Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Sztyopa 315
Van valaki, aki ki fog menni a Hungaroringre, esetleg ismerős, aki jegyvásárlás előtt áll még?

Why so serious?
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
„Elöl voltam, Magnussen előtt fordultam be a kanyarba, ha valakinek figyelnie kell, az a hátulról érkező autó – mondta Massa. – Ebben a kanyarban nem fér el egymás mellett három autó, ezért kicsit visszavettem, ne legyek Valtteri mellett. De már meg sem lepődöm, mindig a GP2-ből érkező pilóták okozzák a balesetet. Kívülről csúnyább lehetett, mint belülről, nincs semmi bajom. csak az zavar, hogy már megint más miatt estem ki."Massa kissé mellélőtt, Kevin Magnussen ugyanis egyetlen GP2-es futamon sem állt rajthoz, tavaly a Renault-világsorozat 3.5 literes kategóriájában lett bajnok.

Mondtam én, hogy ez lesz. Még szerencse, hogy ő mindig csak vétlenül keveredik az ilyen balesetekbe.Matthew99
Mégis mit vár? Magnussen végig belül volt, ő ment ahol tudott, Massa meg egyenesen ráhúzta az autót. Ha lassít a dán, akkor meg valószínűleg hátulról rongyolnak bele.
 www.youtube.com/watch?v=jAeMgt50eQk
 www.youtube.com/watch?v=Ob8V0cDjZS8

Habár egyik kedvenc versenyzőm, de jó úton halad afelé, hogy kikerüljön az F1-ből. Míg a jóval tapasztalatlanabb Bottas rendre hozza az eredményeket és éretten versenyzik, addig Massa mindig belekeveredik valamibe és már túlzás azt mondani, hogy csak a körülmények áldozata.
Pedig idén minden adott volt, hogy jól szerepeljen, erre a(z újonc) csapattársa háromszor több pontot szerzett eddig, mint ő. Nagyon össze kell kapnia magát, ha rá akar cáfolni azokra, akik szerint nincs keresnivalója az F1-ben.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...iktriad
Hamilton egy paraszt, ne szépítsük.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
„Elöl voltam, Magnussen előtt fordultam be a kanyarba, ha valakinek figyelnie kell, az a hátulról érkező autó – mondta Massa. – Ebben a kanyarban nem fér el egymás mellett három autó, ezért kicsit visszavettem, ne legyek Valtteri mellett. De már meg sem lepődöm, mindig a GP2-ből érkező pilóták okozzák a balesetet. Kívülről csúnyább lehetett, mint belülről, nincs semmi bajom. csak az zavar, hogy már megint más miatt estem ki."Massa kissé mellélőtt, Kevin Magnussen ugyanis egyetlen GP2-es futamon sem állt rajthoz, tavaly a Renault-világsorozat 3.5 literes kategóriájában lett bajnok.

Mondtam én, hogy ez lesz. Még szerencse, hogy ő mindig csak vétlenül keveredik az ilyen balesetekbe.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...iktriad
A leggyorsabb kocsival, úgy, hogy 2-en kiestek előle, ez simán hozható kategória Hamiltonnak. Én sem lennék boldog.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Túl gyors az egyenesben" behalokgamerkr
Rendre a Williamsek a leggyorsabbak az egyenesben.JayB
pedig azt hittem tényleg easy catch lesz.. Nem baj volt megint sok kikerülés, spórolj, vegyél vissza, illetve ne védekezz utasítás.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
"Túl gyors az egyenesben" behalokgamerkr
Rendre a Williamsek a leggyorsabbak az egyenesben.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"it will be an easy catch Lewis" arrogáns faszok, szép volt Bottas


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 947 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Túl gyors az egyenesben" behalok

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Bekapcsoltam az F1 magyar közvetítését... hát az biztos hogy a kommentátorok nem fogják megszerettetni velem a sportot.vandeminek
Michelisz nem kommentátor, C tervként ült be.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kvjat alatt elég komolyan lángra lobban a Toro Rosso. Elég forró volt a helyzet.
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Bekapcsoltam az F1 magyar közvetítését... hát az biztos hogy a kommentátorok nem fogják megszerettetni velem a sportot.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
kiminek fizettek, elég könnyen elenged mindenkit

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Massa megint ütközik. Pipa.iktriad
Most meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀Matthew99
azért massa se hagyott neki sok helyet, magnussen nem tudott hova mennizsotyi
Ja én nem bírom Massát. Lehet hogy ebből nem jött le. Várom a nyilatkozatot miszerint a dánok a mexikóiak barátai.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
hamilton gyorsan felért a végéről, 40 köre van hogy alkosson valamit

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Tényleg elég X-es dolog volt de talán Massa volt az akinek több lehetősége lett volna ezt elkerülni.
több mint 11 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Massa megint ütközik. Pipa.iktriad
Most meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀Matthew99
azért massa se hagyott neki sok helyet, magnussen nem tudott hova menni

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Massa megint ütközik. Pipa.iktriad
Most meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen előzések vannak ma a Hockenheimringen. 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Massa megint ütközik. Pipa.
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Látta valaki a tegnapi SGP futamot.
Hatalmas hangulat, nagyszerű verseny és piszok jó kis döntő volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Állatul néz ki 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Már a hendikep rendszert se értem, de az kispályás az forma1-ben alkalmazott technikákhoz 😀
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ebben sosem értettem a rációt. Engedélyeznek egy új megoldást, majd amikor kiderül, hogy működik, akkor betiltják. Immáron csak azt nem értem, hogy miafaszért nem mondják meg, hogy ki lehet a győztes, vagy miért nem sorsolják ki!? Akkor legalább nem kerülne egy rahedli pénzbe az a bohóckodás, amit évről-évre művelnek.