Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
 a5.hu/f1/massa-ferrari-tanulhatna-williamstol
Remelem örömmel veri a mellét, hogy a Merci motor miatt mennyivel elorebb van a Williamssel. Hiszen kemeny 13 ponttal többet szerzett mint az iden fogalmatlanl versenyzo Kimi!
Inkabb a harom elit csapattars mellett tanulta volna meg a Ferkába, hogy nem kell mindig erőlködni aztán akkor nem töri össze minden 2. Futamon a Williamset!
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
A srác végzetes baromságot csinált, viszont emiatt bármilyen "díjat" emlegetni bazdmeg....
Stewart-ot nem hibáztatom csak szánom az egész miatt.
A pálya megvilágítása és talaja se volt épp megfelelő aznap.
És ez bár kib.... nem ide tartozik, de saját tapasztalatból tudom az sem életbiztosítás ha valaki a járműben marad. Persze valamennyi védelmet elvileg nyújt a roncs, és persze a pálya széle fele is lehet rohanni azonnal. Persze.......

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Látom a fotelből kibaszott könnyű okosnak lenni... Szegről-végről pedig Stewart "ölte"meg.gaben
Mert ez aztán nem fotelból "okoskodás" ám, ugye?
A srácot a saját hülyesége ölte meg és ezzel sok embernek okozott fájdalmat és lehet tönkretett egy másik (vétlen) embert. Nyugodjon békében a srác, nem érdemelt halált, de ez az ő hibája volt, nem másé.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.
Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.gaben
Persze.

Várt 1 kört, hogy "megmutassa" neki.

Komolyan nem értem, ilyen ütközés mindig van...

Nem értem, mit gondolt, hogy megáll neki? Nem volt benne, hogy bárki elütheti?Vrijbloed
Látom a fotelből kibaszott könnyű okosnak lenni.
Az egy dolog, hogy nem gondolkodott. Viszont a családja, a barátai meg a szurkolók végig nézték. Szegről-végről pedig Stewart "ölte"meg.gaben
Ezt most nem értem. Mi köze van a fotelból okoskodásnak egy ilyen esethez? Melyik versenyen lehet beszaladni a száguldó autók közé? Még egy kis gokartversenyen is tilos........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.
Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.gaben
Persze.

Várt 1 kört, hogy "megmutassa" neki.

Komolyan nem értem, ilyen ütközés mindig van...

Nem értem, mit gondolt, hogy megáll neki? Nem volt benne, hogy bárki elütheti?Vrijbloed
Látom a fotelből kibaszott könnyű okosnak lenni.
Az egy dolog, hogy nem gondolkodott. Viszont a családja, a barátai meg a szurkolók végig nézték. Szegről-végről pedig Stewart "ölte"meg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.



Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.gaben
Persze.

Várt 1 kört, hogy "megmutassa" neki.

Komolyan nem értem, ilyen ütközés mindig van...

Nem értem, mit gondolt, hogy megáll neki? Nem volt benne, hogy bárki elütheti?
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...Vrijbloed
Gondolom Kevin Ward haláláról van szó.
Azért nyugodjon békében.



Tony Stewart helyett ma Regan Smith indul a Glen-en.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2355979

Ehhh bmeg, ennyire hogy lehet valaki hülye?
Elég esélyes egy Darwin díjra...

R.I.P. persze, de az emberi hülyeség határtalan... Egy sör mellett is megbeszélhették volna utána...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Amadeus91
élni tudni kell, na.
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Vasárnap Glen, szóval linkelek.
shawnka
Még Keselowski és a Dodge! 😥
Azért már várom.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Vasárnap Glen, szóval linkelek.

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Önerőből, első versenyen második, grat Norbi!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan

Ehhez semmit sem kell hozzáfűzni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Jó verseny volt, voltam már kint párszor de egy oltári nagy szerencsének köszönhetően valami egésze különleges élményben volt részem tegnap. Szó szerint belülről néztem, éltem át.





több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Sportszerűen védekezett Lewis?
– Egyértelműen igen. A versenyzők között úgy szokás, hogy azé a kanyar, aki a belső íven van, és noha durván nem szoríthat le, finoman elkezdhet kívülre húzódni. Ez így rendben van, csak az elszalasztott lehetőség miatt vagyok nagyon dühös.

Ezt így a Hamiltont fikázóknak.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Gordon nyert. Yeah! Karrier 90. győzelem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
| #24!!!!!!! |
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hamilton meg ilyen, ez nem mindenkinek szimpi, de ő nem fog félreállni....csi77
És igaza is van, boxból rajtolva, egy megpördülés ellenére is odaért Rosberg elé, megérdemelte a pozícióját és a jogot arra, hogy megvédje azt. Vettel egyeduralom után végre harc van a VB címért (még ha csapaton belül is), erre a Mercedes ezt is el akarja venni a szurkolóktól/nézőktől!?
Hiába nem kedvelem Hamiltont, de ő legalább nem egy droid, hanem versenyző.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Jellemző, hogy azok a futamok, amiket valami miatt nem tudok élőben megnézni, mindig a legjobbak...... 😊

Jó volt (bár rögzítettem és áttekertem egy részét), egy kicsit most utálom Ricciardot (nem ám), Alonsonak majdnem megvolt a zavarosban halászva. Hamilton meg ilyen, ez nem mindenkinek szimpi, de ő nem fog félreállni....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.Amadeus91
De ettől még miért lesz gyökér valaki?Boston
nem jött be, amit az utolsó körben csinált és nem is az első ilyen húzása karrierje során.Amadeus91
Miért? Védekezett Rosberg ellen ?
Merci Rosberggel ott baszta el hogy elhitték hogy Hami majd elengedi őket ha 2-3 körrel hamarabb kihívja simán nyer.
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.Amadeus91
De ettől még miért lesz gyökér valaki?Boston
nem jött be, amit az utolsó körben csinált és nem is az első ilyen húzása karrierje során.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.Amadeus91
De ettől még miért lesz gyökér valaki?

Do your job
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
gyökér HamiltonAmadeus91
korrekt vélemény |8 sok jó pilóta van a mezőnyben és többnyire az autó dönt közöttük. Viszont kevés versenyző. Aki ezt szimpátiától függően elvitatja Hamiltontól az szűk látókörű. Nem neki szurkolok, de rendkívül csalódott lennék, ha év végén egy nála gyengébb kvalitású társa lenne a világbajnok.clbass
ha már mindenképpen kvalitás kell a jelenlegi mezőnyből, akkor Alonso. de ez magánvélemény.