Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Chastain & Busch Show Austinban eddig, mögöttük Zane vezeti a Truck Series versenyt! 😁
Mikey
Most lesz majd szép, pitelés után Kyle Busch az egész mezőnyön át
zacknorb
Tehát azt mondjátok, hogy innen lesz érdemes nézni?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
Chastain & Busch Show Austinban eddig, mögöttük Zane vezeti a Truck Series versenyt! 😁
Mikey
Most lesz majd szép, pitelés után Kyle Busch az egész mezőnyön át
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Chastain & Busch Show Austinban eddig, mögöttük Zane vezeti a Truck Series versenyt! 😁
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kimi 22. Button 24. Jimmie Johnson a 31. helyről indul
zacknorb
Mikor is?
steelwolf
Holnap 21:30
zacknorb
Áldassék 😃
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
A korábbi IndyCar versenyző Ed Jones számára nem tartott sokáig a bemutatkozás, az első körben szétesett alatta az amúgy is trash Young's Chevy. Pedig kíváncsian vártam, mire lett volna képes Jones.
Mikey
de legalább most pizzat akarok enni miatta. kösz Ed
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
A korábbi IndyCar versenyző Ed Jones számára nem tartott sokáig a bemutatkozás, az első körben szétesett alatta az amúgy is trash Young's Chevy. Pedig kíváncsian vártam, mire lett volna képes Jones.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
Kimi 22. Button 24. Jimmie Johnson a 31. helyről indul
zacknorb
Mikor is?
steelwolf
Holnap 21:30
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kimi 22. Button 24. Jimmie Johnson a 31. helyről indul
zacknorb
Mikor is?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
Byron-Reddick első sor, majd Cindrick és a beugró Taylor
Első 10-ben 8 Chevy
zacknorb
Nagy poén lenne ha Taylor nyerne holnap. 😀
Mikey
My fantasy like this
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Byron-Reddick első sor, majd Cindrick és a beugró Taylor
Első 10-ben 8 Chevy
zacknorb
Nagy poén lenne ha Taylor nyerne holnap. 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
Kimi 22. Button 24. Jimmie Johnson a 31. helyről indul
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
Byron-Reddick első sor, majd Cindrick és a beugró Taylor
Első 10-ben 8 Chevy
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Jó volt valóban a sprint, ha nem Bagnaia lesz folyton a legjobb Ducattis, akkor mocskos jó idény lehet ez.
A hondával csináljanak valamit, mert csak az nem ment el az egyenesben MM mellett aki nem akar, ha még sikerül találni 10 km-t, akkor megint a régi MM-et láthatjuk.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Reddick mekkora időt ment a kvalin az első körben, atyaég. 😄
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem zseniális volt. Nyilván lesznek ennél vonatozósabbra sikerült sprintek is az évben de ez most az utolsó szögig úgy sült el, ahogy a Dorna tervezte! Főleg a verseny eleje, hát ott torokra mentek a srácok az biztos.

Tömény adrenalin löket nekünk is meg a motorosoknak is. Nálam két emberke emelkedett ki, Marquez és Pecco. MM szerintem erre a fromátumra lett kitalálva és ahogy az utolsó előtti körben egyszerre ment el Miller meg Oliveira mellett az priceless volt. Bagnaia meg tökéletesen versenyzett ha nem az egyes rajtszámot vinné akkor is mindenki kitalálta volna, hogy Ő az aktuális bajnok, csak abból ahogy mozog a pályán. Végig higgadt maradt, a végén meg kikényszerítette azt a hibát Martintól.

Szóval nálam egyelőre ötös ez az uj formátum, várjuk a továbbiakat meg persze a holnapi teljes versenyt!


Na, a MotoGP Sprinthez is kereshetek streamet, mert nyilván csak az nem lesz a tv-ben
zacknorb
Nem tudom mi értelme így szét darabolni, mert a pénteki meg majd a holnapi program is az arena4en volt/lesz. A mai meg ugye a match4en.

Amúgy ajánlom a BT Sport közvetítését én ha streamen nézem mindig az Ő adásukat keresem. Szerintem magasan a legjobb a világon.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, a MotoGP Sprinthez is kereshetek streamet, mert nyilván csak az nem lesz a tv-ben
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor újabb papírforma eredmény, Marquez pole-ban! 😀 A Bagnaia-Martin második harmadik hely már nem akkora meglepetés.

Sokat segített a spanyolnak Bastianini szélárnyéka de akkor is. Ez most a régi MM féle varázslat volt. A sprint futamon szerintem simán ott is van a reális esélyesek között, a holnapi teljes versenyre már más kérdés.

