Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
@gaben!

Smithfield Foods looks to return to Petty team; Bubba in the #43? Chevy?

Szerintem nagyon jól járna az RPM, ha Wallace Jr. váltaná Almirolát. 😉 Helyből a no.2 kedvenc lenne a #43-as.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Räikkönen hosszabbított a Ferrarival, jövőre is náluk fog szenvedni versenyezni.

Jövőre alázni fog!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nakagami 2018-tól jön Cal mellé csapattársnak 😊
Coolearie
hát kíváncsi vagyok... Valahogy sose győzött meg a srác.Oké hogy nem nyert bajnoki cím(ek)et, futamot se sokat(mennyit, egyet kettőt?), de igazából még odáig se jutott el hogy egyáltalán esélyesként legyen tekintve mondjuk egy bajnoki címért folyó harcban.
| most komolyan, mikor volt utoljára versenyképes japán versenyző a GPben? Kato óta esetleg Tamadát, nagyon max Ukawát lehetne említeni. Ők legalábbis nyertek futamokat, de mondjuk ezek is az ezredforduló elején voltak, nem mostanában. A bajnoki címtől meg ők is fényévekre voltak |
Cowboykarcsi90
Elég egyszerű az oka.
Takaaki viszi magával az Idemitsu "szellem" képviseletét ami egyben ezálltal több fiyelmet is kap ezek után, mármint az Idemitsu képviselet, LCR szponzori csapat kap 2 versenyzőt újra mint pár éve, a Dorna is jól járt mert kap egy versenyzőt aki ázsiából való ezzel mégnagyobb figyelmet tud talán kipréselni az Asia Talent Cup sorozatokból meg ilyen betétfutamokból(?), a Honda kap egy hazai versenyzőt, aki azért nem olyan rossz, voltak momentumai, ja és Nakagami is felülhet végre egy GP-s technikára. Röviden ennyi, inkább marketing szempontból éri meg, mint teljesítménybeli élményekben.
Coolearie
Mindent értek, köszönöm 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nakagami 2018-tól jön Cal mellé csapattársnak 😊
Coolearie
hát kíváncsi vagyok... Valahogy sose győzött meg a srác.Oké hogy nem nyert bajnoki cím(ek)et, futamot se sokat(mennyit, egyet kettőt?), de igazából még odáig se jutott el hogy egyáltalán esélyesként legyen tekintve mondjuk egy bajnoki címért folyó harcban.
| most komolyan, mikor volt utoljára versenyképes japán versenyző a GPben? Kato óta esetleg Tamadát, nagyon max Ukawát lehetne említeni. Ők legalábbis nyertek futamokat, de mondjuk ezek is az ezredforduló elején voltak, nem mostanában. A bajnoki címtől meg ők is fényévekre voltak |
Cowboykarcsi90
Elég egyszerű az oka.
Takaaki viszi magával az Idemitsu "szellem" képviseletét ami egyben ezálltal több fiyelmet is kap ezek után, mármint az Idemitsu képviselet, LCR szponzori csapat kap 2 versenyzőt újra mint pár éve, a Dorna is jól járt mert kap egy versenyzőt aki ázsiából való ezzel mégnagyobb figyelmet tud talán kipréselni az Asia Talent Cup sorozatokból meg ilyen betétfutamokból(?), a Honda kap egy hazai versenyzőt, aki azért nem olyan rossz, voltak momentumai, ja és Nakagami is felülhet végre egy GP-s technikára. Röviden ennyi, inkább marketing szempontból éri meg, mint teljesítménybeli élményekben.

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nakagami 2018-tól jön Cal mellé csapattársnak 😊
Coolearie
hát kíváncsi vagyok... Valahogy sose győzött meg a srác.Oké hogy nem nyert bajnoki cím(ek)et, futamot se sokat(mennyit, egyet kettőt?), de igazából még odáig se jutott el hogy egyáltalán esélyesként legyen tekintve mondjuk egy bajnoki címért folyó harcban.
| most komolyan, mikor volt utoljára versenyképes japán versenyző a GPben? Kato óta esetleg Tamadát, nagyon max Ukawát lehetne említeni. Ők legalábbis nyertek futamokat, de mondjuk ezek is az ezredforduló elején voltak, nem mostanában. A bajnoki címtől meg ők is fényévekre voltak |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nakagami 2018-tól jön Cal mellé csapattársnak 😊

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nézd meg mert jó volt nagyon. Most ez a Ring egyátalán nem volt Ducatifölény, gyakorlatilag a Honda keresztültaposott rajtuk. Kallio(!!) 10. Lett, érik a Smith-Kallio csere..

