Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lehet befejezi ?
Janek
Állítása szerint 10 filmes karriert tervez magának, szal 2 még hátra van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Aljas 8as

Nagyon tetszett ,bár egy kicsit lassan indult,és zavaróan tömve is volt a mozi,de utána én élveztem az egészet a végéig is(pedig a KC meccsről is lemaradtam miatta).

Nem tudom ki volt jobb karakter Mannix,az Őrnagy vagy Ruth....

Mint film a maga nemében nem túl látványos,mégis végig feszült,szándékosan lassan terjeng mint a bizalmatlanság 😊

Van benne némi vér de ez kell is,elvégre QT nem fordult ki magából inkább mintegy keretbe foglalta eddigi filmjeit a Kutyaszoritóban és ezzel.

Lehet befejezi ?

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
The Revenant
Erős moziélmény volt, nyers, brutális, elborzasztó ugyanakkor gyönyörű. Kicsit művészfilmes, de nagyon durván beemel a hangulata. A képek annak ismeretében hogy csak természetes fényviszonyokat használtak elképesztőek. DiCaprio jó volt, mi más lenne de nekem kicsit nehéz volt elvonatkoztatni a Gatsby/Belfort vonaltól, utóbbit pont két napja néztem újra, hiba volt mert ennél nagyobb kontraszt nem is létezhet. Nem Leo hibája, de talán ütősebb lett volna egy kevésbé ismert színésszel. Nem volt ez egy nehéz szerep, ha megkapja az egyértelműen életműdíj lesz. Hardy szerepében több volt, bár eléggé rá lett írva, nem is nagyon lehet belekötni. Eszméletlen akcentust nyom, egy szót nem értettem volna belőle felirat nélkül 😀
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Undefeated című dokumentum filmhez nem tud valaki magyar feliratot? Van egyáltalán hozzá?
MirrMurr
nincs, én terveztem, hogy majd megcsinálom, de mivel nagy csalódás volt az oscar-díj ellenére a film, nem erőlködtem vele
baggio
Értem, akkor nem "veszem meg" a filmet, ha ennyire nagy csalódás volt 😕
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Undefeated című dokumentum filmhez nem tud valaki magyar feliratot? Van egyáltalán hozzá?
MirrMurr
nincs, én terveztem, hogy majd megcsinálom, de mivel nagy csalódás volt az oscar-díj ellenére a film, nem erőlködtem vele


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az Undefeated című dokumentum filmhez nem tud valaki magyar feliratot? Van egyáltalán hozzá?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
PS: a pénzt mikor adod meg? 😊 Vagy meg akarod várni vele Dec 31-et? 😊
Igor
De persze, ha kenyérre kell, vagy hasonló, akkor kifizethetem most, max. ha fordul a kocka év végére, akkor duplán adod vissza. 😊
Sobri Jóska
Mekkora gyökér vagy ( és még szalonképes voltam)
davemayer
Na 😊

A tisztánlátás kedvéért, a fogadásunk 2016 dec 31-ig szólt, igy Balázsnak természetesen de jure igaza van, és joga van megvàrni az idöpontot.. az én kérésem volt jogtalan.
Más tészta, hogy de facto, tehát gyakorlatilag már megnyertem a dolgot, és ezért gondoltam odaszùrok a betyár ùrnak, amire ö megfelelö módon válaszolt. 😊 (mégha az 1 hónapos hasonlat nem is müködik, dehát ez megint csak a tudatlanságot mutatja a témában 😛)

Úgy hogy peace&love emberek + nincs itt semmi látnivaló 😊
Igor
A szivatáson felül is az a felajánlás amit kiemeltem elég khm...cinkes volt.
davemayer
Pedig ha fordul a végeredmény, akkor matematikailag így jön ki.

több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
PS: a pénzt mikor adod meg? 😊 Vagy meg akarod várni vele Dec 31-et? 😊
Igor
De persze, ha kenyérre kell, vagy hasonló, akkor kifizethetem most, max. ha fordul a kocka év végére, akkor duplán adod vissza. 😊
Sobri Jóska
Mekkora gyökér vagy ( és még szalonképes voltam)
davemayer
Na 😊

