Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Csóri shell 😀
 www.facebook.com/photo.php?v=10151875403860775&set=vb.11870725774&type=2&theater
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Rosberg baromira szimpatikus, ha úgy tetszik emberi volt. Kiszállhatott volna mérgesen, kiszállhatott volna csalódottan de nem, ő úgy szállt ki mint egy 10 éves gyerek a gokartból aki a vereség ellenére élvezte. Ebből az emberiségből kéne több, el a biorobotokkal! 😊JayB
Nekem is tök szimpi volt, de lesz ez még nem így. Most még nem érzi a súlyát a dolognak, majd ha ő is VB címért küzd majd a hajrában akkor más lesz.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Rosberg baromira szimpatikus, ha úgy tetszik emberi volt. Kiszállhatott volna mérgesen, kiszállhatott volna csalódottan de nem, ő úgy szállt ki mint egy 10 éves gyerek a gokartból aki a vereség ellenére élvezte. Ebből az emberiségből kéne több, el a biorobotokkal! 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 710 — Cowboys fan
hmmm... Gordon a pontverseny élén. ilyen nem kevés ideje volt utoljára.
most már csak versenyt kellene nyerni, mert anélkül nehezebb lesz bekerülni a Chase-be...
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Most Vettelre duplán rájár a rúd. Nemelég, hogy az autó nem muzsikál jól, de még a csapattárstól is tartani kell. Nincs ő ehhez hozzászokva, hogy egy másik RedBull-os kocsi is veszélyt jelent rá. Eddig Ricciardo tökéletesen felnőtt hozzá és csak a csapatnak köszönheti, hogy nincs előrébb a tabellán. Remélem legyűri a hátrányt és nem juttatják Webber sorsára.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért megnéztem volna Vettel arcát, amikor Ricciardo úgy ment el mellette, mint szél!
Nagyon szurkolok a kis ausztrálnak!
Remélem, a Red Bull nem fogja majd vissza a későbbiekben sem.
Maldonado meg egy orbitális farokmatyi!
A PDVSA pénze nélkül, már rég a kecskéket terelgetne, nem formula autót.
Meddig tűrik a dilettáns viselkedését?Amíg valakit koporsóba nem raknak miatta?
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Amit viszont nem értek, hogy Maldonaldo, hogy kaphatatt kisebb büntetést azért, mert majdnem kinyírt egy versenyzőt, mint Ricciardo akinek a CSAPATA cseszte el a kerékcseréjét...Én kb. instant kitiltanám a francba ezt a balfaszt, bizonyította már az elmúlt években, hogy agyilag kevés az F1-be.Raven17
Maldonado nyilatkozat, én kifeküdtem rajta:

„Vissza kell néznünk, hogy mi történt. Úgy tűnt, hogy Esteban elhagyta az ívét az egyes kanyarnál, talán elhibázta a fékezési pontot, nem tudom. Mindenesetre amikor mégis befordult a kanyarba, már sehová sem mehettem. Hideg gumikkal érkeztem a boxból, nem számítottam erre. Pechje volt, de szerencsére ki tudott szállni az autójából" – mondta Maldonado.

Az viszont baromi "következetes", hogy Maldonado kapott 3 büntetőpontot és 5 rajthelyet azért, mert felöklelt egy másik autót, míg egy box utcában megállás Ricciardonak ért 10 rajthelyet, egy Bottas időmérős feltartás meg 2 büntetőpontot. Ezek alapján a venezuelainak minimum 15-20 rajthelyes büntetés és 6 büntetőpont járt volna. Most Maldonado kapott kevesebbet, vagy Ricciardo és Bottas többet a kelleténél?
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Nahát végre verseny volt!! Ez kell ide, utolsó körökben már már Nascar hangulatom volt. Rég láttam ilyen király csatát 1. helyért F1-ben. Jó volt látni, hogy csata után sem panaszkodtak hanem poénosan gratuláltak egymásnak, így kell ezt, bravó srácok!

Amit viszont nem értek, hogy Maldonaldo, hogy kaphatatt kisebb büntetést azért, mert majdnem kinyírt egy versenyzőt, mint Ricciardo akinek a CSAPATA cseszte el a kerékcseréjét...Én kb. instant kitiltanám a francba ezt a balfaszt, bizonyította már az elmúlt években, hogy agyilag kevés az F1-be.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Csak azt nem értem, hogy ha ezek ìgy is tudnak versenyezni akkor mi a sz*rt csináltak eddig? Egyébként annyiból más mint eddig, hogy a két merci versenyezhet egymással mìg a redbullnál webbernek ez tilos volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
azért 7 órakor milyen választási eredményt fognak tudni, ami miatt nem lehet a nyilatkozatokat leadni????
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 948 — nabege2@yahoo.com
nah azért mégiscsak jó verseny lett (Bahrein mindig jó versenyeket hoz amúgy)
szerintem Rozi a végén azért nem erőltette, mert azt reméli, hogy a kirakás miatt kap Hami egy büntit
Viszont a 2 merci bántóan simán ver mindenkit
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 224 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
első 3 futam eddig olyan amit vártam.
ferrari=0
Alonso-Kimi 3-0.
Hamiltont utálom ,de legalább nem vettel nyeri a versenyeket halomra 😀eaglesmcnabb
igen, most mások vernek 20-30 másodperceket a harmadikra, tényleg jobb 😀

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 193
Ferrari idén is megy a levesbe xD

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
első 3 futam eddig olyan amit vártam.
ferrari=0
Alonso-Kimi 3-0.
Hamiltont utálom ,de legalább nem vettel nyeri a versenyeket halomra 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 034
Riccardo > Vettel
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Nagyon jó futam végre. Én most Rosbergnek szurkálok. Riccardonak szintén. Hálistennek elveri a fritzet. Az egyetlen gond, hogy a Ferrarik nagyon semmik.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 034
Mercinek respect. Ferrarinál már az egyiket behívták volna a boxba...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez a verseny így azért már jól néz ki.
A kis ausztrál meg nagyon tetszik idén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúú, a mexikói szép kis leszúrt Rittbergert nyomott.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Ez eddig nagyon jó verseny, mondjuk a két Ferrarit nyugodtan helyettesíthetné két piros bója is, sokkal olcsóbb.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Egy dolognak örülök, talán Domenicalliékat eltakarítják év végén...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Na visszaszívom, Bottasék elkezdtek kicsit autóversenyezni...Rikárdó is csinál valamit. Nah mi a hányás van itt? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Nagyszerű egy futam megint. Hulk leveri a Ferrarikat mint hülyegyerek a műanyagpoharat, Alo beszól, hogy nincs motorerő...Alo-Rai-Vet hármas a nagyszerű 8-9-10. helyen VONATOZIK. Még ha legalább csatáznának...mondjuk még egy szánalmas jel a Ferrarinak, hogy a kemény keveréken Vettel lassan ott hagyja Kimit...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Az első 7 merci motoros, nincs miről beszélni