Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kár, hogy giovinazzi nem lesz. Pedig nagyon bírom még gp2-ből
peach
Leclerc azért dominált idén F2/GP2-ben nagyon

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Kár, hogy giovinazzi nem lesz. Pedig nagyon bírom még gp2-ből



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
jövőre LeClerc és Ericssen fog vezetni az Alfa Romeo Saubernél

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Utolsó teljes szezonjában is megszavazták Earnhardt Jr.-t a Cup Series legnépszerűbb versenyzőjének, egyébként sorozatban 15. alkalommal. Kíváncsian várom jövőre kié lesz ez a megtisztelő cím, amiben biztos vagyok, hogy nem Dennyé. 😊 (Ami nem is baj, mert nem szeretem ha bármely kedvencemet sokan szeretik.)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ezt akkor most Norbinak:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
Istenem Honda...Most egy fékhibával próbálják meg elvenni a VB címet Norbitól.

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
 www.p1race.hu/hir/muller_halalos_fenyegeteseket_kapott_a_norbi-szurkoloktol_20171201

#balkán


BTW ma lesznek este a mindent eldöntő futamok. Hajrá Norbi!

EDIT: közben, ha jól látom 11. lett az időmérőn. :o fck

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
De legalább a futam izgalmas volt...ja nem😕
Sajnálom, hogy a Ferkának volt az a 3 béna futama, talán izgis is lehetett volna a vége...
Viszont rohadtul idegesített a közvetítés. Esetleg valami csata lenne a pályán, erre odakapcsolnak, hogy X a boxban. De mit mutatnak? Mikor VÉGEZTEK a kerékcserével és gurul ki! Hát abban aztán semmi izgalmas nincs. Simán lehetne egy kisképernyőn a boxot mutatni és a pályán zajló eseményeket nagyobban. Befut Bottas és csak őt látjuk. A többi 15-öt is illene ám megmutatni!!! És ez kb már 10 futam óta ez van. Ha már egyszer végig csinálta valaki (és lehet, hogy még izgalom is van), talán meg lehetne várni azt a másfél percet és utána bejátszani a győztes örömködését.
Időmérő: 2017-ben nem igaz, hogy nem lehet megoldani, hogy több ember idejét láthassuk! A q3-ban rendszeres, hogy megint egy emberre repülünk rá, az ő körét látjuk, de a maradék 9-ből szinte kb max 3-at, de a többiek befutóját tuti nem! Csak a felvillanó időből tudom meg, hogy ki hogy teljesített!
Jövőre izgalmas és normális versenyeket kérnék, nem 8 fajta gumit😊
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
az új F1 logo
elég kárcsú 😕
ZERO_L
Gondolom passzol a színvonalhoz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
az új F1 logo
 cdn-2.motorsport.com/images/amp/68ey3q40/s6/f1-abu-dhabi-gp-2017-f1-logo-6614911.jpg

elég kárcsú 😕
ZERO_L
Magyar közbeszerzésen hirdették meg? Hány száz millióért?
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
az új F1 logo


elég kárcsú 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Joe Gibbs Racing congratulates its ‘step brother’ with funny letter

😀😀😀😀😀😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Addig-Addig tolják ezeket a némberségeket hogy valamelyik csapat megunja és végigtolja a versenyt egy közepes gumival azt nesze neked F1 taktika.
Coolearie
A Forma 1-nek szerintem pont nem erről kéne szólnia...
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Addig-Addig tolják ezeket a némberségeket hogy valamelyik csapat megunja és végigtolja a versenyt egy közepes gumival azt nesze neked F1 taktika.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Igazából én azon gondolkozom, hogy ez a hypersoft gumi ez vajon mennyit fog bírni. Míg felteszik az autóra, vagy arra azért elég lesz, hogy kiguruljanak a boxból vele?
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Untig elég lenne 5 keverék. Hipermegagigaszuper jelzőket meg hanyagolhatnák. Legyen szuperlágy, lágy, közepes, kemény és szuperkemény. Ja és az idei lágy (középső volt az 5-ből idén) legyen a legkeményebben jövőre. Ezáltal talán megszűnnének az 1 kiállásos versenyek.