A tisztánlátás kedvéért, a fogadásunk 2016 dec 31-ig szólt, igy Balázsnak természetesen de jure igaza van, és joga van megvàrni az idöpontot.. az én kérésem volt jogtalan.
Más tészta, hogy de facto, tehát gyakorlatilag már megnyertem a dolgot, és ezért gondoltam odaszùrok a betyár ùrnak, amire ö megfelelö módon válaszolt. 😊 (mégha az 1 hónapos hasonlat nem is müködik, dehát ez megint csak a tudatlanságot mutatja a témában 😛)

Úgy hogy peace&love emberek + nincs itt semmi látnivaló 😊
Igor
A szivatáson felül is az a felajánlás amit kiemeltem elég khm...cinkes volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Nekem aztán mindegy, de a személyes kis baráti incselkedéseiteket privátban intéznétek, talán elkerülhetőek lennének a félreértések.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
PS: a pénzt mikor adod meg? 😊 Vagy meg akarod várni vele Dec 31-et? 😊
Igor
De persze, ha kenyérre kell, vagy hasonló, akkor kifizethetem most, max. ha fordul a kocka év végére, akkor duplán adod vissza. 😊
Sobri Jóska
Mekkora gyökér vagy ( és még szalonképes voltam)
davemayer
Na 😊

A tisztánlátás kedvéért, a fogadásunk 2016 dec 31-ig szólt, igy Balázsnak természetesen de jure igaza van, és joga van megvàrni az idöpontot.. az én kérésem volt jogtalan.
Más tészta, hogy de facto, tehát gyakorlatilag már megnyertem a dolgot, és ezért gondoltam odaszùrok a betyár ùrnak, amire ö megfelelö módon válaszolt. 😊 (mégha az 1 hónapos hasonlat nem is müködik, dehát ez megint csak a tudatlanságot mutatja a témában 😛)

Úgy hogy peace&love emberek + nincs itt semmi látnivaló 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
PS: a pénzt mikor adod meg? 😊 Vagy meg akarod várni vele Dec 31-et? 😊
Igor
De persze, ha kenyérre kell, vagy hasonló, akkor kifizethetem most, max. ha fordul a kocka év végére, akkor duplán adod vissza. 😊
Sobri Jóska
Mekkora gyökér vagy ( és még szalonképes voltam)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
PS: a pénzt mikor adod meg? 😊 Vagy meg akarod várni vele Dec 31-et? 😊
Igor
Majd ha megnyerted a fogadást.
Ha jól emlékszem nem 1 hónap volt a limit, hogy lenyomja a SW7 az Avatart.
Mert az Avatar első hónapját már lenyomta.
Én azért adnék még neki 10-11 hónapot, biztos nem áll itt meg a bevétel, csak gyűjtöget hozzá a Disney egy kicsit.
De persze, ha kenyérre kell, vagy hasonló, akkor kifizethetem most, max. ha fordul a kocka év végére, akkor duplán adod vissza. 😊

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igazából az "olyan típusúnál" arra gondoltam, hogy vannak bizonyos típusú filmek, amiket akkor se tudok értékelni, ha igazán nagy film.. horror, romcom, comic book movies, főleg ezek.😕
Utólag visszaolvasva elég hülyén néz ki, és nem oltani akartam a filmet.. itt bennem van a hiba. Egyszerűen nem az én műfajom, ezért általában kimaradok belőle.

Comptonnak szerintem szar volt az időzítése (nyár) - ha dec környékén jön ki, simán bent van szvsz, ez az én tippem. Nem tudom.. a forgatókönyv is általában egy elég zavaros kategória.
Én annyira nem érzem tragikusnak a kihagyásukat, de megértem azt is ha egyesek szerint befért volna - itt elég indifferens vagyok. :

Nekem a színészek teljes mellőzése meglepőbb és számomra inkább zavaró volt. Alapvetően bár nem vagyok oda az #oscarsowhite mozgalomért általában (mert szvsz a női oldalon elég erősen nyomták a jelölteket az elmúlt néhány évben, vagy a Crash is gyakorlatilag ezért nyert, ami nonszensz.. meg ugye Denzelnek is elég zseniális a sajtója, miközben van nála 4-5 jobb afro színész minimum), de hogy mondjuk Elba, Isaac vagy Michael B Jordan mind kimarad, az elég szomorú 😕

A Marlonról olvastam amit írtál korábban, de még nem láttam!! 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
És bár van, néhány amit nem láttam (pl. az Earl, amit lehet lassan pótolok.. mert az is olyan tipusú film amit általában kerülök, de mostmár annyian áradoztak róla..)Igor
akkor ne is nézd meg, mert pontosan ugyanazt hozza, amit az ilyen filmek általában

A Straight Outta Comptonról és a Listen to me Marlonról érdekelne a véleményed, mert előbbi legalább egy "legjobb forgatókönyv" jelölést kapott, de hogy utóbbi nincs ott a legjobb dokumentumfilmek listáján, az kriminális. Nem tudom milyen minőségű a többi jelölt, de hogy mind az öt felvenné a versenyt egy olyan alkotással, ami Brando soha korábban nem hallható eredeti hangfelvételeire épül, azt erősen kétlem... ( | látszik, hogy nem tudták neki még halála után se megbocsátani, amit anno a Keresztapáért járó díjnál művelt | )

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Az earl.... nekem am abszolút semmi extra, láttam már ezt a filmet egyszer-kétszer csak más szereplőkkel...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mad Max-ben annyi zagyva, illogikus, idegesítő momentum, ellentmondás van,
...
Mentőexpedició
Sobri Jóska
Aha. 😊 Innentől no comment akkor.. 😀

baggio kb. leírta, nekem is elég hasonló a véleményem, nálam egyedül az Inside Out / Ex Machina, ami a MMFR-hoz mérhető szint. (legalább olyan jó és/vagy jobb)

És az abszolút vicc, hogy egy csomó olyan filmet listáztál, ami szintén mint film elég ócska (44. gyermek, Mélyütés, Creed), és inkább egy-két erős színészi játék teszi elfogadhatóvá...

És bár van, néhány amit nem láttam (pl. az Earl, amit lehet lassan pótolok.. mert az is olyan tipusú film amit általában kerülök, de mostmár annyian áradoztak róla..), de azok amiket láttam, biztos nem jobb filmek mint a Mad Max.

Azért mert az akadémia egyes műfajokat de facto általában kizár egy hasonló 'Best Picture' díjkiosztóról (horror/akció/külföldi film, illetve kisebb mértékben komédia/ animáció/sci-fi - bár ez utóbb kezd kimászni a kategóriából lassan..), még nem jelenti azt, hogy ebben a kategóriában nem lehet jó/kiváló/tökéletes filmet készíteni.

Most a külföldi filmelet felejtsük el, mert ha azt is belevesszük, nem sok amerikai film nyert volna Oscart 😀 de azért mert valami akciófilm (MMFR) vagy animációs film (Inside Out) kategóriában alkot nagyobbat, az én szememben/listámon még ugyanúgy ott lesz.

PS: a pénzt mikor adod meg? 😊 Vagy meg akarod várni vele Dec 31-et? 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Nem emlékszál rá...nincs több kérdésem 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
És Izlésről vitatkozni?
ozibozi
Lehetetlen.
De egyikünk se azt mondja, hogy kinek mi tetszik.
De egy film, mely tele van önellentmondással, a saját világában se koherens, és nem a koncepció miatt, hanem mert egyszerűen ennyire futja, az bizonyosan nem jó.
Persze tetszhet a hangulata, pár jelenete, vagy akármi miatt, de nem jó.
Ahogy vannak filmek, melyek vitán felül jók, mégse tetszenek valamilyen szubjketív ok miatt. Na az az ízlés.
Sobri Jóska
Írd már le pls azt a rengeteg önellentmondást, meg inkoherenciát amik szted jellemzik.
peach
Nem emlékszem már rá, moziban láttam bemutatóhéten, de miközben néztük 3 percenként volt valami értelmetlenség, idegesítő, illogikus baromság, amit nem tudtam nem észrevenni. Ha majd nagyon unatkozom újranézem, és írok egy listát róluk. 😉

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
És Izlésről vitatkozni?
ozibozi
Lehetetlen.
De egyikünk se azt mondja, hogy kinek mi tetszik.
De egy film, mely tele van önellentmondással, a saját világában se koherens, és nem a koncepció miatt, hanem mert egyszerűen ennyire futja, az bizonyosan nem jó.
Persze tetszhet a hangulata, pár jelenete, vagy akármi miatt, de nem jó.
Ahogy vannak filmek, melyek vitán felül jók, mégse tetszenek valamilyen szubjketív ok miatt. Na az az ízlés.
Sobri Jóska
Írd már le pls azt a rengeteg önellentmondást, meg inkoherenciát amik szted jellemzik.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei Oscar jelölt filmek ŐSZINTE moziplakátjai. 😊 😊 😊 😊 😊
 oneperfectshotdb.com/news/the-truth-is-out-there-if-oscar-nominated-movies-had-honest-posters/
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
És Izlésről vitatkozni?
ozibozi
Lehetetlen.
De egyikünk se azt mondja, hogy kinek mi tetszik.
De egy film, mely tele van önellentmondással, a saját világában se koherens, és nem a koncepció miatt, hanem mert egyszerűen ennyire futja, az bizonyosan nem jó.
Persze tetszhet a hangulata, pár jelenete, vagy akármi miatt, de nem jó.
Ahogy vannak filmek, melyek vitán felül jók, mégse tetszenek valamilyen szubjketív ok miatt. Na az az ízlés.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
nah tegnap megvolt a Revenenant nálam is
nem volt rossz Leo, de Hardy mellett kicsit súlytalannak éreztem valamint a karakterén is inkább éreztem Inaritut mint őt
a film maga zseniális, bár | a Povaka szál kicsit zavart , valamint hogy a végén miért csak 2en mennek Hardy után |
a fényképezéstől elámultam, 3D filmek nem tolnak ilyen látványt, aki teheti nézze meg moziba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Hogy egy film jó-e vagy sem, az nem feltétlen ízlés kérdése



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 430
És Izlésről vitatkozni?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Mad Max-ben annyi zagyva, illogikus, idegesítő momentum, ellentmondás van, hogy lehetetlen túllépni ezeken.
Látványra mehet a pirospont, de mint film komolytalan lenne puszta akció/látványorgiánál többre tartani.
És egy lista, hogy mely filmek voltak mindenképpen jobbak, válassz róla 8-at, csak mainstream, amerikai, hollywood, semmi művészkedés:

Aljas nyolcas
Steve Jobs
Mélyütés
Creed
Abszurd alak
Mentőexpedició
Danny Collins
Kémek hídja
Fekete Mise
Diablo
Demolition
Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni
A 44. gyermek
Ex Machina
A kis herceg
Agymanók
Sobri Jóska
Ezek a filmek közül hányat láttál ténylegesen? Most őszintén... Abszurd alak, A 44. gyermek, A kis herceg, Steve Jobs, DIABLO, na ne viccelj már, ezeknél a Mad Maxnek ezerszer több értelme volt, de a Mentőexpedició, a Fekete Mise, a Kémek hídja vagy a Mélyütés is maximum ugyanazt tudja, amit az MM, egy lineáris történetet a legbejáratottabb hollywoodi filmes eszközökkel elmesélni (csak kevesebb akcióval).

Ami meg többet adott, az az Agymanók, Ex Machina, Én, Earl... trió, de ezek meg egészen más kategóriába sorolhatóak, összehasonlíthatatlan a két halmaz (nálam amúgy az Aljas nyolcas, a Creed, a Danny Collins és a Demolition maradt ki a fent említettek közül, plusz még a Macbethet és a Saul fiát akarom mindenképp bepótolni a tavalyi termésből), ahogy 2015 két legjobb filmjét, a "Listen to me Marlon"-t és a Straight Outta Comptont se érzem korrektnek összevetni a Mad Maxszel.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal