Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Alonso mindenidők egyik legjobbja, és nagyon remélem ott is fogják emlegetni akárhány címe is lesz.
JayB
A legnagyobb.... 😊
Az utolsó köre, már mekkora cliffhanger volt....McLaren is coming 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Alonso mindenidők egyik legjobbja, és nagyon remélem ott is fogják emlegetni akárhány címe is lesz.

Szerkesztette: JéBé
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ma is megnéztem a FormulaE-t. Mondjuk több előzés volt benne, mint az általam nézett forma1 és indy versenyekben😊 De ezek az überfos pályák....

Alonso: iszonyatosan szerencsétlen. Rosszkor került rossz helyre...Pedig egy iszonyatosan jó versenyző.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Vettel akkora egy kis suttyó. Legalább amikor nem önerőből nyer hanem megnyeretik vele ne játszaná az agyát. Csak idén másodjára csinálja ezt a ferka.
peach
Arra jöttem rá, hogy én nem lennék jó no.2 pilóta. Räikkönen helyében kb. most küldenék el mindenkit a francba.
Mikey
Az hogy gyorsabbak voltak a tobbiek tiszta palyan az csak egy dolog, az tegnap volt fontos. Az hogy lehet itt elozni, az egy masik dolog. Rai nyerhetett volna ha o fordul az elso kanyarban elsokent. Ham igy is orulhet, mert a red bull nehez falat lett volna itt. Szerencsere nem panaszkodhat. A merci sokkal jobb kiveve 3 palyan es annyi.

Rai meg ma mondhatna hogy gyorsabb voltam es lehetoseget se adtatok hogy megprobaljam megelozni ( nem valoszinu hogy sikerult volna ezen a palyan), de ovatosan kell fogalmaznia vagy csak magaban elkuldeni oket a picsaba, mert a valasz hamar jonne hogy az elmult 87 futambol ez a 6. eset hogy gyorsabb vagy mint Alo-nal vagy Vett-nel.
no
lehet tényleg Kiminek "kellett" volna nyernie, mert az elmúlt évek alapján 2005 óta aki nyert a Ringen, az nem lett bajnok abban az évben...



Alonso meg nagy tényleg király, adjanak már egy jó ülést alá!


több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 totalcar.hu/magazin/hirek/2017/07/28/eldolt_a_porsche_is_ott_hagyja_le_mans-t/
Kibaszott szánalmas!!!
gaben
pfff..Köcsög F-E..

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 645
 totalcar.hu/magazin/hirek/2017/07/28/eldolt_a_porsche_is_ott_hagyja_le_mans-t/
Kibaszott szánalmas!!!
gaben
Az orszagok sorra jelentik be hogy 30 ev mulva elektromos lesz csak, a gyartok szinten. Elkerulhetetlen.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
 totalcar.hu/magazin/hirek/2017/07/28/eldolt_a_porsche_is_ott_hagyja_le_mans-t/
Kibaszott szánalmas!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 645
Vettel akkora egy kis suttyó. Legalább amikor nem önerőből nyer hanem megnyeretik vele ne játszaná az agyát. Csak idén másodjára csinálja ezt a ferka.
peach
Arra jöttem rá, hogy én nem lennék jó no.2 pilóta. Räikkönen helyében kb. most küldenék el mindenkit a francba.
Mikey
Az hogy gyorsabbak voltak a tobbiek tiszta palyan az csak egy dolog, az tegnap volt fontos. Az hogy lehet itt elozni, az egy masik dolog. Rai nyerhetett volna ha o fordul az elso kanyarban elsokent. Ham igy is orulhet, mert a red bull nehez falat lett volna itt. Szerencsere nem panaszkodhat. A merci sokkal jobb kiveve 3 palyan es annyi.

Rai meg ma mondhatna hogy gyorsabb voltam es lehetoseget se adtatok hogy megprobaljam megelozni ( nem valoszinu hogy sikerult volna ezen a palyan), de ovatosan kell fogalmaznia vagy csak magaban elkuldeni oket a picsaba, mert a valasz hamar jonne hogy az elmult 87 futambol ez a 6. eset hogy gyorsabb vagy mint Alo-nal vagy Vett-nel.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Vettel akkora egy kis suttyó. Legalább amikor nem önerőből nyer hanem megnyeretik vele ne játszaná az agyát. Csak idén másodjára csinálja ezt a ferka.
peach
Arra jöttem rá, hogy én nem lennék jó no.2 pilóta. Räikkönen helyében kb. most küldenék el mindenkit a francba.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Vettel akkora egy kis suttyó. Legalább amikor nem önerőből nyer hanem megnyeretik vele ne játszaná az agyát. Csak idén másodjára csinálja ezt a ferka.
peach
egy rossz autóval szerintem itt ez hatalmas szó!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Vettel akkora egy kis suttyó. Legalább amikor nem önerőből nyer hanem megnyeretik vele ne játszaná az agyát. Csak idén másodjára csinálja ezt a ferka.
peach
azért nehéz dolga volt Vettelnek... ezt ne vegyük el tőle.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Vettel akkora egy kis suttyó. Legalább amikor nem önerőből nyer hanem megnyeretik vele ne játszaná az agyát. Csak idén másodjára csinálja ezt a ferka.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Ez most rohadt korrekt volt Hamiltontól!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Az egész futamon nincs semmi, végre lett volna egy Alo-Sainz csata, erre elkapcsolnak és pont az előzést nem láttuk...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Verstappen újabb fineszes manővere.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Jövőre három autót indít a Team Penske a Cup Seriesben, Ryan Blaney fogja vezetni a #12-es autót. Azaz végre lesz egy szimpatikus versenyzője a Penskenek. 😊

A megüresedő #21-es ülést pedig Paul Menard kapja. Ez mondjuk szvsz nem kicsi visszalépés a Wood tesóknak..

