Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
...békésen kapcsolgatva a tv-t belenéz az ember egy jelenetbe, mert ugyan már százszor látta Luca Brasi kivégzését, de azért pár percre 101x-re is belenézek, utána hirtelen azon kapom magam hogy megint nézem a filmet...😊
ozibozi
utána tortúra

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 430
...békésen kapcsolgatva a tv-t belenéz az ember egy jelenetbe, mert ugyan már százszor látta Luca Brasi kivégzését, de azért pár percre 101x-re is belenézek, utána hirtelen azon kapom magam hogy megint nézem a filmet...😊
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hateful 8

Megkockáztatom hogy a ponyvaregeny es a kutyaszoritoban mellett top3 QT forgatókönyv. Egy percet nem unatkoztam pedig nem egy gyors film, jo karakterekkel es színészekkel. Szerettem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Creed
Hát ez basszus hozza a szintet, megkockáztatom hogy a legjobb film a műfajban a Rocky 1-2 óta. Sikerült a hangulatot és a Rocky kultuszt átemelni úgy hogy ez már egyáltalán nem Rocky film. Stallone ezzel az alakítással szembe megy mindennel amit az elmúlt években csinál, zseniális volt. Michael B Jordan nem különben, rendesen kiképezték a gyereket boxból az biztos. Az operatőri munka és úgy összességében a harcok is nagyon igényesek, van benne ha jól emlékszem egy komplett menet ami vágás nélkül megy le, amolyan Birdmanes stílusban. Nem nagyon tudok belekötni, erősen ajánlom megnézésre.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Everest
Tetszett a film elég érdekes a téma,hisz oly keveseknek adatik meg,hogy felérjenek a csúcsra...

Picit lehetett volna hosszabb ,reszletesebb mi hogy tortenik ,mit csinalnak a segitők meddig másznak stb.

Ajanlott

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 www.imdb.com/title/tt3011894/
mintha egy argentin Roald Dahl novelláskötet lenne megfilmesítve, zseniális mindegyik
markny
Egyik kedvenc filmem, ragyogó alkotás

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
 www.imdb.com/title/tt3011894/
mintha egy argentin Roald Dahl novelláskötet lenne megfilmesítve, zseniális mindegyik
markny
Roald Dahl novelláit nagyon bírom, felírtam! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
 www.imdb.com/title/tt3011894/
mintha egy argentin Roald Dahl novelláskötet lenne megfilmesítve, zseniális mindegyik
markny
én a 2 ünnep akartam írni róla (több filmmel egyetemben amit akkor láttam), iszonyat zseniális
groteszk néha botránkoztató is (autós rész), de én iszonyat jól szórakoztam
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
 www.imdb.com/title/tt3011894/
mintha egy argentin Roald Dahl novelláskötet lenne megfilmesítve, zseniális mindegyik

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
2017 december 15-én mutatják be a SW VIII-at május helyett


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Waltz, a karakterszínész 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az 5. Hullám

Ha van olyan film amire ki kellene írni, hogy csak 18 év alattiaknak akkor ez az. Az Alleeban a közönség tapsolt a film végén, hogy végre végen van....
Nomac
Négy napig fűtött húgom, hogy menjek el vele a moziba, aztán szerencsére beszerveztem anyámat helyette. Mekkora win volt istenem.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
igazából ez a young adult téma eléggé olyasmi nekem mintha a japán mangákat vegyítenék a nyugati világgal csak szarul

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Nomac New England Patriots 2 634 — balazs.t85@gmail.com
Az 5. Hullám

Ha van olyan film amire ki kellene írni, hogy csak 18 év alattiaknak akkor ez az. Az Alleeban a közönség tapsolt a film végén, hogy végre végen van....
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
pesten voltam a Toldi moziban, és megnéztem a Fiú és a Szörnyeteg című animét
nagyon jó élmény volt, és hálisten felirattal tolták

remélem lesz még hasonló
Negritis
Áhh, szólhattál volna.. én pénteken/hétvégén megyek.
Kiváncsi vagyok, mert a Wolf Childrent azért nehéz lesz felülmúlni.

