobott?
csi77
Nem vitatva a passz pontosságát, az egy elkapandó labda volt, és a legfontosabb labda egy évben. Edelman és Amendola hatszor nehezebbeket kapott el MINDIG, amikor szükség volt rá.
Wyatt
Nem vitatva az igazadat, a legfontosabbat Butler kapta el.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 539 — StuG Life
miből fizetnétek ki daltont v newtont?

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Dalton szerintem jöhet nyugodtan, legalább ugyanaz a stílusú játék mehet majd, picit kevesebb hatékonysággal, de egy PO-szint jó lehet, HA Stidhamre még ebben az évben nem akarjuk rárakni a terhet. Egy évre én elnézném, mert lehetne vele esélyünk, de ha bízunk Stidhamben, akkor maradjon.

Newton ne jöjjön
Wyatt
Arról beszélek én is hogy Stidham egy éve van a csapatnál, Cassel ha jól emlékszem három szezont töltött a padon mielőtt be kellett állnia, Garoppolo kettőt. Ha bízik az edzői stáb Stidhamben de még adnának neki egy tanulóévet a padon arra szerintem Dalton ideális. Persze lehet azt mondják hogy bedobják a fiatalt a mélyvízbe akkor nem kell senki, mert Hoyer ott van tartaléknak.
Newton baromira nem a Pats rendszerébe való + rokkantnyugdíjas.
Cuchulain82
Brady meg egyet...
De szerintem többet tud tanulni a pályán, mint a padon. De a lényeg, hogy még így is kell mozgatni a szerződéseket. Mire gondoltok, hogy akár Newton, akár Dalton, akár bárki értelmes veterán eljön annyiért, hogy emiatt ne kelljen elküldeni még legalább 3 embert? És akkor mennyivel vagyunk előrébb, mint most?

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Dalton szerintem jöhet nyugodtan, legalább ugyanaz a stílusú játék mehet majd, picit kevesebb hatékonysággal, de egy PO-szint jó lehet, HA Stidhamre még ebben az évben nem akarjuk rárakni a terhet. Egy évre én elnézném, mert lehetne vele esélyünk, de ha bízunk Stidhamben, akkor maradjon.

Newton ne jöjjön
Wyatt
Arról beszélek én is hogy Stidham egy éve van a csapatnál, Cassel ha jól emlékszem három szezont töltött a padon mielőtt be kellett állnia, Garoppolo kettőt. Ha bízik az edzői stáb Stidhamben de még adnának neki egy tanulóévet a padon arra szerintem Dalton ideális. Persze lehet azt mondják hogy bedobják a fiatalt a mélyvízbe akkor nem kell senki, mert Hoyer ott van tartaléknak.
Newton baromira nem a Pats rendszerébe való + rokkantnyugdíjas.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 334 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Megjött màr Rodgers? 🤣
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dalton szerintem jöhet nyugodtan, legalább ugyanaz a stílusú játék mehet majd, picit kevesebb hatékonysággal, de egy PO-szint jó lehet, HA Stidhamre még ebben az évben nem akarjuk rárakni a terhet. Egy évre én elnézném, mert lehetne vele esélyünk, de ha bízunk Stidhamben, akkor maradjon.

Newton ne jöjjön

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez süljön el jól
 twitter.com/ezlazar/status/1256017887732666369

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért az jól látszik az elkapó felhozatalunkon, hogy a 2012-ig itt játszó Welker óta (7 év) nem volt nála jobb WR2.
zinedine5
Nem vitatva azt, hogy nem vagyunk egy elit egység azon a poszton úgy általában, azért nehéz Welker elé kerülni, akkor is ha nem teljes évtizedet van jelen és nem kapta el a legfontosabbat.
topin
Azt, amit Tom rosszul dobott?
csi77
Nem vitatva a passz pontosságát, az egy elkapandó labda volt, és a legfontosabb labda egy évben. Edelman és Amendola hatszor nehezebbeket kapott el MINDIG, amikor szükség volt rá.

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 688 — Bears & Illinois fan
Azért az jól látszik az elkapó felhozatalunkon, hogy a 2012-ig itt játszó Welker óta (7 év) nem volt nála jobb WR2.
zinedine5
Nem vitatva azt, hogy nem vagyunk egy elit egység azon a poszton úgy általában, azért nehéz Welker elé kerülni, akkor is ha nem teljes évtizedet van jelen és nem kapta el a legfontosabbat.
topin
Azt, amit Tom rosszul dobott?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stidham 2 éve tanulja a rendszert és mindennap látják edzésen. Hoyer szintén tudja a playbookot. Nem látom miért kellene Dalton pláne egy red flages Cam. gordon
Nézd, ha az a véleményed, hogy nincs szükség Daltonra vagy Camre, oké. Vagy ha azt, hogy nincsenek összeszokva az elkapókkal, satöbbi. De ez a playbook tudás / nem tudás sületlenség. Eg profi irányítónak kb. 2 hét egy NFL playbook megtanulása. Mindenkinek! Annak is aki egyenesen nem tudja eldobni a labdát. Ráadásul a playbook manapság nem olyan, mint egy lexion ami a könyvtárban van és be kell teljesen vágni. Meccsről meccsre készülnek, 60-80 játékot visznek, az is aki 10 éve ott játszik meg az is aki a héten érkezett.

Mivel az amcsi média nem tudja mi BB terve és azt szajkozza, hogy nincs a csapatnak irányítója ezért kb mindenkit összeboronálnak velünk. Én egyenlőre offolom is a topikot mert nem vagyok hajlandó olyan kommenteket olvasni amelyek azt feltételezik, hogy BB nem tudja mit miért csinál...gordon
Ezt hogy kell érteni? Úgy gondolod ha jönne egy irányító akkor az azt jelentené, hogy Belichick nem tudja mit csinál? Miért? A free agencyt megelőzően is tele volt a sajtó találgatásokkal, hogy mi lesz Brady-vel. Egy "kicsit" fontosabb, mint hogy most ki jöhet. Azzal kapcsolatban se feltételezte senki, hogy az öreg ne tudná, hogy mit csinál, bármelyik verzió is jönne be. Én most se látom, hogy ha jön valaki, ha nem jön, az erről szólna. Az csak annyiról szól, hogy lát-e jobb alternatívát Stidhamnél amit meg is tud fizetni, vagy sem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Könyörgöm engedjük el ezt a Dalton témát..ez nem soccer, hogy hozok egy csatárt beállítom a csapatba aztán rugdossa a gólokat.
Május van, vajon mennyi idő megtanulni egy többszáz oldalas EP playbookot?
Nekem kb egy élet is kevés lenne hozzá 😊
gordon
Egy draftolt rookie QB-nak MINDEN ÉVBEN kb. ugyanennyi ideje van megtanulni a csapata playbookját. 😉 És általában mindig van 1-2, aki kezd az 1. fordulóban (vagy be kell ugrania, lásd tavaly Minshew). Szóval ez nem érv.
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy Scholes itt fog idén focizni/tartani a playbookot az oldalvonal mellett.
iktriad
Jaja és minden rookie qb a teljes playbookot használja az első meccstől...ja nem. elárulom, hogy még Mahomes se tudja teljesen Ried bookját.
Butított playbookhoz meg minek hoznál egy Daltont? Ezért lett Hoyer visszahozva.
gordon
Hogy ha a butított playbookból játszó Stidham lesérüli vagy sz*r akkor legyen egy jobb opció, mint Hoyer?

Egyébként azt susogják, hogy érdeklődik a csapat Newton iránt. Na, tényleg ő érkezne akkor vele nem lesz gond a butított playbookkal, Rá egy teljesen másikat kell majd írni. 😀
peterk2005
Stidham 2 éve tanulja a rendszert és mindennap látják edzésen.
Hoyer szintén tudja a playbookot.
Nem látom miért kellene Dalton pláne egy red flages Cam.
Mivel az amcsi média nem tudja mi BB terve és azt szajkozza, hogy nincs a csapatnak irányítója ezért kb mindenkit összeboronálnak velünk.
Én egyenlőre offolom is a topikot mert nem vagyok hajlandó olyan kommenteket olvasni amelyek azt feltételezik, hogy BB nem tudja mit miért csinál...

Szerkesztette: gordon
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Könyörgöm engedjük el ezt a Dalton témát..ez nem soccer, hogy hozok egy csatárt beállítom a csapatba aztán rugdossa a gólokat.
Május van, vajon mennyi idő megtanulni egy többszáz oldalas EP playbookot?
Nekem kb egy élet is kevés lenne hozzá 😊
gordon
Egy draftolt rookie QB-nak MINDEN ÉVBEN kb. ugyanennyi ideje van megtanulni a csapata playbookját. 😉 És általában mindig van 1-2, aki kezd az 1. fordulóban (vagy be kell ugrania, lásd tavaly Minshew). Szóval ez nem érv.
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy Scholes itt fog idén focizni/tartani a playbookot az oldalvonal mellett.
iktriad
Jaja és minden rookie qb a teljes playbookot használja az első meccstől...ja nem. elárulom, hogy még Mahomes se tudja teljesen Ried bookját.
Butított playbookhoz meg minek hoznál egy Daltont? Ezért lett Hoyer visszahozva.
gordon
Hogy ha a butított playbookból játszó Stidham lesérüli vagy sz*r akkor legyen egy jobb opció, mint Hoyer?

Egyébként azt susogják, hogy érdeklődik a csapat Newton iránt. Na, tényleg ő érkezne akkor vele nem lesz gond a butított playbookkal, Rá egy teljesen másikat kell majd írni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Könyörgöm engedjük el ezt a Dalton témát..ez nem soccer, hogy hozok egy csatárt beállítom a csapatba aztán rugdossa a gólokat.
Május van, vajon mennyi idő megtanulni egy többszáz oldalas EP playbookot?
Nekem kb egy élet is kevés lenne hozzá 😊
gordon
Egy draftolt rookie QB-nak MINDEN ÉVBEN kb. ugyanennyi ideje van megtanulni a csapata playbookját. 😉 És általában mindig van 1-2, aki kezd az 1. fordulóban (vagy be kell ugrania, lásd tavaly Minshew). Szóval ez nem érv.
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy Scholes itt fog idén focizni/tartani a playbookot az oldalvonal mellett.
iktriad
Jaja és minden rookie qb a teljes playbookot használja az első meccstől...ja nem. elárulom, hogy még Mahomes se tudja teljesen Ried bookját.
Butított playbookhoz meg minek hoznál egy Daltont?
Ezért lett Hoyer visszahozva.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 453 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Könyörgöm engedjük el ezt a Dalton témát..ez nem soccer, hogy hozok egy csatárt beállítom a csapatba aztán rugdossa a gólokat.
Május van, vajon mennyi idő megtanulni egy többszáz oldalas EP playbookot?
Nekem kb egy élet is kevés lenne hozzá 😊
gordon
Egy draftolt rookie QB-nak MINDEN ÉVBEN kb. ugyanennyi ideje van megtanulni a csapata playbookját. 😉 És általában mindig van 1-2, aki kezd az 1. fordulóban (vagy be kell ugrania, lásd tavaly Minshew). Szóval ez nem érv.
Ettől függetlenül nem hiszem, hogy Scholes itt fog idén focizni/tartani a playbookot az oldalvonal mellett.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Könyörgöm engedjük el ezt a Dalton témát..ez nem soccer, hogy hozok egy csatárt beállítom a csapatba aztán rugdossa a gólokat.
Május van, vajon mennyi idő megtanulni egy többszáz oldalas EP playbookot?
Nekem kb egy élet is kevés lenne hozzá 😊
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Azért az jól látszik az elkapó felhozatalunkon, hogy a 2012-ig itt játszó Welker óta (7 év) nem volt nála jobb WR2.
zinedine5
Nem vitatva azt, hogy nem vagyunk egy elit egység azon a poszton úgy általában, azért nehéz Welker elé kerülni, akkor is ha nem teljes évtizedet van jelen és nem kapta el a legfontosabbat.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 369 — Ajmo Vatreni
Azért az jól látszik az elkapó felhozatalunkon, hogy a 2012-ig itt játszó Welker óta (7 év) nem volt nála jobb WR2.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nehéz vele vitatkozni, talán Revis>Butler, de az érzelmi kötödés miatt a mérleg nyilván a "mi fiúnk" felé billen

 twitter.com/Patriots/status/1255560712681852929
ZERO_L
Csak nekem hiányzik innen Moss...?
FunHun
All decade team. A legutóbbi dekádban Moss már a gyerekével fozizott az udvaron. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 444
Nehéz vele vitatkozni, talán Revis>Butler, de az érzelmi kötödés miatt a mérleg nyilván a "mi fiúnk" felé billen

 twitter.com/Patriots/status/1255560712681852929
ZERO_L
Csak nekem hiányzik innen Moss...?
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nehéz vele vitatkozni, talán Revis>Butler, de az érzelmi kötödés miatt a mérleg nyilván a "mi fiúnk" felé billen

 twitter.com/Patriots/status/1255560712681852929
ZERO_L
Revis. Butler nem volt rossz, sőt de a "Revis Island" fénykorához nem fogható. Revis a shutdown corner ikonikus iskolapéldája volt. Gilmore lett hozzá mérhető szint. (Nem véletlen próbált meg a FO mindent megadni neki, amikor elment a Jetshez. Jobban járt volna velünk.)
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Nem erre gondoltam. Még azt is vitatom, hogy pont a QB poszton kellene versenyeztetni a kezdő pozíciót. Vagy bízunk Stidhamban, vagy nem bízunk. Nem tudom, hogy bízunk-e igazából, de eddig azért lett volna lehetőség másik opciót keresni. De ezt lehet vitatni, ez csupán a véleményem.

