Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
meglepetés! ja nem.
slowmotion
Viszont Larsontól nagyon szép volt, hogy a végén nem szólt bele Truex Jr. és Busch csatájába, pedig mindkettejüket simán tudta volna előzni. (Én mondjuk tuti lesz*rtam volna a helyében.)
Mikey
szerintem pl Chase is leszarta volna a helyében, de Larson már volt elsőbálozó, úgyhogy... 😊

basszus, most gondoltam csak bele, hogy nem tudom, jövőre az örökmásodiknak szurkoljak-e, vagy maradjak a 24-es kocsinál. picsku, és csak három hónapom van dönteni...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
meglepetés! ja nem.
slowmotion
Viszont Larsontól nagyon szép volt, hogy a végén nem szólt bele Truex Jr. és Busch csatájába, pedig mindkettejüket simán tudta volna előzni. (Én mondjuk tuti lesz*rtam volna a helyében.)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
meglepetés! ja nem.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
A hülye playoff rendszer ellenére mindhárom sorozatban az lett a bajnok, aki -- szerintem -- leginkább megérdemelte. Csak van némi igazság is a sportban.

Messze van február 16. 😕
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Tény hogy nagyon tehetséges versenyzők veszik át a helyüket Jones és Bowman személyében, de (nagyon) fura lesz nélkülük a Cup Series. 😕
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Hamlin 1-1 Elliott
Mikey
és Elliott mennyivel szebben csinálta, nem állította bele a falba, pedig simán megtehette volna
slowmotion
Csak rászorította a falra. Nem tudom miért elegánsabb. 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Hamlin 1-1 Elliott
Mikey
és Elliott mennyivel szebben csinálta, nem állította bele a falba, pedig simán megtehette volna
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Hamlin 1-1 Elliott
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Go Denny go!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Ez a faszi nem ember! A videó a lényeg!
 www.p1race.hu/hir/marquez_feltem_zarcotol_ezert_hibaztam_video_20171112
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
KURVA ANYÁD LORENZO. Meg Marquez, Meg minden spanyol. Annyira, de annyira lehetett tudni hogy összefognak boronálni..Vicc. Le a kalappal a Ducati&Dovizioso előtt, eszméletlen jól csinálták! Fel se tudom fogni hogy mi fog kapni Lorenzo ha fog kapni valamit, illetve mekkora nyomás lehetett Dovin. Én már rég szétrobbantam volna a verseny közbe. 😊
Mindenesetre le a kalappal Marc előtt hatalmas versenyző, a házamat rámerem tenni hogy még talán Agostini rekordját is megdöntheti, de Rossiét tuti.

Szerkesztette: Coolearie

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Sajnos, megint elérkeztünk az utolsó futamhoz, immáron sko-sok éve.. 😕
Valencia, Spanyolország, Marquez, Dovizioso, VB cím, kétesély röviden így erről ennyit.
Ahhoz hogy Andrea nyerjen, Marcnak nem szabad 12. helynél jobb helyen végezni, iszonyat kicsinek látom az esélyét, (hacsak valaki nem löki ki, vagy elesik 😉)..Ez az év is rengeteg plot twistet tartogatott, ismét egy jó éven vagyunk túl nézők, aztán remélem az offseasonben lesz még bőven-bőven meglepi.
Srácok, ti hogy vagytok ezzel?
Coolearie
Gondolom ha direkt kilökik Márquezt, akkor kilökik Dovit is. 😉
Egyébként meg ha célba ért idén, sosem volt 6-on kívül, így egy 12-nél rosszabb szereplés eléggé valószínűtlen.
Sobri Jóska
Rossi okos az utolsó körben teszi ki csak véletlenül 😀 ne legyen esély revansra. Mondjuk ahhoz közel kell lenni , meg igazi gecinek.
Toca
Valenciában élve nem jutna ki a kapun 😊
NB2
Elmotorozik simán 😀
Toca
Mint ŐsRossi drukker mondom, nagyot csalódnék benne, ha meglépne egy ilyet. Az borititékolható, hogy ha össze akadnak a pályán, nem fog kesztyűs kézzel bánni vele, de azt gondolom, a sportszerűség határain belül kellene maradnia.