16:00 akkor jön a kocsmai verekedés. Én legalábbis valami olyasmibe reménykedek 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
minden hétvégén lesz sprint?🤘 gaben 🤘
igen, de csak a királykategóriában
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Na akkor a pénteket KTM és Jack Miller elsőséggel zárjuk, plusz uj all time pályacsúccsal, ahogy mindenki várta.

Vinales és Pecco követi az ausztrált mondjuk ez már közel sem akkora meglepetés.

Máskülönben többé kevésbé papírforma. A top10ben az összes ducatis kivéve a két gresinist, Qartararo egyedüli Yamahásként. Meg persze Aleix a másik Aprilliával.

Az összes Hondás kúkettőzik holnap, pedig az edzés egy pontján nem néztek ki rosszul. Sőt, olyan is volt amikor Mir és Marquez mindketten a top3ban volt.

Nagyon kíváncsi vagyok holnap az időmérőre, biztos tüzijáték lesz. Az első sprint futamról nem is beszélve. De hiányoztak már ezek a srácok, meg ezek a gyönyörű bestiák!

Pol Espargaronak meg jobbulást!
Cowboykarcsi90
minden hétvégén lesz sprint?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor a pénteket KTM és Jack Miller elsőséggel zárjuk, plusz uj all time pályacsúccsal, ahogy mindenki várta.

Vinales és Pecco követi az ausztrált mondjuk ez már közel sem akkora meglepetés.

Máskülönben többé kevésbé papírforma. A top10ben az összes ducatis kivéve a két gresinist, Qartararo egyedüli Yamahásként. Meg persze Aleix a másik Aprilliával.

Az összes Hondás kúkettőzik holnap, pedig az edzés egy pontján nem néztek ki rosszul. Sőt, olyan is volt amikor Mir és Marquez mindketten a top3ban volt.

Nagyon kíváncsi vagyok holnap az időmérőre, biztos tüzijáték lesz. Az első sprint futamról nem is beszélve. De hiányoztak már ezek a srácok, meg ezek a gyönyörű bestiák!

Pol Espargaronak meg jobbulást!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Elliott lesz Joy és Bowyer mellett a harmadik kommentátor a vasárnapi Cup Series versenyen. Csak megoldották, hogy szerepeljen és mutatni lehessen! 😀😀😀
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Amúgy párszor én is megpróbálkoztam a Nascarral, de én se értem, hogy mi értelme az első részének a versenynek, így érdekelt volna a téma aztán ilyen válaszok jöttek:

persze, hogy történnek dolgok.

de ilyen alapon elég megnézni egy focimeccsnek a hosszabbítását, egy párbajtőr meccsnek az utolsó tusát, egy golf verseny utolsó 2 lyukát vagy a darts vb döntő utolsó szettjét, nem?
shawnka
Ugye a sorrend nem az első 198 körben alakul ki egy 200 körös verseny utolsó újraindításánál? Addig nem is esik ki senki... huh ne már. ☺️
Mikey
A le mans-i vagy daytonai 24 órás versenynek is az utolsó 5 perce a lényeg szerinted?
Mikey
Erre röviden annyi a válaszom, hogy azért 300-500 mérföld egy (ovál)verseny, mert ez megbízhatósági autóverseny széria, nem sprintfutam.

Visszakérdezek: a 24 órás versenyeknek mi értelme az utolsó fél órán kívül?
Mikey
Miért nem játsszák le a focimeccseket 1 negyed alatt vagy úgy,
hogy mindkét csapatnak csak 1-1 drive-ra van esélye? Vagy annyi idő alatt nem lehetne reklámokat eladni?
shawnka
Hát ezek alapján nem lettem beljebb, sőt…
Jughead
Az, hogy a versenyért önmagáért érdemes nézni, megfelelő válasz? Persze akinek csak a végeredmény számít, annak lehetetlen ezt megválaszolni.

