NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayB
Persze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.gaben
Te láttad is az időmérőt vagy csak random írod be a szavakat? Itt van Hamilton pole köre:  www.youtube.com/watch?v=hBBQnhQLMEISchleck
Megfogtál mert nem néztem végig. 😉
Amúgy nem konkrét helyzetre, hanem általánosságban gondoltam.


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayB
Persze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.gaben
Te láttad is az időmérőt vagy csak random írod be a szavakat? Itt van Hamilton pole köre:  www.youtube.com/watch?v=hBBQnhQLMEI

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayB
Persze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Nekem sem tetszik, hogy ilyen puhapöcs irányba indult el a forma 1, de annak tényleg nincs sok értelme, hogy három perc alatt vánszorogva, egyes kanyarokban lépésben kínlódják végig a pályát. Nyilván ezért kellett várni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Micsoda monszun van ismét gyorsan red flageznek is nehogy má esőben köljön mönni 😀😀peach
Nem amiatt állították meg, hanem mert letört Kvyat első szárnya.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Micsoda monszun van ismét gyorsan red flageznek is nehogy má esőben köljön mönni 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Na látom a vezető bírák még mindig a régiek, már lazán lelehetett volna nyomni a Q1-et, de neeem megint megkell várni, hogy interig száradjon a pálya, bezzeg mikor elkezdtem nézni az F1-et még használhatták az eső gumit is, pedig azóta 10000000 biztonságosabb lett az F1...Raven17
két éven belül jönnek az AirTitanek. 14.0.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
+1 raven. mindegy biztos velem van a baj... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Na látom a vezető bírák még mindig a régiek, már lazán lelehetett volna nyomni a Q1-et, de neeem megint megkell várni, hogy interig száradjon a pálya, bezzeg mikor elkezdtem nézni az F1-et még használhatták az eső gumit is, pedig azóta 10000000 biztonságosabb lett az F1...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Monszun ide v oda, kb 17 éve nézem az f1et és emléxem én olyanokra, hogy simán mentek ilyen körülmények között...peach
1. 17 éve nem mentek még ilyen éghajlatú pályákon.
2. Ha a biztonsági autó is felúszik a vízen, akkor azt hiszem érthető, hogy nem engedik ki az F1-es kocsikat még.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Monszun ide v oda, kb 17 éve nézem az f1et és emléxem én olyanokra, hogy simán mentek ilyen körülmények között...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Elkeserìtő hova süllyedt a forma1 😕peach
Egyszerűbb meg olcsóbb lenne leültetni a díszpintyeket egy NFS szimulátor elé. Egy operatőr meg aláfestő V12 hang oszt kész. Bár úgyis vita lenne kinek van több gigabyte-ja.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elkeserìtő hova süllyedt a forma1 😕peach
Most miért? Monszunban azért érthető, hogy nem mennek.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Elkeserìtő hova süllyedt a forma1 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
 sportgeza.hu/forma1/2014/03/28/ricciardo-benzinugy_uj_hiba_panikhangulat/

Még mindig megy a hiszti...

több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
Ausztrália:

Malajzia:
apeszos
A szándék egyértelmű több levegőt szeretnének elvezetni az orr mellett és talán az első tengelyen ébredő leszorítóerőt is növelik. Ez utóbbi az OZ GP-n hiányzott is nekik.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
nézegetem ezt a valenciai WTCC tesztet. a Citroen csak nekem hasonlít félelmetesen a Chevykre? I mean az előzetes concept artok, sőt még a promóban is máshogy nézett ki az autó, de úgy látom a derék Iván testreszabta. Nemhogy partiban lesznek a Hondával, de szerintem már most előttük járnak. A Hondák meg megint kulloghatnak a Chevykkel a 3-4. helyekért.shawnka
Mivel a Cruze és a C-Elysee is lépcsős hátú alsó közepes így igen, valóban hasonló. 😊 Amúgy pályára jobb is a hosszabb tengelytávú hosszabb túlnyúlású autó. Michelisz a blogjában már írta is, hogy kb. 1 mp-el gyorsabb volt Seb Loeb, mint Tarquini...úgyhogy ez szerintem sima Citroen 1-2-3 lesz. Nem beszélve arról, hogy mind a 3 versenyző jobb, mint bármelyik Hondás.BCS
Loeb versenyzett már Porsche szuperkupában, simán beleszürkült a középmezőnybe. Azért más ez mint a ralli, szvsz Lopez és Müller verni fogja.JayB
Az azért tudni kell, hogy vendégversenyző volt a Martini által szponzorált autóban...szóval haknizott, mint sem komolyan vette az egészet. A Porsche szuperkupában meg főként olyan emberek mennek, akik hosszú éveken át Porschével versenyeztek vagy Porsche támogatással rendelkeznek.
Az FIA GT-ben tavaly egyébként az első versenyét rögtön megnyerte Alvaro Parente társaként a saját csapatában és azért az egy minőségi sorozat például a WTCC-vel összevetve mindenképpen nívósabb. Sokkal kvalifikáltabb versenyzők a mezőny profi része, sokkal több a márka.
Engem személy szerint meglepne ha nem lenne Müllerrel és Lopezzel szoros csatában egyébként.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ausztrália:

