Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tegnap megnéztem a Farming c. filmet.
Nagyon erős.
#JC6
Based on the writer/director's childhood, FARMING tells story of a young Nigerian boy, 'farmed out' by his parents to a white British family in the hope of a better future. Instead, he becomes the feared leader of a white skinhead gang.

Hát nem mondom fura a története 😊

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
The Hater. Erdemes megnezni. Social media szerepe, emberi gatlastalansag. Lengyel film, sztem sok magyar athallassal. Nem halivud, nem kardozosbaszos nem hepiend. Erdemes megnezni
diverdoc
a rendezőnek az előző filmje, a Corpus Christi megy még a mozikban (persze a neten is megtalálható), legjobb idegennyelvű film oscarra jelölték, az is nagyon erős, egyik kedvencem idénről


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
The Hater. Erdemes megnezni. Social media szerepe, emberi gatlastalansag. Lengyel film, sztem sok magyar athallassal. Nem halivud, nem kardozosbaszos nem hepiend. Erdemes megnezni
diverdoc
elkezdtem nézni aztán volt pár telefon hívásom, de az első 20 perc alapján érdekesnek tűnik

a Remélem legközelebb sikerül meghalnod 😊-at láttad? az egy magyar film ami sztem elég jó és erős
és szintén a mai világ és social media is felmerül benne
Negritis
Majd megnezem


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Tegnap megnéztem a Farming c. filmet.
Nagyon erős.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
The Hater. Erdemes megnezni. Social media szerepe, emberi gatlastalansag. Lengyel film, sztem sok magyar athallassal. Nem halivud, nem kardozosbaszos nem hepiend. Erdemes megnezni
diverdoc
elkezdtem nézni aztán volt pár telefon hívásom, de az első 20 perc alapján érdekesnek tűnik

a Remélem legközelebb sikerül meghalnod 😊-at láttad? az egy magyar film ami sztem elég jó és erős
és szintén a mai világ és social media is felmerül benne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
The Hater. Erdemes megnezni. Social media szerepe, emberi gatlastalansag. Lengyel film, sztem sok magyar athallassal. Nem halivud, nem kardozosbaszos nem hepiend. Erdemes megnezni
diverdoc
Van benne csupasz nő? 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lengyel filmek simán maradtak jók...
A
Sorozatok pedig egyre jobbak.
ozibozi
Sienkiewicz trilógia remélem megvan. 😊
gyeek
Kedvenc lengyel filmem:  port.hu/adatlap/film/tv/ne-sirjatok-fiuk-chlopaki-nie-placza/movie-22383
Bár már biztos be van tiltva, mert a gengszterfőnök mindekit "kicsi niggerem"-nek szólít. Feketék emlékeim szerint nincsenek a filmben 😀

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Greyhoundot megnéztem másodszor is.

10. percnél letudva minden filmhez köthető érzelgős drámai elem.
15. percnél az izgalmas feszültség már rászegezte a szemem a képernyőre.
20. perc után megtörtént az első "wow" pillanat.

Elképesztően részletes (és gyors), a színészeknek és nem utolsó sorban a mellékszereplőknek is csak egy tört másodperc jut egy snitt alatt valaminek az eljátszására. Tom Hanks másodjára nem is tűnt olyan jónak, de a precizitást kimerítette. Csak saját magához képest mondhatom, hogy nem volt 100% (mint mondjuk a Charlie Wilson háborújában). Hanksnél csak a filmben nagyon rövid ideig illusztrált menyasszonya nyújtott gyengébb teljesítményt, az ő mimikája inkább hasonlít a színi iskolában tanított alap arckifejezésekhez, nem volt a filmhez illő. De ez a legrosszabb amit mondani tudok erről.

A kép viszont... ennél élethűbbet segítenetek kell, hogy melyik filmben láttam. Az ember érzi a romboló zártságát és láthatja a szépségét. Az u-bootok merülései és emelkedései kb Sgt Barnes-szal vannak egy lapon fenyegetés terén. A zord körülmények is érezhetőek és ha még párszor megnézem még tengeri beteg is leszek.