De, hogy pont a 32 éves, jól lefelé ívelő Dalton kellene ide annyira, hogy ehhez azért pénzt kéne csinálni, ami miatt még innen-onnan el kellene küldeni embereket. Erre azért kicsit több magyarázat kellene, hogy ha tudná, amit '17-ig tudott. Akkor nyilván nem vágja ki a Bengals.

Én mondjuk annyira a fénykorában se voltam oda érte.
Kollega
Ha külsős QB jönne a csapatba az csak nagyon alacsony fizuval jöhet szerintem. Tudom most kb 1 misi van a sapka alatt, de akad 1-2 játékos /nekem tavalyról az Eluemunor+Cunningham falemberpáros pl ilyen lenne/ akitől meg lehet szabadulni dead money nélkül.
Simán lehet hogy BBék nem is akarnak másik QBt hozni és nekifutunk a szezonnak Stidhammel, kíváncsi is lennék mit tudnak kihozni belőle, de ha esetleg mégis hoznának valakit hogy a Stidhamnek legyen még egy éve fejlődni akkor szerintem ez jól jöhetne Daltonnak is hogy bizonyítsa nem olyan kutyaütő mint amilyennek most a legtöbben látják.
Röviden nem azt állítom hogy mindenáron QBt kell hoznunk, csupán azt vetettem fel ha még időt akarunk adni a fiatal irányítónknak a fejlődésre akkor Dalton egy évre szigorúan olcsóért nem lenne rossz megoldás.
több mint 4 éve
blackswan07 San Francisco 49ers Florida State Seminoles 45
na ha akarunk rá lehet menni Daltonra 😊
Cuchulain82
De az miért is lenne nekünk jó?
Kollega
Csak azért említettem, mert ha a stáb mégis hozni akar egy veteránt aki nem Hoyer akkor szerintem az idei holtszezonban Dalton a legjobb aki elérhető /most pedig pickbe már nem kerül/, sokkal jobbnak tartom akár Folesnál akár Winstonnál, Newtonnal nem hasonlítanám mert a két faszi teljesen más játékot játszik.

Saját vélemény, de szerintem ha Dalton a Patriotsban tudná hozni azt amit s Bengalsban '17-ig akkor simán meglenne a PO. Ja tudom Bostonban nincs az akkori AJ Green, se Eifert /pedig őt szintén szerettem volna nálunk látni/, de ha Daltonnal egy normális stáb dolgozna akkor egy Alex Smith teljesítményt szerintem simán tudna hozni.
Cuchulain82
Dalton nem lenne hosszú távú megoldás, így felesleges. Stidhamet kell tesztelni mire jó, ha beválik marad, ha nem akkor jövőre QB draft. Annak nincs értelme hogy egy 32 éves QB játszon 1-2 évet a fiatal gyerek helyett. Akkor csak elodázva lenne a kérdés hogy lehet e belőle valami vagy sem. Rengeteg a kérdőjel a csapatnál, most kell ezt megpróbálni.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem erre gondoltam. Még azt is vitatom, hogy pont a QB poszton kellene versenyeztetni a kezdő pozíciót. Vagy bízunk Stidhamban, vagy nem bízunk. Nem tudom, hogy bízunk-e igazából, de eddig azért lett volna lehetőség másik opciót keresni. De ezt lehet vitatni, ez csupán a véleményem.

De, hogy pont a 32 éves, jól lefelé ívelő Dalton kellene ide annyira, hogy ehhez azért pénzt kéne csinálni, ami miatt még innen-onnan el kellene küldeni embereket. Erre azért kicsit több magyarázat kellene, hogy ha tudná, amit '17-ig tudott. Akkor nyilván nem vágja ki a Bengals.

Én mondjuk annyira a fénykorában se voltam oda érte.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
na ha akarunk rá lehet menni Daltonra 😊
Cuchulain82
De az miért is lenne nekünk jó?
Kollega
Csak azért említettem, mert ha a stáb mégis hozni akar egy veteránt aki nem Hoyer akkor szerintem az idei holtszezonban Dalton a legjobb aki elérhető /most pedig pickbe már nem kerül/, sokkal jobbnak tartom akár Folesnál akár Winstonnál, Newtonnal nem hasonlítanám mert a két faszi teljesen más játékot játszik.

Saját vélemény, de szerintem ha Dalton a Patriotsban tudná hozni azt amit s Bengalsban '17-ig akkor simán meglenne a PO. Ja tudom Bostonban nincs az akkori AJ Green, se Eifert /pedig őt szintén szerettem volna nálunk látni/, de ha Daltonnal egy normális stáb dolgozna akkor egy Alex Smith teljesítményt szerintem simán tudna hozni.

Szerkesztette: Cuchulain82