Ráadásul ugye, ha csak nem épp a 11. helyért csatáznak az utolsó körökben(eléggé valószínütlen forgatókönyv), Marquez simán megteheti, hogy ha érzi hogy az olasznál elgurult a gyógyszer, egyszerűen hagyja a picsába és mondjuk begurul a nyolcadik helyen mögötte. És Dovi akármit csinál, Marquez bajnok.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Sajnos, megint elérkeztünk az utolsó futamhoz, immáron sko-sok éve.. 😕
Valencia, Spanyolország, Marquez, Dovizioso, VB cím, kétesély röviden így erről ennyit.
Ahhoz hogy Andrea nyerjen, Marcnak nem szabad 12. helynél jobb helyen végezni, iszonyat kicsinek látom az esélyét, (hacsak valaki nem löki ki, vagy elesik 😉)..Ez az év is rengeteg plot twistet tartogatott, ismét egy jó éven vagyunk túl nézők, aztán remélem az offseasonben lesz még bőven-bőven meglepi.
Srácok, ti hogy vagytok ezzel?
Coolearie
Gondolom ha direkt kilökik Márquezt, akkor kilökik Dovit is. 😉
Egyébként meg ha célba ért idén, sosem volt 6-on kívül, így egy 12-nél rosszabb szereplés eléggé valószínűtlen.
Sobri Jóska
Rossi okos az utolsó körben teszi ki csak véletlenül 😀 ne legyen esély revansra. Mondjuk ahhoz közel kell lenni , meg igazi gecinek.
Toca
Valenciában élve nem jutna ki a kapun 😊
NB2
Elmotorozik simán 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Sajnos, megint elérkeztünk az utolsó futamhoz, immáron sko-sok éve.. 😕
Valencia, Spanyolország, Marquez, Dovizioso, VB cím, kétesély röviden így erről ennyit.
Ahhoz hogy Andrea nyerjen, Marcnak nem szabad 12. helynél jobb helyen végezni, iszonyat kicsinek látom az esélyét, (hacsak valaki nem löki ki, vagy elesik 😉)..Ez az év is rengeteg plot twistet tartogatott, ismét egy jó éven vagyunk túl nézők, aztán remélem az offseasonben lesz még bőven-bőven meglepi.
Srácok, ti hogy vagytok ezzel?
Coolearie
Gondolom ha direkt kilökik Márquezt, akkor kilökik Dovit is. 😉
Egyébként meg ha célba ért idén, sosem volt 6-on kívül, így egy 12-nél rosszabb szereplés eléggé valószínűtlen.
Sobri Jóska
Rossi okos az utolsó körben teszi ki csak véletlenül 😀 ne legyen esély revansra. Mondjuk ahhoz közel kell lenni , meg igazi gecinek.
Toca
Valenciában élve nem jutna ki a kapun 😊
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Sajnos, megint elérkeztünk az utolsó futamhoz, immáron sko-sok éve.. 😕
Valencia, Spanyolország, Marquez, Dovizioso, VB cím, kétesély röviden így erről ennyit.
Ahhoz hogy Andrea nyerjen, Marcnak nem szabad 12. helynél jobb helyen végezni, iszonyat kicsinek látom az esélyét, (hacsak valaki nem löki ki, vagy elesik 😉)..Ez az év is rengeteg plot twistet tartogatott, ismét egy jó éven vagyunk túl nézők, aztán remélem az offseasonben lesz még bőven-bőven meglepi.
Srácok, ti hogy vagytok ezzel?
Coolearie
Gondolom ha direkt kilökik Márquezt, akkor kilökik Dovit is. 😉
Egyébként meg ha célba ért idén, sosem volt 6-on kívül, így egy 12-nél rosszabb szereplés eléggé valószínűtlen.
Sobri Jóska
Rossi okos az utolsó körben teszi ki csak véletlenül 😀 ne legyen esély revansra. Mondjuk ahhoz közel kell lenni , meg igazi gecinek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Sajnos, megint elérkeztünk az utolsó futamhoz, immáron sko-sok éve.. 😕
Valencia, Spanyolország, Marquez, Dovizioso, VB cím, kétesély röviden így erről ennyit.
Ahhoz hogy Andrea nyerjen, Marcnak nem szabad 12. helynél jobb helyen végezni, iszonyat kicsinek látom az esélyét, (hacsak valaki nem löki ki, vagy elesik 😉)..Ez az év is rengeteg plot twistet tartogatott, ismét egy jó éven vagyunk túl nézők, aztán remélem az offseasonben lesz még bőven-bőven meglepi.
Srácok, ti hogy vagytok ezzel?
Coolearie
Mivel MM-nek szurkolok, ezért ne lökjék ki😊 Olyan szempontból pocsék érzés, hogy Dovi megérdemelné, de ne MM ellenében nyerjen 😊
Reménykedek, hogy a 2 másik géposztályban izgalmas csaták lesznek, jó versenyt akarok😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Sajnos, megint elérkeztünk az utolsó futamhoz, immáron sko-sok éve.. 😕
Valencia, Spanyolország, Marquez, Dovizioso, VB cím, kétesély röviden így erről ennyit.
Ahhoz hogy Andrea nyerjen, Marcnak nem szabad 12. helynél jobb helyen végezni, iszonyat kicsinek látom az esélyét, (hacsak valaki nem löki ki, vagy elesik 😉)..Ez az év is rengeteg plot twistet tartogatott, ismét egy jó éven vagyunk túl nézők, aztán remélem az offseasonben lesz még bőven-bőven meglepi.
Srácok, ti hogy vagytok ezzel?
Coolearie
Gondolom ha direkt kilökik Márquezt, akkor kilökik Dovit is. 😉
Egyébként meg ha célba ért idén, sosem volt 6-on kívül, így egy 12-nél rosszabb szereplés eléggé valószínűtlen.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sajnos, megint elérkeztünk az utolsó futamhoz, immáron sko-sok éve.. 😕
Valencia, Spanyolország, Marquez, Dovizioso, VB cím, kétesély röviden így erről ennyit.
Ahhoz hogy Andrea nyerjen, Marcnak nem szabad 12. helynél jobb helyen végezni, iszonyat kicsinek látom az esélyét, (hacsak valaki nem löki ki, vagy elesik 😉)..Ez az év is rengeteg plot twistet tartogatott, ismét egy jó éven vagyunk túl nézők, aztán remélem az offseasonben lesz még bőven-bőven meglepi.
Srácok, ti hogy vagytok ezzel?

