Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Fent van a Gundala a gon????
Nézem is 😊
Negritis
Rád gondoltam én is, hogy te szoktál direkt nézhetetlenül szar filmeket nézni.
Hát jó szórakozást. 😊
Majd mesélj, végig bírtad e szenvedni.
Én igen, csak mondom.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Fent van a Gundala a gon????
Nézem is 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Én két istentelenül rossz filmet is láttam az elmúlt napokban az HboGo-n, mindkettő egyaránt nézhetetlen, se forgatókönyv, se színészek, széteső fos az egész film, mindkét esetben.
De persze az én hibám, gondoltam nézek nem amerikai filmet. Hát nem kellett volna.
Az egyik egy indonéz szuperhős film, ami valami indonéz képregényen alapul, a Gundala, ami a Sharknadók kivitelezését is alul tudta múlni, értelmetlen, teljesen kaotikus katyvasz, valami hihetetlenül gagyi kivitelezésben, és ami ritka ázsiai filmben, hogy még a sima verekedések is el vannak baszva. Annak ajánlom, aki másfél órán át azt akarja hajtogatni, hogy "ezt nem hiszem el, ilyen van?!"
A másik egy spanyol börtönös, a Magányos farkasok, aminek szintén egy hiteles, értelmezhető jelenete nincs, zagyva, semmiről se szóló értelmetlenség, mintha pár amatőr mobillal forgatta volna, csak az nem derül ki, hogy minek.
Minden túlzás nélkül mondhatom, hogy két klasszikus 0/10-es film.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Clint Eastwood fia és Mel Gibson fia is szerepel benne 😀
warr_b
Nepotizmus rulez!

Sőt - szerepel benne Richard Attenborough unokája is (ez komoly) és Scipio Africanus ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-unokája is! 😊
Igor
Igaz, igaz, ők is 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Outpost: engem az a film felhúzott 😊
1. A tábor helyzetet: én laikusként is rögtön láttam, hogy itt ez a tábor kb mészárszék, a hegyről röhögve levadászható az egész
2. Máig nem értem, hogy a kecskebaszók, hogy nem tudták szétszedni a tábort??? Pl 3 aknavetővel a hegyek mögül röhögve fossá löhették volna az egészet vagy az 500 embert az éj leple alatt a tábor közelébe teszik és gyerünk.
NB2
😊
Igen, rögtön a film elején ki is írták, hogy már akkor is halálcsapdának és értelmetlennek tartották a szakértők

Gondolom azért, mert kecskebaszók 😀 Ostoba hegyi parasztok, nem kiképzett katonák.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Clint Eastwood fia és Mel Gibson fia is szerepel benne 😀
warr_b
Nepotizmus rulez!

Sőt - szerepel benne Richard Attenborough unokája is (ez komoly) és Scipio Africanus ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-unokája is! 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Outpost: engem az a film felhúzott 😊
1. A tábor helyzetet: én laikusként is rögtön láttam, hogy itt ez a tábor kb mészárszék, a hegyről röhögve levadászható az egész
2. Máig nem értem, hogy a kecskebaszók, hogy nem tudták szétszedni a tábort??? Pl 3 aknavetővel a hegyek mögül röhögve fossá löhették volna az egészet vagy az 500 embert az éj leple alatt a tábor közelébe teszik és gyerünk.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Outpost (2020) - nagyon radar alatt maradt ez a film, pedig aki szereti a témát, annak szerintem tetszeni fog.

