Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Spotlight

Azért ültem be rá mert már gyakorlatilag már minden mást láttam, erről a filmről nem is hallottam a mozijegy foglalásig. Aztán ránéztem, 6 oscar jelölés, Mark Ruffalo, érdekes téma... Nem bántam meg. Borzasztóan jó oknyomozós film, borzasztóan kemény témával. Ajánlom mindenkinek.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 45.media.tumblr.com/08325ac05034ec57048d0b93bf039ab9/tumblr_o2pdnmKMcU1sr9hheo1_400.gif


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Brooklyn 10/10, és szerencsére a Carol helyett is a Deadpoolt néztük meg, ez is jó döntésnek bizonyult 😊

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Deadpool zseniális. Egy HR-es ismerősöm rendszeres interjú kérdése a melyik szuperhős lennél. Leáldozott a Tony Starkoknak!
JayB
Deadpool nem szuperhős :p

btw nagyon jó volt a film, most néztem meg angolul arénában, a maga kategóriájában hibátlan. Ryan Reynolds nagyot nyomott 😀
Borbinho
Jó volt az öreg Puhl,plane az end credit scene 😀 | what where you expecting,Sam Jackson in an eyepatch?😀 |
Kenny
kedvenc sorom: | "hey, this big mansion and all I see is you two.It's like the studio couldn't afford another X-man." | 😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Deadpool zseniális. Egy HR-es ismerősöm rendszeres interjú kérdése a melyik szuperhős lennél. Leáldozott a Tony Starkoknak!
JayB
Deadpool nem szuperhős :p

btw nagyon jó volt a film, most néztem meg angolul arénában, a maga kategóriájában hibátlan. Ryan Reynolds nagyot nyomott 😀
Borbinho
Jó volt az öreg Puhl,plane az end credit scene 😀 | what where you expecting,Sam Jackson in an eyepatch?😀 |

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Deadpool zseniális. Egy HR-es ismerősöm rendszeres interjú kérdése a melyik szuperhős lennél. Leáldozott a Tony Starkoknak!
JayB
Deadpool nem szuperhős :p

btw nagyon jó volt a film, most néztem meg angolul arénában, a maga kategóriájában hibátlan. Ryan Reynolds nagyot nyomott 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Deadpool zseniális. Egy HR-es ismerősöm rendszeres interjú kérdése a melyik szuperhős lennél. Leáldozott a Tony Starkoknak!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
annyira jó lehetett volna pedig, de a második fele totális érdektelenségbe fulladt
film a sötét kdnp-s jövőről:  lisztesmegmondjaatutit.blog.hu/2015/09/17/a_homar_the_lobster_2015_cinefest



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
nah megvolt a Deadpool
9/10
tök jó lett a figura, a többi nem számít 😀
Negritis
Rég szórakoztam ilyen jól. 😀 Marha jók voltak a poénok a 4. falat meg egyedül a House of Cards tudja ennyire jól használni. 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Szép hely, fülnek kedves zenék, a karakterek viszont - főleg a mellékszereplők - nevetségesen abszurdak, a párbeszédek hazugok és rettentően mesterkéltek, "imádom" az olyan filmeket, melyek sokat akarnak mondani az életről művészies eszközökkel, csupán az alkotói folyamat közben teljesen elrugaszkodnak a valóságtól, ahogy a Youth is teszi. Van itt Maradonától lebegő szerzetesen át popsztárig minden, csak hogy ne a két öreget kelljen két órán keresztül nézni, ahogy a vizelési problémáikról beszélnek, nálam azonban ez kimeríti a parasztvakítás fogalmát (lehet pedig ezt ízléssel is csinálni, lásd a Haneke-féle Szerelmet).
baggio
nem vagyok és nem is szeretnék filmesztéta lenni, de szerintem ezzel a topik olvasói nagyrészt így vannak, így kifejezetten Neked | és JC6-nak ill. Sobrinak | nem is ajánlanék filmet, de ha pl. peachnek tetszett a The Great Beauty, akkor szerintem a Youth is fog. egyébként nem vettem sértésnek amit írtál, valahol jogos is, de szerintem mást keresünk egy-egy alkotásban, így remélem te sem érzed ezt visszavágásnak. a Haneke ajánlást köszönöm, igyekszem megnézni, de a hétvégére a Carol és a Brooklyn van betervezve, őket már láttad egyébként?
markny
a Carol nagyon nem érdekel, de a Brooklynt még e hónapban feltétlen meg fogom nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Szép hely, fülnek kedves zenék, a karakterek viszont - főleg a mellékszereplők - nevetségesen abszurdak, a párbeszédek hazugok és rettentően mesterkéltek, "imádom" az olyan filmeket, melyek sokat akarnak mondani az életről művészies eszközökkel, csupán az alkotói folyamat közben teljesen elrugaszkodnak a valóságtól, ahogy a Youth is teszi. Van itt Maradonától lebegő szerzetesen át popsztárig minden, csak hogy ne a két öreget kelljen két órán keresztül nézni, ahogy a vizelési problémáikról beszélnek, nálam azonban ez kimeríti a parasztvakítás fogalmát (lehet pedig ezt ízléssel is csinálni, lásd a Haneke-féle Szerelmet).
baggio
nem vagyok és nem is szeretnék filmesztéta lenni, de szerintem ezzel a topik olvasói nagyrészt így vannak, így kifejezetten Neked | és JC6-nak ill. Sobrinak | nem is ajánlanék filmet, de ha pl. peachnek tetszett a The Great Beauty, akkor szerintem a Youth is fog. egyébként nem vettem sértésnek amit írtál, valahol jogos is, de szerintem mást keresünk egy-egy alkotásban, így remélem te sem érzed ezt visszavágásnak. a Haneke ajánlást köszönöm, igyekszem megnézni, de a hétvégére a Carol és a Brooklyn van betervezve, őket már láttad egyébként?

