NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Amúgy túlszárnyaltuk a téli vb-t már hozzászólásban
zacknorb
számít, hogy voltak magyarok
pedig a vb-n több meccs volt, nem?
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy túlszárnyaltuk a téli vb-t már hozzászólásban
zacknorb
Csöcs bezzeg alig volt.
warr_b
Sixo shaming
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha az angolok nem úgy játszottak volna eddig mint ahogy ès ha ők mennek tovább akkor azt mondanám vègül is a kèt legjobb csapat jutott be....
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy túlszárnyaltuk a téli vb-t már hozzászólásban
zacknorb
Csöcs bezzeg alig volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 292
Nem kell nem véleményt formálni. Ha a Pool ellen fújnak ilyet, akkor nem a bírót szidom, hanem a védőt, mert ez így balfaszság volt.
Az a jó ítélet, amit minden viszonylatban megadna az ember.
Ez így nem tizi? De ha mondjuk Walker csinálja ezt Gakpoval, az igen? Ne komolytalankodjunk már!

Viszonylag kevés olyat láttam, hogy egy megbikázott labdánál a rúgó játékos lába az érintés helyén megálljon a levegőben. Fizikailag is lehetetlen. Éppen ezért a rúgó játékost védik az ilyen szituációban, mert ebből könnyen lábtörés lehet.
Az összes ilyenből a talpaló játékos mászik ki sárga lappal.
slowmotion
Jah, grundon meg megyekettőben még jól meg is pofozzák a talpalóalávalót.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Akik szerint ez tizi volt azoktól megkérdezném h a spanyol nemeten mikor Füllkrug úgy rúgott kapufát h a spanyol hátvéd két kézzel lerántotta az tizi vagy nem?
csebi
Én pl nem láttam azt a meccset, csak az elejét, azért nincs sarkalatos véleményem arról az esetről.
Ott a nyolcadik perces Kroos fault van meg, amivel hidegre tette a kis spanyolt. Szar ítélet volt, legalábbis hiányos.
slowmotion
De egész Eb-n volt csomó hasonló. Ugyanugy Moratat is lerantottak egyszer (talán németek ellen) de még ellotte kapura és Cnel is rémlik ilyen eset. Konzekvensen elengedtek ha a csatár el tudta rúgni kapura, sőt itt meg tisztább is abból a szempontból h Kane lövését magát ez nem befolyásolta. Mikor viszont loves előtt lerántanak az már inkább befolyásol.
csebi
Ez nem a "még belefér-e a fizikálisabb játékba?"-kérdéskör része, lövés miatt lendülő lábat letalpalni súlyosan sérülésveszélyes, vagyis sárga lapos.
slowmotion
Hat amikor mez 2.5 métert nyúlik meg vki a két kezes lerántas miatt kerül földre az nem fizikális játék sztem.
Én csak ezek alapján úgy gondoltam h akkor azért nem adnak tizit ha azt nem befolyásolta h a csatár el tudtae lőni.
Most itt adtak, amúgy sztem jogosan. Visszanezve többször amúgy ez jó döntés volt csak akkor többinél mi a helyzet ezen az EBn?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hát ezt tényleg max kivédekezni tudják a hollandok, mert támadó játékhoz sok közük nincs, nem is nagyon akarnak előre menni amit meg is értek mert Depay nélkül nem nagyon van kitől várni az extrát támadó oldalon


2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 035
Örüljünk annak hogy meccs lett... ezek mért nem tudtak így játszani eddig?
Igor
Igen, ilyenkor egy kicsit azért én is mérges vagyok rájuk.
Kampman
Nem voltak rákényszerítve...
gyurczi
Örüljünk annak hogy meccs lett... ezek mért nem tudtak így játszani eddig?
Igor
Kellett?
no
Szlovákok ellen mi volt? Ja igen, a svájci elleni is sima volt... a csoportot hagyjuk. Szerintem ott is többet kellett volna, de végülis kitaktikázták hogy a DEN-SEB 0-0 legyen.

Azért eldobom az agyam, nehogy mosdassuk már őket, hogy pont annyit játszottak amit kellett, lol.
Igor
Ki mondta hogy annyit jatszottak amennyit kellett? De rakenyszeritve se voltak, ahogy itt sincsenek.

