Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Én a mad max-et egy igen gyenge z akciófilmnek tartom ,mondjuk az oscart se sokkal többre de 10 jelölés az wtf?

Minimum 10 jobb filmet láttam ebben a szezonban, pedig már alig nézek filmeket

Miért jó is az a film?
Janek
nincs szét CGI-ozva,amit látsz az nagyrészt meg is történt.Simán többet ér mint a marvelnek a bohóckodásai.Nézd meg,és fixen tetszeni fog.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Miután z kategóriásnak minősítetted sztem ezt nem lehet neked megindokolni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én a mad max-et egy igen gyenge z akciófilmnek tartom ,mondjuk az oscart se sokkal többre de 10 jelölés az wtf?

Minimum 10 jobb filmet láttam ebben a szezonban, pedig már alig nézek filmeket

Miért jó is az a film?

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megvan a jelölés a Saul Fiának. És basszus Stallonet megint Oscarra jelölték Rocky szerepéért.

A Mad Max - A harag útja kapta a legtöbb jelölést, 10et köztük legjobb rendező és legjobb film kategóriában is.
iktriad
Teljesen megérdemelten.. Revenantet nem láttam, de az meg pont arra lesz jó, hogy Leo végre megkapja az Oscarját...

A Saul fia meg hetek óta toronymagas esélyes. (goldderby.com)
Söt, volt több szakiró, aki még Best Picture kategóriába is beirta múlt héten... ami azért már meglepö lett volna. (Egy Varietys-s meg Guardian-es iro még Röhriget is!!!)

Persze ez a kategória az egyik legkiszámithatatlanabb, de nagyon nagy az esély.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Megvan a jelölés a Saul Fiának. És basszus Stallonet megint Oscarra jelölték Rocky szerepéért.

A Mad Max - A harag útja kapta a legtöbb jelölést, 10et köztük legjobb rendező és legjobb film kategóriában is.
iktriad
a Revenant 12-őt kapott...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a jelölés a Saul Fiának. És basszus Stallonet megint Oscarra jelölték Rocky szerepéért.

A Mad Max - A harag útja kapta a legtöbb jelölést, 10et köztük legjobb rendező és legjobb film kategóriában is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Damn, Rickman... 😕
RIP.

Rampling-jelölés, wow, nagy taps.
Bár ha ö lenyomta Theront, adódik a kérdés, Courtenay-t miért nem rakták be ugyanúgy....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RIP Alan Rickman. 😕

40 perc és kihirdetik az Oscar jelöléseket. Itt lehet majd nézni élőben:
 www.youtube.com/watch?v=DW4LtP33M2E
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát tényleg nem egy nagy szám ez a Revenant 😕 | a látvány (fényképezés, smink, zene, maci) nagyon jó, de cserébe a sztori és a mondanivalója ezzel a túltolt szimbolizmussal nagyon lehúzta. és di caprio sem csinál semmit, csak kúszik a földön meg szomorúan néz |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Machbet-et latta vki?
A mostanit

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ez a Black Mass egyszerűen hibátlan.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
PS: SW VII bebukott Kínában, igy még lehet hogy a Titanicot se fogja lehagyni a végén! 😊
Igor
Mert szar film.
Ez benne volt, én bíztam, hogy ennyi év alatt összetesznek egy jó forgatókönyvet, és ha a hype is megy és a film is jó, sima 3 milliárd.
De így, hogy szar, sokkal sokkal nehezebb lesz...

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rövidhirek/ajánló

Hateful 8
-legtarantinósabb tarantinó, remek film.. erös 8.5/10 - nálam felugrik a filmográfia 3-4. helyére Kill Bill mellé.
Angolul tessék megnézni (Goggins, Roth, SLJ miatt, ilyen sorrendben)

Kémek hidja
-elmult 8-10 év legjobb Spielbergje, 8/10, visszafogott darab, hollywoodi mércével. Rylance pazar (nehogymá Stallone kapja az Oscart helyette a végén), Hanks és többiek oké.

Legjobban várt 2016-os filmek (filmstage.com listájáról szemezgettem, és ezek a kommerszebbek!)

Passengers
The Circle
Mascots (hah, Netflix)
How to Talk to Girls at Parties
Hail Caesar
Silence

PS: SW VII bebukott Kínában, igy még lehet hogy a Titanicot se fogja lehagyni a végén! 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na nekem ma volt meg az SW VII.