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nah megvolt a Deadpool
9/10
tök jó lett a figura, a többi nem számít 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
mrtnhu Kansas City Chiefs 3
Sziasztok!

A régi fórumon csinált a "The Express" című filmhez feliratot valaki, ami meg is van nekem filmmel együtt, viszont dvdrip verzióban. Az a kérdésem, hogy létezik-e ugyanez a felirat az 1080p verziójához is a filmnek? Vagy ha átnevezem az ".srt" fájlt az 1080p-s verzió nevére, akkor az működne vele?

Előre is köszönöm a választ/segítséget! 😊
mrtnhu
ha mázlid van, még működhet is. Az időzítésen múlik.

 www.feliratok.info/?search=A+meg%C3%A1ll%C3%ADthatatlan&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all

ez elv bdrip-hez van, ami még mindig nem biztos, hogy jó lesz neked, de hátha.
Borbinho
Én is ezt találtam. Amit keresek az rendes 1080-ashoz való, nem a bdrip-hez. Köszönöm azért! 😊
mrtnhu
a filmhez van esetleg linked? kalózkikötőben és enkóron is keresem már régóta angolul. pár éve láttam, top 3 kedvenc drámám között van, és sehol nem találom azóta angolul. vagy ha fent is van, akkor nincsenek seederek :\ magyarul (mint az összes film) nagyon szar sajnos
Borbinho
Írtam üzenetet!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!

A régi fórumon csinált a "The Express" című filmhez feliratot valaki, ami meg is van nekem filmmel együtt, viszont dvdrip verzióban. Az a kérdésem, hogy létezik-e ugyanez a felirat az 1080p verziójához is a filmnek? Vagy ha átnevezem az ".srt" fájlt az 1080p-s verzió nevére, akkor az működne vele?

Előre is köszönöm a választ/segítséget! 😊
mrtnhu
ha mázlid van, még működhet is. Az időzítésen múlik.

 www.feliratok.info/?search=A+meg%C3%A1ll%C3%ADthatatlan&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all

ez elv bdrip-hez van, ami még mindig nem biztos, hogy jó lesz neked, de hátha.
Borbinho
Én is ezt találtam. Amit keresek az rendes 1080-ashoz való, nem a bdrip-hez. Köszönöm azért! 😊
mrtnhu
a filmhez van esetleg linked? kalózkikötőben és enkóron is keresem már régóta angolul. pár éve láttam, top 3 kedvenc drámám között van, és sehol nem találom azóta angolul. vagy ha fent is van, akkor nincsenek seederek :\ magyarul (mint az összes film) nagyon szar sajnos

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
mrtnhu Kansas City Chiefs 3
Sziasztok!

A régi fórumon csinált a "The Express" című filmhez feliratot valaki, ami meg is van nekem filmmel együtt, viszont dvdrip verzióban. Az a kérdésem, hogy létezik-e ugyanez a felirat az 1080p verziójához is a filmnek? Vagy ha átnevezem az ".srt" fájlt az 1080p-s verzió nevére, akkor az működne vele?

