NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Cowboy: Ha esetleg úgy alakulnának a dolgok hogy legyen időm, eljössz Spielbergbe a futamra? 😀

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Az év legnagyobb versenye holnap 15:00.
A tavalyit nehéz lesz überelni és külön kívàncsi leszek Jackie Chan csapatàra.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Dovi interjúszobában mondta, nem ők gyorsultak. A motor ugyanaz, mint a francia nagydíjon, ahol félpercet kaptak. Teszteken és pénteken is rossz érzései voltak a motoron. Egy körön továbbra is lassúak. Egyszerűen a meleg, az új gumi és az aszfalt karaktere adták össze, h mindenkinek spórolni kellett. Meg is jegyezte, soha nem nyert még versenyt, ahol ennyire elmaradhatott a 100%-tól. Azzal nyert, ahogyan tudta kímélni a gumikat. Többször is kihangsúlyozta, h nem szabad ebből az eredményből kiindulni. Mugello pedig mindig is feküdt a Ducatinak. Realistán áll a dolgokhoz, a motornak 4 versennyel ezelőtti hiányosságai továbbra is megvannak, ezért nem is gondol a vb összetettre. .
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 940 — nabege2@yahoo.com
Na erre fkgadott valaki? Hogy Dovi megnyeri ezt is? Az első két győzeleme között hét év telt el, most meg most meg zsinorban két futamon 😀 Ha valaki szezon előtt azt mondja, hogy Dovinak idén előbb lesz meg a második győzelme, mint Rossinak és Lorenzonak az első, biztos kiröhögöm.
Ezzel együtt, szerintem továbbra is Vinales és Marquez a két reális contender.
Rossi sajna egyre kevésbé. Ha Assenben se tud villantani valamit, onnan akár el is dőlhet a dolog, mert sorba jönnek majd azok a versenyek, amik "tradícionálisan" nem Rossi pályák.
Le lesz töltve ez is, ha másért nem is Zarco ugy látom megint penge voét 😊
Cowboykarcsi90
Ducatti, Barcelonában? Esélytelen... mondtam volna év elején😊 Eléggé meglepett engem is. A következő 3 verseny eldönti, hogy Dovival tényleg számolni kell vagy csak véletlen. Ami viszont talány, hogy a gyári yamahákkal mi volt. Bár nekem mindig talány, mikor a szatelit versenyző veri a gyárit😊 Tegnap megint az volt. Zarco, Folger simán elől, Rossi, Vinales szenvedve hátul. Lorenzot sem értettem. Az elején csont nélkül első, aztán megint úgy esik vissza, hogy rossz nézni. Azt hittem 10. helyig meg sem áll😊 Erre mi történik? A futam végére magára talál, azt ha még van 3 kör még lehet Pedrosa is meglett volna.
Rossinak amúgy szerencséje van, hogy van Dovi és a 2 perec a 2 hondástól, mert már most integethetne a vb címnek, akkora lenne a lemaradása.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Force-India lúzerek gyülekezete 😀
NB2
ennek itt még közel sincs vége.. Ocon joggal van felháborodva sztem.
gamerkr
Mondjuk a FI főnök helyében ráüvöltöttem volna Perezre, hogy engedd el!
Viszont Vettelnek nem volt szerencséje, mert ha nem a 2 FI van előtte akkor itt sima dobogó!
NB2
Megértem, amit írsz.
Szvsz azért nem lesz komoly következménye a dolognak, mert Perez több milliót eurót hoz a Force India ktgvetésébe évente. Topcsapat szintjét megütő pilóta szvsz, aki mögött ennyi della van és nem élcsapatnál versenyez nincs igazán másik, így ahogy mondtam, sztem komolyan nem lesz elővéve.
Még akkor is ha most tényleg nem volt éppen csapatjátékos.
empty taxi
Én is olvastam ezt ma reggel, ez nyilván árnyalja a képet, de...
12 körrel voltak idősebbek a gumijai, miután nem tudta kihasználni a lekörözött versenyző okozta kalamajkát én utasítottam volna, hogy engedje el Ocont. Adok Oconnak 5-6 kört ha megelőzi, akkor övé a siker, ha nem TO és adja vissza a helyet Pereznek. Amúgy az Ocon-Ricc csata lehet, hogy crash és akkor Perez röhögve bejön 3.nak. Ha ügyesek mindenki megkaphatta volna a magáét. Most meg:
-Perez: lejáratta magát, mert nem tudott előzni, nem volt igaza, szembe ment a csapattal
-Ocon: maradt a helyén, nem tudta kihasználni a gumielőnyt, lehet elesett egy 3. helytől, ráadásul a csapat és a versenyző társával is megromolhat a viszony
NB2
Volt is egy ilyen javaslat, csak Perez makacs volt, ennek eredményeképpen szarul jött ki belőle a teljes Force India.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 940 — nabege2@yahoo.com
Force-India lúzerek gyülekezete 😀
NB2
ennek itt még közel sincs vége.. Ocon joggal van felháborodva sztem.
gamerkr
Mondjuk a FI főnök helyében ráüvöltöttem volna Perezre, hogy engedd el!
Viszont Vettelnek nem volt szerencséje, mert ha nem a 2 FI van előtte akkor itt sima dobogó!
NB2
Megértem, amit írsz.
Szvsz azért nem lesz komoly következménye a dolognak, mert Perez több milliót eurót hoz a Force India ktgvetésébe évente. Topcsapat szintjét megütő pilóta szvsz, aki mögött ennyi della van és nem élcsapatnál versenyez nincs igazán másik, így ahogy mondtam, sztem komolyan nem lesz elővéve.
Még akkor is ha most tényleg nem volt éppen csapatjátékos.
empty taxi
Én is olvastam ezt ma reggel, ez nyilván árnyalja a képet, de...
12 körrel voltak idősebbek a gumijai, miután nem tudta kihasználni a lekörözött versenyző okozta kalamajkát én utasítottam volna, hogy engedje el Ocont. Adok Oconnak 5-6 kört ha megelőzi, akkor övé a siker, ha nem TO és adja vissza a helyet Pereznek. Amúgy az Ocon-Ricc csata lehet, hogy crash és akkor Perez röhögve bejön 3.nak. Ha ügyesek mindenki megkaphatta volna a magáét. Most meg:
-Perez: lejáratta magát, mert nem tudott előzni, nem volt igaza, szembe ment a csapattal
-Ocon: maradt a helyén, nem tudta kihasználni a gumielőnyt, lehet elesett egy 3. helytől, ráadásul a csapat és a versenyző társával is megromolhat a viszony
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Azért azt meg kell jegyezni, hogy idén Vettel kemény kiteszi a ....csét az asztalra. Naggggyon keményeket előz és (eddig) mindig jól jött ki belőle. Nem örültem, hogy a Ferkához jött, de azért jobban kedvelem mint 2 éve.
dugo93
Előbb utóbb csatt lesz a vége. Most is ahogy bevetődött a két force india mellé az 1-esben elég kamikaze volt, szerencséje, hogy ocon figyelt. Mellesleg egy büntit is mrgúszott mert leterelte a franciát. Nem az első volt neki idén, hogy röfögött a malac....
peach
Milyen büntit? Ne viccelj már... Persze, nézzünk csak vonatozást, az jobb lenne, igaz? : D Ezekkel az autókkal épp elég előzni, úgyhogy inkább örüljünk, hogy vannak páran, akik legalább vállalják a kerék kerék elleni csatákat.

