Madden NFL Superstars (Facebook '11/'12)

1 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
PL3-hoz stadion maxon, 4. meccsnél mit forgatok ki? 1 nap, és legyen 120.000. szurkolód..... YES :o (örültem mint majom a farkának)
Így már van 123500 fan is, mellette vettem 6 ulti packot, hogy gyüljenek az edzők..... 2ben volt edző, 4 új Ultimate, abból 1 high card, mellette 10 új platina, többi kuka..... pfff
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
most látom, hogy a 3.5höz kell 25 POTW. az kb azt jeloenti, hogy kész kell lennie a collectionnek, legalábbis közel kell lenni hozzáSzobi22
:o 😀 Én az 1.4 első meccsét játszottam ma,úgyhogy szerintem mire odáig elérnék már jön a 2013, meg az új szezon 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
most látom, hogy a 3.5höz kell 25 POTW. az kb azt jeloenti, hogy kész kell lennie a collectionnek, legalábbis közel kell lenni hozzáSzobi22
van 1 db-om 😀
idén a LE kártyákat nem lehet betenni collectionbe?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
most látom, hogy a 3.5höz kell 25 POTW. az kb azt jeloenti, hogy kész kell lennie a collectionnek, legalábbis közel kell lenni hozzá

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Football Cash-t lehet szerezni ezzel a Trialpay-el ingyen? Írja, hogy valami ingyenes, de nem bízok benne. Tehát ingyenes?bfrenk
Erről van infótok?Gáborka
Vannak ingyenes ajánlatok, kérdőívek kitöltése, ilyesmi, de Magyarországról nem elérhetőek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Football Cash-t lehet szerezni ezzel a Trialpay-el ingyen? Írja, hogy valami ingyenes, de nem bízok benne. Tehát ingyenes?
bfrenk
Erről van infótok?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

mindenféle információ a PL3-ról, amire szükség lehet: csapatok értékei, árak, követelmények, jutalmak 😊kaszo
Most akkor pl3.3hoz elvileg kell edző? Ha igen mennyi szükséges.
Meg pl 3.4-hez kell 25 kártya minden csapatból?Norbi07
igen, a 3.4hez 25 minden csapatból. az edzőket meg nem tudom, csak annyit írnak, hogy "bizonyos"

mindenesetre elértem az egyetlen necces ponthoz, úgyhogy most a 22. meccs előtt tartok egy kis szünetet, és gyűjtök fant, mert az egyelőre csak 95k van

szerk: signature coachokon kívül mind kell a 3.3hoz

amúgy ez a PL3 hasonlít némiben a gauntlethez, mert itt is elég sokáig el kell jutni a játékban feltételként. most nézem, hogy nekem pl van még 8 csapatom, ahol nincs 25 játékos, és hiányzik egy rakás edzőm is. de legalább a complex már kész van

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

mindenféle információ a PL3-ról, amire szükség lehet: csapatok értékei, árak, követelmények, jutalmak 😊kaszo
Most akkor pl3.3hoz elvileg kell edző? Ha igen mennyi szükséges.
Meg pl 3.4-hez kell 25 kártya minden csapatból?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
faxa már nem is jön be a játék, már vártam ezt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
http://forum.playfish.com/showthread.php?t=2785315

mindenféle információ a PL3-ról, amire szükség lehet: csapatok értékei, árak, követelmények, jutalmak 😊
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
4 tickets, gondolom most mindenkinek jól jön 😊
http://apps.facebook.com/maddennflsuperstars/feed?pf_sp=863e66786689721dc6f1ef5c66f170bc&pf_t=501cce0e56927de6e863094781811519&pf_uid=863e66786689721dc6f1ef5c66f170bc&pf_fty=065b369512c90f6ee90937b0f1815213&pf_fv=916b58558881a76dd9926770cf4662eb0afef3b983754c2746fcbf7ef0818e06a7943572bc5b18a0d2077c8dd0a18c00bc0fb1dd9a905549be5585bf9134a14d&pf_hash=b20c3db7dae969a200eeaa79dbd9b07b&pf_ref=fg_s_sfeed&pf_game_version=2012


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
btw kész a stadion, azért egy 600k-t rá kellett költenem 😐