Előre is köszönöm a választ/segítséget! 😊
mrtnhu
ha mázlid van, még működhet is. Az időzítésen múlik.

 www.feliratok.info/?search=A+meg%C3%A1ll%C3%ADthatatlan&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all

ez elv bdrip-hez van, ami még mindig nem biztos, hogy jó lesz neked, de hátha.
Borbinho
Én is ezt találtam. Amit keresek az rendes 1080-ashoz való, nem a bdrip-hez. Köszönöm azért! 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!

A régi fórumon csinált a "The Express" című filmhez feliratot valaki, ami meg is van nekem filmmel együtt, viszont dvdrip verzióban. Az a kérdésem, hogy létezik-e ugyanez a felirat az 1080p verziójához is a filmnek? Vagy ha átnevezem az ".srt" fájlt az 1080p-s verzió nevére, akkor az működne vele?

Előre is köszönöm a választ/segítséget! 😊
mrtnhu
ha mázlid van, még működhet is. Az időzítésen múlik.

 www.feliratok.info/?search=A+meg%C3%A1ll%C3%ADthatatlan&soriSorszam=&nyelv=&sorozatnev=&sid=&complexsearch=true&knyelv=0&evad=&epizod1=&cimke=0&minoseg=0&rlsr=0&tab=all

ez elv bdrip-hez van, ami még mindig nem biztos, hogy jó lesz neked, de hátha.

Szerkesztette: r.baggio

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
mrtnhu Kansas City Chiefs 3
Sziasztok!

A régi fórumon csinált a "The Express" című filmhez feliratot valaki, ami meg is van nekem filmmel együtt, viszont dvdrip verzióban. Az a kérdésem, hogy létezik-e ugyanez a felirat az 1080p verziójához is a filmnek? Vagy ha átnevezem az ".srt" fájlt az 1080p-s verzió nevére, akkor az működne vele?

Előre is köszönöm a választ/segítséget! 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
És akkor már a Nagy kékséget is

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Annyit fűznék hozzá, hogy viszont a nagy szépséget aki még nem látta, az bátran pótolja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ma jutottam el a Youthig, akinek tetszett pl. a "The Great Beauty" annak ez is kötelező darab, bár a moziélmény sokat dob rajta, mert zseniális a fényképezés és a zenék is, de szerencsére a színészek is kiemelkedőt hoznak, remek karakterek szinte egytől-egyig. számomra meglepő, hogy csak egy zenei Oscarra jelölték.

(ha volt róla szó elnézést, valszeg átsiklottam felette)
markny
Nem foglak átkozni ezért az ajánlásért, mert amúgy is meg akartam nézni épp a remek The Great Beauty miatt, csak aztán elfeledkeztem róla, de ha valamivel példázni szeretném az öncélú, ám egyben közönségbarát kortárs művészkedést, az ez a film lenne. Mert itt a rendezőnek már minden lehetősége megvolt, hogy egy jó és értékes alkotást hozzon össze, erre a koherencia látszatára sem törekedik.

Szép hely, fülnek kedves zenék, a karakterek viszont - főleg a mellékszereplők - nevetségesen abszurdak, a párbeszédek hazugok és rettentően mesterkéltek, "imádom" az olyan filmeket, melyek sokat akarnak mondani az életről művészies eszközökkel, csupán az alkotói folyamat közben teljesen elrugaszkodnak a valóságtól, ahogy a Youth is teszi. Van itt Maradonától lebegő szerzetesen át popsztárig minden, csak hogy ne a két öreget kelljen két órán keresztül nézni, ahogy a vizelési problémáikról beszélnek, nálam azonban ez kimeríti a parasztvakítás fogalmát (lehet pedig ezt ízléssel is csinálni, lásd a Haneke-féle Szerelmet). Bíztam benne, hogy Sorrentino lehet az új Fellini, sajnos ezzel messzebb nem is kerülhetett volna tőle.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
A Heatben egy közös jelenetük van, és egyébként a legendával ellentétben az egy igazi szar film.
gabtsi
Most tértem magamhoz fél óra után😊 Ilyet írni, hogy szar film????? Állat film, én DeNiroéknak drukkoltam😊
Ráadásul egészséges felnőttek Ashley Juddra pedofilok Portmanre gerjedhetnek😊

