Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
de a labda gömbölyű
NB2
ÁÁÁÁÁÁÁÁH!!!4!!44!!!

Nem. Csonkolt ikozaéder alakú!

Tanuljuk már meg ezt az egyszerű tényt... ezért tart itt a magyar foci ahol! Ezért ilyen a rúgótechnikája mindenkinek, stb-stb

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Véleményem szerint mindenképpen az S betűvel kezdődő ország csapata fog ezen a mérkőzésen továbbjutni.
Vrij6
Stezland!

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Véleményem szerint mindenképpen az S betűvel kezdődő ország csapata fog ezen a mérkőzésen továbbjutni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Svàjc jobb focit tolt, nàlam ők az esélyesebbek, de a labda gömbölyű. Jah és szerintem európai csapat megy tovàbb.
NB2
..és nem csak mehet, ma tovább is jut az egyik. Ezt kifelejtetted.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Miért érzem azt, hogy ez még az Orosz Spanyolt is überelni fogja izgalmak terén 😀


több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Svàjc jobb focit tolt, nàlam ők az esélyesebbek, de a labda gömbölyű. Jah és szerintem európai csapat megy tovàbb.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hajrá Svájc, előre a 0-0-ért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Nagyon izgalmas meccs lehet ez, remélem nem beszarósan mennek ki a srácok. 😀

Tippem: 2-1 Svájcnak, de ez tényleg 50-50%-os meccs,.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Swe-SUI?

Hát, alapból Heja Sverige.

Annál a csapatnál kevés szerethetőbb volt, mint a Ravelli, Brolin, Dahlin, Ingesson, Kenneth Andersson, később Henrik Larsson... Imádtam őket. Utána is egészen vállalható focit nyomtak, aztán jött Zlatan és kihűlt a szerelem.
Most nincs, ez már önmagában szimpatikussá teszi őket, de most meg valahogy nem érzem mégsem, hogy a szimpátiámat fel tudnák kelteni.

Ma ez megtörhet 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Zolika mennyire nem tud beszélni, elképesztő.

Hopp Schwiiz! 🇨🇭
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Go Sweden!!! 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ha most mi lettünk volna a japók helyében, mindenhonnan zubogna a magyar balsors klisé?
Hanni
Bárcsak ott tartanánk mint ők.
Solymi
Azert az azsiai, oceaniai es tarsai selejtezosorozat is egy mas kavehaz. Nem egyszer olyan szegyen csapatok erkeznek onnan vebekre, hogy a szavakat nem talalod. Del-Amerikaban meg alapvetoen jo csapatok vannak, de azok meg a magyarokhoz kepest allandoan alibiznek, a fel selejtezosorozatot elpocogtetik, aztan a vegen ilyen Chilek es tarsaik ki sem jutnak, holott vannak olyan csapatok, amik siman mennenek tovabb a csoportbol. Argentina is az utolso par meccsen volt hajlando focizni, sok ertelme is volt kijutniuk igy... Ausztralia meg atkerte magat masik konfba, mert hulyere vert mindenkit naluk, de a potselejtezon meg olyan csapatok kozul kaphattak ellent, akik ellen eselyuk alig volt mar.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy tornara vLo kijutas is pont annyit ert, mint 2016. Elhiszed h jo uton haladunk, de aztan jon a kinos valosag. Majd ha sorozatban jutunk ki egymas utan a tornakra, meg erunk oda csoportmasodik helyekre peldaul, akkor lehet gondolkozni, hogy valami kezd jo lenni.
Stez
Ezzel én is tisztában vagyok és nem is kifejezetten a kijutás miatt mondtam, hanem a mutatott játék miatt.
2016 a magyar válogatott szempontjából egy jó és szerencsés év volt és a játék is jó volt.
Most már ez sincs meg, de talán Rossival ez megváltozik.
Én nem tudom mi ment félre Storcknál, mert az tisztán látszott, hogy mit akar, mivel próbálkozik, de az, hogy a játékosok egy jó részét elvesztette és ahogy elvesztette, az érthetetlen számomra.
A szavahihetősége kérdőjeleződött meg nem egy esetnél és a feröeri bukta, de inkább az andorrai az érthetetlen volt. A szakmai stáb lecserélése úgyszintén.
Solymi
Nezd, Mourinho is megmondta, ha faszan tolja a csapatod, a jatekosok a kiralyok, ha szarul, akkor a kapitany a hibas. Es ez igaz is. Kozben azert nem artana melyen vegigmenni az oltozon es a csodafocistainkon, ugyanis ennek a bandanak a magja volt az, amelyik Pintertol kezdve mindenkit konkretan megbuktatott, kiveve ugye Dardai, de rola alapbol koztudott volt, hogy par meccsre vallalja a valogatottat, aztan lelep a Herthahoz.

