Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Horrorhoz nem értek, de az It Follows kb uccsó 5 év legjobb horrorja volt a kritikák szerint,...
Igor
Nehezen tudom védeni ezt az álláspontot. Egy ócska Kör-utánzatnak mondanám | (persze most videó megnézése helyett máshogy lehet az átkot megszerezni) | .

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Félvilág - legjobb magyar film a vizsga óta szerintem. Brilliáns színészi játék a két főszereplőtől, következetes történet vezetés, jó rendezés jellemzi. Ugyan lehet tudni mi lesz a vége, de akkor sem lehet unatkozni közben, a feszültséget fent tudja végig tartani. Az újabb és újabb infók adagolásai is jól vannak időzítve. Nem is értem miért tévére gyártották, ennél sokkal silányabb magyar alkotások mennek moziba.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az It Follows nem rossz, de amikor bekerül a mozikba egy AKASZTÓFA és azon meg imádkozni kell hogy a Creed(!!!!) bekerüljön akkor ott komolyabb gondok vannak mint hogy Marvel/SW franchise-ban hoznak menetrend szerűen filmeket
Negritis
ez mondjuk már a hazai filmforgalmazás hibája, nem a hollywoodié 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nem a franchise-ositas zavar.. az, ha nem tetszik oda magukat, és unalmas/gyenge történetet akarnak eladni.
Igor
egyelőre nagyon ezt érzem, remélem ahogy vége a trilógiának, kezdenek majd valamit azokkal a szálakkal, melyek ténylegesen bővítették és tették azzá a Star Wars univerzumot, ami, mint pl. a KOTOR vagy a Jedi Academy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
csak megjegyzés, de a Marvel is a disney-é
ezért is van az hogy Tony Stark nem iszik/szivarozik annyit amennyit kéne

az SW-hez pedig nem csak egy univerzum volt, a disney pedig úgy döntött épít egy sajátot ami kicsit visszás lehet mert én Revan filmeket nagyon szivesen láttam volna

az It Follows nem rossz, de amikor bekerül a mozikba egy AKASZTÓFA és azon meg imádkozni kell hogy a Creed(!!!!) bekerüljön akkor ott komolyabb gondok vannak mint hogy Marvel/SW franchise-ban hoznak menetrend szerűen filmeket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Horrorhoz nem értek, de az It Follows kb uccsó 5 év legjobb horrorja volt a kritikák szerint, az akciófilm kategóriában meg ott volt a Mad Max idén 😛
Söt az MI5 is a legjobb film volt MI óta, elfogadható Spectre... stb

Nem a franchise-ositas zavar.. az, ha nem teszik oda magukat, és unalmas/gyenge történetet akarnak eladni.

És itt volt egy univerzum... nagyon kiváncsi leszek mit epitenek mellette/helyette.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mint minden ez is a lóvéról szól. A marvel megmutatta, hogy az univerzum építés a legnagyobb bussiness mostanság, miért pont a disney akarna kimaradni a jóból.? Ráadásul elég erős alapanyagot vettek hozzá...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
folyamatosan jönni fog az SW ezen nem kell aggódni
az meg hogy moslék igen erős túlzás

színvonalra még mindig jobb mint a mostani "horror" filmek vagy a taken 3 féle foshalmaz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
lemaradt, hogy 2020-ban pedig a Boba Fettről szóló film jön


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ickabel G'ont nagyanyjának a fodrászáról mikor lesz spinoff?

Teliteni fogják a piacot moslekkal, mint a Marvel.. viszont ha hasonlo nulla történeteket irnak, nem kellett volna az EU-t kidobni 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
SW Rouge One: 2016 dec 16.
SW VIII: 2017 május 26.
Han Solo story: 2018 május 25.
SW IX: 2019


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
jaaaa... értőolvasás 0 😀

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
A Birodalom Visszavág az utolsó nálad ? 😮😮😮
Drip
szint alapján növekszik a sorrend 😀 szal nekem az tetszett a legjobban


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A Birodalom Visszavág az utolsó nálad ? 😮😮😮

