Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Remélem Rosberg szándékosan csinálta és ezzel megválaszolta a túl jó fiú azért nem nyer kritikát 😊
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Annyira felbasz hogy Alonso kinyomja a szenet ennek a foshalomnak es meg az RBR-t sem tudja megkozeliteni.
Kimi alatt ugyugralt a Ferrari hogy rossz volt nezni szegenyt.
Rosberg meg okos 😀 . Riccardo meg legalabb veri Vettelt.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szigorúan csak felvételről megnéztem a kansasi NASCAR futamot.
Hát mondjak nem volt semmi. Nem mintha nem láttam volna még egyetlen egy futamot sem, de 1000x jobb mint egy mostani Forma-1-es futam. Lehet sokan nem értenek velem egyet, de én a Forma-1-et is szeretem.
A brutális tempó, a érintők (akár autó vs. autó, akár autó vs. betonfal), a kíméletlen "bebújások", az élmény, a hangulat stb. Napestig folytathatnám. Bocsánat nem élménybeszámolót v. érzelmi hangulatjelentést akarok közölni, csak jó leírni. 😊
Mindig kiráz a hideg a startnál és a restartoknál.

Régen sokkal többet néztem a futamokat, majd el-el maradoztam, de idén (a legjobbkor) visszatért hozzám az amerikaiak kedvenc sorozata. Régi statok szerint az NFL-es is simán partiban van (valahol egyenesen megelőzi nézettségi adatokban). Nem is ez a lényeg hanem, hogy élvezetes.

A kansasi futamra kicsit kitérve, Gilliland csúnyát karambolozott, szinte csak a vezetőfülke maradt (erős túlzással persze). Allgaier ütötte ki, de előtte meg őt lökték meg (azt már nem tudom ki volt), és így lett a hatalmas ütközés.
De végig izgalmas futam volt. Logano gumijai a végére elfogytak, pedig jó tempót ment. Harvick meg hiába vezetett 120 kört is, Gordon jól taktikázott és behúzta idei első győzelmét. Már az elején agresszívan tolta Jeff, és a végén újra megnyomta. Remélem nem is az utolsót. A végére kiengedett, nem tudom tudatos volt-e, vagy azt gondolta Harvick még messze van az utolsó körben. Persze NASCAR futam végén nem meglepő a pár ezred mp-es győzelem sem.

Jó volt, szép volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
HANGSZER

shawnka
Megelőztél. Én is ki akartam rakni ezt a képet, csak gondolkoztam, hogy ide vagy a vicc kategóriába menjen.cartman023
ez olyan, mint a 353-as Warbi hangszórója, amivel valami utazócirkuszt szoktak reklámozni?
több mint 9 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
HANGSZER

shawnka
Megelőztél. Én is ki akartam rakni ezt a képet, csak gondolkoztam, hogy ide vagy a vicc kategóriába menjen.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Azért van még itt jó is, például a szokásos világszínvonalú barcelonai görbe tükör 10/10-es elemzés. Kiherélt szarok ide vagy oda, a pilótákra szavunk nem lehet, a nüanszok nüanszabbak mint eddig bármikor, és ezen a cím fog múlni.
 www.gphirek.hu/f1/20140514-f1-a-belviszaly-szepsegei-barcelonai-gorbe-tukor.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-2&utm_campaign=sec
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az egész F1ből sikerült egy nevetséges langyosfost csinálnia Todtéknak,pedig egyébként kimondottan izgatott voltam szezon előtt.de ez ami idén megy olyan szinten messze van a gyorsasági szakág minden fontos jellemzőjétől hogy képtelen vagyok nézni ezt a kiherélt szart. az ahogy most megpróbálnak szerencsétlenkedni ezzel a hülyeséggel csak méginkább nevetség tárgyáva tegye őket. és még Tod magyaráz Vettelnek hogy a nyilatkozataival rossz fényt vet a sportra...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
HANGSZER

shawnka
Voltak ilyen poén képek hogy vuvuzela lesz majd meg ilyesmi, hát tényleg az 😀 Ennél már csak maga az ötlet a siralmasabb, a motoroknak hajtania kell, ha emellett a hangja is szép annak van értéke, a kamu hangnak nincs. Utcai autókon is sírvafakaszt a kamura hangolt kipufogó, itt szavakhoz se jutok...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
HANGSZER