Biztos meg fogom nézni még többször, minden jelenetben tudok találni valami értékelhetőt amit előtte nem vettem észre, most például vissza fogom nézni hogy nézett ki az étel amit a kapitánynak felszolgáltak. Négy és fél dancsót adok erre az ötből.
gyeek
Szerintem is fasza volt. Nem is tudom mikor volt utoljára oylan film, aminél sajnáltam, hogy nem hosszabb (fordítva bezzeg rengeteg...), az érdemi rész nincs 85 perc szerintem. Ha már Alisatir MacLean-től az Őfelsége hadihajóját nem filmesítették meg, akkor ez a legközelebbi ahhoz ami lehetett 😊

Átlagnézőnek lehet zavaróak a tengerészeti kifejezések (eredetiben néztem, nem tudom van-e hozzá szinkron), de ha valakit kicsit is érdekel a világháború és/vagy a haditengerészet, akkor kötelező.
Mondjuk Tommy a Blöffből kicsit fura volt XO-ként 😊 Viszont Elisabeth Shue tényleg gyenge volt.
Ezen kívül kb egy hibát láttam benne: szerintem az életben nem indítottak torpedót egy totál szemből közelítő rombolóra, kb zéró a találat esélye. De amőgy tényleg patent kis mozi volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Lengyel filmek simán maradtak jók...
A
Sorozatok pedig egyre jobbak.
ozibozi
Sienkiewicz trilógia remélem megvan. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Greyhoundot megnéztem másodszor is.

10. percnél letudva minden filmhez köthető érzelgős drámai elem.
15. percnél az izgalmas feszültség már rászegezte a szemem a képernyőre.
20. perc után megtörtént az első "wow" pillanat.

Elképesztően részletes (és gyors), a színészeknek és nem utolsó sorban a mellékszereplőknek is csak egy tört másodperc jut egy snitt alatt valaminek az eljátszására. Tom Hanks másodjára nem is tűnt olyan jónak, de a precizitást kimerítette. Csak saját magához képest mondhatom, hogy nem volt 100% (mint mondjuk a Charlie Wilson háborújában). Hanksnél csak a filmben nagyon rövid ideig illusztrált menyasszonya nyújtott gyengébb teljesítményt, az ő mimikája inkább hasonlít a színi iskolában tanított alap arckifejezésekhez, nem volt a filmhez illő. De ez a legrosszabb amit mondani tudok erről.

A kép viszont... ennél élethűbbet segítenetek kell, hogy melyik filmben láttam. Az ember érzi a romboló zártságát és láthatja a szépségét. Az u-bootok merülései és emelkedései kb Sgt Barnes-szal vannak egy lapon fenyegetés terén. A zord körülmények is érezhetőek és ha még párszor megnézem még tengeri beteg is leszek.

Biztos meg fogom nézni még többször, minden jelenetben tudok találni valami értékelhetőt amit előtte nem vettem észre, most például vissza fogom nézni hogy nézett ki az étel amit a kapitánynak felszolgáltak. Négy és fél dancsót adok erre az ötből.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
én még leragadtam a négy páncélosnál 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Lengyel filmek simán maradtak jók...
A
Sorozatok pedig egyre jobbak.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
The Hater. Erdemes megnezni. Social media szerepe, emberi gatlastalansag. Lengyel film, sztem sok magyar athallassal. Nem halivud, nem kardozosbaszos nem hepiend. Erdemes megnezni
diverdoc
bate szerint az eszmélethez hasonló erejű cucc, kiváncsi vagyok amúgy
 twitter.com/Bate81/status/1289990567636606976

csak most a Hellpoint, Fall Guys és HZD miatt inkább játszok mint filmezek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
The Hater. Erdemes megnezni. Social media szerepe, emberi gatlastalansag. Lengyel film, sztem sok magyar athallassal. Nem halivud, nem kardozosbaszos nem hepiend. Erdemes megnezni