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Magát a versenyt nem láttam, csak a végeredményt meg a szalag címeket. Nem is néztem meg egy összefoglalót, meg semmit se, majd szépen lejön és kiélvezem teljes valójában 😀 Azt irják a Dovi-Marquez utolsó körös táncpárbaj nagyon patent volt 😀
Dovi idén nem rossz, azért 😀 😛 nem tudom most honnan jött ez neki, emlékszem anno amikor bekerült a gyári Hondához. Három év alatt nem nyert annyi futamot mint idén. Oké a 2009-2010es Honda nem volt wgy világverő masina, de pl. hogy 2011ben hogy nem jött neki össze pár dobogónál több... Amikor Stoner hülyére nyerte magát, de Pedrosa is nyert futamot abban az évben ha jol emlékszem.
Idén meg ezzel a teljesítménnyel legit kontender. Még ha az A1 Ringnél nem találni "Ducatibb" pályát, Marquezt egy utolsó körös csörtében lenyomni óriási fegyvertény. Bármilyen pályán, bármilyen körülmények között.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Basszameg mekkora futaam 😉 <3
Coolearie
nem volt gyenge, de MM-nek jobban örültem volna😊
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Basszameg mekkora futaam 😉 <3

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
lol azér az nem semmi hogy mi hamarabb tudjuk hogy Redding elmegy az apriliahoz mint Mezei, (most tudta meg 14:04perckor). Szégyen.
Coolearie
Biztos nincs otthon internet. Meg a melóhelyen se.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
lol azér az nem semmi hogy mi hamarabb tudjuk hogy Redding elmegy az apriliahoz mint Mezei, (most tudta meg 14:04perckor). Szégyen.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ápdét: Lowesnek megköszönik év végén és az Ő helyére jön Redding! Na Cool, ehhez mit szólunk? 😀
Sam megy a bratyó után a WSBK-ba? Szerencsétlen egy szezont kapott aztán mehet....
Cowboykarcsi90
Nah ez már jobban hangzik. Szerencsétlen Lowes, akart-akart de még ez a szint neki sok, visszamennék a helyébe a Speed-Up csapathoz és még 1-2 szezont fejelszteném magam..Lehet nem lesz igazam de van egy olyan sejtésem hogy Morbidellivel is ez lesz..:/
Reddinget meg láthatom az Aprilian. Jó lesz az a duó is-->Aleix-Scott 😀

