EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 123 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 737 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lett volna ezzel gond ha a labdaelrúgás után próbálja visszahúznj a lábát de egyèrtelműen mèg rá is kulcsolt a nèmet lábára a kèt lábfejèvel ott tartotta a lábát. Így ez jogos volt....
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 761
'98-ban Zizou odalépett valamelyik szaúdi playának, annyi meccsről meszelték, hogy el kellett jutnia elég sokáig a francia csapatnak, hogy egyáltalán pályára léphessen még.
slowmotion
2 meccses eltiltást kapott.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 246
Amúgy már tiltva vannak a csöcsök vagy nem divat vagy miért nem tolja senki?
Sixo
willie neje megölte a bulit
peach
Csak annyit írtam, h óvatosan meg ne vmi ótvar cucc legyen
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 761
Amúgy már tiltva vannak a csöcsök vagy nem divat vagy miért nem tolja senki?
Sixo
Lejártak, mint az Alekosz-videók.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 132 — Cowboys fan
Akkor Portheus nem játszik ellenünk, gondolom én.
Vagy akkorra visszajöhet?
Lúdas Solymi
Alapból 1 meccs csak a piros.
Sixo
Kivéve a súlyosan sportszerűtlen piros, meg majd most kiderül, hogy a durva szabalytalanság is többmeccses ban lesz-e.
'98-ban Zizou odalépett valamelyik szaúdi playának, annyi meccsről meszelték, hogy el kellett jutnia elég sokáig a francia csapatnak, hogy egyáltalán pályára léphessen még.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 394 — Слава Україні! Героям слава!
A direkt red elég vicces, pláne hogy a labdát rúgta el először. Meg lehet adni, de nyilván nem volt sem szándékos, sem brutális, csak rossz helyen rúgta meg... de nem véletlen h 3 perccel később Gündogan álldogállt már. (mondjuk így 3-0 után én is leszedném inkább/nem kockáztatnék)

A meccs maga az eddigi gyenge színvonalhoz képest így pláne érdektelenné vált.
Igor
Nemar. Kimeriti a brutalis kategoriat. A meccs meg nem gyenge szinvonalu, mert a nemetek jol jatszanak. A meccs egyoldalu, a skotok mas erot kepviselnek.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 750 — Saturday Night Lights
Amúgy már tiltva vannak a csöcsök vagy nem divat vagy miért nem tolja senki?
Sixo
Skót meccsen dudák vannak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 750 — Saturday Night Lights
A direkt red elég vicces, pláne hogy a labdát rúgta el először. Meg lehet adni, de nyilván nem volt sem szándékos, sem brutális, csak rossz helyen rúgta meg... de nem véletlen h 3 perccel később Gündogan álldogállt már. (mondjuk így 3-0 után én is leszedném inkább/nem kockáztatnék)

A meccs maga az eddigi gyenge színvonalhoz képest így pláne érdektelenné vált.
Igor
Tök mindegy, Skócia már hazautazott.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 593 — a new hope (again)
Amúgy már tiltva vannak a csöcsök vagy nem divat vagy miért nem tolja senki?
Sixo
willie neje megölte a bulit



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 662 — LIGHTS OUT!
Amúgy már tiltva vannak a csöcsök vagy nem divat vagy miért nem tolja senki?

2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 593 — a new hope (again)
szerintem csak sárga mert alapból elrúgta a labdát és szándékos se volt. + ott van a 11-es büntetésnek.
mondjuk tökm1, a skótok annyira rosszak, higy 13-an is lehetnének akkor se történne semmi



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 132 — Cowboys fan
Csendben mondom, hogy régebben erre nem is fújtak volna. Nem értem ezt az "elrúgta a labdát, de aztán lábat talált" szabályt.
nagylaza, főpohárnok
Pedig már pár éve alkalmazzák. Az más kérdés, hogy nem konzisztensen.