De a mindenki altal korberajongott Szalai is ott van az elen minden egyes balhenal, de tenyleg, lehetne sorolni is. Es azert valljuk be, hogy eleg szanalmas, hogy ujra es ujra van pofajuk megcsinalni ezeket a puccsokat azoknak, akiknek a java azert semmit sem rakott le az asztalra, olyanok, akik harom ev alatt megjanak negy klubot es minden csapatuk ugy erolkodik, hogy elpasszolja oket valahova.

Azert nem sok valogatottnal latni, hogy ujra es ujra, rovid idon belul ilyeneket tolnak. Az elmult evekben ekes pelda az argentin, de ott azert valljuk be, hogy van mire arcoskodni a magnak, nem pedig az a csoda, hogy egy Hoffenheimbe valaki akkor kezdhet, ha mar nincs tetje a meccsnek, vagy kidolt elole mindenki vagy egyszeruen csak hullafaradt minden csatar, ezert pihentetni kell oket.

A masik Azsiaban elpotyogtet. A harmadik, a negyedik Amerikaban orul, ha kezdhet par meccsen, lasd Nemeth, lasd Stieber. Egyebkent Huszti pontosan ugyanezt csinalta meg, csak az volt a kulonbseg, hogy benne volt annyi gerinc, hogy inkabb lelepett a retekbe es megmondta, hogy a valogatott kozeleben sem megy tobbe. Es utana o nem keverte tovabb a szart. Lelepett (teszem hozza, o azert rendesen jatszott a Bundesligaban is), es nem nyilatkozgatott senkinek, ugy kellett kuncsorognia a medianak nala evekig, hogy szoljon nehany mondatot. Evente kb. egyszer megtette, de akkor is tabu volt a tema.

Szoval itt szerintem nagyon nem a stabbal van a problema elsodlegesen, hanem a csapat gerincevel, ami konkretan selejt es at van itatva mereggel. Egy idozitett bomba, es minden kapitanynal ido kerdese, mikor robban.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
Sajnalom a japanokat, de a minosegi kulonbseg/ rutin kijott. Honositani kene par magas belso vedot, anno mar volt brazil bekkuk.

A nap mozzanata, mikor az elso felidoben Lukaku labai kozott pattogott a labda..es miert? A japan vedo esteben meg lokott gy nagyott rajta es emiatt nem tudta bebelsozni.
ZoliMP
En meg nem. Nem tudok sajnalni egy olyan buta csapatot, amelyik 2–0-rol igy kinyal, raadasul az utolso percekben akkor mar nem all be. A lengyelek ellen bezzeg ment a buzi tilitoli, most meg, hogy ott volt a kezukben az oriasi meglepetes, elkezdtek faszt meregetni, es akkor csodalkoznak, hogy a belgak azert vannak annyira jok, hogy egy tamadasbol buntetnek.
Stez
azért erősen benne volt a meccsben, hogy onnantól, hogy a századik lehetőséget már nem fogja meg Kawashima, ki fog szakadni a pofonzsák.
a kapusuk nyomott egy Ochoa 2.0-t, csak hát a végére pont meglett a kritikus tömeg belga kapuralövésből.
a japánok így is jól tolták, és többször is ott volt előttük a harmadik gól lehetősége, valszeg érezték, hogy a hosszabbításban kinyaltak volna, rámentek a győzelemre, és végül harminc perccel kevesebbet kellett futniuk.
slowmotion
Az első gól is necces, de a második gól simán az övé volt. Ezen kívül volt a lukaku féle fejesnél a bravúrja.
peach
Kapus szemmel kivulrol az elso gol volt az ove ami ativelodott a feje felett a masodik benne van a jatekban, kb 8 ember koze kellett volna kimennie, nem vennem elo, Viszont en nem ereztem olyan athatolhatatlan falnak attol fuggetlenul, hogy voltak jo vedesei.

