Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Satufék.. ROTFLMAO

 my.mixtape.moe/slropm.mp4
Apexen fékezett Hamilton. 65km/h-ról 53km/h-ra.

Eltiltani egy versenyről!!NÉGY!!!4444!!
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
biztos ilyen izgalmas lesz az F1 is

oh wait 😀
Cowboykarcsi90
Azért szerinten nem volt olyan rossz. 😛

Hamilton köcsög volt, de Vettel totál ugyan ezt játszotta a Red Bullos időkben szóval neki pláne számítania kéne az ilyenre + belső kameránál látszott, hogy Hami egyáltalán nem fékezett akkorát és előtte sem nyomta még neki rendesen, úgyhogy Vettelnek kellett volna jobban figyelni ahogy tette pl. utána a 2. indításnál ahol Hami még tovább ment lassan. Az viszont vicces volt, hogy Vettel nem értette, hogy mikor vezetett vesélyesen, azért csak nem gondolta, hogy ezt megussza büntetés nélkül. xD

Btw Monacot ki is szedhetjük a naptárból, ilyen egy király városi pálya ahol még előzni is lehet. Rég volt ilyen kaotikus izgalmas futam. 😊
Raven17
engem csak az érdekelne, hogy miért mindig Hamilton az, akit bántanak a csúnya versenytársak? Alonso, Rosberg, most Vettel. Szegény gyerek ez a Lajos, hogy mindig megtalálják, pedig olyan kultúráltan versenyez mindig.
Bronze League Hero
Már bocs, de ez hülyeség, hogy csak Hamit bántják, mert Vettel és Alonso sincs jóban és Rosberg helyett, meg lazán berakhatjuk Webbert és máris egálban vannak. 😀 Mindkettőben (3 ha Alonso is végre normális autóban ülne) megvan a győzni akarás bármi áron, eléggé adja magát, hogy ezek után egyik sincs jóban a csapattársával (ha az versenyképes ala Rosberg-Webber) vagy az aktuális riválisával és csinálnak olyanokat amik nem mindig teljesen sportszerűek, ez régen se volt másképp a nagyoknál sőőt.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
De az ahogy Vettel csinálta a dolgait, ez kb olyan, mintha egy osztályban mondjuk valaki sutyiba megdob egy papír galacsinnal, én meg felállok ott az óra közepén, és mindenki előtt jól pofán verem. Aztán csodálkozom hogy én miért kaptam bűntesét Ő meg miért nem.
Cowboykarcsi90
aki ilyen kis geci, az meg is érdemli.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
biztos ilyen izgalmas lesz az F1 is

oh wait 😀
Cowboykarcsi90
Azért szerinten nem volt olyan rossz. 😛

Hamilton köcsög volt, de Vettel totál ugyan ezt játszotta a Red Bullos időkben szóval neki pláne számítania kéne az ilyenre + belső kameránál látszott, hogy Hami egyáltalán nem fékezett akkorát és előtte sem nyomta még neki rendesen, úgyhogy Vettelnek kellett volna jobban figyelni ahogy tette pl. utána a 2. indításnál ahol Hami még tovább ment lassan. Az viszont vicces volt, hogy Vettel nem értette, hogy mikor vezetett vesélyesen, azért csak nem gondolta, hogy ezt megussza büntetés nélkül. xD

Btw Monacot ki is szedhetjük a naptárból, ilyen egy király városi pálya ahol még előzni is lehet. Rég volt ilyen kaotikus izgalmas futam. 😊
Raven17
Mondjuk szerintem inkább volt kaotikus mint izgalmas, de persze a végtelen vonatozásnál ez is jobb, ezt belátom én is 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Azért emberek, nem arról volt itt szó, hogy Hamilton satuféket ugrott mondjuk a célegyenes közepén(tehát egy olyan helyen ahol ugye semmi nem indokolná a fékezést). Igazából még fékezésről se nagyon lehet beszélni, inkább ugy írnám le a dolgot, hogy Vettel az ominózus kanyart már teljesen "verseny módban" vette be(fék-kanyarcsúcspont-kigyorsítás), Hamilton viszont nem(kb ugyanazzal a tempóval átcsorgott a kanyaron), a kigyorsításnál így hirtelen rácsúszott a német. A telemetriában ezek az adatok amúgy is megvannak, ezekbe az illetékes "versenybíróság" is belenézhet, amit gondolom meg is tettek. Két másodperc alatt látták hogy mit csinált az egyik és mit a másik versenyző. Ezért kapott büntetést Vettel, Hamilton pedig nem.
A hangsúly azon van, hogy a versenyző szabadon eldöntheti hogy a pálya adott szakaszán, az adott körülmények között, milyen sebességgel és milyen nyomvonalon halad, mindaddig amíg ezzel nem mást veszélyeztet. Hamilton a safety car alatt lassan ment át egy kanyaron. Az adott körülmények között ehhez minden joga meg van. Nem satufékezett, nem húzta rá a kocsit a másikra. Ő ott akkor úgy látta jónak hogy abban a kanyarban az a nyomvonal és az a sebesség a legmegfelelőbb. Igen látom és felfogom én is, hogy azon kívül hogy a németet szopassa semmi más célja nem volt ennek. Csak hogy ezt semmilyen objektív méréssel, vagy eljárással nem lehet bizonyítani. Pont ez a jó benne és ezért is csinálta most Hamilton, meg csinálták már előtte is százan, meg fogják is.
De az ahogy Vettel csinálta a dolgait, ez kb olyan, mintha egy osztályban mondjuk valaki sutyiba megdob egy papír galacsinnal, én meg felállok ott az óra közepén, és mindenki előtt jól pofán verem. Aztán csodálkozom hogy én miért kaptam bűntesét Ő meg miért nem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
biztos ilyen izgalmas lesz az F1 is

oh wait 😀
Cowboykarcsi90
Azért szerinten nem volt olyan rossz. 😛

Hamilton köcsög volt, de Vettel totál ugyan ezt játszotta a Red Bullos időkben szóval neki pláne számítania kéne az ilyenre + belső kameránál látszott, hogy Hami egyáltalán nem fékezett akkorát és előtte sem nyomta még neki rendesen, úgyhogy Vettelnek kellett volna jobban figyelni ahogy tette pl. utána a 2. indításnál ahol Hami még tovább ment lassan. Az viszont vicces volt, hogy Vettel nem értette, hogy mikor vezetett vesélyesen, azért csak nem gondolta, hogy ezt megussza büntetés nélkül. xD

Btw Monacot ki is szedhetjük a naptárból, ilyen egy király városi pálya ahol még előzni is lehet. Rég volt ilyen kaotikus izgalmas futam. 😊
Raven17
engem csak az érdekelne, hogy miért mindig Hamilton az, akit bántanak a csúnya versenytársak? Alonso, Rosberg, most Vettel. Szegény gyerek ez a Lajos, hogy mindig megtalálják, pedig olyan kultúráltan versenyez mindig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
biztos ilyen izgalmas lesz az F1 is

oh wait 😀
Cowboykarcsi90
Azért szerinten nem volt olyan rossz. 😛

Hamilton köcsög volt, de Vettel totál ugyan ezt játszotta a Red Bullos időkben szóval neki pláne számítania kéne az ilyenre + belső kameránál látszott, hogy Hami egyáltalán nem fékezett akkorát és előtte sem nyomta még neki rendesen, úgyhogy Vettelnek kellett volna jobban figyelni ahogy tette pl. utána a 2. indításnál ahol Hami még tovább ment lassan. Az viszont vicces volt, hogy Vettel nem értette, hogy mikor vezetett vesélyesen, azért csak nem gondolta, hogy ezt megussza büntetés nélkül. xD

Btw Monacot ki is szedhetjük a naptárból, ilyen egy király városi pálya ahol még előzni is lehet. Rég volt ilyen kaotikus izgalmas futam. 😊
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Nem azzal van a probléma, hogy Vettelt megbüntették, hanem azzal, hogy Hamilton semmit (értsd enyhébbet) sem kapott. Lehet magyarázni, de a befékezés ugyanolyan veszélyes, mint az ütközés. Ráadásul újraindítás előtt voltak, ilyenkor mindenki a másikhoz közel akar maradni. Arról nem beszélve, hogy Bottas másodszor teszi tönkre Raikkönen versenyét, ismét büntetlenül. (Nem kicsit nyomják a Mercit, de ez már nem tartozik a témához.)

