NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezeket az új turbó motorokat a Ferrari akarta "meglobbizni", de persze ez nem jött össze. Biztos volt rá okuk, és látták mi lesz belőle (persze az ő szempontjuk volt az első).

Ha már új szabályok: a dupla pontozást nem tartom hülyeségnek, csak nem így kellene csinálni.
Az év elején (a szezon első futama előtt legkésőbb 72 órával) bejelenti minden pilóta (nem csapat), hogy melyik futamot szeretné duplázni. Így talán értelmesebb lenne.
Valahol ilyenre emlékszek régebbről valahonnan (lehet nem autósport).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Alapvetően egyetértek veled,szerintem viszont ez nem fog megtörténni,egész egyszerűen azért mert - ellentétben a Ferrarival - a Red Bull ha megszabadul a megbízhatósági problémáitól akár még versenyben lehet a VB címért. Az meg még azért mindig a legfontosabb mindenkinek.(nyiltván nem véletlen hogy mondjuk a Mercit nem halljuk panaszkodni).

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
 sportgeza.hu/forma1/2014/04/03/montezemolo_ecclestone_todt_valsagules/
Lesz itt változás, mert ha az RB és a Ferrari (nem is értem mért nem beszélték meg közösen, hogy váltunk vagy lépünk a picsába) elkezd kilépéssel fenyegetőzni úgy fogják eltörtölni a benzin szabályokat mint a huzat.
Hang az egy dolog, de hogy emellé nem lehet éles versenybe menni mert az megöli a versenyt az vicc,,,
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nekem az a beszólàs bàntottam a leginkàbb a fülemet a legutóbbi malàj futamon, hogy: "Ricciardo fülére biztos megy a folyamatos sípolàs, mert nem megfelelő tempóban (sebességgel) megy, és nem lesz elég a megszabott üzemanyag mennyiség."

Ez nekem azért nem tetszik, mert akkor most miről is szól a Forma-1? Nem a sebesség, a làtvàny, az előzésekről szólna ez az egész? Vagy most màr àtmentünk tényleg megbízhatósàgi versenybe?

Meg én azt vettem észre, hogy nincs meg az a sebesség mint régen (a fentebb idézett okok miatt). Mert megtehetné, hogy tövig nyomja a gàzpedàlt de mégsem teheti mert akkor tuti nem làtja a kockàs zàszlót.
Nem jó ez így.danyly
Ma már arról szól az F1, hogy minél lassabbak legyenek az autók, hogy a hangyaf..sznyi támogatói logókat is jól szemügyre vehesse a publikum. A "sport" és a nézők igényei, ezután következik csak.

Csak észreveszik majd magukat ha tovább zuhan az érdeklődés, nem hiába erősen foghíjasak a lelátók. Egyre kevesebben kíváncsiak erre a száguldásmentes cirkuszra. Gumispórolás, benzinspórolás, még nagyobb motorspórolás, átfolyásmérős baromság, büntetőpontos marhaság, minden apró koccanásért büntetések osztogatása, csapathiba miatt pilóta 10 rajthelyes büntetése, ha nem hagytam ki semmit, akkor "csupán" ennyi gond van az idei F1-el két futam után.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem az a beszólàs bàntottam a leginkàbb a fülemet a legutóbbi malàj futamon, hogy: "Ricciardo fülére biztos megy a folyamatos sípolàs, mert nem megfelelő tempóban (sebességgel) megy, és nem lesz elég a megszabott üzemanyag mennyiség."

Ez nekem azért nem tetszik, mert akkor most miről is szól a Forma-1? Nem a sebesség, a làtvàny, az előzésekről szólna ez az egész? Vagy most màr àtmentünk tényleg megbízhatósàgi versenybe?

Meg én azt vettem észre, hogy nincs meg az a sebesség mint régen (a fentebb idézett okok miatt). Mert megtehetné, hogy tövig nyomja a gàzpedàlt de mégsem teheti mert akkor tuti nem làtja a kockàs zàszlót.
Nem jó ez így.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Na ezeknek magyarázzuk majd meg Austinban mi is az az MGU-K rendszer 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 941 — nabege2@yahoo.com
Nah tegnap megnéztem az Indy futamát. Hát, vesszek meg, de az f1 izgalmasabb volt. Ráadásul nagyon rövid volt a pálya. Én az f1-nél is idegbajt kapok az 1.20 alatti pályáktól, hát itt még egy perc sem volt a köridő. Ráadásul a "szokásos" amerikai szitu volt, sárga zászló a verseny vége előtt 30-cal ami valakinek jól jött, valakinek nem. Mondjuk a sárga is tök hülyeségért volt, simán megoldhatták volna a szitut a pályamunkások.
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ez konkrétan beillett egy megbízhatósági versenynek, csak nem 24 óráig tartott (szerencsére). Kocsikáztak egymás mögött, ha volt tempóelőny megelőzték az előttük lévőt, ha nem volt akkor lemaradtak, mert a csatával csak a benzin, gumi, motor fogyna.
Az első futamon még az újdonság okozta izgalom megvolt, de ma az elillant.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Régebben végignéztem/izgultam a futamokat.
Most kétszer-háromszor rápillantok, hogy ki hol áll.
Dögunalom.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Sztem amìg a todt féle idióta banda van a fia élén semmi jóra nem lehet számìtani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Az a pozitívum hogy ez most annyira szar hogy innen már csak felfelé mehet a dolog, több idióta szabályt nem mernek behozni és talán elkezdenek újra azon munkálkodni hogy forma1-et lássunk. Remélem elértünk egy tűrőhatárt és fordul a kocka. Eddig működött az FIA-nál hogy a názőkkel nem nagyon kell foglalkozni mert F1 néven bármit lenyelnek, le is nyeltük de ez szerintem most sok lett és nem jött be.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
ez a rezsicsökkentett F1 mennyire lesz hosszú életű, tudja valaki?gamerkr
addig amíg PR értéke meghozza a zsetont, nem hiszem hogy hozzá nyúlnának, ha már a nézők száma radikálisan csökken és esetleg több rendező helyszín is reklamál a "minőség" miatt, talán akkor nem ezt a rezsicsökkentett műanyag F1-et kell nézni....

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 941 — nabege2@yahoo.com
Szét izgultam magam én is😊
Massa meg nagyon agyatlan volt!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ricciardonak túl sok pontja volt? Így most állhat be támogatni Vettelt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
ez a rezsicsökkentett F1 mennyire lesz hosszú életű, tudja valaki?gamerkr
Nem tudni mennyire buzizik a FIA, de úgy tűnik Szujóéknak is le van adva, hogy dicsérni kell. Szerintem ez az év tuti így megy le.

Merciket EUig senki nem fogja verni, az RB-knek van esélye talán, bár szerintem a Renault motor nagy hátrány lesz.
Ferrari meg, hát hogyis mondjam. Mindenben közepes, sebességben,kigyorsításban,motorban,időmérős tempóban. Ami szerintem a legszarabb mert mindent egyszerre fejleszteni...
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez a rezsicsökkentett F1 mennyire lesz hosszú életű, tudja valaki?

több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Az egyetlen aminek örülhetek, hogy Hami nyert, de am meg borzalmasan unalmas futam volt.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Megint lerágom a körmöm olyan izgalmak vannak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayB
Persze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.gaben
Te láttad is az időmérőt vagy csak random írod be a szavakat? Itt van Hamilton pole köre:  www.youtube.com/watch?v=hBBQnhQLMEISchleck
Megfogtál mert nem néztem végig. 😉
Amúgy nem konkrét helyzetre, hanem általánosságban gondoltam.


" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayB
Persze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.gaben
Te láttad is az időmérőt vagy csak random írod be a szavakat? Itt van Hamilton pole köre:  www.youtube.com/watch?v=hBBQnhQLMEI

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.JayB
Persze mert folyton tekergetni vagy nyomkodni kell valamit. Ahelyett, hogy váltásra használnák a kis kacsójukat vagy két kézzel küzdenének a volánnal.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Ezekkel az autókkal nem lehet esőben menni. Egyébként az én állam leesett a belső kamerás felvételeknél, kurvára tudnak ezek vezetni. Fél másodpercig nem áll meg a kezük és mennek 3 kiló körül, másodpercen belül egymáshoz képest. Brutális volt.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Nekem sem tetszik, hogy ilyen puhapöcs irányba indult el a forma 1, de annak tényleg nincs sok értelme, hogy három perc alatt vánszorogva, egyes kanyarokban lépésben kínlódják végig a pályát. Nyilván ezért kellett várni.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Micsoda monszun van ismét gyorsan red flageznek is nehogy má esőben köljön mönni 😀😀peach
Nem amiatt állították meg, hanem mert letört Kvyat első szárnya.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Micsoda monszun van ismét gyorsan red flageznek is nehogy má esőben köljön mönni 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...