Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 012 — beers & Packers
 www.youtube.com/watch?v=RibAQHeDia8

Nézzétek meg.
Vrij6
bizony, kötelező, egyik legjobb dokumentumfilm, amit láttam
Löfli
Ja, az más. Aszittem, csak a trailert kell megnézni.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.youtube.com/watch?v=RibAQHeDia8

Nézzétek meg.
Vrij6
bizony, kötelező, egyik legjobb dokumentumfilm, amit láttam


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!


Nézzétek meg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 192 — The Mathematician
Mississipi: Burning-et asszem megnézem tőle, így elsőre semmit nem láttam 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Meghalt Alan Parker...
A filmjei közül (nem láttam mindet) a két kedvenc: Madárka, Lángoló Mississippi.
nagylaza
Madárka az jó volt. és az Angyalszív
d3Y
A legjobb a The Wall.

több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Meghalt Alan Parker...
A filmjei közül (nem láttam mindet) a két kedvenc: Madárka, Lángoló Mississippi.
nagylaza
Madárka az jó volt. és az Angyalszív

choose life
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 012 — beers & Packers
Meghalt Alan Parker...
A filmjei közül (nem láttam mindet) a két kedvenc: Madárka, Lángoló Mississippi.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 192 — The Mathematician
 www.gamestar.hu/uzlet/a-universal-es-az-amc-egyezsege-megvaltoztathatja-a-filmipart-282374.html

érdekes következményei lehetnek ennek
pl a disney sztem hasonlót fog kötni hogy a disney+-n legyen elég tartalom csak az meg azzal fog járni hogy a "rekordbevétel" jó ideig nem várható hogy megdől (WB-nek ott az HBO Max)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
 index.hu/kultur/cinematrix/2020/07/27/meghalt_olivia_de_havilland/

🙁
warr_b
Hálisten azt azért még megélhette, hogy tiltólistára kerüljön az egyik ikonikus filmje.
diverdoc
104 évesen azért volt ennel nagyobb baja is szegénynek.
Durva és ijesztő lehet addig élni, hogy a gyerekeid olyan öregek, mint most a szüleink.
Sobri Jóska
Sok embernek fontos a "mit hagyok hátra". Ő volt a díva az Elfújta a szélből, halivúd aranykorának egyik megtestesítője. Erre büszke is volt. Persze 104 évesen fogalmam sincs milyen mentalis státuszban volt, de ha fogta, mi zajlik, akkor ez neki akár utolsó tőrdöfés is lehetett.
diverdoc
Igen, lehet.

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 index.hu/kultur/cinematrix/2020/07/27/meghalt_olivia_de_havilland/

🙁
warr_b
Hálisten azt azért még megélhette, hogy tiltólistára kerüljön az egyik ikonikus filmje.
diverdoc
104 évesen azért volt ennel nagyobb baja is szegénynek.
Durva és ijesztő lehet addig élni, hogy a gyerekeid olyan öregek, mint most a szüleink.
Sobri Jóska
Sok embernek fontos a "mit hagyok hátra". Ő volt a díva az Elfújta a szélből, halivúd aranykorának egyik megtestesítője. Erre büszke is volt. Persze 104 évesen fogalmam sincs milyen mentalis státuszban volt, de ha fogta, mi zajlik, akkor ez neki akár utolsó tőrdöfés is lehetett.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
 index.hu/kultur/cinematrix/2020/07/27/meghalt_olivia_de_havilland/

🙁
warr_b
Hálisten azt azért még megélhette, hogy tiltólistára kerüljön az egyik ikonikus filmje.
diverdoc
104 évesen azért volt ennel nagyobb baja is szegénynek.
Durva és ijesztő lehet addig élni, hogy a gyerekeid olyan öregek, mint most a szüleink.