ertem en hogy valamiert budosek es nem szamit, de itt is pontosan hulyek hogy igy jatszanak. A hollandok kb jatszak a kiscsapat taktikat es az angoloknak is betonbiztosan kellene inkabb vedekezni, mert sajat magukra veszelyesek es meg egy holland megindulas es baj van. Persze ezert szidjuk a focit, de ez ketto csapatnak kellene jatszani. A hollandok felallt vedelem ellen hugyfos. Egy talalt gol majdnem kiejtette oket, de attol meg egy szar csapat jutott volna be es ami alapjan a hollandok ( nekem az elso amit latok toluk ) pont olyan fos mint a tobbi kiscsapat, de jobb jatekosokkal jatszak azt. Szoval nem meg senki nem kenyszeritette oket hogy jatszanak igy. Es itt is inkabb veszelyes. Ez a nyomom akapura oket akik viszont tudatosan adjak at a labdat teruletet es kontrazok az nem kenyszeriti semmire oket. Az eredmeny igen.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy túlszárnyaltuk a téli vb-t már hozzászólásban
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Shaw must go on?
NB2
Itt is lesz halftime show, mint a Copan?
Ami, ha már Miami, nyilvánvaló, ki lesz.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
valamit ki kéne találni a hollandoknak a félidőben mert ez így nem lesz jó.

choose life
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Akik szerint ez tizi volt azoktól megkérdezném h a spanyol nemeten mikor Füllkrug úgy rúgott kapufát h a spanyol hátvéd két kézzel lerántotta az tizi vagy nem?
csebi
Én pl nem láttam azt a meccset, csak az elejét, azért nincs sarkalatos véleményem arról az esetről.
Ott a nyolcadik perces Kroos fault van meg, amivel hidegre tette a kis spanyolt. Szar ítélet volt, legalábbis hiányos.
slowmotion
De egész Eb-n volt csomó hasonló. Ugyanugy Moratat is lerantottak egyszer (talán németek ellen) de még ellotte kapura és Cnel is rémlik ilyen eset. Konzekvensen elengedtek ha a csatár el tudta rúgni kapura, sőt itt meg tisztább is abból a szempontból h Kane lövését magát ez nem befolyásolta. Mikor viszont loves előtt lerántanak az már inkább befolyásol.
csebi
Ez nem a "még belefér-e a fizikálisabb játékba?"-kérdéskör része, lövés miatt lendülő lábat letalpalni súlyosan sérülésveszélyes, vagyis sárga lapos.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Shaw must go on?
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Akik szerint ez tizi volt azoktól megkérdezném h a spanyol nemeten mikor Füllkrug úgy rúgott kapufát h a spanyol hátvéd két kézzel lerántotta az tizi vagy nem?
csebi
Én pl nem láttam azt a meccset, csak az elejét, azért nincs sarkalatos véleményem arról az esetről.
Ott a nyolcadik perces Kroos fault van meg, amivel hidegre tette a kis spanyolt. Szar ítélet volt, legalábbis hiányos.
slowmotion
De egész Eb-n volt csomó hasonló. Ugyanugy Moratat is lerantottak egyszer (talán németek ellen) de még ellotte kapura és Cnel is rémlik ilyen eset. Konzekvensen elengedtek ha a csatár el tudta rúgni kapura, sőt itt meg tisztább is abból a szempontból h Kane lövését magát ez nem befolyásolta. Mikor viszont loves előtt lerántanak az már inkább befolyásol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Még a piros sem lett volna nagyon túlzás ezért.
Mikey
Kane- nek max, ne agyatlankodjunk már azért
warr_b
Nem tudom, hogy trollkodsz-e, vagy csak fullba tolod a kretént?
A rátartás az veszélyes játék, tankönyvi sárga lapos szabálytalanság.
slowmotion
Mi a túró volt itt rátartás? Blokkolni akart a védő, Kane meg teliberúgta 😀
De megint mi a faszomat csináljon a nyomorult védő, udvariasan álljon arrébb, hadd menjen szabadon a támadó?
És én nyomom fullba.
warr_b
Túl régóta nézel te focit, hogy ezt elhidd. Nyújtott lábbal ment, lehet hogy blokkolni akart, de lábat talált. Oké, hogy rühelled az angolokat, de ne már.
csi77
Mindenki elfogult, ki erre, ki arra 😊
warr_b
Semlegeseként én meg nem formálok véleményt. 😀
iktriad
Nem kell nem véleményt formálni. Ha a Pool ellen fújnak ilyet, akkor nem a bírót szidom, hanem a védőt, mert ez így balfaszság volt.
Az a jó ítélet, amit minden viszonylatban megadna az ember.
Ez így nem tizi? De ha mondjuk Walker csinálja ezt Gakpoval, az igen? Ne komolytalankodjunk már!

Viszonylag kevés olyat láttam, hogy egy megbikázott labdánál a rúgó játékos lába az érintés helyén megálljon a levegőben. Fizikailag is lehetetlen. Éppen ezért a rúgó játékost védik az ilyen szituációban, mert ebből könnyen lábtörés lehet.
Az összes ilyenből a talpaló játékos mászik ki sárga lappal.
slowmotion
Jó csak eddig ezen az EBn elengedtek azokat a szitukat amikor a támadó el tudta rúgni kapura a labdát bmien szabálytalanság volt vele szemben. Most először nem.
csebi
Ha rengeteg szar ítélet születik, attól nem az egy helyes ítélet lesz rossz, hanem a rossz ítéletek maradnak rosszak.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az vót má h rhadj meg Szószgèt😔😏🙋🤦🥴🤷?