Amúgy azt ugye tudod, hogy DeNiro és Pacino hogy rühellték akkor egymást? Úgy tudom nem is vették fel együtt kettejükkel a jelenetet.
NB2
Felvették de csak egyszer. Pont ez volt a szép abban a jelenetben, hogy azt előre megmondták hogy nem kell többször felvenni, lehozzák ők egyből.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
én még nem néztem meg, de tervbe van véve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Sziasztok,

Jó ideje nem voltam itt, azóta a kislányom engedett pár filmet megtekinteni, írnék pár sort:


Az U.C.L.E embere: rég nevetettem ennyit filmen, Guy Ritchie eszméletlen alkotást rakott össze. A vágások, a zene, a kor hangulata, a kikacsintások, áh, egyik kedvenc filmem lett. Azóta már megnéztem még egyszer, és idén még tuti megfogom. Hatalmas! 10/9.


JC6
egyszer sem sikerült elmosolyodnom, nagyonnagyon rossz.
pedig Ritchiet birom
braxa88
Oh yess, a leggyengébb ritchie film sztem is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok,

Jó ideje nem voltam itt, azóta a kislányom engedett pár filmet megtekinteni, írnék pár sort:


Az U.C.L.E embere: rég nevetettem ennyit filmen, Guy Ritchie eszméletlen alkotást rakott össze. A vágások, a zene, a kor hangulata, a kikacsintások, áh, egyik kedvenc filmem lett. Azóta már megnéztem még egyszer, és idén még tuti megfogom. Hatalmas! 10/9.


JC6
egyszer sem sikerült elmosolyodnom, nagyonnagyon rossz.
pedig Ritchiet birom
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nekem is sikerült pótolni egy két művet (vannak köztük alapok is)

Wall Street Farkasa:
hozta az elvárt szintet, sőőőt. Scorsese+Leo páros hengerel. A mellékszereplők is hozzátesznek. A sok-sok 'fuck' ellenére Leo érthetően maradt csalódott az Oscar gála után (nem mintha számítana nálam egy filmnél ez a dolog). Nálam: 8/10

Good Will Hunting:
wow, tudom alapmű, de csak most vettem a szemeim közé. Kiváló alkotás, kicsit Remény Rabjai feeling-em volt, amíg néztem. Végig lekötött, sok-sok szerethető figura, Robin Williams parádézik, itt is. Nálam 9/10

Zombieland:
Szórakoztató, látványos, pörgős, jó. Hoz mindent amit egy vígjátéknak kell. Fenébe a sok komolykodó Zozo-s filmekkel! Nálam: 7/10

Spermafióka:
igen sikerült ezt is pótolni, én nem bántam meg 😊 Jó kis vígjáték, egyszer nézős, de nálam 6/10.

Sorsügynökség:
Alapsztori nagyon ötletes, viszont összességében már nem volt annyira szimpi. Rettentő sok általánosítás az emberiséggel kapcsolatban, néhol (én is) tehetetlennek éreztem magam a főhőssel együtt. Sok-sok fejrázós pillanat volt benne, ok, nem bólogató kutyusok vagyunk filmnézés közben, de nálam 'csak': 6/10 (A Philip K. Dick mű-ről tud valaki valamit?)

Philadelphia - az érinthetetlen:
súlyos témát dolgoz fel, viszont a film szerintem néhol elég gyatra lett (félreértelmezhetetlen utalások a rendező által, túlságosan is szájbarágós). Néhol úgy éreztem, hogy rohadtul háttérbe szorul a (megalapozott?) diszkrimináció ténye, így 'meleg' filmmé silányul. Természetesen az AIDS szálat is behozták, a kilencvenes évek derekán gondolom divatos téma lehetett. Jött is a fejvakarós Oscar TH-nak, aki itt (sem) nyújt extrát.. Ha amerikai-tárgyalásos filmet akarok nézni, értelemszerűen nem ezt fogom elindítani. Sok bajom ellenére, azért egy 7-es adok neki.

Donnie Darko:
igen, igen, igen. Ez remek volt. Csak a rendezői változat; (persze ha valaki elszalasztotta idáig, mint pl. én). Elsőnek nem azt néztem, aztán nem állt össze a kép (a fórumokat olvasva sokaknak még most sem). Számomra meglepő módon Puzsérék is lehúzták anno a Hét Mesterlövészében (nem értették pontosan a filmet). Jake Gyllenhall remekül játszotta creepy srácok, azok a grimaszok. Zseniális na. Király soundtrack, pici társadalomkritika, engem kilóra megvett. 9/10