Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Olyan pályákat kellene építeni, amibe beépített esőztető rendszer van, és random fel lehetne vizesíteni a pályát. Megtízszerezné a nézőket fixen.
Hanni
Bernie annak idején komolyan fontolgatott ilyesmit.
 formanet.blog.hu/2011/03/03/a_pirelli_tamogatna_a_mesterseges_esos_futamokat
bcsarli
Ez az elao balesetig lenne kiraly, utana jonnenek a balhek es a perek, hogy veszelyeztetik az emberi eletet.
Stez
Én csak arra írtam, hogy az ötlet már megfogalmazódott 10 éve.
bcsarli
„Vannak olyan pályák, ahol egyszerű lenne mesterségesen nedvességet előidézni, és ilyen rendszer kellene több pályára is. Miért ne lehetne esőt csinálni a futam közepén mondjuk 20 percig, vagy az utolsó tíz kör alatt? A pilótákat és a csapatokat két perccel előtte figyelmeztetnénk. A bizonytalanság mindenki számára ugyan úgy garantált lenne."

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Kaptunk jegyeket a cégtől, az életben nem voltam még versenyen és különösebben nem is néztem soha de így élőben egész szórakoztató marhaság ez a sport 😊 csak semmiképpen nem szabad komolyan venni.
MC12
csak pont annyira, mint az NFL meccseket
shawnka
Tulajdonképpen az életben nagyon kevés dolgot érdemes komolyan venni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Olyan pályákat kellene építeni, amibe beépített esőztető rendszer van, és random fel lehetne vizesíteni a pályát. Megtízszerezné a nézőket fixen.
Hanni
Bernie annak idején komolyan fontolgatott ilyesmit.
 formanet.blog.hu/2011/03/03/a_pirelli_tamogatna_a_mesterseges_esos_futamokat
bcsarli
Ez az elao balesetig lenne kiraly, utana jonnenek a balhek es a perek, hogy veszelyeztetik az emberi eletet.
Stez
Én csak arra írtam, hogy az ötlet már megfogalmazódott 10 éve.

több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Kaptunk jegyeket a cégtől, az életben nem voltam még versenyen és különösebben nem is néztem soha de így élőben egész szórakoztató marhaság ez a sport 😊 csak semmiképpen nem szabad komolyan venni.
MC12
csak pont annyira, mint az NFL meccseket
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan pályákat kellene építeni, amibe beépített esőztető rendszer van, és random fel lehetne vizesíteni a pályát. Megtízszerezné a nézőket fixen.
Hanni
Bernie annak idején komolyan fontolgatott ilyesmit.
 formanet.blog.hu/2011/03/03/a_pirelli_tamogatna_a_mesterseges_esos_futamokat
bcsarli
Ez az elao balesetig lenne kiraly, utana jonnenek a balhek es a perek, hogy veszelyeztetik az emberi eletet.

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hamiltonnak fék túlmelegedési gondjai vannak Chandhok szerint.
empty taxi
Karun még él? :o

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 840
Kaptunk jegyeket a cégtől, az életben nem voltam még versenyen és különösebben nem is néztem soha de így élőben egész szórakoztató marhaság ez a sport 😊 csak semmiképpen nem szabad komolyan venni.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Olyan pályákat kellene építeni, amibe beépített esőztető rendszer van, és random fel lehetne vizesíteni a pályát. Megtízszerezné a nézőket fixen.
Hanni
Bernie annak idején komolyan fontolgatott ilyesmit.
 formanet.blog.hu/2011/03/03/a_pirelli_tamogatna_a_mesterseges_esos_futamokat

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott
csebi
Kiesett, nem sürgős.
Sobri Jóska
Mazepint is vizsgálják úgy h kiesett
csebi
De mit vizsgáljanak Bottason? Egyértelmű. Kibaszta Verstappent versenykörülmények között, amiből ő is kiesett.
Tök mindegy, hogy ma vagy holnap szankcionálják, ha kell.
Sobri Jóska
Most már megírtak h Kimit vizsgálják ezért mindkettőt nezik.

Mondom ezért anno eltiltottak grosjeant így itt is hasonlót kellene adni.
csebi
De még adhatnak, nem?
Vagy ami mostanig nem történt, az mát nem történhet meg holnap vagy kedden?
Illetve a sportban nem precedensjog van, attól, hogy valakit eltiltottak valamiért, valaki mást ugyanazért meg nem feltétlenül fognak, mivel semmi se teljesen ugyanaz.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Wéber: Verstappen kívülről, de ez a Red Bull nem tapad úgy, ahogy szeretné.

Red Bull: betapad.
shawnka
Megkapta a "spéci gumikat" mint tom krúz 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 060 — Lucas Scott
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott
csebi
Kiesett, nem sürgős.
Sobri Jóska
Mazepint is vizsgálják úgy h kiesett
csebi
De mit vizsgáljanak Bottason? Egyértelmű. Kibaszta Verstappent versenykörülmények között, amiből ő is kiesett.
Tök mindegy, hogy ma vagy holnap szankcionálják, ha kell.
Sobri Jóska
Most már megírtak h Kimit vizsgálják ezért mindkettőt nezik.

Mondom ezért anno eltiltottak grosjeant így itt is hasonlót kellene adni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Wéber: Verstappen kívülről, de ez a Red Bull nem tapad úgy, ahogy szeretné.

Red Bull: betapad.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 330 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hamiltonnak fék túlmelegedési gondjai vannak Chandhok szerint.
empty taxi
Hogy megünnepelték amikor Verstappen előzött 😊 Behallatszott a közvetítésbe.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott
csebi
Kiesett, nem sürgős.
Sobri Jóska
Mazepint is vizsgálják úgy h kiesett
csebi
De mit vizsgáljanak Bottason? Egyértelmű. Kibaszta Verstappent versenykörülmények között, amiből ő is kiesett.
Tök mindegy, hogy ma vagy holnap szankcionálják, ha kell.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Hamiltont nagyon megzavarja, hogy toronymagas esélyes
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hamiltonnak fék túlmelegedési gondjai vannak Chandhok szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Regen anno a fos serult autoval is visszakuldtek tesztelgetni a pilotakat csomoszor, tet nelkul.

Hulye ez a Mercedes, visszakuldtem volna Bottast siman. 😂

több mint 2 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott
csebi
Kiesett, nem sürgős.
Sobri Jóska
Mazepint is vizsgálják úgy h kiesett
csebi
Ott Raikkönent vizsgálják igazából a boxutcai ütközés miatt, nyilván ott még van is tétje ha ő büntetés kapna.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 060 — Lucas Scott
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott
csebi
Kiesett, nem sürgős.
Sobri Jóska
Mazepint is vizsgálják úgy h kiesett

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 060 — Lucas Scott
Nem lesz itt már eső.
Coolearie
Mi kb 8kmre lakunk a palyatol légvonalban, és az előző eső is innen ment oda. Most süt hét ágra a nap, nem úgy néz ki h lenne bmi esély új esőre.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott
csebi
Kiesett, nem sürgős.

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Nekem pont az ilyen összevissza, soktörténéses versenyek tetszenek, tele kiszámíthatatlansággal, az teljesen indifferens ki nyer, ezek mind vadidegen milliárdosok, nekik is mindegy, nekem is ki hányadik, az a fő, hogy legyen szórakoztató egy-két óra.

több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nem lesz itt már eső.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott
csebi
Gyorsan megnezik, hogy amugy van e jogositvanya.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 060 — Lucas Scott
Csak nekem fura h Bottast nem is vizsgálják? Anno Grosjean ilyenert eltiltást kapott

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.