Baseball

38 feliratkozó

több mint 8 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Samardzija ugye anno valami szokatlanul nagy szerződést kapott nem?Ork
10 milla, ami felmehet 16-ig is. Mágikus Hendry.

Igaz idén jó volt triple-Aben (még ha a do or die startjai csúfra is sikerültek a végén).

több mint 8 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Samardzija ugye anno valami szokatlanul nagy szerződést kapott nem?
több mint 8 éve
Pat White a Royals-ba szerződöttHöri
hahaha. szarabb csapatot nem nagyon találhatott volna 😊
és mit játszik?haromt
Outfielder. Egyébként már draftolták háromszor, csak sose írt alá.

A Royals-t ne szidd, két év múlva tele lehet a csapatuk nagyon jó fiatal játékosokkal. 😛marci
Ez szimplán gonosz volt... 😊

Hozzánk jöhetett volna eldobálgatni Samardzija-val Iowában.

több mint 8 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Guillent műteni fogják,season over

http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 8 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
és mit játszik?haromt
Outfielder. Egyébként már draftolták háromszor, csak sose írt alá.

A Royals-t ne szidd, két év múlva tele lehet a csapatuk nagyon jó fiatal játékosokkal. 😛
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
és mit játszik?
több mint 8 éve
miggy úgy néz ki ma már tényleg tud játszani

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pat White a Royals-ba szerződött

több mint 8 éve
0-5-ről hoztuk a sweep-et, tudtam, hogy nem szabad ott hagyni a meccset, mert szorossá fogjuk tenni, és tessék, meg is fordítottuk a végére. Elképesztőek vagyunk. 😊
Ráadásul ma SD-SF lesz, az egyik biztos ki fog kapni.TheMileHighCity
Ráadásul Nelson Home Stealjével nyertünk. Ez mekkora geciség 😀haromt
Most láttam a baseball tonightban, jobb kezes dobó ellen sikerült, ez ami a durva... 😛Döme
Most néztem én is. Az a durva, hogy fogalma sem volt mi történik (a hangzavar miatt hallotta, hogy valaki fut, de azt hitte a 2-esre), pedig minden a szeme előtt történt. Piszok nagy mázli, de akinek a dombon megalszik a tej a szájában...

több mint 8 éve
Döme Oakland Raiders 2 548 — Sworn to the Black
0-5-ről hoztuk a sweep-et, tudtam, hogy nem szabad ott hagyni a meccset, mert szorossá fogjuk tenni, és tessék, meg is fordítottuk a végére. Elképesztőek vagyunk. 😊
Ráadásul Nelson Home Stealjével nyertünk. Ez mekkora geciség 😀haromt
Most láttam a baseball tonightban, jobb kezes dobó ellen sikerült, ez ami a durva... 😛
több mint 8 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tehát megvolt az újabb söprés a Reds ellen:
http://denversports.blog.hu/2010/09/10/rockies_reds_4_0_w_1

Közeledünk a SD és a SF felé, és tovább nyomulhatunk előre, mert hétvégén a D'backs jön hozzánk, ők pedig még játszanak három meccset egymás ellen.

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ráadásul Nelson Home Stealjével nyertünk. Ez mekkora geciség 😀
több mint 8 éve
Ráadásul ma SD-SF lesz, az egyik biztos ki fog kapni.

Denver Sports Blog
Get In The Ring
több mint 8 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 033 — 28-14
3-1-es series győzelem a Marlins ellen, ma pihenő, kizártnak tartom, hogy ne jussunk be a PO-ba

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals Wisconsin Badgers 9 422 — Luke Voit fan
szimpatikus csapat a Tigers és különösen szeretjük őket ha elverik a White Soxot így már 6 GB nekikOrk
Innen ti már nem fogjátok elbukni a csoportgyőzelmet. Egyrészt sok az a 6 meccs, másrészt nincsenek is olyan formában a srácok, hogy az ellenkezőjét gondoljam.

több mint 8 éve
a series uccsó meccsét is megnyertük a CWS ellen.porcello jól játszott,valamint ütésben is jók voltunk
damon 4/4 nem rossz,igaz mind single volt
manny ramirez pedig nem sok mindent csinál eddig a Soxban ahogy tapasztaltam

több mint 8 éve
szimpatikus csapat a Tigers és különösen szeretjük őket ha elverik a White Soxot így már 6 GB nekik
több mint 8 éve
Cook legkorábban az NLCS-ben térhet vissza, köszönjük Votto, hasonló sportsikereket neked, és a jó anyádnak is. Remélem, ma egész véletlen egy eldobott ütő a szemeid közé fog állni.TheMileHighCity
Christ on a bike, legalább egy 😛-t szúrj már be mielőtt hibbantnak hiszlek.marci
Hiszen már ismertek... 😂
Amúgy tényleg dühös vagyok rá, rivális CarGo miatt, és sérülést okoz nekünk, a kettő már külön-külön is elég gyilkos lenne a szememben, de így összeadva aztán tényleg. 😊

Denver Sports Blog
Get In The Ring
több mint 8 éve
Cook legkorábban az NLCS-ben térhet vissza, köszönjük Votto, hasonló sportsikereket neked, és a jó anyádnak is. Remélem, ma egész véletlen egy eldobott ütő a szemeid közé fog állni.TheMileHighCity
Christ on a bike, legalább egy 😛-t szúrj már be mielőtt hibbantnak hiszlek.
több mint 8 éve
Cook legkorábban az NLCS-ben térhet vissza, köszönjük Votto, hasonló sportsikereket neked, és a jó anyádnak is. Remélem, ma egész véletlen egy eldobott ütő a szemeid közé fog állni.

Denver Sports Blog
Get In The Ring
több mint 8 éve
A pirates talált magának egy új sluggert 😀

http://video.penguins.nhl.com/videocenter/console?catid=0&id=75020
több mint 8 éve
Cabrera sérülése amúgy mennyire komoly? Paciorekék nem említették a tegnapi meccsen...Mikey
Fáj a bal válla környékén a bicepsze. Tekintve, hogy múlt héten is erre panaszkodott, szerintem nem fogják siettetni.marci
Baltimore ellen fog valszeg visszatérni

több mint 8 éve
Cabrera sérülése amúgy mennyire komoly? Paciorekék nem említették a tegnapi meccsen...Mikey
Fáj a bal válla környékén a bicepsze. Tekintve, hogy múlt héten is erre panaszkodott, szerintem nem fogják siettetni.marci
Köcce.

Nálunk meg - most olvasom - Jenksnek a jobb alkarja fáj, csak éppen senki nem tudja, mitől. Vissza is utazott Chicagóba kivizsgáltatni.
Szeretem az ilyen 'nem tudjuk mitől, de fáj' dolgokat.

több mint 8 éve
Fáj a bal válla környékén a bicepsze. Tekintve, hogy múlt héten is erre panaszkodott, szerintem nem fogják siettetni.
több mint 8 éve
Az igaz. Még. 😊 Minket mostanság kezdenek utolérni azok a sérülések, amik titeket szezon közepén értek utol.

Cabrera sérülése amúgy mennyire komoly? Paciorekék nem említették a tegnapi meccsen...