Az hogy az idei öt versenyből három GWC-vel dőlt el, elég kirívó, tavaly 8/36, azelőtt 6/36 volt az arány, ha jól nézem, szóval egyáltalán nem jellemző.
Mikey
Szóval, akkor ez olyan, mint egy kerékpáros sprint szakasz, hogy ha nem esik ki valaki, akkor a végéig jó eséllyel semmi sem történik (a fárasztáson kívül), vagy van olyan, hogy már valaki addigra kb meg is nyeri a versenyt?
Jughead
Hát nagyon leegyszerűsítve hasonló. Van hogy itt is nyer valaki 8-10 másodperc előnnyel még oválpályákon is.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Amúgy párszor én is megpróbálkoztam a Nascarral, de én se értem, hogy mi értelme az első részének a versenynek, így érdekelt volna a téma aztán ilyen válaszok jöttek:

persze, hogy történnek dolgok.

de ilyen alapon elég megnézni egy focimeccsnek a hosszabbítását, egy párbajtőr meccsnek az utolsó tusát, egy golf verseny utolsó 2 lyukát vagy a darts vb döntő utolsó szettjét, nem?
shawnka
Ugye a sorrend nem az első 198 körben alakul ki egy 200 körös verseny utolsó újraindításánál? Addig nem is esik ki senki... huh ne már. ☺️
Mikey
A le mans-i vagy daytonai 24 órás versenynek is az utolsó 5 perce a lényeg szerinted?
Mikey
Erre röviden annyi a válaszom, hogy azért 300-500 mérföld egy (ovál)verseny, mert ez megbízhatósági autóverseny széria, nem sprintfutam.

Visszakérdezek: a 24 órás versenyeknek mi értelme az utolsó fél órán kívül?
Mikey
Miért nem játsszák le a focimeccseket 1 negyed alatt vagy úgy,
hogy mindkét csapatnak csak 1-1 drive-ra van esélye? Vagy annyi idő alatt nem lehetne reklámokat eladni?
shawnka
Hát ezek alapján nem lettem beljebb, sőt…
Jughead
Az, hogy a versenyért önmagáért érdemes nézni, megfelelő válasz? Persze akinek csak a végeredmény számít, annak lehetetlen ezt megválaszolni.

Az hogy az idei öt versenyből három GWC-vel dőlt el, elég kirívó, tavaly 8/36, azelőtt 6/36 volt az arány, ha jól nézem, szóval egyáltalán nem jellemző.
Mikey
Szóval, akkor ez olyan, mint egy kerékpáros sprint szakasz, hogy ha nem esik ki valaki, akkor a végéig jó eséllyel semmi sem történik (a fárasztáson kívül), vagy van olyan, hogy már valaki addigra kb meg is nyeri a versenyt?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 599
Te elmondod, hogy mi az értelme annak, hogy 243 kör után sárga zászló 5 körön át, és az utolsó 2 kör csőgázon?
Őszentsége Sobri Jóska
Értelme semmi, de mit kellene csinálni szerinted, ha pl. valaki falnak csapja az autót öt körrel a vége előtt?
Mikey
Gondolom ezt, gyakorlatilag F1-ben is ez történik, de nekem igazábol az nem tetszik, hogy a NASCAR kurvára balesetveszélyes, centikre mennek egymástól kurva sokan, direkt lökdösik ki egymást, kódolva van a rengeteg autótörés, újraindítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Egyébként nem véletlenül vannak egyre többen (a versenyzők között is) a plate racing ellen, ami ugye Daytonában, Talladegában és tavaly óta Atlantában is van. Szerintem hosszútávon nincs már jövője, részben emiatt.
Mikey
Nem tudom mi az a plate racing, csak azt tudom, hogy a NASCAR kurva ijesztő es veszélyes kívülről.
Őszentsége Sobri Jóska
Az a fajta versenyzés, amit az említett három pályán láthatsz, mert vissza vannak fojtva a motorok, és emiatt "csoportban" versenyeznek. Restrictor plate-nek nevezik angolul azt a kis lemezt, amit a motornál a levegőbeömlőhöz raknak, innen jön a plate racing elnevezés.

A többi 24 pályán ilyen nincs.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 361 — #NoStress
Te elmondod, hogy mi az értelme annak, hogy 243 kör után sárga zászló 5 körön át, és az utolsó 2 kör csőgázon?
Őszentsége Sobri Jóska
Értelme semmi, de mit kellene csinálni szerinted, ha pl. valaki falnak csapja az autót öt körrel a vége előtt?
Mikey
Gondolom ezt, gyakorlatilag F1-ben is ez történik, de nekem igazábol az nem tetszik, hogy a NASCAR kurvára balesetveszélyes, centikre mennek egymástól kurva sokan, direkt lökdösik ki egymást, kódolva van a rengeteg autótörés, újraindítás.
Őszentsége Sobri Jóska
Egyébként nem véletlenül vannak egyre többen (a versenyzők között is) a plate racing ellen, ami ugye Daytonában, Talladegában és tavaly óta Atlantában is van. Szerintem hosszútávon nincs már jövője, részben emiatt.
Mikey
Nem tudom mi az a plate racing, csak azt tudom, hogy a NASCAR kurva ijesztő es veszélyes kívülről.