NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL kérdések

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Edelman nem cornerként kezdte? apeszos
Edelman QB-ként kezdte, majd lett WR, KR, PR, gunner
Aztán volt egy állítólagos erőszakoskodása (nem megerőszakolás, csak valami kis csetepaté), ami után BB úgy gondolta, hogy vezesse le az energiáját a védelemben, hogy ebben mennyi az igazság, mennyi a kreatív kitaláció, nem lényeg végülis. CB-ben már tavaly sem álltunk jól, szal kipróbálta, és volt pár elég ígéretes megmozdulása is, lett is belőle gyorsan egy sig battle téma, mert tolta még LB-ként is, ment irányítót is siettetni, szal gyakorlatilag már minden volt, csak QB nem 😀
De ebben a szezonban ő sem kapott már snapet CB-ként, ha jól rémlik

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + ConteBorbinho
Harrison Smith is fehér S, nem is akármilyen.
CB passz.Toca
jogos, S-ek jutottak eszembe közben, pl Weddle is, össz összeszámoltam kb 10et. de CB-t 1et sem 😀Borbinho
Chris Carr? Ő képek alapján fehérnek tűnik 😀Duff
a lelke mélyén fekete 😀Borbinho
Carr feka

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + ConteBorbinho
Harrison Smith is fehér S, nem is akármilyen.
CB passz.Toca
jogos, S-ek jutottak eszembe közben, pl Weddle is, össz összeszámoltam kb 10et. de CB-t 1et sem 😀Borbinho
Chris Carr? Ő képek alapján fehérnek tűnik 😀Duff
a lelke mélyén fekete 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + ConteBorbinho
Harrison Smith is fehér S, nem is akármilyen.
CB passz.Toca
jogos, S-ek jutottak eszembe közben, pl Weddle is, össz összeszámoltam kb 10et. de CB-t 1et sem 😀Borbinho
Chris Carr? Ő képek alapján fehérnek tűnik 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + ConteBorbinho
Harrison Smith is fehér S, nem is akármilyen.
CB passz.Toca
jogos, S-ek jutottak eszembe közben, pl Weddle is, össz összeszámoltam kb 10et. de CB-t 1et sem 😀Borbinho
A tavalyi szezon végén szimulálták a Race Bowlt, abban safetyket tettek cornernek:  deadspin.com/5873045/we-simulated-the-nfl-white-vs-black-race-bowl-on-madden-so-you-dont-have-to
Rookiekat pluszban átnéztem, köztük nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + ConteBorbinho
Harrison Smith is fehér S, nem is akármilyen.
CB passz.Toca
jogos, S-ek jutottak eszembe közben, pl Weddle is, össz összeszámoltam kb 10et. de CB-t 1et sem 😀Borbinho
 en.wikipedia.org/wiki/Jason_Sehorn
elvileg ő volt az utolsó 😊
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + ConteBorbinho
Harrison Smith is fehér S, nem is akármilyen.
CB passz.Toca
jogos, S-ek jutottak eszembe közben, pl Weddle is, össz összeszámoltam kb 10et. de CB-t 1et sem 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + ConteBorbinho
Harrison Smith is fehér S, nem is akármilyen.
CB passz.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Edelman nem cornerként kezdte?
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 Borbinho
Corey White, New Orleansempty taxi
év vicce 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 Borbinho
Corey White, New Orleans


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Van valakinek fogalma arról,hogy van-e akár csak 1db fehér CB a ligában?😀 s-ből se tudok sokat, max Prosinski + Conte

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Most van ugye ingyenes gamepass hét, valaki esetleg csinál már visszamondást ? Akkor onnatól kezdve elveszik a gamepasst , vagy a free pediod végéig megmarad?
Nem akarom hogy rám terheljenek 70 dodót 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hmm, köszönöm.
Running game úgy ahogy megvan, ha Keller visszajön az elkapó TE is meglenne, de Holmes lenne a No. 1 WR? Nem hiszem...
Meg aztán ehhez egy normális QB is kellene.Beki
Norv 6-4-nél alacsonyabb WR-t nem szeret a szélén játszani (Hill és Schilens előnyben).empty taxi
Akkor Holmes trade (őt talán valaki el is vinné a magas fizuja ellenére), vagy bevágná esetleg Kerley mellé slotba?Beki
Lehet. Mondjuk ez nagyon korai találgatás hisz OC ritkán jön akk ha nincs HC meg GM 😊empty taxi
Meg valszeg DC se 😀 Wester
Tulaj van a többi egyelőre mindegy a visszalevő két meccsre, a lényeg h tankoljunk. :lol
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 310 — Jó ötletnek tűnt!
Hmm, köszönöm.
Running game úgy ahogy megvan, ha Keller visszajön az elkapó TE is meglenne, de Holmes lenne a No. 1 WR? Nem hiszem...
Meg aztán ehhez egy normális QB is kellene.Beki
Norv 6-4-nél alacsonyabb WR-t nem szeret a szélén játszani (Hill és Schilens előnyben).empty taxi
Akkor Holmes trade (őt talán valaki el is vinné a magas fizuja ellenére), vagy bevágná esetleg Kerley mellé slotba?Beki
Lehet. Mondjuk ez nagyon korai találgatás hisz OC ritkán jön akk ha nincs HC meg GM 😊empty taxi
Meg valszeg DC se 😀