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Az Endgame is több mint fél éve csücsül a vinyómon, de a hossza miatt sose merem bevállalni 😊

bcsarli
hát akkor nézd meg két este alatt
(bár ha szereted a Marvel filmeket, úgyis lemegy egyben)
kaszo
Ha szeretné a Marvel filmeket nem csücsülne fél évet a vinyóján. 😊
Greengo
már az se kell, én bármikor bekapcsolom a tévét esténként és a viasatra váltok, mindig megy valamelyik marvel film


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Az Endgame is több mint fél éve csücsül a vinyómon, de a hossza miatt sose merem bevállalni 😊

bcsarli
hát akkor nézd meg két este alatt
(bár ha szereted a Marvel filmeket, úgyis lemegy egyben)
kaszo
Ha szeretné a Marvel filmeket nem csücsülne fél évet a vinyóján. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Az Endgame is több mint fél éve csücsül a vinyómon, de a hossza miatt sose merem bevállalni 😊

bcsarli
hát akkor nézd meg két este alatt
(bár ha szereted a Marvel filmeket, úgyis lemegy egyben)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
 twitter.com/VancityReynolds/status/1290656397500321799

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Tegnap esti elmenyem a Jojo Rabbit. Fu nagyon tetszett. Annyira finoman lavirozik a humor/drama/morbid/cukisag vonalon. Tok jo hogy 2020-ban vegre merunk ezen igy humorizalni. Jo talan Benigni volt ebben az uttoro de ott egeszen mas volt a humor forrasa, ez sokkal kevesbe dramai, erezni rajta hogy nem akar semmi ujat mondani, reg volt felejtsuk el tudjunk belole humort csinalni. Zenek Tarantinoi magassagokban vannak, szineszek kezdve a kisgyerekkel es Rockwellel zsenialisak. Vegen meg a tanc jelenet a nemet nyelvu Heroes-ra priceless.
JéBé
Na ezt meg is nézem. A rendezőtől egy filmet láttam, az nagyon tetszett:

 www.imdb.com/title/tt4698684/?ref_=nm_flmg_wr_12
bcsarli
a Thor Ragnarok-t is ő rendezte, te meg csináltál Marvel full runt, nem?
Negritis
Az nem én voltam 😊 Az Endgame is több mint fél éve csücsül a vinyómon, de a hossza miatt sose merem bevállalni 😊
A Ragnarok is tetszett, de ezt a filmet azért linkeltem be, mert emlékeim szerint nagyon egyedi volt. Kicsit Wes Andersonos hangulat dereng.
bcsarli
oh my mistake

és igen a Hunt for the Wilderpeople igencsak egyedi, és nagyon szépen is van fényképezve
talán a kedvenc filmem Waitititől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tegnap esti elmenyem a Jojo Rabbit. Fu nagyon tetszett. Annyira finoman lavirozik a humor/drama/morbid/cukisag vonalon. Tok jo hogy 2020-ban vegre merunk ezen igy humorizalni. Jo talan Benigni volt ebben az uttoro de ott egeszen mas volt a humor forrasa, ez sokkal kevesbe dramai, erezni rajta hogy nem akar semmi ujat mondani, reg volt felejtsuk el tudjunk belole humort csinalni. Zenek Tarantinoi magassagokban vannak, szineszek kezdve a kisgyerekkel es Rockwellel zsenialisak. Vegen meg a tanc jelenet a nemet nyelvu Heroes-ra priceless.
JéBé
Na ezt meg is nézem. A rendezőtől egy filmet láttam, az nagyon tetszett:

