Fantasy NASCAR

5 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
amúgy tudtommal ez a bristoli pálya szerepelt a Verdák első részének nyitójelenetében is. szeretem az ilyen "városi" jellegű helyszíneket.

Logano meg vezeti a Nationwide versenyt 8)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az eső elmosta a kvalit, Danica 43. helyről fog rajtolni. ez sok pontot fog eredményezni 😛

az első 10: 13, 2, 16, 20, 43, 31, 27, 11, 9, 18
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nagyon vicces lesz Gordon bristoli kocsija 😀
 fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/574742_10151188598930586_71114585_n.jpgHabi
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
és ez 2012-ben még legális. durva 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nagyon vicces lesz Gordon bristoli kocsija 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Amúgy most sikerült egy jó rostert összeraknom, csak ne őket válassza Raven is... 😂
süti
Én a helyedben jobban tartanék gdavidtól 😀 Nekem mindig van 1 nagyon jó pickem, 1-2 átlagos és 2 meg mindig kiesik. 😀 És persze ezek mellett kiválasztok pár embert akikre sátáni erőimmel balszerencsét hozok. 😀 😀
És aki Bristolra nem rakja be Danica Patricot az buzi. 😛süti
+1
Beszéltünk egy olyat shawnka úrral, hogy lehetne akár csinálni egy fantasy focis ligát is kis társaságunknak. És akkor már 2 színtér lenne, ahol olthatnánk egymást. Úgyis vasárnap lesz többnyire mindkettő, lehetne jókat savazni 😛 😀Habi
Én benne vagyok. 😊 Nekem mind1, hogy IDP vagy DST a lényeg, hogy senki ne draftolja le előttem Camet és akkor máris garantált a döntőbe jutásom. 😀 😛
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Én a The League-et meguntam pár rész után, csak, hogy már a draft előtt lesavazzatok. 😀
De én benne vagyok akármilyen fantasyban, úgyse elég a saját ligám, az MLB, az NHL, és az NBA. Csak idén nehogy megint lecsússzak azokról a nagy kavarodásban. 😀
Jah meg a 3 bowlhus tippelde. 😀süti
hát az első évad szerintem nyomába se ér a másodiknak, a harmadiknak meg főleg nem 😀

többiek meg iratkozzanak fel a topikra, hogy ne felejtsenek el benézni, amikor ilyen magasztos témákról beszélünk 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én a The League-et meguntam pár rész után, csak, hogy már a draft előtt lesavazzatok. 😀
De én benne vagyok akármilyen fantasyban, úgyse elég a saját ligám, az MLB, az NHL, és az NBA. Csak idén nehogy megint lecsússzak azokról a nagy kavarodásban. 😀
Jah meg a 3 bowlhus tippelde. 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
felőlem lehet idp, az tényleg beleférne, de rövid választási határidővel. Úgy is 8an lennénk, lepörgetnénk gyorsan.
Én néztem. Twitteren látom, hogy darálod 😀 Vmi letöltő oldalt keresek rá


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
oké, akkor legyen nyomi DST, abban lehet igazán nagy trédeket lebonyolítani. tegye fel a kezét, aki nézi a The League című szitkomot, az tudni fogja miről beszélek 😀
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
egymást licitáljátok felül srácok 😀
de akkor idp és persze vagy 2 perc gondolkodási idő is kell minden pickhez 😀 valszeg úgy összevesznénk, hogy a következő nascar versenyre már liga sem lenne 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
én is összeraktam a béta csapatot. Danica helye meginoghatatlan. bár Schleck szerint nem jó csaj, asszony se értette az előbb, hogy mit komálok rajta. whatever, hagy idézzek:
aki Bristolra nem rakja be Danica Patricot az buzi.süti
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nem aukciósat, klasszikus IDP, hogy több ponton meg tudjuk sérteni egymást 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Beszéltünk egy olyat shawnka úrral, hogy lehetne akár csinálni egy fantasy focis ligát is kis társaságunknak. És akkor már 2 színtér lenne, ahol olthatnánk egymást. Úgyis vasárnap lesz többnyire mindkettő, lehetne jókat savazni 😛 😀Habi
Aukciós NFL-t ? 😀 Abban tényleg lenne savazás. 😀 Részemről oké.

Amúgy most sikerült egy jó rostert összeraknom, csak ne őket válassza Raven is... 😂
És aki Bristolra nem rakja be Danica Patricot az buzi. 😛
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Beszéltünk egy olyat shawnka úrral, hogy lehetne akár csinálni egy fantasy focis ligát is kis társaságunknak. És akkor már 2 színtér lenne, ahol olthatnánk egymást. Úgyis vasárnap lesz többnyire mindkettő, lehetne jókat savazni 😛 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Mr. Busch-t hagyjátok csak békén még 3 futamig 😀 11 pontra van a 2. vadkártyától, 1 győzelemmel meg be is biztosítaná a helyét a Chase-ben. De a többieket nyugodtan jinxelhetitek 😛
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
biztos ami biztos Kyle Bush, Paul Menard és Ryan Newman legyen a csapatodban most már minden héten, segítsd Gordont valahogy 😂Habi
Én is valami ilyesmire gondoltam 😉 Ha már ennyire nem megy, valami örömöm nekem is legyen 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
zsinórban második futamgyőzelem. a szezoneleji chokerkedés után ez jól esik, gondolom jövő héten Ravennek és gdavidnak fog bejönni minden 😀shawnka
Dávidot már nem érdekli az eredmény, csupán a játék öröméért folytatja. Feladtam már a reményt, hogy bármit is nyerek, ha egy fordulóban sikerül elérnem a dobogót, akkor boldogságom határtalan lesz. Persze az sem esne rosszul, ha egyszer végigérnének a pilótáim 😂gdavid
biztos ami biztos Kyle Bush, Paul Menard és Ryan Newman legyen a csapatodban most már minden héten, segítsd Gordont valahogy 😂


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
zsinórban második futamgyőzelem. a szezoneleji chokerkedés után ez jól esik, gondolom jövő héten Ravennek és gdavidnak fog bejönni minden 😀shawnka
Dávidot már nem érdekli az eredmény, csupán a játék öröméért folytatja. Feladtam már a reményt, hogy bármit is nyerek, ha egy fordulóban sikerül elérnem a dobogót, akkor boldogságom határtalan lesz. Persze az sem esne rosszul, ha egyszer végigérnének a pilótáim 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
zsinórban második futamgyőzelem. a szezoneleji chokerkedés után ez jól esik, gondolom jövő héten Ravennek és gdavidnak fog bejönni minden 😀
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Mekkora ötlet volt a verseny előtt fél órával visszarakni Stewartot Biffle helyett. 😀 Almirolanak hala megint megvan a szokásos 6. hely. 😊
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Javítom magam: 4 kiesőm van 😀 Ezen már csak röhögni tudok.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ez nagyon kemény befutó volt. sajnálom, hogy Keselowski elbalfaszkodta a végét, megérdemelte volna. hogy Kahne hogy a francba került oda, azt nem tudom viszont..
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
de az a durva az egészben, hogy az élen lévő 2 autó az utolsó kettő helyről rajtolt el. eszméletlen mit művelnek. remélem eldurran valamelyiknek a motorja 😛shawnka
de ne játszál már ma Nostradamusosat!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Coheen 12
no JJ nesze neked új motor 😀