Music City Miracle
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?
StormST
Az is lehetne egy tizes simán, de azért ne legyen már egy kategória azzal, hogy Vettel direkt ráhúzta az autót...
Geeri
Miért is? Mindkettő direkt volt és mindkettő veszélyeztetett másokat. Nálam teljesen ugyanaz, csak az egyik szándékos, a másik meg a dühből jött...
StormST
Hamilton nem lehet annyira foggyos hogy azzal a szándékkal lassítson hogy ütközzön a két autó, míg Vettel nem lehet annyira foggyos hogy ne látta előre, hogy ha onnan ráhúzza a kormányt ütközni fog a két autó. Szerintem ez nyilvánvaló különbség a szándékot tekintve.
Geeri
2003-ban a Nürburgringen Alonso megjátszotta azt, hogy direkt lassított egy szűk egyenesben már a féktáv előtt, mert érezte h a verseny végéig nem tudná tartani Coulthatdot, a skót meg félre is rántotta a fűre, ahol úgy megcsúszott h végül be is ragadt a kavicságyba. Alonso meg be is hozta a Renault-t így a 4. helyre.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?
StormST
Az is lehetne egy tizes simán, de azért ne legyen már egy kategória azzal, hogy Vettel direkt ráhúzta az autót...
Geeri
Miért is? Mindkettő direkt volt és mindkettő veszélyeztetett másokat. Nálam teljesen ugyanaz, csak az egyik szándékos, a másik meg a dühből jött...
StormST
Hamilton nem lehet annyira foggyos hogy azzal a szándékkal lassítson hogy ütközzön a két autó, míg Vettel nem lehet annyira foggyos hogy ne látta előre, hogy ha onnan ráhúzza a kormányt ütközni fog a két autó. Szerintem ez nyilvánvaló különbség a szándékot tekintve.
Geeri
Szerintem simán lehet annyira, a diffúzor apró sérülése nem számít annyit, mint egy letört első szárny, ráadásul még Vettelbe is beleszaladhattak volna hátulról...
StormST
Ezt azért így kurvára nem lehet kiszámítani. Főleg ezeknél az érzékeny forma autóknál.
Mint Ferrari drukker mondom, itt egyértelműen Vettel volt a paraszt, semmi értelme nem volt ennek. Persze, Hamiltont se kell sajnálni, ha egy kis geciskedésről van szó, de ez még pont az a fajta "ügyeskedés" ami belefér. Feszegeti a határokat, de nem lépi át. Az ilyen versenyzőket mondják ugye "dirty" driver-nek. Mondjuk pont Vettelnek gurul el a gyógyszere, amikor a Red Bull-os időkben Ő is mindig ugyan ezt csinálta a safety car mögött.
Akárhogy is nézem, lehet ügyeskedni, simlizni, megpróbálni a halálba idegesíteni a másikat, nem szép nem is sportszerű de ez egy ilyen szakma. Az hogy mellé hajtasz a másiknak, és szánt szándékkal belekoccolsz, ez mindig is büntetést érdemelt és ezután is azt fog. Nem is tudom mit gondolt Vettel(vagy tényleg ennyire Schumacherre akar hasonlítani?). Rohadtul örülhet hogy végül így is jol jött ki a dologból és a végén még növelte is az előnyét.
Még egy valamit a végére. Van egy kb. íratlan szabály, autó és motorversenyben egyaránt, mégpedig hogy mindig a hátul lévő figyel az előtte lévőre, nem pedig fordítva. Szóval reagál arra hogy hogy cselekszik mit dönt az előtte haladó pilóta. Egyetlen profi versenyen se fogsz olyat látni hogy az elöl haladó autós(de mondom írhatnék motorost is) azon fog idegeskedni, hogy a mögötte utazó vajon mit csinál, meg tud e állni, be tudja e venni a kanyart ésatöbbi.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
szerencsétlen Stroll