 www.imdb.com/title/tt4698684/?ref_=nm_flmg_wr_12
bcsarli
a Thor Ragnarok-t is ő rendezte, te meg csináltál Marvel full runt, nem?
Negritis
Az nem én voltam 😊 Az Endgame is több mint fél éve csücsül a vinyómon, de a hossza miatt sose merem bevállalni 😊
A Ragnarok is tetszett, de ezt a filmet azért linkeltem be, mert emlékeim szerint nagyon egyedi volt. Kicsit Wes Andersonos hangulat dereng.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tegnap esti elmenyem a Jojo Rabbit. Fu nagyon tetszett. Annyira finoman lavirozik a humor/drama/morbid/cukisag vonalon. Tok jo hogy 2020-ban vegre merunk ezen igy humorizalni. Jo talan Benigni volt ebben az uttoro de ott egeszen mas volt a humor forrasa, ez sokkal kevesbe dramai, erezni rajta hogy nem akar semmi ujat mondani, reg volt felejtsuk el tudjunk belole humort csinalni. Zenek Tarantinoi magassagokban vannak, szineszek kezdve a kisgyerekkel es Rockwellel zsenialisak. Vegen meg a tanc jelenet a nemet nyelvu Heroes-ra priceless.
JéBé
Na ezt meg is nézem. A rendezőtől egy filmet láttam, az nagyon tetszett:

 www.imdb.com/title/tt4698684/?ref_=nm_flmg_wr_12
bcsarli
a Thor Ragnarok-t is ő rendezte, te meg csináltál Marvel full runt, nem?
Negritis
Az Rózsa Sándor kolléga volt emlékeim szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Tegnap esti elmenyem a Jojo Rabbit. Fu nagyon tetszett. Annyira finoman lavirozik a humor/drama/morbid/cukisag vonalon. Tok jo hogy 2020-ban vegre merunk ezen igy humorizalni. Jo talan Benigni volt ebben az uttoro de ott egeszen mas volt a humor forrasa, ez sokkal kevesbe dramai, erezni rajta hogy nem akar semmi ujat mondani, reg volt felejtsuk el tudjunk belole humort csinalni. Zenek Tarantinoi magassagokban vannak, szineszek kezdve a kisgyerekkel es Rockwellel zsenialisak. Vegen meg a tanc jelenet a nemet nyelvu Heroes-ra priceless.
JéBé
Na ezt meg is nézem. A rendezőtől egy filmet láttam, az nagyon tetszett:

 www.imdb.com/title/tt4698684/?ref_=nm_flmg_wr_12
bcsarli
a Thor Ragnarok-t is ő rendezte, te meg csináltál Marvel full runt, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tegnap esti elmenyem a Jojo Rabbit. Fu nagyon tetszett. Annyira finoman lavirozik a humor/drama/morbid/cukisag vonalon. Tok jo hogy 2020-ban vegre merunk ezen igy humorizalni. Jo talan Benigni volt ebben az uttoro de ott egeszen mas volt a humor forrasa, ez sokkal kevesbe dramai, erezni rajta hogy nem akar semmi ujat mondani, reg volt felejtsuk el tudjunk belole humort csinalni. Zenek Tarantinoi magassagokban vannak, szineszek kezdve a kisgyerekkel es Rockwellel zsenialisak. Vegen meg a tanc jelenet a nemet nyelvu Heroes-ra priceless.
JéBé
Na ezt meg is nézem. A rendezőtől egy filmet láttam, az nagyon tetszett:

 www.imdb.com/title/tt4698684/?ref_=nm_flmg_wr_12

több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Tegnap esti elmenyem a Jojo Rabbit. Fu nagyon tetszett. Annyira finoman lavirozik a humor/drama/morbid/cukisag vonalon. Tok jo hogy 2020-ban vegre merunk ezen igy humorizalni. Jo talan Benigni volt ebben az uttoro de ott egeszen mas volt a humor forrasa, ez sokkal kevesbe dramai, erezni rajta hogy nem akar semmi ujat mondani, reg volt felejtsuk el tudjunk belole humort csinalni. Zenek Tarantinoi magassagokban vannak, szineszek kezdve a kisgyerekkel es Rockwellel zsenialisak. Vegen meg a tanc jelenet a nemet nyelvu Heroes-ra priceless.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!