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 index.hu/kultur/cinematrix/2020/07/27/meghalt_olivia_de_havilland/

🙁
warr_b
Hálisten azt azért még megélhette, hogy tiltólistára kerüljön az egyik ikonikus filmje.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 192 — The Mathematician
Old Guard
sztem teljesen korrekt akció film
Theron jó volt és maga az old guardot alkotó színészek jók voltak
a gond megint az ellenfelekkel volt, mint oly sok filmben (pl sok marvelben) itt is inkább karikatúrák
a harcok jók, főleg a templomi tetszett nekem bár kicsit sötét volt sokszor
az egyetlen probléma az akciókban hogy nehéz olyan karakterért izgulni aki nem fog meghalni
a drámai rész nem rossz, de nem is forgatókönyv írói bravúr
ami még tetszett az a Joe-Nicky közti kapcsolat, főleg a vallomás volt szép

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 903 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/kultur/cinematrix/2020/07/27/meghalt_olivia_de_havilland/

🙁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 192 — The Mathematician
Sang Krause
a múltkori indiai horror után mondom megnézek egy Thai-t
hát ez sajnos inkább volt romance, és a cgi is borzalmas, nem csak gyenge hanem kifejezetten rossz és borzalmas
a színészi játék gyenge, a dráma és a romantika nem jött át
cserébe a történet is közepes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 903 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 port.hu/cikk/mozi/atompara-lett-a-szovjetunioban-jatszodo-alien-koppintas-uj-elozetese/article-67374?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Greyhound egész jó kis háborús film lett. Nálam 7/10.

Valójában nem tudom milyen lehetett egy ilyen csata, de úgy érzem nagyon közel állhat a valósághoz az ahogy a filmben bemutatták. Végre nem egy olyan film ahol ha kilőnek egy torpedót, ott egyből elsüllyed valami.
Nomac
Na jó, de a jenki/brit hadihajókat feszt elkerülik ezek a fránya torpedók ezekben a filmekben 😆
#JC6
Meg kell várni amíg a németek is mernek csinálni egy ilyen filmet, de én nem tartanám vissza addig a lélegzetem. Amúgy az Eagle elsüllyed a filmben. Mindenesetre tényleg baromi jó lett. Másfél órába nagyon sok dolgot tudtak belegyömöszölni úgy, hogy nem lett felületes a film és a harcászati része páratlan. A Kidd romboló zártsága meg kívül-belül gyönyörű.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hónapok óta először megnéztem egy filmet, a Red Sparrowt Jennifer Lawrence-szel a főszerepben. Alapból nem szeretem az ilyen témájú filmeket, de ez most nagyon tetszett. Nagyon átjött a hangulata a filmnek, mondjuk azt sosem fogom megérten, hogy tudnak az emberek ilyen munkát végezni. Ehhez én túl galamblelkű vagyok. 😊
Mikey
Számomra a The Invisible Man volt óriási pozitív meglepetés, bár lehet csak túl megengedő passzban vagyok, mert a Hamilton musical és a netflixes agyatlan akciófilm, az Extraction is nagyon bejött 😊 (a the old guardból csak részleteket láttam, annyi elég is volt)
r.baggio
Azért mert Elizabeth Moss egy ,állat' 😆
steelwolf
Engem pont a The Handmaid's Tale-ben nyújtott nagyszerű alakítása tántorít el attól egyelőre, hogy olyan filmet nézzek, amiben ő szerepel. 😀 Túl hitelesen adja elő a szerepét, és baromira nyomasztott a szolgálólányos sorozat is, így egyelőre várok a baggio által említett filmmel is. Pedig amúgy előkelő helyen van a "megnézendő" listámon.
Mikey
És a Tó tükrében még jobb is.
Fent van HboGo-n.
Sobri Jóska
 www.cinemazing.net/hirek/kiemelt-hirek/elisabeth-moss-sajat-produkcios-ceget-alapitott-meg-is-van-milyen-sorozattal-debutalnak/
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Hónapok óta először megnéztem egy filmet, a Red Sparrowt Jennifer Lawrence-szel a főszerepben. Alapból nem szeretem az ilyen témájú filmeket, de ez most nagyon tetszett. Nagyon átjött a hangulata a filmnek, mondjuk azt sosem fogom megérten, hogy tudnak az emberek ilyen munkát végezni. Ehhez én túl galamblelkű vagyok. 😊
Mikey
Számomra a The Invisible Man volt óriási pozitív meglepetés, bár lehet csak túl megengedő passzban vagyok, mert a Hamilton musical és a netflixes agyatlan akciófilm, az Extraction is nagyon bejött 😊 (a the old guardból csak részleteket láttam, annyi elég is volt)
r.baggio
Azért mert Elizabeth Moss egy ,állat' 😆
steelwolf
Engem pont a The Handmaid's Tale-ben nyújtott nagyszerű alakítása tántorít el attól egyelőre, hogy olyan filmet nézzek, amiben ő szerepel. 😀 Túl hitelesen adja elő a szerepét, és baromira nyomasztott a szolgálólányos sorozat is, így egyelőre várok a baggio által említett filmmel is. Pedig amúgy előkelő helyen van a "megnézendő" listámon.
Mikey
És a Tó tükrében még jobb is.
Fent van HboGo-n.