több mint 9 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mivel a nascar futamok a kisfiamnak nem túlságosan nézőbarát időpontban vannak, tudna-e valaki valami normális youtube csatornát ajánlani, ahol meg tudnánk nézni a versenyeket?laccoo74
Azt nem nagyon, de itt letöltheted neki..
|  thepiratebay.se/search/Nascar/0/99/200 |
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mivel a nascar futamok a kisfiamnak nem túlságosan nézőbarát időpontban vannak, tudna-e valaki valami normális youtube csatornát ajánlani, ahol meg tudnánk nézni a versenyeket?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Első ötben hàrom Hendrick-es autó!
És ami a legfontosabb Gordon volt a legjobb. 😊
Sajnos ezt a futamot nem làttam sajnos, de valahogy be kellene pótolni. 😕danyly
nem akarlak bántani, de akkor az alapszakaszból további két futamot kihagyhatnál, meg a Chase-ből is szakaszonként egyet-kettőt. Homestead-et meg egyenesen megtiltjuk 😉 😀slowmotion
Rendben. De felvételről megnézhetem majd a futamokat? 😛danyly
felvételről persze. de remélem, utólag nem veszik el majd a győzelmeket 😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Első ötben hàrom Hendrick-es autó!
És ami a legfontosabb Gordon volt a legjobb. 😊
Sajnos ezt a futamot nem làttam sajnos, de valahogy be kellene pótolni. 😕danyly
nem akarlak bántani, de akkor az alapszakaszból további két futamot kihagyhatnál, meg a Chase-ből is szakaszonként egyet-kettőt. Homestead-et meg egyenesen megtiltjuk 😉 😀slowmotion
Rendben. De felvételről megnézhetem majd a futamokat? 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De továbbra sem gondolom hogy egy elévágási kísérletből ilyen messzemenő következtetéseket kéne levonni.JayB
Úgy gondolom, hogy csapaton belül azért némi koordinációra szükség van a kerékcseréket illetően, hogy ne ugyanabban a körben jöjjön mindkét pilóta - egy elévágási kísérletet nehéz elhinni, hogy csapaton belül el lehessen játszani, kvázi miniháborúként a két versenymérnök között, miközben a főnök malmozik és napszemüveget igazít.

Stratégia váltás már teljesen más helyzet, de itt még csak az első kiállásról volt szó. Valami biztosan nem stimmelt a szokásjoggal, ha a mindig tőmondatokban válaszoló Raikkonen is leállt panaszkodni a médiának.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Első ötben hàrom Hendrick-es autó!
És ami a legfontosabb Gordon volt a legjobb. 😊
Sajnos ezt a futamot nem làttam sajnos, de valahogy be kellene pótolni. 😕danyly
nem akarlak bántani, de akkor az alapszakaszból további két futamot kihagyhatnál, meg a Chase-ből is szakaszonként egyet-kettőt. Homestead-et meg egyenesen megtiltjuk 😉 😀slowmotion
szerintem nyugodtan nézheti 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Első ötben hàrom Hendrick-es autó!
És ami a legfontosabb Gordon volt a legjobb. 😊
Sajnos ezt a futamot nem làttam sajnos, de valahogy be kellene pótolni. 😕danyly
nem akarlak bántani, de akkor az alapszakaszból további két futamot kihagyhatnál, meg a Chase-ből is szakaszonként egyet-kettőt. Homestead-et meg egyenesen megtiltjuk 😉 😀
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Első ötben hàrom Hendrick-es autó!
És ami a legfontosabb Gordon volt a legjobb. 😊
Sajnos ezt a futamot nem làttam sajnos, de valahogy be kellene pótolni. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Semmi meglepő nincs abban hogy Andre Stella-ék elé akartak vágni Raikonennek, láttunk már ilyen milliószor. Ők két független versenyt vívnak. Raikonen szerintem nem is akart még jönni, csak reagálni kellett Alonsora. De ha tegyük fel valóban leosztották az 1-2-t ebben a sorrendben az is érthető, és ez egyelőre inkább a pályán dőlt el nem a csapatértekezleteken. De továbbra sem gondolom hogy egy elévágási kísérletből ilyen messzemenő következtetéseket kéne levonni.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kimi kicsit kiakadt a csapatra a nyilatkozatai alapján, amit meg tudok érteni. Nem értem miért ő kapta a sokkal gyengébb taktikát Alonsoval szemben. Illetve értem, de az ugye nem lehet, Alonsonál ez sose fordul előFViktor93
Az összes csapatnál egy iylen egy olyan taktikát nyomtak, senki se tudta melyik lesz a végén az előnyösebb. Alig volt különbség. De biztos a diktátor Alonso 😀JayB
Amióta nincsen tankolás, jellemzően az a pilóta jár jobban, akit 1-2 körrel korábban hívnak be a boxba. Emiatt általában csapaton belül a versenyben jobb helyen autózó szokta kapni ezt az előnyt. A Ferrarinál az első kiállásnál Alonso lett a kedvezményezett.

Nem kell nagy képzelőerő ebbe belelátni, hogy hazai pályán előrébb akarták hozni a spanyolt, annak ellenére, hogy nem ő volt jobb helyzetben. Miután ez nem sikerült, jött a taktikaváltás. Ha már futam előtt eldöntik, hogy egy sima, egy fordított, akkor semmi értelme nem volt a Raikot egyből kihívni Alonso után, mert ott plusz pár körrel könnyíthettek volna az utolsó etapján, hogy ne két rossz között kelljen választani (gumispórolás vagy gumikopás miatt előzik meg).
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kimi kicsit kiakadt a csapatra a nyilatkozatai alapján, amit meg tudok érteni. Nem értem miért ő kapta a sokkal gyengébb taktikát Alonsoval szemben. Illetve értem, de az ugye nem lehet, Alonsonál ez sose fordul előFViktor93
Az összes csapatnál egy iylen egy olyan taktikát nyomtak, senki se tudta melyik lesz a végén az előnyösebb. Alig volt különbség. De biztos a diktátor Alonso 😀JayB
Én mint kívülálló tudtam, hogy a plusz kerékcsere a nyerő, akkor nehezen hiszem, hogy a Ferrarinál ezt ne tudták volna. Nem mondom, hogy Alonso a diktátor, de érdekes, hogy normális körülmények között Kimi végre a spanyol elé került, erre láss csodát, véletlenül pont ő kapja a rossz taktikát. Elég ideje nézek F1-et, hogy ne higgyek a véletlenekben.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Kimi kicsit kiakadt a csapatra a nyilatkozatai alapján, amit meg tudok érteni. Nem értem miért ő kapta a sokkal gyengébb taktikát Alonsoval szemben. Illetve értem, de az ugye nem lehet, Alonsonál ez sose fordul előFViktor93
Az összes csapatnál egy iylen egy olyan taktikát nyomtak, senki se tudta melyik lesz a végén az előnyösebb. Alig volt különbség. De biztos a diktátor Alonso 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
jippííííí!
végre megvan a hőn áhított győzelem is, idén Jeff bajnok lesz 😊slowmotion
hát évek óta nem volt ekkora esélye rá. és baszki előbb szerzett W-t, mint Johnson vagy Kenseth, ez a nem mindegy.

kicsit úgy érzem, hogy a mezőnyben lévő kaotikusság egyedül Gordonnak, meg a Logano-Harvick kettősnek dolgozik a kezére.shawnka
mondjuk a bajnoki cím nem dől el augusztus előtt sajnos...slowmotion
de még novemberben sem! 😀shawnka
de igen, november 16. az utolsó versenyslowmotion
úgy értem tökmindegy mi lesz, Homesteadbe úgy érkezünk, hogy négyesélyes a bajnokság 😊shawnka
ja... na úgy igen.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
jippííííí!
végre megvan a hőn áhított győzelem is, idén Jeff bajnok lesz 😊slowmotion
hát évek óta nem volt ekkora esélye rá. és baszki előbb szerzett W-t, mint Johnson vagy Kenseth, ez a nem mindegy.

kicsit úgy érzem, hogy a mezőnyben lévő kaotikusság egyedül Gordonnak, meg a Logano-Harvick kettősnek dolgozik a kezére.shawnka
mondjuk a bajnoki cím nem dől el augusztus előtt sajnos...slowmotion
de még novemberben sem! 😀shawnka
de igen, november 16. az utolsó versenyslowmotion
úgy értem tökmindegy mi lesz, Homesteadbe úgy érkezünk, hogy négyesélyes a bajnokság 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
jippííííí!
végre megvan a hőn áhított győzelem is, idén Jeff bajnok lesz 😊slowmotion
hát évek óta nem volt ekkora esélye rá. és baszki előbb szerzett W-t, mint Johnson vagy Kenseth, ez a nem mindegy.

kicsit úgy érzem, hogy a mezőnyben lévő kaotikusság egyedül Gordonnak, meg a Logano-Harvick kettősnek dolgozik a kezére.shawnka
mondjuk a bajnoki cím nem dől el augusztus előtt sajnos...slowmotion
de még novemberben sem! 😀shawnka
de igen, november 16. az utolsó verseny
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kimi kicsit kiakadt a csapatra a nyilatkozatai alapján, amit meg tudok érteni. Nem értem miért ő kapta a sokkal gyengébb taktikát Alonsoval szemben. Illetve értem, de az ugye nem lehet, Alonsonál ez sose fordul elő