Az hogy ki a szimpibb a danok vagy a japan mar izlese kerdese. A japanok lapot huztak 19-re sajnos. A vezetesuk birtokaban sot meg 2-2-nel is voltak helyzeteik. A danokrol ezt nem mondanam. Szegeny "bedobo" srac futott vagy 2 km csak a taccsok miatt.Csaltak az idot. A japanok allva haltak meg mint a fak.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Egyébként a japánok a meccs után, mielőtt elmentek volna a stadionból, csillogó rendet tettek az öltözőben 😊
És több szurkoló is mindig szemetet szed zsákba. De ez afrikai szurkolókról is elmondható
De mi európaiak vagyunk civilizáltak meg zöldek...
Chargers LT
én mondjuk nem szoktam szemetelni, szóval pont úgy nullára kihozom a környezetterhelési egyenleget, mint a japánok
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sajnalom a japanokat, de a minosegi kulonbseg/ rutin kijott. Honositani kene par magas belso vedot, anno mar volt brazil bekkuk.

A nap mozzanata, mikor az elso felidoben Lukaku labai kozott pattogott a labda..es miert? A japan vedo esteben meg lokott gy nagyott rajta es emiatt nem tudta bebelsozni.
ZoliMP
En meg nem. Nem tudok sajnalni egy olyan buta csapatot, amelyik 2–0-rol igy kinyal, raadasul az utolso percekben akkor mar nem all be. A lengyelek ellen bezzeg ment a buzi tilitoli, most meg, hogy ott volt a kezukben az oriasi meglepetes, elkezdtek faszt meregetni, es akkor csodalkoznak, hogy a belgak azert vannak annyira jok, hogy egy tamadasbol buntetnek.
Stez
azért erősen benne volt a meccsben, hogy onnantól, hogy a századik lehetőséget már nem fogja meg Kawashima, ki fog szakadni a pofonzsák.
a kapusuk nyomott egy Ochoa 2.0-t, csak hát a végére pont meglett a kritikus tömeg belga kapuralövésből.
a japánok így is jól tolták, és többször is ott volt előttük a harmadik gól lehetősége, valszeg érezték, hogy a hosszabbításban kinyaltak volna, rámentek a győzelemre, és végül harminc perccel kevesebbet kellett futniuk.
slowmotion
Az első gól is necces, de a második gól simán az övé volt. Ezen kívül volt a lukaku féle fejesnél a bravúrja.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyébként a japánok a meccs után, mielőtt elmentek volna a stadionból, csillogó rendet tettek az öltözőben 😊
És több szurkoló is mindig szemetet szed zsákba. De ez afrikai szurkolókról is elmondható
De mi európaiak vagyunk civilizáltak meg zöldek...
Chargers LT
Jappóktól ez nem is meglepő. Afrókat hagyjuk, mert lehet van köztük ilyen, de van olyan is, amelyik benyúlkál a kajás.pultba és.megfogdossa a kajákat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Neymar: Ez nem olyasmi, amit irányítani tudok

Szánalmas vagy. 😀😀😀

Ám mégis ez a legjobb:

Az alattomos odalépés után Neymar teátrálisan szenvedett perceken át, a bíró pedig az ápolás végét is megvárta, pedig alapból az oldalvonalon kívül volt a brazil.