Valós eseményeket dolgoz fel, egy 2009-es "ostromot", amit egy igencsak elbaszott helyre (konkrétan egy völgybe) telepített amerikai helyőrség ellen intéztek a tálibok a környező hegyláncokról. ~80 vs ~ 500 😊
Inkább talán dráma, mint igazi háborús film, de azért az akciójelenetek is nagyon faszán és hitelesen vannak megcsinálva, tényleg olyan mintha ott lenne az ember, kicsit úgy mint egy videójátékot játszva. A hitelességet elősegíti még, hogy három egykori katona is saját magát hozza a filmben, akik valóban ott voltak az eseményekkor. Clint Eastwood fia és Mel Gibson fia is szerepel benne 😀 Meg Orlando Bloom, aki talán egyedüliként kicsit kilógott a tábor parancsnokának szerepéből - nem tudom, nekem még így 40 körül is túl kisfiús a képe ilyen szerephez, de lehet csak nekem nem adta.
Szóval akinek bejött pl a Mark Wahlberg-féle Túlélő vagy a Sólyom végveszélyben, az bátran adjon neki egy esélyt.

Hold the dark (Netflix) - nah ezt viszont nem ajánlom senkinek 😀 Többen a Wind river-hez hasonlították (ami amúgy nekem szintén nem tetszett), de szerintem sok köze nincs hozzá. Az egyedüli pozitívum benne a fényképezés (az alaszkai táj mindig odabasz) meg a farkasok (legalábbis a látványa, a viselkedésük már mehh).
A cselekmény igazából elejétől a végéig totál értelmetlen. Magányos nő hívja a farkasszakértő vadászt/írót mert állítása szerint farkasok ragadták el hat éves kisfiát, meg két másik gyereket | (aztán persze kiderül, hogy a nő ölte meg a kisfiút - hogy miért, az nem derül ki, minek) | , a vadász elkezd körülnézni, majd a nő férje is hazatér Irakból egy sérülés után, aztán | az indián haverjával együtt elkezd válogatás nélkül lemészárolni mindenkit, aki az útjába kerül, különösen a városka és a megye/körzet rendőri erőit, hogy miért, szintén nem derül ki... aztán egy barlangban megtalálja anyut, kicsit fojtogatja, ha már megölte a gyerekét, de aztán persze életben hagyja, majd a vadászt is lenyilazza (aki persze túléli), majd elhúznak a naplementébe. A sebesült vadászt meg csak nézegetik a farkasok, véletlenül sem rontanak rá és falják fel. |
Ráadásul az amúgy is több mint két órás és meglehetősen vontatott filmet még indokolatlan lassított felvételekkel nyújtják még tovább, szóval elég gyötrelmes volt végignézni, az az igazi kínosan fészkelődős miafaszomez érzés...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
nem vagyok meggyőzve erről


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
The Meg
sokan mondták hogy egész jó film, sztem nagyipari hulladék
a látvány rendben van de azon kívülsemmivel nem jobb mint a low budget hulladék amit a syfy meg az asylum hoz össze
és még kib*szott hosszú is
(most épp a sharkansas-t nézem szóval tudom miről beszélek 😀)

Időzsaru 2
az alapfelvetés jó, hogy megölhetjük-e Hitlert hogy az áldozatait megmentsük
viszont a sztori-színészi játék-akció az hullagyenge
cserébe csak 76 perc

Killing Gunther
alapvetően nem szeretem ezeket a kamerába nyilatkozós dokumentalista cuccokat (parks and rec, modern family, ...) viszont ennek jól állt
kellően bugyuta, de szórakoztató is egyben
az akciók, karakterek rendben és a történet is egész fasza
akit érdekel annak szivesen javaslom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 telex.hu/szorakozas/2021/05/05/mitchells-vs-the-machines-mitchellek-a-gepek-ellen-kritika-netflix-animacios-film

Hétvégén mi is megnéztük random a fiúkkal, és tényleg mindenki élvezte, csak ajánlani tudom én is. Én azt mondtam rá, hogy tök jó, hogy egyszerre parodizálja a techdisztrópiát és a techoptimizmust, a tinédzser kort és a családot, az érzelmeket és azok elnyomását. Néhol azt éreztem, hogy az Agymanók coming-of-age sztoriját nézem, ami egyszer csak átcsap egy Pókverzum akcióőrületbe.