Music City Miracle
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Azért azt meg kell jegyezni, hogy idén Vettel kemény kiteszi a ....csét az asztalra. Naggggyon keményeket előz és (eddig) mindig jól jött ki belőle. Nem örültem, hogy a Ferkához jött, de azért jobban kedvelem mint 2 éve.
dugo93
Előbb utóbb csatt lesz a vége. Most is ahogy bevetődött a két force india mellé az 1-esben elég kamikaze volt, szerencséje, hogy ocon figyelt. Mellesleg egy büntit is mrgúszott mert leterelte a franciát. Nem az első volt neki idén, hogy röfögött a malac....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Azért azt meg kell jegyezni, hogy idén Vettel kemény kiteszi a ....csét az asztalra. Naggggyon keményeket előz és (eddig) mindig jól jött ki belőle. Nem örültem, hogy a Ferkához jött, de azért jobban kedvelem mint 2 éve.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Force-India lúzerek gyülekezete 😀
NB2
ennek itt még közel sincs vége.. Ocon joggal van felháborodva sztem.
gamerkr
Mondjuk a FI főnök helyében ráüvöltöttem volna Perezre, hogy engedd el!
Viszont Vettelnek nem volt szerencséje, mert ha nem a 2 FI van előtte akkor itt sima dobogó!
NB2
Megértem, amit írsz.
Szvsz azért nem lesz komoly következménye a dolognak, mert Perez több milliót eurót hoz a Force India ktgvetésébe évente. Topcsapat szintjét megütő pilóta szvsz, aki mögött ennyi della van és nem élcsapatnál versenyez nincs igazán másik, így ahogy mondtam, sztem komolyan nem lesz elővéve.
Még akkor is ha most tényleg nem volt éppen csapatjátékos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
hihetetlen hogy egyszer lenne szar a ferrari, persze hogy az összes többi csapat balfaszkodik