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
thx index elvileg jön holnap vagy holnapután netflixre
 www.youtube.com/watch?v=i4das8_tUUY&feature=emb_title

valszeg csak engem érdekel de én elvagyok a kínai hülyeségekkel
amint megnéztem majd jelentem hogy milyen volt
Negritis
Szerintem addig nem alszok 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 192 — The Mathematician
thx index elvileg jön holnap vagy holnapután netflixre


valszeg csak engem érdekel de én elvagyok a kínai hülyeségekkel
amint megnéztem majd jelentem hogy milyen volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Hónapok óta először megnéztem egy filmet, a Red Sparrowt Jennifer Lawrence-szel a főszerepben. Alapból nem szeretem az ilyen témájú filmeket, de ez most nagyon tetszett. Nagyon átjött a hangulata a filmnek, mondjuk azt sosem fogom megérten, hogy tudnak az emberek ilyen munkát végezni. Ehhez én túl galamblelkű vagyok. 😊
Mikey
Számomra a The Invisible Man volt óriási pozitív meglepetés, bár lehet csak túl megengedő passzban vagyok, mert a Hamilton musical és a netflixes agyatlan akciófilm, az Extraction is nagyon bejött 😊 (a the old guardból csak részleteket láttam, annyi elég is volt)
r.baggio
Azért mert Elizabeth Moss egy ,állat' 😆
steelwolf
Engem pont a The Handmaid's Tale-ben nyújtott nagyszerű alakítása tántorít el attól egyelőre, hogy olyan filmet nézzek, amiben ő szerepel. 😀 Túl hitelesen adja elő a szerepét, és baromira nyomasztott a szolgálólányos sorozat is, így egyelőre várok a baggio által említett filmmel is. Pedig amúgy előkelő helyen van a "megnézendő" listámon.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hónapok óta először megnéztem egy filmet, a Red Sparrowt Jennifer Lawrence-szel a főszerepben. Alapból nem szeretem az ilyen témájú filmeket, de ez most nagyon tetszett. Nagyon átjött a hangulata a filmnek, mondjuk azt sosem fogom megérten, hogy tudnak az emberek ilyen munkát végezni. Ehhez én túl galamblelkű vagyok. 😊
Mikey
Számomra a The Invisible Man volt óriási pozitív meglepetés, bár lehet csak túl megengedő passzban vagyok, mert a Hamilton musical és a netflixes agyatlan akciófilm, az Extraction is nagyon bejött 😊 (a the old guardból csak részleteket láttam, annyi elég is volt)
r.baggio
Azért mert Elizabeth Moss egy ,állat' 😆
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Hónapok óta először megnéztem egy filmet, a Red Sparrowt Jennifer Lawrence-szel a főszerepben. Alapból nem szeretem az ilyen témájú filmeket, de ez most nagyon tetszett. Nagyon átjött a hangulata a filmnek, mondjuk azt sosem fogom megérten, hogy tudnak az emberek ilyen munkát végezni. Ehhez én túl galamblelkű vagyok. 😊
Mikey
Számomra a The Invisible Man volt óriási pozitív meglepetés, bár lehet csak túl megengedő passzban vagyok, mert a Hamilton musical és a netflixes agyatlan akciófilm, az Extraction is nagyon bejött 😊 (a the old guardból csak részleteket láttam, annyi elég is volt)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Hónapok óta először megnéztem egy filmet, a Red Sparrowt Jennifer Lawrence-szel a főszerepben. Alapból nem szeretem az ilyen témájú filmeket, de ez most nagyon tetszett. Nagyon átjött a hangulata a filmnek, mondjuk azt sosem fogom megérten, hogy tudnak az emberek ilyen munkát végezni. Ehhez én túl galamblelkű vagyok. 😊