Minden olyan gyerekkel együtt nézős, aki már tudja mi az a telefon.
Gyurma Pappa
Ez most az új lmbtq erzekenyito animáció, nem? Egy valódi családról mintázták ahol az egyik fiú quer vagy mi a franc. Csak a végén esett le, amikor a lányt kérdezték hogy van a párja aki szinten lány.. akkor viszont már nem volt kedvem hányni.
Egy élő szereplős film más, úgy ahogy. De egyszerűen nem értem miért kell ezt “mesébe” erőltetni.
Dicsertessék!🎚
#JC6
Ha a végén esett le neked akkor mi is volt erőltetve?
Negritis
Nem jött át 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hu, ez a Mortal Kombat szerintem valami elkeseritoen szar film. Nem ertem, hogy all imdb-n 6 folott. Erre kar volt varni, mrg ugy is, hogy egy kamufilm volt, es csak lehuztak rola egy bort, aztan elokeszitettek vele egy kovetkezot.

Sound of Metal viszont nagyon jo. Nem szeretem Riz Ahmedet, de en neki adtam volna az oscart. Egy pillanatig sem lankadt a figyelmem, vegig a tvhez szegezett. Csak ajanlani tudom.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
 telex.hu/szorakozas/2021/05/05/mitchells-vs-the-machines-mitchellek-a-gepek-ellen-kritika-netflix-animacios-film

Hétvégén mi is megnéztük random a fiúkkal, és tényleg mindenki élvezte, csak ajánlani tudom én is. Én azt mondtam rá, hogy tök jó, hogy egyszerre parodizálja a techdisztrópiát és a techoptimizmust, a tinédzser kort és a családot, az érzelmeket és azok elnyomását. Néhol azt éreztem, hogy az Agymanók coming-of-age sztoriját nézem, ami egyszer csak átcsap egy Pókverzum akcióőrületbe.

Minden olyan gyerekkel együtt nézős, aki már tudja mi az a telefon.
Gyurma Pappa
Ez most az új lmbtq erzekenyito animáció, nem? Egy valódi családról mintázták ahol az egyik fiú quer vagy mi a franc. Csak a végén esett le, amikor a lányt kérdezték hogy van a párja aki szinten lány.. akkor viszont már nem volt kedvem hányni.
Egy élő szereplős film más, úgy ahogy. De egyszerűen nem értem miért kell ezt “mesébe” erőltetni.
Dicsertessék!🎚
#JC6
Ha a végén esett le neked akkor mi is volt erőltetve?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Azért ez a májusi moziújranyitás az új Anders Thomas Jensen és Taylor Sheridan filmekkel nagyon erős lesz, kihagyhatatlan mindkettő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
 telex.hu/szorakozas/2021/05/05/mitchells-vs-the-machines-mitchellek-a-gepek-ellen-kritika-netflix-animacios-film

Hétvégén mi is megnéztük random a fiúkkal, és tényleg mindenki élvezte, csak ajánlani tudom én is. Én azt mondtam rá, hogy tök jó, hogy egyszerre parodizálja a techdisztrópiát és a techoptimizmust, a tinédzser kort és a családot, az érzelmeket és azok elnyomását. Néhol azt éreztem, hogy az Agymanók coming-of-age sztoriját nézem, ami egyszer csak átcsap egy Pókverzum akcióőrületbe.

Minden olyan gyerekkel együtt nézős, aki már tudja mi az a telefon.
Gyurma Pappa
Ez most az új lmbtq erzekenyito animáció, nem? Egy valódi családról mintázták ahol az egyik fiú quer vagy mi a franc. Csak a végén esett le, amikor a lányt kérdezték hogy van a párja aki szinten lány.. akkor viszont már nem volt kedvem hányni.
Egy élő szereplős film más, úgy ahogy. De egyszerűen nem értem miért kell ezt “mesébe” erőltetni.
Dicsertessék!🎚
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 638 — Egyéb témák lakó
 telex.hu/szorakozas/2021/05/05/mitchells-vs-the-machines-mitchellek-a-gepek-ellen-kritika-netflix-animacios-film

