Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 11 éve
Sztyopa
315
Van valaki, aki ki fog menni a Hungaroringre, esetleg ismerős, aki jegyvásárlás előtt áll még?
Why so serious?
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
„Elöl voltam, Magnussen előtt fordultam be a kanyarba, ha valakinek figyelnie kell, az a hátulról érkező autó – mondta Massa. – Ebben a kanyarban nem fér el egymás mellett három autó, ezért kicsit visszavettem, ne legyek Valtteri mellett. De már meg sem lepődöm, mindig a GP2-ből érkező pilóták okozzák a balesetet. Kívülről csúnyább lehetett, mint belülről, nincs semmi bajom. csak az zavar, hogy már megint más miatt estem ki."Massa kissé mellélőtt, Kevin Magnussen ugyanis egyetlen GP2-es futamon sem állt rajthoz, tavaly a Renault-világsorozat 3.5 literes kategóriájában lett bajnok.Mégis mit vár? Magnussen végig belül volt, ő ment ahol tudott, Massa meg egyenesen ráhúzta az autót. Ha lassít a dán, akkor meg valószínűleg hátulról rongyolnak bele.
Mondtam én, hogy ez lesz. Még szerencse, hogy ő mindig csak vétlenül keveredik az ilyen balesetekbe.Matthew99
www.youtube.com/watch?v=jAeMgt50eQk
www.youtube.com/watch?v=Ob8V0cDjZS8
Habár egyik kedvenc versenyzőm, de jó úton halad afelé, hogy kikerüljön az F1-ből. Míg a jóval tapasztalatlanabb Bottas rendre hozza az eredményeket és éretten versenyzik, addig Massa mindig belekeveredik valamibe és már túlzás azt mondani, hogy csak a körülmények áldozata.
Pedig idén minden adott volt, hogy jól szerepeljen, erre a(z újonc) csapattársa háromszor több pontot szerzett eddig, mint ő. Nagyon össze kell kapnia magát, ha rá akar cáfolni azokra, akik szerint nincs keresnivalója az F1-ben.
több mint 11 éve
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...iktriadHamilton egy paraszt, ne szépítsük.
több mint 11 éve
„Elöl voltam, Magnussen előtt fordultam be a kanyarba, ha valakinek figyelnie kell, az a hátulról érkező autó – mondta Massa. – Ebben a kanyarban nem fér el egymás mellett három autó, ezért kicsit visszavettem, ne legyek Valtteri mellett. De már meg sem lepődöm, mindig a GP2-ből érkező pilóták okozzák a balesetet. Kívülről csúnyább lehetett, mint belülről, nincs semmi bajom. csak az zavar, hogy már megint más miatt estem ki."Massa kissé mellélőtt, Kevin Magnussen ugyanis egyetlen GP2-es futamon sem állt rajthoz, tavaly a Renault-világsorozat 3.5 literes kategóriájában lett bajnok.Mondtam én, hogy ez lesz. Még szerencse, hogy ő mindig csak vétlenül keveredik az ilyen balesetekbe.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...iktriadA leggyorsabb kocsival, úgy, hogy 2-en kiestek előle, ez simán hozható kategória Hamiltonnak. Én sem lennék boldog.
több mint 11 éve
Hamilton kb. úgy "ünnepelte" meg azt, hogy 20.ról 3. lett, mintha most vesztette el volna a VBt...
több mint 11 éve
pedig azt hittem tényleg easy catch lesz.. Nem baj volt megint sok kikerülés, spórolj, vegyél vissza, illetve ne védekezz utasítás."Túl gyors az egyenesben" behalokgamerkrRendre a Williamsek a leggyorsabbak az egyenesben.JayB
több mint 11 éve
"Túl gyors az egyenesben" behalokgamerkrRendre a Williamsek a leggyorsabbak az egyenesben.
több mint 11 éve
"it will be an easy catch Lewis" arrogáns faszok, szép volt Bottas

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
"Túl gyors az egyenesben" behalok
több mint 11 éve
Bekapcsoltam az F1 magyar közvetítését... hát az biztos hogy a kommentátorok nem fogják megszerettetni velem a sportot.vandeminekMichelisz nem kommentátor, C tervként ült be.
több mint 11 éve
Kvjat alatt elég komolyan lángra lobban a Toro Rosso. Elég forró volt a helyzet.
több mint 11 éve
Bekapcsoltam az F1 magyar közvetítését... hát az biztos hogy a kommentátorok nem fogják megszerettetni velem a sportot.
touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Ja én nem bírom Massát. Lehet hogy ebből nem jött le. Várom a nyilatkozatot miszerint a dánok a mexikóiak barátai.azért massa se hagyott neki sok helyet, magnussen nem tudott hova mennizsotyiMassa megint ütközik. Pipa.iktriadMost meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀Matthew99

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Tényleg elég X-es dolog volt de talán Massa volt az akinek több lehetősége lett volna ezt elkerülni.
több mint 11 éve
azért massa se hagyott neki sok helyet, magnussen nem tudott hova menniMassa megint ütközik. Pipa.iktriadMost meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀Matthew99
több mint 11 éve
Massa megint ütközik. Pipa.iktriadMost meg Magnussen üti ki. Szervezkedtek ellene mert érzik, hogy esélyes a vb címre 😀

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Milyen előzések vannak ma a Hockenheimringen. 😀
több mint 11 éve
Massa megint ütközik. Pipa.
több mint 11 éve
Látta valaki a tegnapi SGP futamot. Hatalmas hangulat, nagyszerű verseny és piszok jó kis döntő volt.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
Állatul néz ki 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Már a hendikep rendszert se értem, de az kispályás az forma1-ben alkalmazott technikákhoz 😀
több mint 11 éve
Tony
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ebben sosem értettem a rációt. Engedélyeznek egy új megoldást, majd amikor kiderül, hogy működik, akkor betiltják. Immáron csak azt nem értem, hogy miafaszért nem mondják meg, hogy ki lehet a győztes, vagy miért nem sorsolják ki!? Akkor legalább nem kerülne egy rahedli pénzbe az a bohóckodás, amit évről-évre művelnek.
885
— 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '