NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez is elgondolkodtató:
http://index.hu/tech/2010/10/19/elkeszult_a_hoover-hid/GRAFI
Mike O'Callaghan – Pat Tillman Memorial Bridge.

Ez derék, tudtam hogy nagy ász lett a srác Arizonában, de hogy ennyire azt nem.Döme
Mondjuk nem erre gondoltam, hanem arra, hogy kevesebből épült meg, nem kis mérnöki teljesítménnyel, mint amennyiből a MArgit Híd megújúl. :oGRAFI
egyébként tény hogy hidat restaurálni drágább kb mint építeni. Még akkor is ha nincs egy hagyó mikid

Ez a Pat Tillman meg... Már leírtam sokszor mit gondolok róla.
Nagyjából mint a megvezetett vallási fanatikus aki azt hitte azért mennek a keresztes hadjáratra mert az felemelő
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
, minden nap lemegy a rádióban a Last Christmas George Michael előadásában. NYÁRON IS!!!!!!!!GRAFI
kevés zene hozza ki belőlem a kívánalmat emberhalálra, de a republic összes és a last christmas ezek közé tartozik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez is elgondolkodtató:
http://index.hu/tech/2010/10/19/elkeszult_a_hoover-hid/GRAFI
Mike O'Callaghan – Pat Tillman Memorial Bridge.

Ez derék, tudtam hogy nagy ász lett a srác Arizonában, de hogy ennyire azt nem.Döme
Mondjuk nem erre gondoltam, hanem arra, hogy kevesebből épült meg, nem kis mérnöki teljesítménnyel, mint amennyiből a MArgit Híd megújúl. :o
több mint 13 éve
Tomeee 753
Hát mindjárt agyvérzést kapok. A Tescoban már karácsonyi díszítés van (tudom nem kell oda járni). Már a november végét is korainak éreztem tavaly, de most...Matthew99
Bár itt a Westendben most még nem, de tavaly ilyenkor már állt a karácsonyfa a bejáratnál. De hogy ne feljetsük el milyen felemelő a karácsonyi sürgés-forgás, minden nap lemegy a rádióban a Last Christmas George Michael előadásában. NYÁRON IS!!!!!!!!GRAFI
Végtelenül boldog vagyok hogy idén nem kell mindennap átmennem azon az undorító giccses fertőn amit az Árkádban karácsony címszó alatt az emberekhez vágnak.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hát mindjárt agyvérzést kapok. A Tescoban már karácsonyi díszítés van (tudom nem kell oda járni). Már a november végét is korainak éreztem tavaly, de most...Matthew99
Bár itt a Westendben most még nem, de tavaly ilyenkor már állt a karácsonyfa a bejáratnál. De hogy ne feljetsük el milyen felemelő a karácsonyi sürgés-forgás, minden nap lemegy a rádióban a Last Christmas George Michael előadásában. NYÁRON IS!!!!!!!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ez is elgondolkodtató:
http://index.hu/tech/2010/10/19/elkeszult_a_hoover-hid/GRAFI
Mike O'Callaghan – Pat Tillman Memorial Bridge.

Ez derék, tudtam hogy nagy ász lett a srác Arizonában, de hogy ennyire azt nem.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Hát mindjárt agyvérzést kapok. A Tescoban már karácsonyi díszítés van (tudom nem kell oda járni). Már a november végét is korainak éreztem tavaly, de most...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez is elgondolkodtató:
http://index.hu/tech/2010/10/19/elkeszult_a_hoover-hid/
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kötél, azonnal.

http://index.hu/belfold/2010/10/19/nem_tunt_fel_hogy_allatokkal_kenyszeritik_kozosulesre_a_gyereket/Dzsokijuing
Annyit szeretnék mondani erre, hogy az emberi élet részemről is szent, DE...

Ugyan miért is kéne ezeket az elmebeteg álaltokat életben tartani? Évekig kezelni mondjuk elmegyógyintézetben - ez baromi sok pénz - +etetni, ugyebár ellátást kap... Gyógyult emberke onnan még nem jött ki.

Sittre vágni és megintcsak etetni, gondozni...


Továbbra is azt mondom a kedves jogvédőknek, hogy azonnal vissza a halálbüntetést!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Kötél, azonnal.

http://index.hu/belfold/2010/10/19/nem_tunt_fel_hogy_allatokkal_kenyszeritik_kozosulesre_a_gyereket/Dzsokijuing
ez durva,viszont az tuti hogy skandinávok voltakJoci
Közömbös, az osztrák pincemester meg árja volt, és? Egy bugyorban főhetnek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kötél, azonnal.

http://index.hu/belfold/2010/10/19/nem_tunt_fel_hogy_allatokkal_kenyszeritik_kozosulesre_a_gyereket/Dzsokijuing
Ezek nem emberek.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Kötél, azonnal.

http://index.hu/belfold/2010/10/19/nem_tunt_fel_hogy_allatokkal_kenyszeritik_kozosulesre_a_gyereket/Dzsokijuing
ez durva,viszont az tuti hogy skandinávok voltakJoci
majd a börtönben ők is megkapják a magukét remélem

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kötél, azonnal.

http://index.hu/belfold/2010/10/19/nem_tunt_fel_hogy_allatokkal_kenyszeritik_kozosulesre_a_gyereket/Dzsokijuing
ez durva,viszont az tuti hogy skandinávok voltak


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Kötél, azonnal.

http://index.hu/belfold/2010/10/19/nem_tunt_fel_hogy_allatokkal_kenyszeritik_kozosulesre_a_gyereket/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Doga közben súgásra? Az a tanár, aki doga közben leszarja, ha mobiloznak, az azt is leszarná, ha egymásnak adogatnátok kb. a dogáitokat.
Gondolom tanárfüggő, hogy egyébként órán ki kapcsolatatja ki a telefont és ki nem, de az biztos, hogy ha valakit doga közben sem érdekel a mobiltelefon, az totál leszarja.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt nem tudom, elvileg nálunk volt ilyen. Szerintem egyébként nincs szabályozva. Viszont azt minden további nélkül megmondhatja, hogy kapcsolják ki, és óra után visszakapcsolhatják.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀Höri
Nálam alap, hogy telefon meg semmi ilyen szar nem lehetne bekapcsolva. Tudom, fasiszta vagyok, ultrakonzervatív, begyöpösödött, maradi. Stb. Ez van.kishaszi
A tanárnak nincs joga elvenni az órán használt telefont, hogy aztán óra végén visszaadja?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀Höri
Nálam alap, hogy telefon meg semmi ilyen szar nem lehetne bekapcsolva. Tudom, fasiszta vagyok, ultrakonzervatív, begyöpösödött, maradi. Stb. Ez van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀Höri
én azt utálom, hogy valamiért nem tudok 30as telómmal ingyenfacebookolni, mindenki más meg igen. nyilván elkúrok valamit, vagy a telefonom alkalmatlan rá, de hát akkoris. nem szeretem a facebookot, de úgy, hogy ingyen lehetne nyomulni bárhonnan...eredménykövetést nyomnék bármiről, ami a géptől távol történik velem 😛konqueror
Volt gimimben ez a facebook még durvább, mert vannak fent tanárok is, és ők is szívecskéket küldözgetnek meg írkálnak...
Nagyon szar.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀Höri
én azt utálom, hogy valamiért nem tudok 30as telómmal ingyenfacebookolni, mindenki más meg igen. nyilván elkúrok valamit, vagy a telefonom alkalmatlan rá, de hát akkoris. nem szeretem a facebookot, de úgy, hogy ingyen lehetne nyomulni bárhonnan...eredménykövetést nyomnék bármiről, ami a géptől távol történik velem 😛konqueror
aktiváló sms-t küldtél magadnak? nem Westel-es a SIM kártyád? 😀shawnka
nem és nem. neked van? ha Veszprémbe tolod a képed akkor megcsinálhatod nekem

Westel: régebbi telóm még a T-Mobile átállás után évekig Westelt írt ki 😀

Deny: ez a súgós dolog pedig király 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀Höri
én azt utálom, hogy valamiért nem tudok 30as telómmal ingyenfacebookolni, mindenki más meg igen. nyilván elkúrok valamit, vagy a telefonom alkalmatlan rá, de hát akkoris. nem szeretem a facebookot, de úgy, hogy ingyen lehetne nyomulni bárhonnan...eredménykövetést nyomnék bármiről, ami a géptől távol történik velem 😛konqueror
Öcsémnek sem mindig enged ingyér belépni. Egyébként tényleg poén, de jópáran már doga közben használják súgásra...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀Höri
én azt utálom, hogy valamiért nem tudok 30as telómmal ingyenfacebookolni, mindenki más meg igen. nyilván elkúrok valamit, vagy a telefonom alkalmatlan rá, de hát akkoris. nem szeretem a facebookot, de úgy, hogy ingyen lehetne nyomulni bárhonnan...eredménykövetést nyomnék bármiről, ami a géptől távol történik velem 😛konqueror
aktiváló sms-t küldtél magadnak? nem Westel-es a SIM kártyád? 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀Höri
én azt utálom, hogy valamiért nem tudok 30as telómmal ingyenfacebookolni, mindenki más meg igen. nyilván elkúrok valamit, vagy a telefonom alkalmatlan rá, de hát akkoris. nem szeretem a facebookot, de úgy, hogy ingyen lehetne nyomulni bárhonnan...eredménykövetést nyomnék bármiről, ami a géptől távol történik velem 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még említsük meg az azóta feledésbe merült Benkit. az szomorít csak el, hogy a nevezetes draft class csupán "Höri és a többiek" néven maradt fenn az utókornak. de hát karmában is beértél, látszik ki a népszerű fiú és kiből lesz végül gonosz ellenpólus 😉konqueror
csak a 2001-es draft class. soldival, gaboval, igorral meg velem 😊
Látod akkor még csak hírből hallottam az internetről 😛haromt
több idő jutott a fakultatív kocsmai tevékenységekre 😛 😛konqueror
az évtized elején volt kocsmázás, közepén net, a végén meg wifi a kocsmában, szóval mostmár mobilról lehet tresselni 2 kevert közt.

btw
rohadtul utálom azt mikor látom, hogy a gyerekek iskolaidőben, órán káoszcsetelnek a facebookon mobilról, ingyen.
ha tanár lennék, visszakeresném és kúrnám mindnek be az egyest 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Peach is elhasalt, de szóbelin javított.

a 3 Colt mellé Smash hugát is felemlegetném, nem véletlen '07 volt a csikók éve 😀 Lehet ha beszervezel az érettségimezőnybe akkor néhány további Bears fant, lehet tiétek a Super Bowl 😛Höri
még említsük meg az azóta feledésbe merült Benkit. az szomorít csak el, hogy a nevezetes draft class csupán "Höri és a többiek" néven maradt fenn az utókornak. de hát karmában is beértél, látszik ki a népszerű fiú és kiből lesz végül gonosz ellenpólus 😉konqueror
csak a 2001-es draft class. soldival, gaboval, igorral meg velem 😊
Látod akkor még csak hírből hallottam az internetről 😛haromt
több idő jutott a fakultatív kocsmai tevékenységekre 😛 😛