Hétvégén mi is megnéztük random a fiúkkal, és tényleg mindenki élvezte, csak ajánlani tudom én is. Én azt mondtam rá, hogy tök jó, hogy egyszerre parodizálja a techdisztrópiát és a techoptimizmust, a tinédzser kort és a családot, az érzelmeket és azok elnyomását. Néhol azt éreztem, hogy az Agymanók coming-of-age sztoriját nézem, ami egyszer csak átcsap egy Pókverzum akcióőrületbe.

Minden olyan gyerekkel együtt nézős, aki már tudja mi az a telefon.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
amúgy én mostanában elég sok indiai filmet nézek és hozok is fel itt is 😀
de nehéz őket másnak javasolni mert állandóan teletolják a tipikus bollywoodi énekléssel
Negritis
Miért énekelnek az indiai filmekben ennyit?
Van ennek valami filmművészeti, technikai oka, vagy csak simán szeretik a muzsikát, és nem bírják ki másfél óráig nélküle?
Sobri Jóska
gondolom így alakult ki, mind a disney meséknél
gőzöm sincs
Negritis
az indiai nézők a korábbi színházi előadásokból megszokták az éneklést és a tinci táncit igy amikor beindult a filmgyártás átemelték ezeket.

engem inkább az érdekelne miért szarják le nagy ívben a fizikát 😀
briareos
Mondjuk népzene / éneklés-tánc máshol is volt anno, kb minden európai országban... meg pl az első amerikai hangosfilm is musical volt.. 😊

A legtöbben a '70-es évekig és a masala-filmek felrobbanásáig vezetik vissza (ugye 50/60-as években volt egy nagy komoly európai művészfilmekhez hasonló New Indian CInema vonulat is), de ezek lettek a sztárcsináló/blockbuster filmek.. a '00-es évek óta azért "keményedett" picit, komplexebb és/vagy realistább lett, de nyilván nem lehet 180 fokos fordulatot elvárni egyből...
 en.wikipedia.org/wiki/Masala_film

Nehéz kulturális háttér nélkül megérteni (én se állítom ezt, inkább csak tippelek), de szerintem amit Desai mondott*, az elég közel állhat a fő okok egyikéhez... más szerepet tölt(ött) be a film az indiai emberek életében.
Sokkal fontosabb az eszképizmus szerepe (a nagyobb szegénység miatt, valószínűleg szélesebb néprétegeket meg tudtak fogni ezzel a típusú naivabb, didaktikusabb filmmel.. főleg vidéken, ahol még a 70es években is bőven hasonló az élet mint évtizedekkel/évszázadokkal korábban - érdemes pl megnézni az írástudatlansági mutatókat)
(kapcsolódó kérdés - Miért van az, hogy filmsztárokat vagy éppen Trumpot istenként tisztelik/szentélyt állítanak nekik?)

Onnan pedig, h sikeresek voltak a korai próbálkozások, nyilván beindult a henger.. (khm Marvel-mocsok, köhm, khm) - Sholay (1975) kb a mai napig az egyik legnagyobb/legnépszerűbb film. Ha egy masala-filmet megnéz az ember, ezt érdemes talán leginkább.

*Manmohan Desai was one of the more successful Bollywood directors of the 1970s and is considered by many to be the father of the Masala film. Defending his approach, he said: “I want people to forget their misery. I want to take them into a dream world where there is no poverty, where there are no beggars, where fate is kind and god is busy looking after his flock.”