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Almirola váltja Danicát jövőre a #10-es Fordban. Cseberből vederbe.
Mikey
Hip-hip hurrá! Egyszerre két idegesítő kolonctól szabadulok meg.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Almirola váltja Danicát jövőre a #10-es Fordban. Cseberből vederbe.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 900 — Deion Sanders for president!
Élvezetes volt a tegnapi texasi verseny.
Egy hely maradt fent Homesteadre, nagy harc lesz érte Phoenixben.
Az eddigi három "döntős" közül Harvicknak szurkolnék...
Mikey
Csakis BRAD! Had legyen sok móka és kacagás. Ha már mindenképp muszáj valamelyiknek nyerni akkor meg Truex.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Élvezetes volt a tegnapi texasi verseny.
Egy hely maradt fent Homesteadre, nagy harc lesz érte Phoenixben.
Az eddigi három "döntős" közül Harvicknak szurkolnék...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
Massa bejelentette hogy visszavonul. Megint. Remélem most tényleg.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egy kis Force India :
Pereznek egy inkább kezd Ocon a nyakára jönni, hiába ő az első számú pilóta :
Ocon Spa-tól (azokon a pályákon amin már vezetett tavaly), 5-2-re veri a mexikóit. míg előtte 8-2 volt Pereznek.
Idén már a francia vezetett ugye vezetett minden pályán, jövőre pedig már Ocon átveheti a jobb pilóta szerepét.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Forma1: senki nem nézte? Jó kis crash volt az elején, azért néha Vettel fejére lehetne koppintani, hogy ne vezetgesse már ki az embereket a pályáról, mert itt bizony ő miatta volt a crash. Viszont az általam agyon ismételt secondoryk közti különbség megint kiütközött. Haminak kellett Bottas és ő megcsinálta. Rajkó labdába se rúgott, ott ahol Vettel pole-t csinált és feljött a 4. helyre a 19.ről!
NB2
Kiminek mit kellett volna tennie ebben az esetben, illetve mit tett igazából Bottas?

Persze nem volt álomteljesítmény Kimitől, hogy "csak" 3. lett, de nem nagyon látom, hogy "secondaryként" miben vallott kudarcot ezen a versenyen. Elrontotta a rajtját, ez tény, de verseny közben, ebben a helyzetben, sokat nem tehetett, ahogy Bottas se tett igazából, hiszen az első körtől a végéig ott csücsült az ölébe hullott 2. helyen, Kimi visszajött a helyére, aztán csak kocsikáztak kvázi légüres térben és ennyi, várták, hogy mit csinál a két fontos hátul, de végül egyikükre se volt szükség...
StormST
abban bízom hogy felszabadultabb utolsó két futam lesz. Bottas behúzza vajon a második helyet az összetettben?
gamerkr
Benne van a pakliban, bár én remélem, hogy Vettel megtartja a 2. helyet, szerintem úgy lenne igazságos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!