Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Elvileg elhalasztották teljesen.

több mint 5 éve
dawyd728 3 697
A Ferrari hétvégéről hétvégére húz el a Mercedestől. Hiába van még Hamiotonnal előnyük, mert kb mára minden típusú pályán jobbak. Jobbak voltak Hockenheimben a közepes-, Hungaroringen a max-, és most Spában a minimum leszorítóerőt követelő pályán is. Jobbak melegben és most már hűvösben. Jobbak időmérőn. Egyedül az esőben és Vettel hibáiban bízhatnak.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 964 — nabege2@yahoo.com
de unalmas volt ez az f1...
hatalmas a különbség a 2 nagy és a többiek között
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Elvileg rengeteg víz van még mindig, Silverstone mellett pedig még esik mindig..
Anglia 😀
Szerk:
"Due to the nature of the track sufrace, it is unlikely that is possible to race until the raing has stopped.
If rain has stopped by the latest 16.00 Local Zime, all three races will go ahead starting with the MotoGP, with races being completed by 19.30pm"
..
Continued.. If it is impossible to start racing at 16.50 Local Time, race direction will cancel races, starting with Moto3."
Így állunk jelenleg.
Anglia 😀

Szerkesztette: Coolearie

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ocon védekezését remelém jól megfigyelte Verstappen, ő általában a második irányváltást is meghúzza.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Kisch Kötschög vezet Belgiumban

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
14.40 boxnyitás, 15.00-kor futam 16 körrel
NB2
Egyenlőre megint halasztás.

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Uhh most nezem Rabat esetet. Durva

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 964 — nabege2@yahoo.com
14.40 boxnyitás, 15.00-kor futam 16 körrel
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
És úgy nincs, hogy előrehozták az eső miatt 12:30-ra.
Csakhát az eső is előrejött. 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?
Amadeus
?
Coolearie
 www.sport365.live/en/player/5b8260001b9bd179626081/13/222/5b828c0dab8ff/BritishGrandPrix-R-/960/540

Érdekes, nekem fullos UPC csomagom van, de én se találok benne Spíler2-t.
Sobri Jóska
Az első stream tökéletes, köszi, csak az aggaszt hogy nem látatom magyarul a megszokott formában.
De ahogy nézem egyenlőre nagyon nem akar semmi se indulni .. Anglia 😀
Coolearie
Hát erre utaltam én is, hogy oké, hogy nincs magyar adás, de egyáltalán, futam sincs. 😊

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?
Amadeus
?
Coolearie
 www.sport365.live/en/player/5b8260001b9bd179626081/13/222/5b828c0dab8ff/BritishGrandPrix-R-/960/540

Érdekes, nekem fullos UPC csomagom van, de én se találok benne Spíler2-t.
Sobri Jóska
Az első stream tökéletes, köszi, csak az aggaszt hogy nem látatom magyarul a megszokott formában.
De ahogy nézem egyenlőre nagyon nem akar semmi se indulni .. Anglia 😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?
Amadeus
?
Coolearie
 www.sport365.live/en/player/5b8260001b9bd179626081/13/222/5b828c0dab8ff/BritishGrandPrix-R-/960/540

Érdekes, nekem fullos UPC csomagom van, de én se találok benne Spíler2-t.

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?
Amadeus
?

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.
Coolearie
?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html
Sobri Jóska
Arra mondtam hogy a Spíler 2 adja a Futamokat, amit kb egész Magyarország 5%-a(?) tud fogni. Holott elvileg a főeseményeket az 1 adja.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Vicc ez a Spíler..
Coolearie
Az esőt okold.
Én ezt találtam, de itt sincs verseny. 😊

 sportzonline.xyz/channels/hd/hd2.html

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Vicc ez a Spíler..

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Grat Ferrari, sikerült megint elbaszni Kimi taktikáját....
Raven17
Már meg se lepődök komolyan mondom...
Az év végi összehasonlításokból, összegzésekből valamiét ezek a dolgok kimaradnak.

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Ez a futam így ennyi volt valószínűleg. Merci versenytempója és gumikezelése jobb volt sokkal a lágy gumikon eddig.
Első sorral ezt le lehetett volna védeni,ahogy a Merci tette a Ringen amire minden esély meg is lett volna, kb. 1.5 tizeddel voltak gyorsabbak a Ferrarik szárazon de megint 5 perccel hamarabb jött az eső...
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Grat Ferrari, sikerült megint elbaszni Kimi taktikáját....
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 964 — nabege2@yahoo.com
q3 eső, sima ferka helyett Hamilton győzelem
mák358 idén😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
Haminak megint megjön az eső ezt nem hiszem el...
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Alvaro Bautista megy az SBKba jövőre Davies mellé. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️
Hátha Redding megkapná az egyiket a Nieto csapatnál.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 594
Mikey
...majd kb. 70-nel a vége előtt kirakta a második Truex Jr.-t a pályáról. Így kell. 🤔
Mikey
Amúgy, a nagy lelkesedés után, én pont ezért koptam ki a NASCAR nézésből. Ezzel, hogy gyakorlatilag bárhol, bármikor bárki csak úgy kilökheti a másikat, amennyire én láttam következmények nélkül, egy pár verseny után tejesen elvesztette a komolyságát. Oké hogy nincs úgy elpuncisodva a sorozat, mint mondjuk az F1, de ez meg már a másik véglet.
Cowboykarcsi90
Nekem nincs bajom, amíg mindenkinek engedik. A Cup Series történetében mindig is voltak olyanok, akik arrébb tettek másokat azért hogy nyerhessenek. A hőskorban főleg. A baj az hogy Buschnál nagyon kilóg a lóláb, mert mindig ezt csinálja, és emellé egy öntelt pöcs aki még büszke is arra hogy milyen módon versenyez. A chicagolandi nyilatkozata azért elég erős volt, arról nem beszélve amit a kamerának művelt (bár az pont nincs benne a videóban és nem is találom hirtelen). De az élet megmutatta hogy a fagyi visszanyal, mert most Bristolban 2x esett ki a saját önteltségéből/faszságából. Lesz még olyan is, amikor őt fogják arrébb tenni, mert útban lesz. Azt pl. kifejezetten várom, amikor Larson teszi ki a pályáról, mondjuk a rájátszásban úgy, hogy azzal el is szálljon Busch esélye a bajnoki címre. Amúgy is nagyon csípem Larsont, de akkor percekig állva tapsolnám.

Nekem pl. azzal sokkal nagyobb gondom van, amilyen aero package-et akarnak jövőre kb. 10 versenyre. Ami idén az All-Star Race-en is volt. Na az nézhetetlen volt. Az idei aero package kurvajó, erre el fogják cseszni.

Szerkesztette: Mikey