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
gyurczi New York Giants 2 347 — Giants fan
May the 4th be with you!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
amúgy én mostanában elég sok indiai filmet nézek és hozok is fel itt is 😀
de nehéz őket másnak javasolni mert állandóan teletolják a tipikus bollywoodi énekléssel
Negritis
Miért énekelnek az indiai filmekben ennyit?
Van ennek valami filmművészeti, technikai oka, vagy csak simán szeretik a muzsikát, és nem bírják ki másfél óráig nélküle?
Sobri Jóska
gondolom így alakult ki, mind a disney meséknél
gőzöm sincs
Negritis
az indiai nézők a korábbi színházi előadásokból megszokták az éneklést és a tinci táncit igy amikor beindult a filmgyártás átemelték ezeket.

engem inkább az érdekelne miért szarják le nagy ívben a fizikát 😀

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
amúgy én mostanában elég sok indiai filmet nézek és hozok is fel itt is 😀
de nehéz őket másnak javasolni mert állandóan teletolják a tipikus bollywoodi énekléssel
Negritis
Miért énekelnek az indiai filmekben ennyit?
Van ennek valami filmművészeti, technikai oka, vagy csak simán szeretik a muzsikát, és nem bírják ki másfél óráig nélküle?
Sobri Jóska
gondolom így alakult ki, mind a disney meséknél
gőzöm sincs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
amúgy én mostanában elég sok indiai filmet nézek és hozok is fel itt is 😀
de nehéz őket másnak javasolni mert állandóan teletolják a tipikus bollywoodi énekléssel
Negritis
Miért énekelnek az indiai filmekben ennyit?
Van ennek valami filmművészeti, technikai oka, vagy csak simán szeretik a muzsikát, és nem bírják ki másfél óráig nélküle?

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
White tiger nem orosz? 🤣
warr_b
 www.netflix.com/search?q=white%20tiger&jbv=80202877
erről beszélek

amúgy amit most még meg akarok nézni mert valahol hallottam hogy jó az a Disciple
 www.netflix.com/search?q=disciple&jbv=81387783
de hogy ki hol és miért javasolta már nemtom 😀
sztem neki is állok minjá, úgyis végeztem mára

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 936 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
White tiger nem orosz? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
 www.imdb.com/title/tt0156985/
 www.imdb.com/title/tt7886848/
nemtom van-e nagyobb zuhanás mint itt egy film és a folytatása között
apropó valaki tudja hol lehetne őket beszerezni? 😀 enmag tékában nincs
Negritis
Komolyan egy 6.5-es indiai film lesz az etalon?

Highlander, Jaws, Blues Brothers, Caddyshack, Mask/Son of Mask, Vuk/Kis Vuk....
Igor
nem azt mondom hogy az az etalon, azt mondtam hogy nem tudom van-e nagyobb zuhanás
az első hegylakó sem kiemelkedően jó film szóval ott nem értek vele egyet

a Vuk-Kis Vuk az az, eszembe se jutott hirtelen

a Mask-Son of Mask esetében egyáltalán direkt sequelről beszélünk?
Negritis
"nemtom van-e nagyobb zuhanás mint itt egy film és a folytatása között"

Igen, van. Erre írtam neked 6 példát... csak ami 1 perc alatt beugrott. És látatlanba biztos vagyok, h ezek nagyobb zuhanások. és hogy ezen felül is van több tucatnyi példa, ami nem jutott eszembe. Lehet persze, h e között a két film között is nagy a difi.... de valamiért kicsit bökte a csőröm a clickbait szöveg, pláne h tőled nem ezt szoktam meg...

Az a 6-7 példa amit írtam, mind láttam (illetve a legtöbb esetben az első részt igen és remek filmnek találtam mindet, aztán amikor belekezdtem a 2. filmbe, aztán általában kinyomtam őket... talán Blues Brothers 2000-t néztem végig, maybe Caddyshack 2-t is), ennél nagyobb különbséget nehéz elképzelni... ha pontozni akarod, mondjuk 8/9 -> 1/2/3.

But, yeah, well, thats just like my opinion man...