Nekem tetszett a látvány,hogy nem volt mindenki tökéletes hanem inkább olyanok mint mi ...
a fegyverek,a hajók,bb8.
Nem tetszett pár elbaszott dolog,pl | az elszabadult szörnyek mindenkit széttépnek persze Fint csak vonszolja percekig |

Lehet agyalni kinek mi a szerepe akár napokig de igazából majd talán kiderül 2-3 rész múlva.
| Kylo lehet beépített jó akit Luke készített fel e kettős szerepre |
Janek
| mint Piton és Dumbledore 😀 |
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Na nekem ma volt meg az SW VII.

Nekem tetszett a látvány,hogy nem volt mindenki tökéletes hanem inkább olyanok mint mi ...
a fegyverek,a hajók,bb8.
Nem tetszett pár elbaszott dolog,pl | az elszabadult szörnyek mindenkit széttépnek persze Fint csak vonszolja percekig |

Lehet agyalni kinek mi a szerepe akár napokig de igazából majd talán kiderül 2-3 rész múlva.
| Kylo lehet beépített jó akit Luke készített fel e kettős szerepre |

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Saul fia Golden Globe!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Will Ferellért nem rajongok, de Mark Whalberg miatt lehet megnézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Könnyedebb vizekre evezve, Daddy's Home. A maga műfajában az egyik legjobb amit az utóbbi időben láttam. Végig röhögte az egész mozi, nem egy két nagy poén van benne hanem nagyjából 3 percenként garantáltan nevetsz. Mindenképpen megér egy mozi jegyet, sőt még azt is megkockáztatom hogy később is előveszem majd ami ebben a műfajban azért ritka.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
én is láttam a hateful eigthet tegnap; nagyon bírom a modern westerneket és a tarantino filmeket is, szóval minden percét élveztem; egyszerűen lebilincselő filmművészet volt
a jelmezek és a helyszínek bámulatosak voltak; sajnáltam, hogy a végét szószerint elpacsálta, nekem ez kicsit sok volt
bár a témát illetően nekem a True Grit jobban bejött (egyedibbnek találom, főleg, hogy Madsen+Jackson eléggé megszokott Tarantino karakterek), de szorosan követi nálam ez a film a modern western vonalon

egyszer szeretnék ilyen bajszot mint aKurtRusselé 😀, ja meg amikor felszólalt a Hey little apple blossom című White Strips szám, mikor a nőt | mutatták betört orral, | nem kicsit felnevettem 😀, de sok ilyen nagyon természetes poén van benne; erősen újranézős a film
sapka
A Jesse James meggyilkolását gondolom láttad akkor. 😊
Vrij6
igen, de jó is hogy említed megnézem még egyszer a hétvégén 😊
sapka
Az még nagy kedvenc, hasonló hosszúságú, lassan építkezős, zseniális karakterekkel.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
én is láttam a hateful eigthet tegnap; nagyon bírom a modern westerneket és a tarantino filmeket is, szóval minden percét élveztem; egyszerűen lebilincselő filmművészet volt
a jelmezek és a helyszínek bámulatosak voltak; sajnáltam, hogy a végét szószerint elpacsálta, nekem ez kicsit sok volt
bár a témát illetően nekem a True Grit jobban bejött (egyedibbnek találom, főleg, hogy Madsen+Jackson eléggé megszokott Tarantino karakterek), de szorosan követi nálam ez a film a modern western vonalon

egyszer szeretnék ilyen bajszot mint aKurtRusselé 😀, ja meg amikor felszólalt a Hey little apple blossom című White Strips szám, mikor a nőt | mutatták betört orral, | nem kicsit felnevettem 😀, de sok ilyen nagyon természetes poén van benne; erősen újranézős a film
sapka
A Jesse James meggyilkolását gondolom láttad akkor. 😊
Vrij6
igen, de jó is hogy említed megnézem még egyszer a hétvégén 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
én is láttam a hateful eigthet tegnap; nagyon bírom a modern westerneket és a tarantino filmeket is, szóval minden percét élveztem; egyszerűen lebilincselő filmművészet volt
a jelmezek és a helyszínek bámulatosak voltak; sajnáltam, hogy a végét szószerint elpacsálta, nekem ez kicsit sok volt
bár a témát illetően nekem a True Grit jobban bejött (egyedibbnek találom, főleg, hogy Madsen+Jackson eléggé megszokott Tarantino karakterek), de szorosan követi nálam ez a film a modern western vonalon