...és én még azt hittem, én láttam rosszul.
Mikey
De ki meri megtenni a vezetőségből, hogy ilyen fontos szakaszában a vb-nek eltiltsák Neymart videofelvételek alapján? Nyilván költői a kérdés és amíg ez így van addig fetrengeni is fognak a srácok, élükön a brazillal.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Egyébként a japánok a meccs után, mielőtt elmentek volna a stadionból, csillogó rendet tettek az öltözőben 😊
És több szurkoló is mindig szemetet szed zsákba. De ez afrikai szurkolókról is elmondható
De mi európaiak vagyunk civilizáltak meg zöldek...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Neymar: Ez nem olyasmi, amit irányítani tudok

Szánalmas vagy. 😀😀😀

Ám mégis ez a legjobb:

Az alattomos odalépés után Neymar teátrálisan szenvedett perceken át, a bíró pedig az ápolás végét is megvárta, pedig alapból az oldalvonalon kívül volt a brazil.

...és én még azt hittem, én láttam rosszul.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Remelem tudjatok ki rakta le ennek a belga csapatnak az alapjait. Ez is ot igazolja.
Kenny
Várhidi gondolom... "ez igazából az ő csapata" 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Amúgy ha most mi lettünk volna a japók helyében, mindenhonnan zubogna a magyar balsors klisé?
Hanni
Bárcsak ott tartanánk mint ők.
Solymi
Azert az azsiai, oceaniai es tarsai selejtezosorozat is egy mas kavehaz. Nem egyszer olyan szegyen csapatok erkeznek onnan vebekre, hogy a szavakat nem talalod. Del-Amerikaban meg alapvetoen jo csapatok vannak, de azok meg a magyarokhoz kepest allandoan alibiznek, a fel selejtezosorozatot elpocogtetik, aztan a vegen ilyen Chilek es tarsaik ki sem jutnak, holott vannak olyan csapatok, amik siman mennenek tovabb a csoportbol. Argentina is az utolso par meccsen volt hajlando focizni, sok ertelme is volt kijutniuk igy... Ausztralia meg atkerte magat masik konfba, mert hulyere vert mindenkit naluk, de a potselejtezon meg olyan csapatok kozul kaphattak ellent, akik ellen eselyuk alig volt mar.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy tornara vLo kijutas is pont annyit ert, mint 2016. Elhiszed h jo uton haladunk, de aztan jon a kinos valosag. Majd ha sorozatban jutunk ki egymas utan a tornakra, meg erunk oda csoportmasodik helyekre peldaul, akkor lehet gondolkozni, hogy valami kezd jo lenni.
Stez
Ezzel én is tisztában vagyok és nem is kifejezetten a kijutás miatt mondtam, hanem a mutatott játék miatt.
2016 a magyar válogatott szempontjából egy jó és szerencsés év volt és a játék is jó volt.
Most már ez sincs meg, de talán Rossival ez megváltozik.
Én nem tudom mi ment félre Storcknál, mert az tisztán látszott, hogy mit akar, mivel próbálkozik, de az, hogy a játékosok egy jó részét elvesztette és ahogy elvesztette, az érthetetlen számomra.
A szavahihetősége kérdőjeleződött meg nem egy esetnél és a feröeri bukta, de inkább az andorrai az érthetetlen volt. A szakmai stáb lecserélése úgyszintén.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Baseballban ezt nevezik walkoff-nak
Kampman
Japánul: bukkake
Fast Willie
harakiri
Löfli
ez nem egy másodfokú Kawasaki volt?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Mérey fázik? Ari kis bimbik
Chargers LT
Hogy lehet illusztráció nélkül beírni ilyet. Szégyelld magad 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Remelem tudjatok ki rakta le ennek a belga csapatnak az alapjait. Ez is ot igazolja.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Így állunk jelenleg:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.