Mondjuk ami a reakciót kiváltotta - őszintén nem tom mit vársz, egy ilyen poszttól.... ha nem írok, 99.99% h senki nem válaszolt volna, mert megdöbbennék ha valaki a fórumon Sadakot nézne, akkor meg pláne ha Sadak 2-t (tudom, h vannak külföldi művészfilmeket faló emberek, de meglepne...) - szóval valszeg 2 perc guglival megfelelő kulcsszavakkal beljebb.

Szóval kicsit fölösleges hipszter dolognak éreztem ezt itt és most....

Ha ez lett volna a hsz, hogy van mostanában indiai filmeket kezdtem el nézni, van ez az indiai taxi driver feldolgozás ami érdekel téged, szóval van-e aki indiai filmeket néz, és honnan tudom beszerezni őket.... akkor valszeg nem így reagálok, hanem egy udvarias "sry, sajnos nem" lett volna a válasz... és visszakérdezek, h ajánlj valami jó indiait.
Igor
amúgy én mostanában elég sok indiai filmet nézek és hozok is fel itt is 😀
de nehéz őket másnak javasolni mert állandóan teletolják a tipikus bollywoodi énekléssel

pl a White Tiger-t mindenkinek javaslom (1 forgató könyv oscar jelölést is kapott)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.imdb.com/title/tt0156985/
 www.imdb.com/title/tt7886848/
nemtom van-e nagyobb zuhanás mint itt egy film és a folytatása között
apropó valaki tudja hol lehetne őket beszerezni? 😀 enmag tékában nincs
Negritis
Komolyan egy 6.5-es indiai film lesz az etalon?

Highlander, Jaws, Blues Brothers, Caddyshack, Mask/Son of Mask, Vuk/Kis Vuk....
Igor
nem azt mondom hogy az az etalon, azt mondtam hogy nem tudom van-e nagyobb zuhanás
az első hegylakó sem kiemelkedően jó film szóval ott nem értek vele egyet

a Vuk-Kis Vuk az az, eszembe se jutott hirtelen

a Mask-Son of Mask esetében egyáltalán direkt sequelről beszélünk?
Negritis
"nemtom van-e nagyobb zuhanás mint itt egy film és a folytatása között"

Igen, van. Erre írtam neked 6 példát... csak ami 1 perc alatt beugrott. És látatlanba biztos vagyok, h ezek nagyobb zuhanások. és hogy ezen felül is van több tucatnyi példa, ami nem jutott eszembe. Lehet persze, h e között a két film között is nagy a difi.... de valamiért kicsit bökte a csőröm a clickbait szöveg, pláne h tőled nem ezt szoktam meg...

Az a 6-7 példa amit írtam, mind láttam (illetve a legtöbb esetben az első részt igen és remek filmnek találtam mindet, aztán amikor belekezdtem a 2. filmbe, aztán általában kinyomtam őket... talán Blues Brothers 2000-t néztem végig, maybe Caddyshack 2-t is), ennél nagyobb különbséget nehéz elképzelni... ha pontozni akarod, mondjuk 8/9 -> 1/2/3.

But, yeah, well, thats just like my opinion man...

Mondjuk ami a reakciót kiváltotta - őszintén nem tom mit vársz, egy ilyen poszttól.... ha nem írok, 99.99% h senki nem válaszolt volna, mert megdöbbennék ha valaki a fórumon Sadakot nézne, akkor meg pláne ha Sadak 2-t (tudom, h vannak külföldi művészfilmeket faló emberek, de meglepne...) - szóval valszeg 2 perc guglival megfelelő kulcsszavakkal beljebb.

Szóval kicsit fölösleges hipszter dolognak éreztem ezt itt és most....

Ha ez lett volna a hsz, hogy mostanában indiai filmeket kezdtem el nézni, van ez az indiai taxi driver feldolgozás ami érdekel téged, szóval van-e aki indiai filmeket néz, és honnan tudom beszerezni őket.... akkor valszeg nem így reagálok, hanem egy udvarias "sry, sajnos nem" lett volna a válasz... és visszakérdezek, h ajánlj valami jó indiait.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)