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 940 — nabege2@yahoo.com
Force-India lúzerek gyülekezete 😀
NB2
ennek itt még közel sincs vége.. Ocon joggal van felháborodva sztem.
gamerkr
Mondjuk a FI főnök helyében ráüvöltöttem volna Perezre, hogy engedd el!
Viszont Vettelnek nem volt szerencséje, mert ha nem a 2 FI van előtte akkor itt sima dobogó!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Sergio ritka nagy segg volt most, elvett a saját csapatától egydobogót, vettelnek meg ajándékozott +1 helyet...tapstaps

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Force-India lúzerek gyülekezete 😀
NB2
ennek itt még közel sincs vége.. Ocon joggal van felháborodva sztem.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 940 — nabege2@yahoo.com
Force-India lúzerek gyülekezete 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 940 — nabege2@yahoo.com
Verstappen elkúrja a versenyt, majd kiesik...😕
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na erre fkgadott valaki? Hogy Dovi megnyeri ezt is? Az első két győzeleme között hét év telt el, most meg most meg zsinorban két futamon 😀 Ha valaki szezon előtt azt mondja, hogy Dovinak idén előbb lesz meg a második győzelme, mint Rossinak és Lorenzonak az első, biztos kiröhögöm.
Ezzel együtt, szerintem továbbra is Vinales és Marquez a két reális contender.
Rossi sajna egyre kevésbé. Ha Assenben se tud villantani valamit, onnan akár el is dőlhet a dolog, mert sorba jönnek majd azok a versenyek, amik "tradícionálisan" nem Rossi pályák.
Le lesz töltve ez is, ha másért nem is Zarco ugy látom megint penge voét 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azért ez a 'nyilvános' pilótaeligazítás és a Hamiltonnak szánt Senna-sisak átadása élőben, azért alapvetően jó ötletek, újítások. Tetszenek.

Már csak az autóversenyzésre utaló dolgok, mint pl. az igazi előzések látványa hiányzik. 😊

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na a spanyol törpe ismét pole-ban, a Yamahák szenvednek. Ugyan az mint Jerezben. Rossi szerint a versenyre se várható jelentős javulás...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az egymilliomodik feliratkozást ünnepelvén, fel lett téve a youtube-os csatornára a 2015-ös ausztrál nagydíj. Igazi klasszikus!
Mint az Öreg egyik törzs szurkolója, fájó is végignézni, akármilyen lélegzetelállító verseny volt, mert így két évvel később is egyértelmű - legalábbis számomra - hogy Marquez semmit nem csinált abból, amikkel Rossi megvádolta a verseny után. Márpedig az ezzel beindított szarfolyammal sikerült kirúgnia saját maga alól a kisszéket, és elpuskázni az utolsó esélyét a tizedik bajnoki címre. Nagy kár.
 www.youtube.com/watch?v=Tk9MUJ6_XPM&t=344s