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hmm, köszönöm.
Running game úgy ahogy megvan, ha Keller visszajön az elkapó TE is meglenne, de Holmes lenne a No. 1 WR? Nem hiszem...
Meg aztán ehhez egy normális QB is kellene.Beki
Norv 6-4-nél alacsonyabb WR-t nem szeret a szélén játszani (Hill és Schilens előnyben).empty taxi
Akkor Holmes trade (őt talán valaki el is vinné a magas fizuja ellenére), vagy bevágná esetleg Kerley mellé slotba?Beki
Lehet. Mondjuk ez nagyon korai találgatás hisz OC ritkán jön akk ha nincs HC meg GM 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hmm, köszönöm.
Running game úgy ahogy megvan, ha Keller visszajön az elkapó TE is meglenne, de Holmes lenne a No. 1 WR? Nem hiszem...
Meg aztán ehhez egy normális QB is kellene.Beki
Norv 6-4-nél alacsonyabb WR-t nem szeret a szélén játszani (Hill és Schilens előnyben).empty taxi
Akkor Holmes trade (őt talán valaki el is vinné a magas fizuja ellenére), vagy bevágná esetleg Kerley mellé slotba?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem növelhető/csökkentető így a capspace (máshogy egyébként igen, komoly megkötésekkel egy módja van).
ulpianus
Meséld el: mégis hogyan? Nem is hallottam még ilyet, és most már nagyon érdekel! Köszi a választ!Geeri
ha az adott évben nem használod ki a teljes cap lehetőségét akkor bizonyos százalékát át lehet vinni a következő évre. mondjuk az új CBA-ban ezt lehet megvariálták.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hmm, köszönöm.
Running game úgy ahogy megvan, ha Keller visszajön az elkapó TE is meglenne, de Holmes lenne a No. 1 WR? Nem hiszem...
Meg aztán ehhez egy normális QB is kellene.Beki
Norv 6-4-nél alacsonyabb WR-t nem szeret a szélén játszani (Hill és Schilens előnyben).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem növelhető/csökkentető így a capspace (máshogy egyébként igen, komoly megkötésekkel egy módja van).
ulpianus
Meséld el: mégis hogyan? Nem is hallottam még ilyet, és most már nagyon érdekel! Köszi a választ!

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hmm, köszönöm.
Running game úgy ahogy megvan, ha Keller visszajön az elkapó TE is meglenne, de Holmes lenne a No. 1 WR? Nem hiszem...
Meg aztán ehhez egy normális QB is kellene.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Norv Turner offense systemjéről tudna vki egy cikket dobni, mert lehet béna vagyok, de nem találok részletesebb elemzést? :/Beki
Norv Turner learned the offense from longtime Coryell assistant, Ernie Zampese. As offensive coordinator with the Dallas Cowboys, Turner ran Coryell's offense a greater emphasis on sideline throws than the Chargers used.[20] Turner's take on the Coryell system turned around the career of Hall of Fame QB Troy Aikman and has proven to be very successful with talented high draft picks struggling with the complexities of the NFL, such as Alex Smith. Turner' variant is not the most robust flavor of Coryell offense. It is a very sound, QB friendly scheme that favors taking controlled chances, like quicker midrange post passes to WRs off play action rather than slower developing passes that leave QBs exposed. It is almost exclusively run out of the pro set. Turner favors a more limited palette of plays than Coryell and most other Coryell disciples, instead insisting on precise execution. His offenses are usually towards the top of the league standings, but are often labeled predictable. His offenses tend to include a strong running game, a #1 WR who can stretch the field and catch jump balls in the end-zone, a good receiving TE to attack the space the WRs create in the middle of the field and a FB who fills the role of a lead blocker and a final option as an outlet receiver. In Dallas, Turner made RB Emmitt Smith & WR Michael Irvin Hall of Famers, and TE Jay Novacek a five time pro bowler. As head coach of the San Diego Chargers, Turner's system helped quarterback Philip Rivers set new franchise records for single-season quarterback rating and touchdown passes in 2008.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Norv Turner offense systemjéről tudna vki egy cikket dobni, mert lehet béna vagyok, de nem találok részletesebb elemzést? :/
több mint 11 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Melyik meccset közvetíti most vasárnap este majd a sport tv? Köszi!promax
Ravens-Giants

Vettem a burkolt célzást h frissítsem a TV-műsort 😀empty taxi
😀😀😀 Hálám örökké tart!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Melyik meccset közvetíti most vasárnap este majd a sport tv? Köszi!promax
Ravens-Giants

Vettem a burkolt célzást h frissítsem a TV-műsort 😀

Szerk. Done.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...