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ápdét: Lowesnek megköszönik év végén és az Ő helyére jön Redding! Na Cool, ehhez mit szólunk? 😀
Sam megy a bratyó után a WSBK-ba? Szerencsétlen egy szezont kapott aztán mehet....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Miller a Pramac Ducatinál 2018tól. Szerintem hibát követ el a HRC hogy hogy elengedi a kötelékből. Remélem az olaszoknál összejön az ausztrálnak a dolog!
| Reddding MotoGP karrierjének ezzel kb. hivatalosan vége. Sajnálom, szerintem egy kimondottan jó versenyző, de rossz döntés volt eljönni a Marc VDStől.(Remélem Miller nem jár ugyanígy) |
Cowboykarcsi90
faszkivan
Coolearie
Redding vagy Miller miatt? 😊
Cowboykarcsi90
Mind a kettő. Miller világéletébe Hondan ült, a Pramac mint tudjuk egy 16-17es Ducatival megy..Maradjon a seggén ott a Marc csapatnál, Morbidelli úgy is jön mellé 2018ban. emellett meg sajnálom ha nem lesz Reddingnek melója, bár így(?) most ha Miller jön üres lesz az egyik ülés. (Swap?), mert amúgy meg imádom azt az angol faszt. Követem mindenhol, facebookon, instagaramon mittudomén még hol és nagyon egyéni ő is, egy karakteres imádnivaló figura. Petruxal ketten nagyon jó csapatot alkottak, nem hiába a két kedvenc csapatom a Pramac Racing meg a KTM..😊 😀 Persze messze van még az a szezon de nem várom..
Coolearie
Hát na, egyik sincs/lesz könnyű helyzetben. Miller nem elég hogy egy olyan csapatba kerül, aminek a versenyképessége azért eléggé hektikus évről évre, még lesz egy fasza csapat társa is, akit piszok nehéz lesz legyűrni. Szóval még azt sem lehet mondani, hogy ha a mezőny közepén - végén is fog menni, de referencia lesz hogy a csapattársát veri és kaphat egy jobb ajánlatot. Nagyon könnyen Redding "cipőjében" találhatja amúgy Ő is magát. Ráadásul nekem az sem egészen tiszta, hogy innen milyen előre lépési lehetőségi lennének. Ha a gyári pirosaknál üresedik egy hely, szinte biztos hogy Petruccit viszik, akkor meg marad valamelyik másik gyártó? De melyik? A Honda gyakorlatilag most mondott le róla, a Yamahánál is ott van a fiók csapat Zarcoval meg Folgerrel. Esetleg az underachiver Iannoneét elküldő Suzuki? A KTM nekem most nagyon tudatosnak tűnik, a mostani "developing" időszakhoz tökéletes az Espargaro - Smith páros, 2019 után meg akár egy az egyben felhozhatják az Oliveira - Binder (nem is gyenge) párost. Nagyon kíváncsi vagyok.
Én is bírom Reddinget 😊 Moto2ben az egyik kedvencem volt, én nagyon szorítottam neki 2013ban és ki tudja, ha összejön a bajnoki cím, Ő kapja a Monster Yamahás ülést nem Espargaro.... De az ujonc éve egyébként még egészen bíztató volt. Egy fos open Hondán hozta a középmezőny hátulját, a sokkal tapasztaltabb csapattárst, valamiy Nicky Haydent, sikerült vernie az év végén. Én nagyon pozitívan vártam a 2015ös évet, a saját csapatával és végre nem egy open géppel versenyezhetett, de igazából innen már csak lefelé ívelt a karrierje. A tavalyi igazolása a Pramachoz már nekem elvel kicsit kapkodósnak tűnt, bár simán verte Petrucci annyira nem tűnt vészesnek a helyzet(nem tudom hogy tudod e, ezért kapta idén Petrux a '17es gépet, megmondta a csapat, hogy aki előrébb végez év végén, az kapja a következő szezonban a harmadik gyári fejlesztésű gépet). Idén meg látjuk, teljes betli...
Könnyű így utólag okosnak lenni, de talán ha kicsit türelmesebb a Hondával, marad még mondjuk két szezont a MarcVDSnél. Egyrészt szerintem elve több bizalmat kapott volna ott, másrészt talán idénre már jobban hozzászokott volna géphez, több esély lett volna rá hogy felhívja magára a figyelmet egy egy kiugró teljesítménnyel. Ha most még vissza is kerül ide, kb. nulláról kell kezdeni mindent. Ki tudja Morbidelli nem talál e bele rögtön az elején?
A tanulság szerintem annyi, hogy ez is mutatja milyen rohadt nehéz eredményt elérni a VBn, sőt igazából akár csak eljutni a MotoGP-ig. Itt van egy egészen tehetséges versenyző, aztán egy rossz döntés miatt valószínűleg 4 szezon után vége a GP karrierjének.
| a rosszmájúság nem hagyja, hogy ne jegyezzem meg, hogy egy Karel Abraham féle "talentum" meg lassan egy évtizede van ott a rajtrácson... |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Miller a Pramac Ducatinál 2018tól. Szerintem hibát követ el a HRC hogy hogy elengedi a kötelékből. Remélem az olaszoknál összejön az ausztrálnak a dolog!
| Reddding MotoGP karrierjének ezzel kb. hivatalosan vége. Sajnálom, szerintem egy kimondottan jó versenyző, de rossz döntés volt eljönni a Marc VDStől.(Remélem Miller nem jár ugyanígy) |
Cowboykarcsi90
faszkivan
Coolearie
Redding vagy Miller miatt? 😊
Cowboykarcsi90
Mind a kettő. Miller világéletébe Hondan ült, a Pramac mint tudjuk egy 16-17es Ducatival megy..Maradjon a seggén ott a Marc csapatnál, Morbidelli úgy is jön mellé 2018ban. emellett meg sajnálom ha nem lesz Reddingnek melója, bár így(?) most ha Miller jön üres lesz az egyik ülés. (Swap?), mert amúgy meg imádom azt az angol faszt. Követem mindenhol, facebookon, instagaramon mittudomén még hol és nagyon egyéni ő is, egy karakteres imádnivaló figura. Petruxal ketten nagyon jó csapatot alkottak, nem hiába a két kedvenc csapatom a Pramac Racing meg a KTM..😊 😀 Persze messze van még az a szezon de nem várom..