Elképzelem magam előtt azt, amikor a három leglágyabb keveréket osszák ki egy monacoi gp-re. Simán lehet, h egyszerre viszi pályára a mezőny a hiper-, ultra- és szuperlágyat. Egyszeri nézőnek fogalma sem lesz ezeknek a gagyi jelzőknek a hatására, ki megy lágyabbik, vagy keményebbik esetleg 'középső' lágy keverékkel. Évek óta azt hallom, h ez a hibrid korszak mennyire rossz, mert egy power unit működés olyan bonyolult, amit nem értenek már az emberek. Ugye ezért is akarják visszább butítani a technikát. Na most ez a 7 keverék, aminek a középső eleme nem a közepes (agyrém), hanem a lágy, az pont egy érthetetlen bonyolítása az egész történetnek. Mintha direkt akarnák követhetetlenné tenni.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amugy most ez minek?
Hypersoft meg superhard? És lesz tényleg olyan pálya ahol ezeket használják is majd?

Furcsa, hogy ugy tűnik nincs a vezetésbe legalább egy két hozzáértő ember. Minden jelentéktelen szart változtatnak, jobbra balra, közben pont azt nem látják miért egy langyos fos az F1 most már 4 éve. Én elhiszem, hogy van egy “keménymag” rajongó tábor, akik bármit néznek ha az F1-es logó van rajta. Carryék őket akarják megcélozni, legalábbis gondolom, de egyszer csak eljön az a pont amikor majd nekik is kevés lesz ez. Akkor mit csinál majd berecz andrás?

A cinizmus ellenére, nem a sport ellen beszélek, nagyon nagy rajongó voltam anno. Igazából még 5-6 évvel ezelőtt is rendszeresen néztem. Engem a Forma1 vezetett be a motorsportok világába. Nagyon elszomorító látni, hogy mi lett belőle...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Még legyen vagy nyolcféle! #facepalm

Mikey
A Pride-ra készülnek ezzel a szivárvánnyal vagy mi a f@sz van? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Még legyen vagy nyolcféle! #facepalm
Mikey
+ az esőgumik ha jól gondolom
Erre elbaszni valakinek az időt most komolyan!!!
gaben
Jól gondolod. 😊 Agyrém.

| A lájk a Truexszel kapcsolatos megjegyzésre ment! |
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Még legyen vagy nyolcféle! #facepalm
Mikey
+ az esőgumik ha jól gondolom
Erre elbaszni valakinek az időt most komolyan!!!

Amúgy Truex szép szezont nyomott!

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Még legyen vagy nyolcféle! #facepalm
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 468
Utolsó 100 kört néztem. Legalább egy denveri csapat nyert tegnap. 😀
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
 twitter.com/DrewLitton/status/932497656303165440
😀😀😀
Broncos topicban lehet nem értené mindenki..
JA és Toyota természetesen, nem Chevy.
dawyd728
Ez zseniális. 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
 twitter.com/DrewLitton/status/932497656303165440
😀😀😀
Broncos topicban lehet nem értené mindenki..
JA és Toyota természetesen, nem Chevy.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
meglepetés! ja nem.
slowmotion
Viszont Larsontól nagyon szép volt, hogy a végén nem szólt bele Truex Jr. és Busch csatájába, pedig mindkettejüket simán tudta volna előzni. (Én mondjuk tuti lesz*rtam volna a helyében.)
Mikey
szerintem pl Chase is leszarta volna a helyében, de Larson már volt elsőbálozó, úgyhogy... 😊

basszus, most gondoltam csak bele, hogy nem tudom, jövőre az örökmásodiknak szurkoljak-e, vagy maradjak a 24-es kocsinál. picsku, és csak három hónapom van dönteni...
slowmotion
Chase szerintem falnak is szorította volna őket. 😊

Én is kezdek bajban lenni, Denny mögött nagy a tömörülés. Azt már tudom hogy egyértelműen Blaney lesz a második kedvenc és Chase visszaesik a harmadik helyre. De Jones is végre JGR autóban lesz, a #88-asban Bowman, a #43-asban Bubba... azt hiszem ilyen az, amikor az ember sok xfinity Seriest néz és sokakat megkedvel. 😀