Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak nekem nem jön be ez a szar?

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Unatkoztam, befejeztem ma én is a PL2-t, meglett Ngata is. 5 edző hiányzik még, hogy nyugodtan rámehessek a PL3.3-ra, aztán jöhet egy kis collectionözés, hogy meglegyen minden csapatból a 25 játékos 😊kaszo
Nekem 6 edző hiányzik, most van több mint 1 misi coin, de megfogattam, hogy húsvétig nem nyitok. Hogy miért? Mert az utolsó 3 nyitásból 1 edzősem jött....
Amint megvan nekem is mindegyik, kezdek collectionozni. 😀Norbi07
Fórumon olvastam hozzá egy "taktikát", ha rámész az edzőkre, felül van egy Add gomb, amivel lehet csomagot venni... na, amikor onnan vásároltam ulti packot, akkor elég magas százalékban kaptam hozzá edzőt is. Kb. az utolsó 10 csomagomból 9-szer. Persze valószínűleg csak egyszerű mázli, de ha egyszer működik, egy próbát talán neked is megérne 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Unatkoztam, befejeztem ma én is a PL2-t, meglett Ngata is. 5 edző hiányzik még, hogy nyugodtan rámehessek a PL3.3-ra, aztán jöhet egy kis collectionözés, hogy meglegyen minden csapatból a 25 játékos 😊kaszo
Nekem 6 edző hiányzik, most van több mint 1 misi coin, de megfogattam, hogy húsvétig nem nyitok. Hogy miért? Mert az utolsó 3 nyitásból 1 edzősem jött....
Amint megvan nekem is mindegyik, kezdek collectionozni. 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Unatkoztam, befejeztem ma én is a PL2-t, meglett Ngata is. 5 edző hiányzik még, hogy nyugodtan rámehessek a PL3.3-ra, aztán jöhet egy kis collectionözés, hogy meglegyen minden csapatból a 25 játékos 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pl 1.5-nél idáig 76 kickoff returnt kellett elhasználnom és még hátravan 10 meccs :/ Eléggé marós a dolog,főleg mostantól.hogy ilyen 110+os csapatok vannak,kell majd vagy 300k coin,hogy be tudjam fejezni :rolleyes:

több mint 12 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
jelölhettek ismerősnek!!:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000681736795
több mint 12 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Sziasztok! A daily bonusnál azt a like bonuszt h kell beszedni?Mikor kell lájkolni😮

ja rájöttem 😀😀😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
most látom csak h van LE collection is és milyen undorító ez a 99 +3 PM Denver kártya...Farky
lol... szánalom.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
most látom csak h van LE collection is és milyen undorító ez a 99 +3 PM Denver kártya...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok!Megéri komplett csapatot megvenni pölö 100k ért vagy ink jobban járok ha 90rongyért veszek egy Four stra pack-et?? :rolleyes:Dzseno
komplett csapatot nem lehet venni, főleg nem 100k-ért 😀
az csak egy team pack, 5 playerrel

az meg, hogy milyen packot veszel, függ, hogy milyen most a csapatod, mire hajtasz, stbHabi
ááá értem.gyanus is volt 😀
am mire célzol amikor azt mondod hogy a pack függ a csapatomtól?Dzseno
hát hogy mennyire erős a csapatod. milyen a rating.
mert ha már jobb csapatod van, akk lehet a collectionnel foglalkozni, vagy csak vásárolni a 5star packokat és várni a jó playereket
ha gyengébb van, akkor szépen felépíteni 3 ill 4 csillagos packokkal


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Srácok!Megéri komplett csapatot megvenni pölö 100k ért vagy ink jobban járok ha 90rongyért veszek egy Four stra pack-et?? :rolleyes:Dzseno
komplett csapatot nem lehet venni, főleg nem 100k-ért 😀
az csak egy team pack, 5 playerrel

az meg, hogy milyen packot veszel, függ, hogy milyen most a csapatod, mire hajtasz, stbHabi
ááá értem.gyanus is volt 😀
am mire célzol amikor azt mondod hogy a pack függ a csapatomtól?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Srácok!Megéri komplett csapatot megvenni pölö 100k ért vagy ink jobban járok ha 90rongyért veszek egy Four stra pack-et?? :rolleyes:Dzseno
komplett csapatot nem lehet venni, főleg nem 100k-ért 😀
az csak egy team pack, 5 playerrel

az meg, hogy milyen packot veszel, függ, hogy milyen most a csapatod, mire hajtasz, stb


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Srácok!Megéri komplett csapatot megvenni pölö 100k ért vagy ink jobban járok ha 90rongyért veszek egy Four stra pack-et?? :rolleyes:
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Lions Collection kész(2011) :cool:


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
PL 1.4 kilőve,kezdődhet a gyűjtögetés a gc-ekre :rolleyes:

több mint 12 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
hello!Meg tudja nekem vki mondani hogy ez a daily bonus hogy működik?Hogy lehet a day-ek közt feljebb jutni, hogy ne csak az első ajándékot kapjam?köszi 😊Dzseno
Come back later-re menj addig,amíg az általad kívánt ajándékhoz nem érsz 😉JoeyPorter
Áhám! nagyon szépen köszönöm! 😀 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
hello!Meg tudja nekem vki mondani hogy ez a daily bonus hogy működik?Hogy lehet a day-ek közt feljebb jutni, hogy ne csak az első ajándékot kapjam?köszi 😊Dzseno
Come back later-re menj addig,amíg az általad kívánt ajándékhoz nem érsz 😉

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hello!Meg tudja nekem vki mondani hogy ez a daily bonus hogy működik?Hogy lehet a day-ek közt feljebb jutni, hogy ne csak az első ajándékot kapjam?köszi 😊Dzseno
nem fogadod el az ajándékot és minden nap egyszer legalább belépsz a játékba


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
hello!Meg tudja nekem vki mondani hogy ez a daily bonus hogy működik?Hogy lehet a day-ek közt feljebb jutni, hogy ne csak az első ajándékot kapjam?köszi 😊
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
egész nap nem jött be ez a szar, nem tudom miért csinálja ezt újabbanFarky
nálam is szar volt, majdnem le is járt a PL2.3 timerem, aztán ezredjére végre be tudtam lépni, és mikor megnyertem a superbowlt, timed out... szerencsére így is megkaptam a 99-es játékost, csak nem tudtam választani a lapok közül, de tökmindegy, lényeg hogy megvan.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
egész nap nem jött be ez a szar, nem tudom miért csinálja ezt újabban

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Pro league 1.4-nél a Falcons 104-es és 8 kickoff return kellett,hogy megverjem őket... van még 6 meccs,kell vagy 3db 42ezres packot vennem,hogy meglegyen...Tegnap jött a 7napos akcióból egy 95-ös OL,de hiába húzogatok az utóbbi időben mindig high cardokat,nem akar 95 fölé menni az overall,csak azért meg nem fogok ilyen Schaubokat meg TO-kat berakni :rolleyes:

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2011-ben Legend Pack nyitás, 99+3-as Barry Sanders jött 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
csak nálam nem jön be a játék?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
PL 2.5 kivégezve, Briggs a tarsolyban, de Ngata-ra nem cserélem be az 5db 99es playert még. Most el kell kezdenem a collectiont nyomatni, mert szarul állok. Van rá 600k ami nem éppen túl sok...


JT Daniels fan