Lesz ám változás jövőre a Cup Seriesben rendesen. Junior, Kenseth, Jones, Blaney, Bowman, Menard és még lóg a levegőben Kahne és az #5-ös autó sorsa is, a #77-esé is... akik, amik így hirtelen eszembe jutnak.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Majd csak kidurran ez a FormulaE lufi is.
Opel meg talán megy a DTM-be.
gaben

lol

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Majd csak kidurran ez a FormulaE lufi is.
Opel meg talán megy a DTM-be.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
2/e Egy legyen mellette is😊 Az autók ha koccoltak és tört valami az elejéről, nem kellett a boxba jönni, sokkal strapabírók voltak. Pitty-putty szinte mindig volt😊
NB2
Mondjuk ez meg szerintem abból fakad, hogy az aero még nincs olyan szinten mint mondjuk az F1ben. Ahol ugye valamelyik kisebb elem elvesztése is, komoly hatással van az autó kezelhetőségére.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
De jó verseny volt a vasárnapi Brickyard 400! 😊

Legnagyobb jelenet volt, amikor az 1. helyen restartoló Truex Jr. megcsúszott és kilökte a 2. helyen restartoló Kyle Busch-t. 😀

A győztes személye pedig nettó meglepetés...
Mikey
az. Kahne semmit nem csinált kb egész évben. nyilván még ő is előbb nyer futamot, mint Chase, ez tökéletesen jellemzi Elliott idei évét (is).
kb olyan ez, mint amikor Gordonnak nem jött össze semmi, ha első helyen állt, akkor sárga zászló az utolsó körben, ha meg az élbolyban, akkor valaki arrébb tette és/vagy defekt.
több mint 6 éve
dawyd728 3 698
Kubika teszteli az idei renault a hétvégén. Ha jól fog menni neki palmer el is köszönhet a szerelőktől. Ennek a forgatókönyvnek szurkolok.
peach
Ne éld bele magad. Marketing fogás. Ha jobb kezével képes lenne a semminél többre, akkor f1-hez képest bohóckodáson kívül vitte volna vmi komolyabbra is az elmúlt években.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
1. Hatalmas veszteség ez a DTM-nek. Gyorsan be kell citálni valakit, mert "csak" BMW és Audi nem fogja elvinni a szériát (szerintem).
2. FormulaE. Ha épp ügyes voltam elkaptam a Digin 1-2 versenyt. Hááááát próbáltam megkedvelni, de nem sikerült😊
2/a Röhejes pályák voltak, kb 2 utcát lezártak, aztán hajrá. Értem én, hogy ezzel azt akarták mutatni, hogy ezekkel a verdákkal a városban is milyen jót lehet versenyezni, de a versenyautó alapban a versenypályára való. Nekem már ez hatalmas csalódás volt, egy Spa, Hockenheim de akár a Hungaroring után.
2/b Az autók hangja borzalmas😊
2/c Láttam már pár versenyt, de ha valaki előzni akart, nem egyszer tök simán berakta a kocsit azt a másik elengedte. Olyan, hogy az első autó esetleg zárta az ívet nagyon ritkán volt.
2/d Nem bír az autó csak kb 30 percet, aztán cserélni kell és 2! autóval kell letudni a kb max egy órás versenyt. Ha valakinek bedöglik az aksija, kimegy a másik autóért, de tuti, hogy nem tudja befejezni a versenyt, max rámegy a leggyorsabb körre. Bár céljuk, hogy egy autóval végigtolják.
2/e Egy legyen mellette is😊 Az autók ha koccoltak és tört valami az elejéről, nem kellett a boxba jönni, sokkal strapabírók voltak. Pitty-putty szinte mindig volt😊
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A Mercedes kiszáll 2018 végén a DTM-ből... Mennek a FormulaE-be, így a Forma1 mellé a német túraautó bajnokság már nem fér be.
Én megértem hogy a Mercinek gazdaságilag/marketing szempontból megéri a FormulaE, de pl engem olyan szinten nem tud izgatni ez az elektromos versenyszéria hogy csuhaj. Azt szívesebben nézném, ahogy a fű nő az udvarban.
Ezzel csak én vagyok ilyen "kőkorszaki"?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kubika teszteli az idei renault a hétvégén. Ha jól fog menni neki palmer el is köszönhet a szerelőktől. Ennek a forgatókönyvnek szurkolok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
De jó verseny volt a vasárnapi Brickyard 400! 😊

Legnagyobb jelenet volt, amikor az 1. helyen restartoló Truex Jr. megcsúszott és kilökte a 2. helyen restartoló Kyle Busch-t. 😀

A győztes személye pedig nettó meglepetés...