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Miller a Pramac Ducatinál 2018tól. Szerintem hibát követ el a HRC hogy hogy elengedi a kötelékből. Remélem az olaszoknál összejön az ausztrálnak a dolog!
| Reddding MotoGP karrierjének ezzel kb. hivatalosan vége. Sajnálom, szerintem egy kimondottan jó versenyző, de rossz döntés volt eljönni a Marc VDStől.(Remélem Miller nem jár ugyanígy) |
Cowboykarcsi90
faszkivan
Coolearie
Redding vagy Miller miatt? 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Miller a Pramac Ducatinál 2018tól. Szerintem hibát követ el a HRC hogy hogy elengedi a kötelékből. Remélem az olaszoknál összejön az ausztrálnak a dolog!
| Reddding MotoGP karrierjének ezzel kb. hivatalosan vége. Sajnálom, szerintem egy kimondottan jó versenyző, de rossz döntés volt eljönni a Marc VDStől.(Remélem Miller nem jár ugyanígy) |
Cowboykarcsi90
faszkivan

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Miller a Pramac Ducatinál 2018tól. Szerintem hibát követ el a HRC hogy hogy elengedi a kötelékből. Remélem az olaszoknál összejön az ausztrálnak a dolog!
| Reddding MotoGP karrierjének ezzel kb. hivatalosan vége. Sajnálom, szerintem egy kimondottan jó versenyző, de rossz döntés volt eljönni a Marc VDStől.(Remélem Miller nem jár ugyanígy) |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
@gaben nem a karrierje első négy versenyén kell megváltania a világot, ugye? 😊 Ehhez képest sorrendben a 26., 19., 15. és 11. helyek kurvajók a nem túl acélos 43-assal.

---

Jövőre ez a szépség váltja az SS-t a Chevynél a Cup Seriesben:


Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
NASCAR:Mikey
A No. 43 is megérdemelne màr egy épkézlàb pilótàt.
gaben
Idén volt már négy versenyre... 😉
Mikey
Bennem nem hagyott nyomot, úgyhogy rákerestem.
Driver ---------- Races Wins Top5's Top10's LapsLed Laps Avg.Finish Avg.Start Poles
Richard Petty -- 1125 --192 ---526 ---676 ---48,125---295,936 11.35 -----9.7 -----115
Darrell Wallace Jr. 4 -----0------ 0 -------0------- 0 --------795 -----17.75 -----22.5 ----0
Kívánom, hogy fejlődjön!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
NASCAR:

jövőre William Byron vezeti az 5-ös számú Hendrick Chevyt. Váóváóváó!

Szimpi lesz így a HMS csapata a hétszeres bajnok Johnsonnal, valamint három 25 éven aluli gyerekkel, Elliottal, Bowmannal és Byronnal.

Gibbséknél is két kölyök lesz a két veterán mellett, Suárez és Jones, Blaney megy a Penskehez, jó lesz a 2018-as szezon.
Mikey
A No. 43 is megérdemelne màr egy épkézlàb pilótàt.
gaben
Idén volt már négy versenyre... 😉
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
NASCAR:

jövőre William Byron vezeti az 5-ös számú Hendrick Chevyt. Váóváóváó!

Szimpi lesz így a HMS csapata a hétszeres bajnok Johnsonnal, valamint három 25 éven aluli gyerekkel, Elliottal, Bowmannal és Byronnal.

Gibbséknél is két kölyök lesz a két veterán mellett, Suárez és Jones, Blaney megy a Penskehez, jó lesz a 2018-as szezon.
Mikey
A No. 43 is megérdemelne màr egy épkézlàb pilótàt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
NASCAR:

jövőre William Byron vezeti az 5-ös számú Hendrick Chevyt. Váóváóváó!

Szimpi lesz így a HMS csapata a hétszeres bajnok Johnsonnal, valamint három 25 éven aluli gyerekkel, Elliottal, Bowmannal és Byronnal.

Gibbséknél is két kölyök lesz a két veterán mellett, Suárez és Jones, Blaney megy a Penskehez, jó lesz a 2018-as szezon.

Már most rá vagyok zsongva a jövő évre, pedig még az ideiből is van 14 verseny. 😊
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Vállalom, hogy én írom be: Rossi megöregedett.
Rutinból a legnagyobb király, fejben elfogyott, nincs fókuszban, nem éhes, én nem tudom, de megöregedett.
Sobri Jóska
Jóska! Légy már önmagad: kiégett!
gdavid
Azért remélem hogy az Öreg is nyer még két bajnoki címet, ahogy Brady is nyert kettőt azután, hogy Józsi megaszondta' hogy biza, kiégett!
Cowboykarcsi90
Össze ne hasonlítsuk már a kettőt.
Az egyiket tolják minden felől, a Doktort meg sokszor a csapata is hátráltatja.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "