Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Az a lábamban van mindig 😊 Az ütések mennek, inkább a dobásban zavar.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát igen ismerős. Mi legközelebb Óbudán játszunk mikor megyek. Sajna még mindig sérülten. A csuklóm már kezdem "megszokni" de mostanság a vállam is fáj, úgyhogy eléggé alapjáraton tudok játszani.Matthew99
Akkor home stealek nem játszanak? 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Hát igen ismerős. Mi legközelebb Óbudán játszunk mikor megyek. Sajna még mindig sérülten. A csuklóm már kezdem "megszokni" de mostanság a vállam is fáj, úgyhogy eléggé alapjáraton tudok játszani.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lesz ez még jobb is. Majd legközelebb meg te nyered meg. A vámosi pálya nagyon rossz. Nekünk is jó pár játékunk ment el rajta. Az ütéseket meg megfogja a fű. Érden jobb lesz.Matthew99
Érdi pálya egész kulturált lett, ezért várom annyira.
Ez a 'vámosi lejt meg a homok, hepehupák erősek voltak. Persze még mindig sokkal jobb hogy van és nem kell nélkülözniük. -Volt olyan hogy plate elé ütött a srác és a labda belefúródott a homokba, ahelyett, hogy visszapattant volna 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Lesz ez még jobb is. Majd legközelebb meg te nyered meg. A vámosi pálya nagyon rossz. Nekünk is jó pár játékunk ment el rajta. Az ütéseket meg megfogja a fű. Érden jobb lesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Micsoda profi kép. Mit játszottatok? Mi van veled Short?Matthew99
Nyertünk valami 11-3-as hátrányból 11-16-ra. Én kalap szar voltam semmi sem ment a 20centi mély homokban. 😊
Majd holnap Érden lehet javítani, mert van min. Védekezés nagyon nem ment eddig. Sok az error és nem lehet mindent a pályára fogni. :/
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Már meg is válaszolta. Érden inkább patakpart meg szántó látszana a háttérben.

Már az RBI-al is nagy ember vagy itt 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor passz, majd jön a fotós mester és elárulja 😊
HR helyett RBI sikerült ezzel a beállással 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nemesvámoson készült a kép a mai napon. Te mondtad jól Matthew!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Szerintem meg nem Érden. A fotó meg igazi első idényes home run ütő beállás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ezzel most nem magyaráztad meg honnan van Shortnak Escről vámosi fotója! Én meg találtam egy ilyet:

Matthew99
nem vámosi a fotó Esc-ről 😊 Érden készült szerintem, félreérthető voltam

jaj ez a kép 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Ezzel most nem magyaráztad meg honnan van Shortnak Escről vámosi fotója! Én meg találtam egy ilyet:



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
rájöttem. azt hiszem a legutóbb amikor az Érd ellen játszottak előttük Esc-ék játszottak Érden. legalább is ha jól emlékszem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Én inkább azt nem értem, Shortnak honnan van ilyen fotója?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
összezavarsz Short, mit keresett Esc Nememsvámoson? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Micsoda profi kép. Mit játszottatok? Mi van veled Short?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Esc' remélem nem bánod! 😊

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Fura, hogy Jackson ilyen halovány idén, erre valszeg nem sokan számítottak. :/
Bár legalább a K-k még jövögetnek...Django
Összességében hozza, amit a rotation ötödik tagjától elvárhat az ember. Nincs ezzel baj.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Davis, remélem nem ellenünk szerzi meg az első győzelmét.Darksun3
😂
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor mától hivatalosan is gyűlölöm a Hudson for Jackson cserét, és ezen soha semmi nem változtathat.

Hudson karrierjének első CG-je: 9 IP, 3 H, 1 ER. Valamint 1 for 3, 1 RBI double.Mikey
Fura, hogy Jackson ilyen halovány idén, erre valszeg nem sokan számítottak. :/
Bár legalább a K-k még jövögetnek...
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Akkor mától hivatalosan is gyűlölöm a Hudson for Jackson cserét, és ezen soha semmi nem változtathat.

Hudson karrierjének első CG-je: 9 IP, 3 H, 1 ER. Valamint 1 for 3, 1 RBI double.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hangzatosan kezdtük az interleague series-t, össze-vissza vertük a Tigers-t, bár 12-1 után kicsit felengedtük őket. Blackmon megint 4/4-es day, CarGo négy ribanc, Nelson 1st career HR rögtön egy 3-run jack volt. Detroit-ot alázni mindig jó. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
"He's been playing first base a few games, and he will play maybe one or two games out there -- making him work, keeping him with some at-bats," said Guillen of Dunn, who has started 10 games at first this season. "I like the way he's swinging the bat, right now. It's getting better and better."

Természetesen ezt az idegenben játszandó interleague meccsek elé mondta Ozzie. Már csak az érdekesség kedvéért is megnézném Dunnt outfielden. Azon az 1-2 meccsen úgyse múlik majd semmi.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
http://www.youtube.com/watch?v=AiAHlZVgXjk&feature=

Ezt láttátok? A's szurkoló itt valaki?Maka
Nem követem rendesen az A's-t, de Oakland révén valamilyen szinten szurkolok nekik. A könyvet már ezer éve el akarom olvasni, sajnos eddig még nem került rá sor, kíváncsi vagyok a filmre...Döme
Én kétszer olvastam a könyvet.. nekem, akit nagyon érdekel a matek/sportok kapcsolata, ez "alap" könyvnek számít. 😊

Billy Beane, és úgy az egész sabermetrikus dolog nagyon érdekes/hálás téma.. és a baseballnál jön ki a legjobban - örülök hogy film lett belőle. Mondjuk az érme másik oldala, hogy Oaklandben csak egyszer jött be azért ez a dolog(igaz, átvette a Twins, a Spx is Theo alatt, meg sok másik csapat..) - és mondjuk jobban örültem volna egy Bill James biopicnek, de ezt is megnézzük majd 😊

Eric Chavezt nagyon kedveltem, csak aztán mikor eladogatták a két dobó triumvirátusukat, utána nem sok kedvenc maradt a csapatnál, így váltottam a Twins-Cards-Rays trióra.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 712 — Sworn to the Black
http://www.youtube.com/watch?v=AiAHlZVgXjk&feature=

Ezt láttátok? A's szurkoló itt valaki?Maka
Nem követem rendesen az A's-t, de Oakland révén valamilyen szinten szurkolok nekik. A könyvet már ezer éve el akarom olvasni, sajnos eddig még nem került rá sor, kíváncsi vagyok a filmre...