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nálam Gonzalez lett mert már csak ott volt Platina 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
tetszetős 😀
kiért játszátok a 3.1et? nálam Ratliff lett a nyerő

a rewardok is jók 😊
most húztam be 1 meccs után 50k-t 😊Habi
Tényleg elég jó lett 😊
Nálam is Ratliff a nyerő, bár a kritériumokat nem értem a Level 2-nél Collections és Level 4 Collections 2012.
Ez azt jelenti, hogy ha a 2011-es Collection-t nem fejeztem be akkor nem tudok játszani a 3.2-es Pro League-el?
Tudtok erről valamit? Köszönöm a segítséget
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
tetszetős 😀
kiért játszátok a 3.1et? nálam Ratliff lett a nyerő

a rewardok is jók 😊
most húztam be 1 meccs után 50k-t 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
érzem h megint fel fog idegelni a játék 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak nekem van az, hogy mindig amikor belépnék, akkor nem tölt be, hanem csak forog a kisk arika és nem csinál semmit. Vagy a 2-3dik frissítésre tölt be. Amikor játszok akkor is akár a play-re kattintok, az is vmikor 10mp-t tölt, vagy lefagy és csak forog-forog... Meg még mondanom sem kell, hogy a meccsek közben is kifagy és elvesztek jó pár gc-t..

Csak nálam van ez vagy másnál is?
Ti milyen böngészőt használtok?hunterrop
sokaknál fennáll ez a probléma, nemrég egy egész héten keresztül belépni se tudtam... fórumon panaszkodtak már sokan, de le se szarják kb.kaszo
nekem hála az égnek nincs ilyen. chromeot használok, a laptopom meg nem éppen egy atomerőmű

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
csak nekem van az, hogy mindig amikor belépnék, akkor nem tölt be, hanem csak forog a kisk arika és nem csinál semmit. Vagy a 2-3dik frissítésre tölt be. Amikor játszok akkor is akár a play-re kattintok, az is vmikor 10mp-t tölt, vagy lefagy és csak forog-forog... Meg még mondanom sem kell, hogy a meccsek közben is kifagy és elvesztek jó pár gc-t..

Csak nálam van ez vagy másnál is?
Ti milyen böngészőt használtok?hunterrop
sokaknál fennáll ez a probléma, nemrég egy egész héten keresztül belépni se tudtam... fórumon panaszkodtak már sokan, de le se szarják kb.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak nekem van az, hogy mindig amikor belépnék, akkor nem tölt be, hanem csak forog a kisk arika és nem csinál semmit. Vagy a 2-3dik frissítésre tölt be. Amikor játszok akkor is akár a play-re kattintok, az is vmikor 10mp-t tölt, vagy lefagy és csak forog-forog... Meg még mondanom sem kell, hogy a meccsek közben is kifagy és elvesztek jó pár gc-t..

Csak nálam van ez vagy másnál is?
Ti milyen böngészőt használtok?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
köszi a tanácsokat, ám az normális, hogy 119es ellen 99el 8db 7pontos és ugye 2db 3as +1db 2es gc kellett? 8 db nem túl sok kicsit?hunterrop
van az így sajnos

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
köszi a tanácsokat, ám az normális, hogy 119es ellen 99el 8db 7pontos és ugye 2db 3as +1db 2es gc kellett? 8 db nem túl sok kicsit?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én meg már napok óta nem kapok gift-be ticket-et, csak pénzt+GC-t.
Van egy szint miután letiltja? :mad:
Jelentetted a kezelőnek?Toto21
persze, ha sok ticketed van, giftből nem fogsz kapni. raktározd a gifteket, amíg le nem játszod a ticketek jó részét

Köszi, de én a play hívásokra gondolok, tudok h pass vagy run, és cover vagy blitz?hunterrop
covert érdemes játszani mindenképpen, úgy valamivel kevesebb pontot szereznek ahogy láttam. offenset meg hagyni alapon.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
megdögölhet a játék, összegyűjtöttem 125 körüli ticketet, erre mikor belépek, 103 van.Szobi22
Akkor még "jól" is jártál,nekem anno 32-t karcoltak le :/JoeyPorter
Én meg már napok óta nem kapok gift-be ticket-et, csak pénzt+GC-t.
Van egy szint miután letiltja? :mad:
Jelentetted a kezelőnek?Toto21
Nem jelentettem senkinek,annyira nem izgat 😀 Így is lassan megint 50 körül leszek,már csak lovettínó kell gc-re 😊

több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Köszi, de én a play hívásokra gondolok, tudok h pass vagy run, és cover vagy blitz?hunterrop
inkább run, akkor kevesebb az interceptionkaszo
akkor meg fumble-t ad be 😉


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Köszi, de én a play hívásokra gondolok, tudok h pass vagy run, és cover vagy blitz?hunterrop
inkább run, akkor kevesebb az interception