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
nah végre túl vagyok az SW-n
mondjuk az első negatív mozis élményem a Corvinban, nem a film miatt hanem 3 dolog:
1. az egyik hangszoró zörgött mikor a zene a "csúcsán" volt
2. kifogtam 2 idióta kretént aki fenhangon pofázott előttem + folyamat baszingálta a telefonját
3. az emberek ki be mászkáltak a film alatt végig

a filmről nincs kedvem most még spoileresen írni, az 1-2nél jobb kb a 4. szintjére teszem (1,2,4,6,3,5 a sorrendem)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
SW
| Nem tudom szóba került-e ez már, ami kissé hiteltelenre sikerült, hogy Finn, akit egy stormtrooper majdnem megölt bajvívás során utána simán partiban van Kyloval, aki akkor már persze sérült volt, de akkor is egy csávó, aki kapcsán eddig szóba se került, hogy meglenne benne az Erő (persze ez még változhat) simán felveszi a versenyt egy sith tanonccal addig, amíg Rey össze nem szedi magát. |
empty taxi
| Sztem ezt nézd vissza, nekem elég egyértelmü volt, hogy Kylo nem igazán vette komolyan egy darabig, és csak játszott vele (vagy probalta a sérülés miatt relative kevés mozgassal meguszni) + az is érezhetö volt hogy elég nyers Finn "vivostilusa". De amint (majdnem) megsebezte/betalált Finn és Kylo hirtelen komolyan vette a dolgot, kb 5 sec alatt lerendezte...
En ezt nem ereztem neccnek.. a Stormtrooper ellen meg a hosszabb pengevel kuszkodott. Ezek sztem realisan, jol lettek megkoreografalva.

+ ami nekem nagy fájdalmam korábbi filmeknél is, hogy Force Power nem egyenlo a Light Saber Duelling Powerrel. És nem kellett volna Sidiousbol meg Yodabol bohocot csinálni...
|

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 043
Teljesen jó lett az új SW, én sokkal rosszabbat vártam az előzetes vélemények alapján, építhető történet, sok lyuk ... jó lesz ez 😊 | Soloért nagy kár, engem teljesen meglepett hogy meghalt ( és a fia öli meg 😮 + Reyről azt írták hogy Solo lánya de hát akkor mégsem O.o.. |
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
SW
| Nem tudom szóba került-e ez már, ami kissé hiteltelenre sikerült, hogy Finn, akit egy stormtrooper majdnem megölt bajvívás során utána simán partiban van Kyloval, aki akkor már persze sérült volt, de akkor is egy csávó, aki kapcsán eddig szóba se került, hogy meglenne benne az Erő (persze ez még változhat) simán felveszi a versenyt egy sith tanonccal addig, amíg Rey össze nem szedi magát. |

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
viszont fent van a neten már Tarantino:The Hateful Eight is (jó minőségben +felirattal )
ozibozi
Kifejezetten tetszett. Tipikus Tarantino mozi,nagyon jo a cast igaz a sztori nehany helyen eleg zavaros de ezt megszoktuk Tarantinotol.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Vakáció

tudom hogy sokaknak nem tetszett, de nekem nagyon bejött
nem biztos hogy még egyszer ilyen jót nevetnék rajta mert elsőre is eléggé kiszámítható volt
de így hirtelen jó élmény volt
sztem pár nap múlva csak 7/10 lenne
de most 8/10et simán ér

akit nem riaszt el a kretén humor, annak mindenképp ajánlom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Karácsonyi matinénak megnéztem a The Forgert. Elég sok klisét sikerült egymásra pakolni, hogy összejöjjön egy forgatókönyv, de összességében ügyesen kihasználták, hogy Travoltának mindig jól áll a simlis szerep, plusz ugye az impresszionista festészetről is sok szó van a filmben, ami nálam plusz pont.
empty taxi
Travolta nélkül 10 perc után kikapcsolom. Nekem lehangoló volt már az első perctől pedig akkor még be se jött a gyerek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 351
viszont fent van a neten már Tarantino:The Hateful Eight is (jó minőségben +felirattal )
ozibozi
mondjuk az pont olyan, hogy a moziélményt semmi nem adja vissza 😊 meg a the revenant is fent van már, de az szintén kötelezően mozis
Löfli
rengetegen nem járnak már moziba...😊
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
viszont fent van a neten már Tarantino:The Hateful Eight is (jó minőségben +felirattal )
ozibozi
mondjuk az pont olyan, hogy a moziélményt semmi nem adja vissza 😊 meg a the revenant is fent van már, de az szintén kötelezően mozis


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 351
viszont fent van a neten már Tarantino:The Hateful Eight is (jó minőségben +felirattal )
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.theguardian.com/commentisfree/2015/sep/27/ad-blocking-herald-end-of-free-internet-ios9-apple
+  www.theverge.com/2015/9/17/9338963/welcome-to-hell-apple-vs-google-vs-facebook-and-the-slow-death-of-the-web
 filmtrailer.hu/wp-content/uploads/Egy_galamb_leul_egy_agra_poszter.jpg
baggio


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)