Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀Schleck
Elég sportszerűtlen is volt. Amúgy ez csak Magyarországon divat, a külföldi kommentátorok messze nem ilyen részrehajlóak. Simán megkritizálják a sajátjaikat is a külföldiek javára. Nekem soha nem tetszett, hogy ilyen felfogásban közvetítenek a magyarok.BCS
de amíg egy olasz, német, angol kommentátornak mindennapi, hogy ott vannak mindegyik sorozatban a fiaik, addig nálunk ez kuriózum, hogy egy FIA által elismert, nemzetközileg közvetített világbajnokságban honfitársaink viaskodnak.

és pontosan ezért történhetett meg az, hogy amikor Norbi még a BMW-vel nyert a Ringen, akkor olyan extázisban tomboltak az emberek a lelátón, mintha a Super Bowlt nyertük volna meg. ilyet nem látsz máshol és ez szerintem így van jól.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀Schleck
Elég sportszerűtlen is volt. Amúgy ez csak Magyarországon divat, a külföldi kommentátorok messze nem ilyen részrehajlóak. Simán megkritizálják a sajátjaikat is a külföldiek javára. Nekem soha nem tetszett, hogy ilyen felfogásban közvetítenek a magyarok.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez mi volt most Zengőéktől? Lehető legszarabb taktika.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀Schleck
KISS PÁL TAMÁS! 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Ez aaaz! Elrontották" Az eurosportos kommentátor reakciója arra, hogy Giovesi kerékcseréje nem sikerült túl jóra az AutoGp futamon. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Besz...ás! Domenicali eltűnt hegeszt a Ferka😊NB2
Lehet totokban lejebb telerte a motorokat 😀
Mondjuk ez csak szabadedzés majd az időmérőn kiderül mi a szitu.Toca
Kimi biztos ami biztos kiesett a Q2ben. 😕
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Besz...ás! Domenicali eltűnt hegeszt a Ferka😊NB2
Lehet totokban lejebb telerte a motorokat 😀
Mondjuk ez csak szabadedzés majd az időmérőn kiderül mi a szitu.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Besz...ás! Domenicali eltűnt hegeszt a Ferka😊
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
A hétvégén indul a WEC is. Kíváncsi leszek az Audi-Porsche-Toyota csatára. De idén az Audi azért már korán sem akkora esélyes, mint a korábbi években.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Inkább megkaphatnák azt az üzemanyagot az F1-esek amit elégetne az új kategória és nem lenne gond.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Raliban is van/volt Historic kategória
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
 www.f1-live.hu/f1-hirek/hamarosan-megalakulhat-a-veteranok-f1-es-bajnoksaga-ex-bajnokok-is-a-mezonyben/

Faterok motoron?laccoo74
 en.wikipedia.org/wiki/Grand_Prix_Masters
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/hamarosan-megalakulhat-a-veteranok-f1-es-bajnoksaga-ex-bajnokok-is-a-mezonyben/

Faterok motoron?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Főleg a mostani forma-1-et nem sok értelme lenne leerőltetni a jenkik torkán.
Szerintem nem gondolták ezt át kellőképpen, és csak most találtak rá a hogyanalakítsunkésműködtessünkf-1-escsapatot.com-ra
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Majd félúton ők is ráébrednek, hogy ez nem nekik való, úgy mint az előző amcsi gárda. Költséghatékonyabb lenne egy meglévő, rossz formában lévő csapatot felvásárolni, vélhetően egy kis "zsebpénzért" cserébe Bernie-ék szívesen elismerik az új csapatot jogutódnak és kész.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/haas-racing-nem-sok-mindent-tudunk-de-az-biztos-az-f1-hez-pedig-nem-ertunk/

Ez valahogy nekem nem tűnik túl meggyőzőnek!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Pedrosa mutatja a többieknek Jorge rajtját 😀


Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Közben nem Brióstorta lett a Ferrari csapatvezér...pedig hát összeillett volna velük.BCS
NSO azt írja, hogy ez csak egy átmeneti megoldás lehet Brawn vagy Briatore érkezésig.

több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
WTCC-ben abszolút erre számítottam. És őszintén szólva mivel Citroen márka fan vagyok már vagy 15 éve kimondottan örülök is a srácoknak és úgy debütálnak, mint ahogyan a rallyban tették azt anno...nem bízzák a véletlenre, rengeteget dolgoztak, profin építették fel az egész projektet. Szoros lesz köztük egész évben, de biztos vagyok benne a VB dobogót kisajátítják. A Chevy is nagyon jó, bár az év előrehaladtával nyilván vissza fognak esni, motorerőben jóval a Honda előtt járnak. A Honda meg komolyan mondom nem is értem mit bohóckodik...Tarquini már öreg, Monteiro mindig is szar volt, Bennani sem egy elit szint, Michelisz meg nem kap végre egy gyári autót...Tulajdonképpen ha úgy vesszük 3 kategória van a WTCC-ben most, a Citroenek a TC1-esek és a és a TC2-eseké és a kategóriákon belül várhatóan azért szoros meccsek lesznek.BCS
Pont ez a baj ezzel a sorozattal, nem elég profi. Az nyeri meg aki akarja, miután beleinvesztál némi pénzt mint gyártó. A Chevy ugyanezt csinálta, komolyan vették, jöttek láttak győztek, komolyabb erőfeszítés nélkül. Majd ha a Honda (és mindenki más) is úgy áll hozzá ahogy a Citroen és nem lepasszolja a dolgot a sufni JAS-nak akkor lehet profi sorozat. Addig kb anyi értelme van az összehasonlításnak mint Loeb Pikes Peak rekordjánál.JayB
Egyébként minden sorozat arról szól, hogy aki a legtöbbet költi az az esetek döntő többségében nyer. Szóval nem ezen múlik egy sorozat profi mivolta szerintem.

Loeb Pikes Peak rekordja szintén egy viszonylag olcsó megoldás volt ahhoz képest (Bruno Famin Pug műszaki igazgató elmondása szerint is) amekkora reklámértéke volt a dolognak. Gyakorlatilag a Red Bull finanszírozta az egész projektet.

Mivel a PSA eladásai visszaestek, ezért olyan kategóriákat céloznak meg a versenysporttal ami elég költséghatékony, cserébe van marketingértéke ha sikeresek benne. Okosan gazdálkodnak, na.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Közben nem Brióstorta lett a Ferrari csapatvezér...pedig hát összeillett volna velük.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Nekem kimondottan tetszett a WTCC. A 2. futamon minden volt, előzgetés, crash kizárás, SC...Tény, hogy a Citroen egy másik ligában játszik, de emiatt nem őket kell támadni. Elvégezték a házi feladatot, nem tehetnek róla, hogy más gyártókat nem érdekel annyira a WTCC, hogy a gyári részlegüket állítsák a projektre és egy normális pilótapárost rakjanak össze. A Hondában is sokkal több van ennél, persze nem Citroen szint...de ilyen versenyzőkkel nehéz lesz még futamot is nyerni...még akkor is ha a Citroen meg lesz pakolva succes ballast-tal A Citroennél mind3 pilóta, az autó és a csapat is elit és a pénz amiből gazdálkodnak, igazából aprópénz az F1, WRC, WEC, DTM kategóriákhoz képest. Jól felismerték és megtalálták azt a sorozatot, ahol viszonylag kevés áldozattal dominálni lehet jelenleg.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-domenicali-lemondott-a-ferrarinal-sajtohir-2328801

Indulhat a buliiiiii 😀dugo1993
Valakinek el kell vinni a balhét a vállalhatatlan eredményekért!
De ettől még nem biztos, hogy ez a szezon is nem megy a kukába.laccoo74
Már annak is örülök, hogy nem tesz még kárt több évig.

Briatorénak meg eléggé örülnék. Tipikusan az az ember, akit azért nem bírtam régebben, mert nagyon jól csinálja a dolgát, csak nem annál a csapatnál, amelyiknek szurkolok 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Annyira bíztam ebben mikor láttam hogy Montezemolo kisétált a nagydíjról. 2-3 éve meg kellett volna tenni csak pont annyira volt szar hogy ne küldjék el.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Hamarosan ő is pirosba fog öltözni!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
hamarabb is lemondhatott volna. mondjuk úgyy 5 évvel ezelőtt 😀
ez a szezon ígyis kuka szvsz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!