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Akik szerint ez tizi volt azoktól megkérdezném h a spanyol nemeten mikor Füllkrug úgy rúgott kapufát h a spanyol hátvéd két kézzel lerántotta az tizi vagy nem?
csebi
Én pl nem láttam azt a meccset, csak az elejét, azért nincs sarkalatos véleményem arról az esetről.
Ott a nyolcadik perces Kroos fault van meg, amivel hidegre tette a kis spanyolt. Szar ítélet volt, legalábbis hiányos.
slowmotion
Ott sok hiányos ítélet volt, hol erre, hol arra
Ugyanannyira kellet volna Kroost kiállítani, mint Cucu kezezése után tizit adni
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk az hogy az elődöntőben (!) kezd el focizni a csapat annak illegálisnak kéne lennie. Jó hogy nem a Finalissimára áll össze a csapat 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Örüljünk annak hogy meccs lett... ezek mért nem tudtak így játszani eddig?
Igor
Igen, ilyenkor egy kicsit azért én is mérges vagyok rájuk.
Kampman
Nem voltak rákényszerítve...
gyurczi
Örüljünk annak hogy meccs lett... ezek mért nem tudtak így játszani eddig?
Igor
Kellett?
no
Szlovákok ellen mi volt? Ja igen, a svájci elleni is sima volt... a csoportot hagyjuk. Szerintem ott is többet kellett volna, de végülis kitaktikázták hogy a DEN-SEB 0-0 legyen.

Azért eldobom az agyam, nehogy mosdassuk már őket, hogy pont annyit játszottak amit kellett, lol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Akik szerint ez tizi volt azoktól megkérdezném h a spanyol nemeten mikor Füllkrug úgy rúgott kapufát h a spanyol hátvéd két kézzel lerántotta az tizi vagy nem?
csebi
Én pl nem láttam azt a meccset, csak az elejét, azért nincs sarkalatos véleményem arról az esetről.
Ott a nyolcadik perces Kroos fault van meg, amivel hidegre tette a kis spanyolt. Szar ítélet volt, legalábbis hiányos.
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 077 — Kinek mit intézett a kormánya
Makker hollandok..
kapitnono
Befujtak ellenuk egy jogtalan tizit, tenyleg mákerek. XD
Zsellér van de Vrij
Értem én hogy utálod az angolokat de az egy full jogos tizi volt, és a Simmons lővésen kívül közük nincs a meccshez, ráadásul Dumfriesnek most kellett volna a második sárga amit nem kapott meg. Szóva igen makkerek...
kapitnono
Ordas baromsag, hogy kozuk nincs a meccshez.
Zsellér van de Vrij
De azért nem jobbak, ugye?
csi77
Irtam olyat hogy jobbak? Teljesen kiegyenlitett meccs.
Zsellér van de Vrij
Picit talán az angolok jobbak
csi77
Nuanszokkal lehet, de ez mar tenyleg szubjektiv, ki hogy erzi.
Zsellér van de Vrij

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Southgate és a háromoroszlánosok ma hatalmas meglepetéssel jöttek: valódi támadófocival készültek a meccsre.
iktriad
Sztem a space jam módszert alkalmaztak
csebi
És ők a Monstars vagy a Looney Tunes.
iktriad
Mikor melyik

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Southgate és a háromoroszlánosok ma hatalmas meglepetéssel jöttek: valódi támadófocival készültek a meccsre.
iktriad
Sztem a space jam módszert alkalmaztak
csebi
És ők a Monstars vagy a Looney Tunes?

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Depay lehalt, fasza


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Makker hollandok..
kapitnono
Befujtak ellenuk egy jogtalan tizit, tenyleg mákerek. XD
Zsellér van de Vrij
Értem én hogy utálod az angolokat de az egy full jogos tizi volt, és a Simmons lővésen kívül közük nincs a meccshez, ráadásul Dumfriesnek most kellett volna a második sárga amit nem kapott meg. Szóva igen makkerek...
kapitnono
Ordas baromsag, hogy kozuk nincs a meccshez.
Zsellér van de Vrij
70% labdabirtoklás, 1,23 xg szemben a holland 0,21 el 😂😂
Miről beszélünk?
kapitnono
Taktika?
ozibozi
Felőlem az is lehet, de akkor is jobbak eddig az angolok szerintem tizi ide vagy oda