Amúgy japán filmnél (nemcsak anime, sima is) én még nem láttam szinkront 😊 Nem hiszem hogy van rá ember/kereslet hogy megérje.
Igor
kollégámmal mentünk 2en 😀
haveroknál mikor voltam egy csomó anime film szinkronosan volt, de akkor moziba lehet nem úgy jön be csak dvd-n

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
én valahogy erről maradtam le korábban, pedig nagy kár kihagyni, elég jól sikerült



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
pesten voltam a Toldi moziban, és megnéztem a Fiú és a Szörnyeteg című animét
nagyon jó élmény volt, és hálisten felirattal tolták

remélem lesz még hasonló
Negritis
Áhh, szólhattál volna.. én pénteken/hétvégén megyek.
Kiváncsi vagyok, mert a Wolf Childrent azért nehéz lesz felülmúlni.

Amúgy japán filmnél (nemcsak anime, sima is) én még nem láttam szinkront 😊 Nem hiszem hogy van rá ember/kereslet hogy megérje.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
pesten voltam a Toldi moziban, és megnéztem a Fiú és a Szörnyeteg című animét
nagyon jó élmény volt, és hálisten felirattal tolták

remélem lesz még hasonló

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Ki kér kávét? 😊



Újranézős lesz mind a két film hétvégén. 😀

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
ma megnéztem a Lovakat lelövik ugye?-t.
Kegyetlen a film,nagyon régi de remekül bemutatja mit akar a média és milyen nyomorult az emberi lélek.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Lehet befejezi ?
Janek
Állítása szerint 10 filmes karriert tervez magának, szal 2 még hátra van.
empty taxi
A Kill Bill 3 még tuti hátra van a kis fekete lány bosszújával.
Sobri Jóska
valami olyasmit tudok elképzelni sztorinak, hogy Uma Thurman volt 'a rossz' legvégül
sapka
Nincs jó vagy rossz.
A kiscsajnak ugye megölte az anyját, ő meg ennekérthetően nem örült, és ha felnő, akkor megy bosszulni.
Ennyi a sztori.

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Lehet befejezi ?
Janek
Állítása szerint 10 filmes karriert tervez magának, szal 2 még hátra van.
empty taxi
A Kill Bill 3 még tuti hátra van a kis fekete lány bosszújával.
Sobri Jóska
valami olyasmit tudok elképzelni sztorinak, hogy Uma Thurman volt 'a rossz' legvégül

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Sztem meg mondhat most bármit nem fog ott megállni. Leforgatja a 10.et is, utána megcsinál néhány dédelgetett projektet ( gondolok itt akár színdarabra vagy sorozatra stb... ) de az ilyen zseniknek folyamatosan kattog az agya, jönnek a jobbnál jobb ötletek, így 5-10 év múlva bemutatják a 11. , majd a 12. filmjét is... és így tovább míg nyugdíjba nem vonul.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Lehet befejezi ?
Janek
Állítása szerint 10 filmes karriert tervez magának, szal 2 még hátra van.
empty taxi
A Kill Bill 3 még tuti hátra van a kis fekete lány bosszújával.

több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Revenant

nem szeretem ha egy filmet csak a látvány visz el, és ezen az se segít, ha épp nem CGI-ról van szó, hanem tényleg gyönyörű tájról és operatőri munkáról. a story az harmatgyenge és csatlakozom azokhoz, akik szerint Hardy jobb volt, mint Leo, de erről talán a forgatókönyvírók is tehetnek. nem volt egy túlkomplikált karakter.

kicsit hosszú, néha unalmas, néha viszont a fotelhez szögezett, többet vártam, egynek jó volt azért. 6.8/10

ami nem hajlik, az törik!