Szerkesztette: slowmotion
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 246
Jajj de kurvára hiányzott már ez a szar 1 perc.
Tactful Cactus
Jó, legalább vmi upgradelt bige van
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 750 — Saturday Night Lights
Jajj de kurvára hiányzott már ez a szar 1 perc.
Tactful Cactus
Csaj rendben van.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 465
Jajj de kurvára hiányzott már ez a szar 1 perc.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 246
Pöcs ez a bíró, útban van kétszer is, kerülgetni kell, aztán lefújja
warr_b
Hallod, nem nézel elég nb3at. Löfli minden meccsen ezt tolja.
Sixo
 youtu.be/eVkFVgqhYlk?si=y4zySrt6MwbTQnra
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 375 — !SuPeR6BoWL!
A direkt red elég vicces, pláne hogy a labdát rúgta el először. Meg lehet adni, de nyilván nem volt sem szándékos, sem brutális, csak rossz helyen rúgta meg... de nem véletlen h 3 perccel később Gündogan álldogállt már. (mondjuk így 3-0 után én is leszedném inkább/nem kockáztatnék)

A meccs maga az eddigi gyenge színvonalhoz képest így pláne érdektelenné vált.
Igor
Hát, amikor páros lábbal szállsz bele a másikba, akkor szerintem mindegy, hogy előbb a labdát találod el és csak utána töröd el az ellenfél lábát.
Lúdas Solymi
Nem volt ez páros lábas beleszállás, ez egy mentési kísérlet volt.
Igor
Páros lábbal? Igazi favágó módszer

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 750 — Saturday Night Lights
Chilwell Rexonát fúj büdös ellen, most már biztosan az angolok nyernek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 132 — Cowboys fan
A direkt red elég vicces, pláne hogy a labdát rúgta el először. Meg lehet adni, de nyilván nem volt sem szándékos, sem brutális, csak rossz helyen rúgta meg... de nem véletlen h 3 perccel később Gündogan álldogállt már. (mondjuk így 3-0 után én is leszedném inkább/nem kockáztatnék)

A meccs maga az eddigi gyenge színvonalhoz képest így pláne érdektelenné vált.
Igor
A sípcsontjába állt bele. Tényleg nem is kérdés, hogy piros-e... mert abszolúte az.
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 300 — No 1 Zhang Yufei fan
A direkt red elég vicces, pláne hogy a labdát rúgta el először. Meg lehet adni, de nyilván nem volt sem szándékos, sem brutális, csak rossz helyen rúgta meg... de nem véletlen h 3 perccel később Gündogan álldogállt már. (mondjuk így 3-0 után én is leszedném inkább/nem kockáztatnék)

A meccs maga az eddigi gyenge színvonalhoz képest így pláne érdektelenné vált.
Igor
Hát, amikor páros lábbal szállsz bele a másikba, akkor szerintem mindegy, hogy előbb a labdát találod el és csak utána töröd el az ellenfél lábát.
Lúdas Solymi
Nem volt ez páros lábas beleszállás, ez egy mentési kísérlet volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 744 — beers & Packers
Csendben mondom, hogy régebben erre nem is fújtak volna. Nem értem ezt az "elrúgta a labdát, de aztán lábat talált" szabályt.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 662 — LIGHTS OUT!
Pöcs ez a bíró, útban van kétszer is, kerülgetni kell, aztán lefújja
warr_b
Hallod, nem nézel elég nb3at. Löfli minden meccsen ezt tolja.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 863
A direkt red elég vicces, pláne hogy a labdát rúgta el először. Meg lehet adni, de nyilván nem volt sem szándékos, sem brutális, csak rossz helyen rúgta meg... de nem véletlen h 3 perccel később Gündogan álldogállt már. (mondjuk így 3-0 után én is leszedném inkább/nem kockáztatnék)

A meccs maga az eddigi gyenge színvonalhoz képest így pláne érdektelenné vált.
Igor
Hát, amikor páros lábbal szállsz bele a másikba, akkor szerintem mindegy, hogy előbb a labdát találod el és csak utána töröd el az ellenfél lábát.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 436 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pöcs ez a bíró, útban van kétszer is, kerülgetni kell, aztán lefújja


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 300 — No 1 Zhang Yufei fan
A direkt red elég vicces, pláne hogy a labdát rúgta el először. Meg lehet adni, de nyilván nem volt sem szándékos, sem brutális, csak rossz helyen rúgta meg... de nem véletlen h 3 perccel később Gündogan álldogállt már. (mondjuk így 3-0 után én is leszedném inkább/nem kockáztatnék)

A meccs maga az eddigi gyenge színvonalhoz képest így pláne érdektelenné vált.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)