egyszer szeretnék ilyen bajszot mint aKurtRusselé 😀, ja meg amikor felszólalt a Hey little apple blossom című White Strips szám, mikor a nőt | mutatták betört orral, | nem kicsit felnevettem 😀, de sok ilyen nagyon természetes poén van benne; erősen újranézős a film
sapka
A Jesse James meggyilkolását gondolom láttad akkor. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Zöld utat kapott a Deadwood film!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
én is láttam a hateful eigthet tegnap; nagyon bírom a modern westerneket és a tarantino filmeket is, szóval minden percét élveztem; egyszerűen lebilincselő filmművészet volt
a jelmezek és a helyszínek bámulatosak voltak; sajnáltam, hogy a végét szószerint elpacsálta, nekem ez kicsit sok volt
bár a témát illetően nekem a True Grit jobban bejött (egyedibbnek találom, főleg, hogy Madsen+Jackson eléggé megszokott Tarantino karakterek), de szorosan követi nálam ez a film a modern western vonalon

egyszer szeretnék ilyen bajszot mint aKurtRusselé 😀, ja meg amikor felszólalt a Hey little apple blossom című White Strips szám, mikor a nőt | mutatták betört orral, | nem kicsit felnevettem 😀, de sok ilyen nagyon természetes poén van benne; erősen újranézős a film

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
The Hateful Eight

Nagyon tetszett, teljesen megtelt a 15 soros mozi. 😀

A lassú építkezés is nagyon bejött a film első felében, aztán már mindenki fészkelődött, na nem unalmában, mert mindenki tudta, hogy hamarosan robban majd a bomba. 😊

Sokszor egy 90 perces filmnél is eltévednek a gondolataim, itt a 168-nál talán egyszer ha megnéztem a telefonom, de azt sem azért, mert untam volna a filmet. Szóval nem éreztem túl hosszúnak, vagy túl ráérősnek a filmet.

Nagyon szeretem a morbid jellegű filmeket, ebben azért bőven volt kraft ilyen téren is. A párbeszédek jól megírtak, a színészek nagy részét már ismerhetjük Tarantino korábbi filmjeiből, és az újak is hozzá tudtak tenni a filmhez.

A zene is hozzárakott még egy adagot, a | kávés jelenet előtti felzaklató zene éreztette, hogy itt valami csúnya fog történni, ott azért letettem a kukoricát pihenni | . 😊

| Nekem a flashback story volt a csúcspont, meg a végén az egyezkedés. 😊 |

Tipikusan többször megnézhető film (és meg is kell!), hogy az ember miután látta, tudjon a kis részletekre is koncentrálni. 😊

| A flashback story után amikor Samuel L. Jackson észreveszi a padlón az egy darab kis piros cukorkát, uhhhh. Ütött, na, keményen. Alapból bírom az olyan filmeket, ahol a szereplők nem azonosak azzal, akiknek kiadják magukat, és tele van titkokkal a film. |

Nekem most ez így elsőre jobban tetszett, mint mondjuk a Django, vagy a Kill-Bill 1-2.

Sok helyen olvastam, hogy ez az egyik legmegosztóbb filmje Tarantinónak. Ezt egyelőre nem tudom hova rakni.

Műfaját tekintve nem tudom belőni, kamaradráma, krimis szál is van, társadalmi-politikai utánérzés, stb.

Nálam súrolja a 9 pontot, tessék megnézni!

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy dolog, hogy Hardy jobb volt DiCapriónál a Revenantben, csak hát utóbbi a film felében | nem is beszélt. | (8

És ezért szerintem Oscart fog ám kapni. (8

Egyébként egy óra után úgy voltam vele, hogy nem bírom, kikapcsolom, csak a nevek tartottak a film végignézése mellett. Baromira unalmas, vontatott, másfél órán át semmi sem történik, majd az utolsó negyed órára felpörög, de gyorsan vége is. Persze ezt a sztorit is sikerült hálivúdosítani, nehogy véletlenül teljesen fedje a valóságot, ez a rendezés pedig a Birdmannél bejött, de ennél a filmnél szerintem sokszor idegesítő volt a jellegzetes stílus. Valahogy nem illett ide.

Én még a medvetámadásra sem mondom, hogy jó volt, egyedül a film eleji | indián támadásos jelenet | volt király.