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
Ami jó volt az jó volt!
Mind a 3 kat-ban 3 olasz, azért az se semmi. Volt ilyen valaha? Spanyolokkal volt is ilyen, nem?
Coolearie
10-15 éve az olaszok úgy dominálták a vb-t, mint az elmúlt 7-8 évben a spanyolok. Rossi, Biaggi, Capirossi, Melandri, Rolfo, Locatelli, Dovisioso, Cecchinello és Simoncelli nagyon jók voltak. Poggali és de Angelis ugyan csak san marinoiak voltak, ami szinte olasz, de eredményesek voltak nagyon az alsó szériákban.

Emlékszem nagyon, még Eurosporton voltak a közvetítések és hír volt valamelyik szezon végén, h sok év olasz uralom után matematikailag is biztos, h spanyol versenyzők szerzik a legtöbb győzelmet az összes kategóriát figyelembe véve az év során.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 940 — nabege2@yahoo.com
Ódákat zengtem volna, ha a GP nem lett volna egy picit unalmas!
A Moto3: az idei év legjobb versenye, mikor 5 körrel a vége előtt kb 15-en jöttek egyszerre (és ott cserélődött ki az élmezőny), az valami frenetikus volt!
Moto2: itt is az év versenye, igaz ez nem volt nehéz😊 Hátul is zajlottak az események, de az elől lévők miatt nem lehetett mutatni. Pasini zseniális volt, nagyon jól volt beállítva a motorja
Motogp:az eleje nagyon jól indult aztán leült... A Ducattik pályája, az látszott, így nézve Lorenzo "gyenge" szereplése biztos cseszteti a csőrét. Vinalesnek egyre nagyobb a fórja, mint a mögötte lévők mindig esnek. Ha vigyázz erre a stabil 1-2-3-ra nem lesz egyszerű leverni.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ami jó volt az jó volt!
Mind a 3 kat-ban 3 olasz, azért az se semmi. Volt ilyen valaha? Spanyolokkal volt is ilyen, nem?

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ezek után Rossi.........
gaben
?
Második hely, soha rosszabbat. Nincs is messze Vinalestől.
Vagy az FP3 végei perecelésre gondolsz? Mondjuk eléggé hajaz a Le Mans-i esésre az biztos. Furcsa mód megint a hátulja ment el.
Na a hétvégén Mugello 😊
Nem tudom miért, ez egy megérzés, de én most azt mondom a Doktor idén először, és ezen a pályán majd tíz év után, de nyerni fog. A sok gebaszt követően, most valahogy sorsszerű lenne. Nem is a VB állás szempontjából lenne ez meghatározó, hanem sokkal inkább pszihológiailag. Egyébként régen Ő durván dominálta ezt a pályát, 2002-től 2008-ig csak Rossi nyert Mugelloban. "Csak" az elmúlt szűk tíz év nem akar összejönni. De majd most!
Szóval Rossi nyer, szerintem Vinales ér be mögötte, aztán valami azt sugja hogy Lorenzonak (aki egyébként az utolsó négyből hármat nyert meg itt) is összejön a második dobogós verseny, a vörös gép hazai pályáján.
Rossi-Vinales-Lorenzo.
Srácok?
Cowboykarcsi90
Hát basszus lehet igazad lesz... Megvártam csütörtököt, hogy áment mondjanak Rossira a dokik, pedig állítólag tegnap fájt a mellkasa, de úgy néz ki ez nem hátráltatja. Viszont lehet Vinales helyett Marquezt kell beraknod 2.-nak. De majd holnap meglássuk😊
NB2
Nem tudom, nekem úgy tűnt eddig hétvége során, hogy Vinales előrébb van tempoban mint MM. Az is igaz, hogy Ő az egyik versenyző, aki ellen nem szivesen fogad az ember.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Ezek után Rossi.........

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "