Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Samardzija és Robertson a White Soxban. 😕)Mikey
Komolyan? Samardzija nem Cubsos volt?nigga hering
Es..? 😊 Egyebkent Sox fan gyerekkora ota. "A dream come true."
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
és itt a megoldás: ha All-Star leszel Oaklandből, már boltolnak is el izibe 😀

 twitter.com/Photosalad/status/542320983105753088

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Komolyan? Samardzija nem Cubsos volt?nigga hering
Shark: 7 év Cubs, traded w/ Hammel -> OAK -> traded -> ChiSox
business as usual, kecója tuti van a városban 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Samardzija és Robertson a White Soxban. 😕)Mikey
Komolyan? Samardzija nem Cubsos volt?
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Emocionális sokk az lesz, ha DRob-ot is elengedjük, mint tavaly Canó-t. Akkor pár napra elvonulok...Darksun3
Én legalább egy hétre.gdavid
Mikor indulunk...?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Nálunk pont elférne egy évre ócsóért, amíg kitalálják, kiket lehetne a farmról felhozni outfieldre 😊

Ichiro Suzuki’s agent said Monday that his client is keen to compete and awaiting an offer from a team looking for a veteran role model.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Beane-ék már megint kitaláltak valamit, ez a kiárusítás biztosan nem csak a spórolásról szól.Jakehomer
Már-már Big Bang Theory-be illő kockulás ennek az Oaklandnek drukkolni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Beane-ék már megint kitaláltak valamit, ez a kiárusítás biztosan nem csak a spórolásról szól.

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Nem tudom, mit aggódtok jankecek, az utóbbi évek statisztikái azt bizonyítják, hogy jobban megéri olcsón kinevelni egy closert, mert a drága pénzen vettek sorban betliztek. Örülnétek inkább, hogy Bronxba is eljutottak a tavalyi hírek 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Samardzija és Robertson a White Soxban. 😕)Mikey
A büdös pics@ba...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Samardzija és Robertson a White Soxban. 😕)
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Egyébként tényleg úgy tűnik, hogy a Blow Jaysnek semmi más indoka nem volt a hergelésen kívül, mert még a lejárt szerződésű Twins GM is ezt nyilatkozta: "I don't have the skill set to be a president," Ryan told MLB Network Radio on Monday. "I'm very humbled to have my name included."
Ez akárhogy nézzük: háromból nulla.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Na, a nagy hisztiből az lett, hogy Paul Beeston marad még egy évig a klubelnökük.:  www.thescore.com/news/652317robiroboter
Megcsináltuk! 😕)
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Na, a nagy hisztiből az lett, hogy Paul Beeston marad még egy évig a klubelnökük.:  www.thescore.com/news/652317

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Közben Dan Duke és a tulaj Angelos is lenyilatkozta ahol csak lehetett, hogy szerződésük van 2018 végéig, és Duke és Buck a liga legszebb szerelmespárja.robiroboter
"I don't really want to talk on this any further than I have," Williams said. "As I've said, I'm focused on White Sox business."
Meg mondott egy olyat is, hogy ő South Side-on akar újra bajnoki címet nyerni, lehetőleg nagyon hamar.
Ámen. Neki el is hiszem, hogy ez nem csak vetítés. 😊

Oké, én már csak az igazolásainkról akarok olvasni a héten.robiroboter
++
A sok pletyka és nyilatkozat elültette bennem a reményt - tudom, hogy nem kéne, de na... - és valami nagyot szólót várok.
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
navazze, a Blow Jays új elnököt keres, és na kit néztek ki maguknak? a nálunk 2018-ig szerződött Dan Duke GM-t. ez a múlt heti hírek után (Cruz, Markakis, Miller) már nem is fokozhatná tovább a jókedvet.robiroboter
Állítólag a ChiSox EVP Kenny Williams is a jelöltjeik között van. Hát nem kéne...Mikey
A Twins GM Terry Ryan a harmadik jelöltjük. Mire gondoltak? Hogyan basszuk fel három csapat szurkolóit Mikulásra? Blame Canada!

Közben Dan Duke és a tulaj Angelos is lenyilatkozta ahol csak lehetett, hogy szerződésük van 2018 végéig, és Duke és Buck a liga legszebb szerelmespárja. Oké, én már csak az igazolásainkról akarok olvasni a héten. Elég volt a tökönrúgásokból.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
navazze, a Blow Jays új elnököt keres, és na kit néztek ki maguknak? a nálunk 2018-ig szerződött Dan Duke GM-t. ez a múlt heti hírek után (Cruz, Markakis, Miller) már nem is fokozhatná tovább a jókedvet.robiroboter
Állítólag a ChiSox EVP Kenny Williams is a jelöltjeik között van. Hát nem kéne...
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
navazze, a Blow Jays új elnököt keres, és na kit néztek ki maguknak? a nálunk 2018-ig szerződött Dan Duke GM-t. ez a múlt heti hírek után (Cruz, Markakis, Miller) már nem is fokozhatná tovább a jókedvet.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Millernek az Astros többet ajánlott, de ő gyűrűt akar nyerni. LOL az Astrosban is jobb esélye lenne rá 😛Jakehomer
Astros mint world series győztes? Cubsnak is több esélye van rá.nigga hering
Ha már itt tartunk az Astrosban imo még több a talent, mint a Cubsban (bár náluk is igen jól sikerült a rebuild), de pont arra vonatkozott a gonoszkodó megjegyzésem, hogy ebben az egyébként tényleg esélytelen Astrosban is több a lehetőség, mint a mostani, öregecske, állandóan sérült ex-sztárokra épített Yankeesben.

Perception is reality.
több mint 9 éve
nigga hering Green Bay Packers 28
Millernek az Astros többet ajánlott, de ő gyűrűt akar nyerni. LOL az Astrosban is jobb esélye lenne rá 😛Jakehomer
Astros mint world series győztes? Cubsnak is több esélye van rá.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Millernek az Astros többet ajánlott, de ő gyűrűt akar nyerni. LOL az Astrosban is jobb esélye lenne rá 😛

Perception is reality.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Na, egy Gregorius-szal és egy Millerrel beljebb vagyunk. Én örülök mindkét move-nak, bár Greene hiányozni fog. De Didiért megérte szerintem.
Emocionális sokk az lesz, ha DRob-ot is elengedjük, mint tavaly Canó-t. Akkor pár napra elvonulok...Darksun3
Én legalább egy hétre.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na, egy Gregorius-szal és egy Millerrel beljebb vagyunk. Én örülök mindkét move-nak, bár Greene hiányozni fog. De Didiért megérte szerintem.
Emocionális sokk az lesz, ha DRob-ot is elengedjük, mint tavaly Canó-t. Akkor pár napra elvonulok...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Ja, ja, én is olvastam azóta, meg hát tudni lehetett, hogy hiába játszott rengeteget (150+ meccsek), akkor sincs vasból a csávó. Egyébként tök racionális döntés volt elengedni, de érted, komoly emocionális sokk volt erre a hírre ébredni. Jonesy se tudott se köpni, se nyelni, aztán tegnapra már ő is azt mondta, amit mind: In Buck we trust. Meg hogy most megmutathatja Dan Duke is, hogy miért lett az Év klubvezetője. Ja, és DS-ékkel dumáltuk, hogy nálatok tavaly Cano lelépése lehetett hasonló mélyütés, de ő meg ugye nem hazaköltözött.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Csifu 223
Most arra mit mondjak, hogy Markakis az O's 4/40 ajánlata helyett 4/44-ért Atlantába ment? Nagyon haza akart menni. (30 mérföldre lakik Atlantától.) Ahogy Adam Jones mondja: U don't want my opinion!robiroboter
A legújabb hírek szerint nyakműtét és 12 hét felépülés vár rá, gondolom, ez is közrejátszott, hogy az Orioles nem marasztalta annyira.