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?
StormST
Az is lehetne egy tizes simán, de azért ne legyen már egy kategória azzal, hogy Vettel direkt ráhúzta az autót...
Geeri
Miért is? Mindkettő direkt volt és mindkettő veszélyeztetett másokat. Nálam teljesen ugyanaz, csak az egyik szándékos, a másik meg a dühből jött...
StormST
Hamilton nem lehet annyira foggyos hogy azzal a szándékkal lassítson hogy ütközzön a két autó, míg Vettel nem lehet annyira foggyos hogy ne látta előre, hogy ha onnan ráhúzza a kormányt ütközni fog a két autó. Szerintem ez nyilvánvaló különbség a szándékot tekintve.
Geeri
Szerintem simán lehet annyira, a diffúzor apró sérülése nem számít annyit, mint egy letört első szárny, ráadásul még Vettelbe is beleszaladhattak volna hátulról...
StormST
Ugyanígy lehet defekt is ha kerülni próbálja, nem egyszer volt már rá példa...

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?
StormST
Az is lehetne egy tizes simán, de azért ne legyen már egy kategória azzal, hogy Vettel direkt ráhúzta az autót...
Geeri
Miért is? Mindkettő direkt volt és mindkettő veszélyeztetett másokat. Nálam teljesen ugyanaz, csak az egyik szándékos, a másik meg a dühből jött...
StormST
Hamilton nem lehet annyira foggyos hogy azzal a szándékkal lassítson hogy ütközzön a két autó, míg Vettel nem lehet annyira foggyos hogy ne látta előre, hogy ha onnan ráhúzza a kormányt ütközni fog a két autó. Szerintem ez nyilvánvaló különbség a szándékot tekintve.
Geeri
Szerintem simán lehet annyira, a diffúzor apró sérülése nem számít annyit, mint egy letört első szárny, ráadásul még Vettelbe is beleszaladhattak volna hátulról...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?
StormST
Az is lehetne egy tizes simán, de azért ne legyen már egy kategória azzal, hogy Vettel direkt ráhúzta az autót...
Geeri
Miért is? Mindkettő direkt volt és mindkettő veszélyeztetett másokat. Nálam teljesen ugyanaz, csak az egyik szándékos, a másik meg a dühből jött...
StormST
Hamilton nem lehet annyira foggyos hogy azzal a szándékkal lassítson hogy ütközzön a két autó, míg Vettel nem lehet annyira foggyos hogy ne látta előre, hogy ha onnan ráhúzza a kormányt ütközni fog a két autó. Szerintem ez nyilvánvaló különbség a szándékot tekintve.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?
StormST
Az is lehetne egy tizes simán, de azért ne legyen már egy kategória azzal, hogy Vettel direkt ráhúzta az autót...
Geeri
Miért is? Mindkettő direkt volt és mindkettő veszélyeztetett másokat. Nálam teljesen ugyanaz, csak az egyik szándékos, a másik meg a dühből jött...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?
StormST
Az is lehetne egy tizes simán, de azért ne legyen már egy kategória azzal, hogy Vettel direkt ráhúzta az autót...

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nevetséges...

Dangerous driving? Mert satuféket nyomni a kanyar közepén az nem veszélyes?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vettelt ezután nem kellene kizárni? Hamilton se volt korrekt, de ezt a reakciót retorzió nélkül hagyni precedenst teremtene mások veszélyeztetésének.
Geeri
Kihívják Hamiltont, hogy megigazítsák a gallért, és mit ad isten erre pont akkor 10mp Vettelnek. Mekkora beszariság.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vettelt ezután nem kellene kizárni? Hamilton se volt korrekt, de ezt a reakciót retorzió nélkül hagyni precedenst teremtene mások veszélyeztetésének.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
biztos ilyen izgalmas lesz az F1 is

oh wait 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
megint jó a Motogp
Heisman Trophy
Mindig 😀

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 675 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
megint jó a Motogp

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vinales...
Itt a nagy lehetőség, meg kéne ragadnia a Doktornak....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
mostanában nem tudtam nézni a moto3-at, hát ezt most megérte megnézni 😊
what a race!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
11.00 Moto3
13.00 Motogp
14.20 Moto2
15.00 forma1
17.30 wtcc
18.30 wtcc
19.00 indycar

érdekes hétvége lesz 😊
NB2
már csak akkor lehetne jobb ha mondjuk este tíztől befigyelne még egy kis football is 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!