Malajzia:
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
„Azt mondják, hogy a jövő közlekedési eszköze az elektromos autó, csakhogy én erről nem vagyok meggyőződve. Ezek az autók új problémákat hoznak magukkal, így például azt, hogy mit kezdünk az akkumulátorokkal. Nem hinném, hogy a motoros járművek új üzemanyaga az elektromosság lenne... A Formula-1 pedig soha nem volt zöld, a teljesítményről szól, ezt szeretik a rajongók.” Hatalmas like Panisnak! Számból vette ki a szót!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
nézegetem ezt a valenciai WTCC tesztet. a Citroen csak nekem hasonlít félelmetesen a Chevykre? I mean az előzetes concept artok, sőt még a promóban is máshogy nézett ki az autó, de úgy látom a derék Iván testreszabta. Nemhogy partiban lesznek a Hondával, de szerintem már most előttük járnak. A Hondák meg megint kulloghatnak a Chevykkel a 3-4. helyekért.shawnka
Mivel a Cruze és a C-Elysee is lépcsős hátú alsó közepes így igen, valóban hasonló. 😊 Amúgy pályára jobb is a hosszabb tengelytávú hosszabb túlnyúlású autó. Michelisz a blogjában már írta is, hogy kb. 1 mp-el gyorsabb volt Seb Loeb, mint Tarquini...úgyhogy ez szerintem sima Citroen 1-2-3 lesz. Nem beszélve arról, hogy mind a 3 versenyző jobb, mint bármelyik Hondás.BCS
Loeb versenyzett már Porsche szuperkupában, simán beleszürkült a középmezőnybe. Azért más ez mint a ralli, szvsz Lopez és Müller verni fogja.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
A legnagyobb hasonlóság az az hogy miért vannak itt. A Chevy és a PSA csoport is tökéletesen felismerte hogy adott egy FIA világbajnoki sorozat amiben úgymond amatőrök mennek, rendes gyári csapatként relatíve kis pénzből uralni lehet az egészet és ez nagyon jót tesz a brandnek.
több mint 10 éve
BCS Indianapolis Colts 282
nézegetem ezt a valenciai WTCC tesztet. a Citroen csak nekem hasonlít félelmetesen a Chevykre? I mean az előzetes concept artok, sőt még a promóban is máshogy nézett ki az autó, de úgy látom a derék Iván testreszabta. Nemhogy partiban lesznek a Hondával, de szerintem már most előttük járnak. A Hondák meg megint kulloghatnak a Chevykkel a 3-4. helyekért.shawnka
Mivel a Cruze és a C-Elysee is lépcsős hátú alsó közepes így igen, valóban hasonló. 😊 Amúgy pályára jobb is a hosszabb tengelytávú hosszabb túlnyúlású autó. Michelisz a blogjában már írta is, hogy kb. 1 mp-el gyorsabb volt Seb Loeb, mint Tarquini...úgyhogy ez szerintem sima Citroen 1-2-3 lesz. Nem beszélve arról, hogy mind a 3 versenyző jobb, mint bármelyik Hondás.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Azt szögezzük le hogy a balhé a 100kg-os pillanatnyi átfolyásmérőről szól, nem a 100kg-os összfogyasztásról. A Red Bull az elsőt lépte túl alkalmanként, a másodikkal nem volt bajuk. A Ricciardonak spórolni kell üzenet a másodiknak szól.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
( +1 apeszos )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...